Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμβαίνει ακόμα και στο παλιό μου N71! Από όσο γνωρίζω παρουσιάζεται όταν για οποιοδήποτε λόγο η συσκευή δεν μπορεί να φορτώσει άμεσα το ring-tone (ειδικά αν είναι μεγάλο ή αν εκείνη την στιγμή το σύστημα δεν έχει άμεσα διαθέσιμους πόρους για κάτι τέτοιο ή κάνει κάποια άλλη χρονοβόρα λειτουργία κτλ.) οπότε παρά να καθυστερήσει (κι άλλο) προσπαθώντας να αναπαράγει το ring-tone σου, τελικά «προτιμά» να αναπαράγει «άμεσα» κάποιο Default tone (στο δικό μου ήταν το default Nokia ring-tone).

 

Υ.Γ.

Όσα S60 είχα αργούσαν χαρακτηριστικά να χτυπήσουν! Έτσι όταν κάποιος μου έκανε μια γρήγορη αναπάντητη κλήση (δηλαδή ίσα που άφηνε το τηλέφωνο του να χτυπήσει μια φορά πριν το κλείσει) απλά δεν την άκουγα παρά την έβλεπα καταγραμμένη αργότερα ως αναπάντητη κλήση στην οθόνη της συσκευής! Αυτό ισχύει και στο N97 ή έχει βελτιωθεί η απόκριση του συστήματος σε τέτοιες περιπτώσεις;

 

το δοκιμασα αυτο που ειπες και χτυπαει αμεσως, αναλογα το ringtone βεβαια. το κλασσικο ηχο νοκια που εχω επιλεξει χτυπαει αμεσως. ειχα αντιμετωπισει και εγω το ιδιο προβλημα με καποιες αλλες συσκευες αλλα με το ν97 δεν συμβαινει κατι τετοιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον μετα απο τοσες μερες googlarizodas για το startup logo. Τελικα βρηκα οτι οταν διαλεγετε στο profile, warning logos off, τοτε δεν παιζει τον ηχο στην αρχη. lol

 

Επισης και καλα το προβλημα με τα ring tones. ειναι οτι αμα το κινητο βρει οποιοδηποτε προβλημα με το αρχειο οταν παει να το παιξει η παει να κολλησει παει σε default. Προτεινανε και καλα να φτιαχτει το ringtone με προγγραμα αντι χυμα απο κομματι mp3. Eγω ουσιαστικα αυτο εκανα εκοψα 20 δευτερολεπτα απο τραγουδι mp3 σε καινουργιο Mp3. Eχει προγγραμα η nokiα επισημα να το φτιαξω απο εκει?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά και εγώ πριν λίγο καιρό αποχωρίστηκα το Ν95 μου και έγινα κάτοχος ενός λευκού Ν97 ήθελα να ρωτήσω αν ο ήχος που τραβαει στο βίντεο είναι χαμηλός σε σχέση με το Ν95 γιατί είναι το μόνο που με έχει χαλάσει μέχρι τώρα

 

μετά βίας ακούω τις φωνές...:(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά και εγώ πριν λίγο καιρό αποχωρίστηκα το Ν95 μου και έγινα κάτοχος ενός λευκού Ν97 ήθελα να ρωτήσω αν ο ήχος που τραβαει στο βίντεο είναι χαμηλός σε σχέση με το Ν95 γιατί είναι το μόνο που με έχει χαλάσει μέχρι τώρα

 

μετά βίας ακούω τις φωνές...:(

 

οταν βλεπεις τι βιντεακι που τραβηξες, εχεις φροντισει να ανεβασεις την ενταση του ηχου?οταν ειναι στο τερμα παλι δεν ακουγεται?πολυ παραξενο μου φαινεται αυτο που λες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο μενα!

Εδω και λιγες μερες,ειμαι και 'γω κατοχος ενος πανεμορφου μαυρου Ν97!

2,5 χρονια αναμονης με ενα Ν82. . .

Επειδη στο σπιτι μου δεν εχω καλο σημα,κανω προωθηση κλησεων στο σταθερο!

Νεο bug λοιπον, που δεν εχει αναφερθει :

ΜΕΝΟΥ-ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-ΚΛΗΣΕΙΣ-ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ-ΚΛΗΣΕΙΣ ΟΜΙΛΙΑΣ-ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΟΜΙΛΙΑΣ-ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ-ΠΡΟΣ ΑΛΛΟΝ ΑΡΙΘΜΟ-. . . και πριν προλαβεις να κανεις τιποτα,σε πεταει στο ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΝΟΥ!!!

Το παρατηρισε κανεις???

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο μενα!

Εδω και λιγες μερες,ειμαι και 'γω κατοχος ενος πανεμορφου μαυρου Ν97!

2,5 χρονια αναμονης με ενα Ν82. . .

Επειδη στο σπιτι μου δεν εχω καλο σημα,κανω προωθηση κλησεων στο σταθερο!

Νεο bug λοιπον, που δεν εχει αναφερθει :

ΜΕΝΟΥ-ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-ΚΛΗΣΕΙΣ-ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ-ΚΛΗΣΕΙΣ ΟΜΙΛΙΑΣ-ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΟΜΙΛΙΑΣ-ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ-ΠΡΟΣ ΑΛΛΟΝ ΑΡΙΘΜΟ-. . . και πριν προλαβεις να κανεις τιποτα,σε πεταει στο ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΝΟΥ!!!

Το παρατηρισε κανεις???

 

και εγω εχω χρησιμοποιησει την προωθηση κλησεων αλλα χωρις κανενα προβλημα. εχεις το τελευταιο firmware?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα δικά σας N97 πόση ώρα κάνουν να φορτίσουν; Το δικό μου μοιάζει να μην τελειώνει τη φόρτιση ποτέ. Την πρώτη φορά το είχα πάνω από 4 ώρες στο φορτιστή και ακόμη δε μου είχε βγάλει ένδειξη ολοκλήρωσης της φόρτισης (το τηλέφωνο ήταν κλειστό). Τη δεύτερη, το άφησα να φορτίζει και (ως δια μαγείας) το βρήκα πλήρως φορτισμένο μετά από 1,5 ώρα (πάλι κλειστό το τηλέφωνο). Αυτή τη στιγμή, το έχω και φορτίζει τις τελευταίες 2,5 ώρες και συνεχίζει ακάθεκτο. Όμως το πίσω κάλυμμα είναι πλέον εντελώς κρύο, που σημαίνει πως μάλλον έχει φορτίσει και απλά με δουλεύει. Το τηλέφωνο είναι και αυτή τη φορά απενεργοποιημένο. Έχει συναντήσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;

 

Έχουμε νεώτερα. Το άνοιξα, και μετά από κανένα δεκάλεπτο μου βγάζει μήνυμα «Φόρτιση ολοκληρώθηκε, αποσυνδέστε το φορτιστή», η ένδειξη όμως της μπαταρίας είναι κολλημένη στις δύο γραμμές!!! Λέτε να έχω πέσει σε ελαττωματική συσκευή ή μπαταρία; Να το πάω για αντικατάσταση;

Σημείωση: Φυσικά, έχω την έκδοση 11 του firmware.

 

Γεια και απο μενα!

Εδω και λιγες μερες,ειμαι και 'γω κατοχος ενος πανεμορφου μαυρου Ν97!

2,5 χρονια αναμονης με ενα Ν82. . .

Επειδη στο σπιτι μου δεν εχω καλο σημα,κανω προωθηση κλησεων στο σταθερο!

Νεο bug λοιπον, που δεν εχει αναφερθει :

ΜΕΝΟΥ-ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ-ΚΛΗΣΕΙΣ-ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ-ΚΛΗΣΕΙΣ ΟΜΙΛΙΑΣ-ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΟΜΙΛΙΑΣ-ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ-ΠΡΟΣ ΑΛΛΟΝ ΑΡΙΘΜΟ-. . . και πριν προλαβεις να κανεις τιποτα,σε πεταει στο ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΝΟΥ!!!

Το παρατηρισε κανεις???

 

Φώτη, το είδαμε το μαύρο N97 σου στο Ναυαγό. Με γεια!! (Τώρα θα αναρωτιέσαι ποιος είμαι. :lol:) Στο δικό μου άσπρο που δοκίμασα ακριβώς τις ίδιες ενέργειες όλα ολοκληρώνονται κανονικά. Καλό είναι να το πας για service. Μέσα σε μια βδομάδα έχει αντικατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Το Psiloc World Traveler δεν είναι widget αλλά εφαρμογή sisx,αν ήταν κατάληξης wgz δηλαδή widget θα ήταν διαθέσιμο στην λίστα αυτή.

 

Πώς να το εμφανίζει εφόσον το World Traveller δεν είναι widget.

Λογικά θα έπρεπε να περιέχει δύο εικονίδια του Mail for Exchange.

Έτσι είναι σε όλες τις άλλες συσκευές.

Καλύτερα ας απαντήσει και κάποιος κάτοχος της συσκευής όμως.

Δεν περιέχει τίποτα. Ούτε εικόνες, ούτε ήχους.

Έχει αναφερθεί και στις πρώτες σελίδες.

 

Καταρχήν ευχαριστώ. Το πρόβλημα, αν μπορεί να χαρακτηριστεί έτσι, υφίσταται, δηλαδή περνάω για παράδειγμα το παρακάτω widget http://www.moubail.com/files/DeviceInfo2.wgz πάω πάλι να αντικαταστήσω το AccuWeather από την αρχική οθόνη, πάω Επιλογές επεξεργ. περιεχομένου->κλικ στο ΑcuuWeather Αφαίρεση, κλικ ξανά, Προσθ. περιεχομ. αλλά δεν μου εμφανίζει το DeviceInfo2.wgz μέσα στην λίστα! Kανονικά δεν θα έπρεπε να το εμφανίσει; Ας απαντήσει κάποιος που να μπορεί να το τσεκάρει και πρακτικά, ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε νεώτερα. Το άνοιξα, και μετά από κανένα δεκάλεπτο μου βγάζει μήνυμα «Φόρτιση ολοκληρώθηκε, αποσυνδέστε το φορτιστή», η ένδειξη όμως της μπαταρίας είναι κολλημένη στις δύο γραμμές!!! Λέτε να έχω πέσει σε ελαττωματική συσκευή ή μπαταρία; Να το πάω για αντικατάσταση;

 

Είναι γνωστό το πρόβλημα της ένδειξης κατά την φόρτιση. Δε νομίζω πως πρέπει να το πας για αντικατάσταση καθώς, αναμένεται να εξαλειφθεί με μελλοντική αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ. Το πρόβλημα, αν μπορεί να χαρακτηριστεί έτσι, υφίσταται, δηλαδή περνάω για παράδειγμα το παρακάτω widget http://www.moubail.com/files/DeviceInfo2.wgz πάω πάλι να αντικαταστήσω το AccuWeather από την αρχική οθόνη, πάω Επιλογές επεξεργ. περιεχομένου->κλικ στο ΑcuuWeather Αφαίρεση, κλικ ξανά, Προσθ. περιεχομ. αλλά δεν μου εμφανίζει το DeviceInfo2.wgz μέσα στην λίστα! Kανονικά δεν θα έπρεπε να το εμφανίσει; Ας απαντήσει κάποιος που να μπορεί να το τσεκάρει και πρακτικά, ευχαριστώ πολύ.

 

ειναι λιγο ενοχλητικο αυτο. συγκεκριμενα πραγματα μπορεις να βαλεις στην αρχικη οθονη. εγω ας πουμε δεν θα ηθελα κανενα widget αλλα 4 ετικετες με συντομευσεις. δυστυχως ομως μπορω μονο μεχρι 2 ετικετες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Επιτελους κρατω στα χερια μου ενα Ν97 (μαυρο)...και πιστευω πως μετα το Ν95_8gb,(αν και ημουν καπως επιφυλακτικος,καθως ουδεποτε αντιμετωπισα προβλημα)..αξιζε η αλλαγη!

Ειναι απιστευτη η αισθηση που αποκομιζεις οταν το κρατας στα χερια σου και ελπιζω αυτη η αισθηση να μη χαθει.....!

Εως τωρα (φτου-φτου) δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα απο τα οσα αναφερονται...χωρις να εχω κανει ακομη αναβαθμιση! Και θελω την γνωμη σας...μιας και δεν εχω καποιο θεμα αποτα οσα εχω διαβασει....την αναβαθμιση να την κανω ή οχι??

 

Και επισης επηδει στο βιβλιο οδηγιων δεν αναφερει κατι σχετικα μηπως θα μπορουσε να με ενημερωσει καποιος για τον τροπο λειτουργιας του FM Trasmiter.....εκανα προσπαθεια αλλα δεν καταφερα κατι και σκεπτομαι μηπως κατι δεν κανω σωστα.

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

εκπεμπει σε μπαντα fm τα τραγουδια που εχεις στο κινητο το προβλημα ειναι οτι δεν μπορει να εισαι 2 μετρα μακρια το πολυ απο την κεραια που θα το παρει. Και πρεπει να βρεις ελευθερη συχνοτητα που να μην χρησημοποιειται αλλιως το σημα απο τους σταθμους ειναι πιο δυνατο απο του κινητου. Παιξε με τις συχνοτες στο αμαξι μεχρι να βρεις μια που δεν παιζει σταθμος και μετα βαλε την αντοιστιχη στο κινητο

 

ναι οπωσδηποτε κανε την αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Επιτελους κρατω στα χερια μου ενα Ν97 (μαυρο)...και πιστευω πως μετα το Ν95_8gb,(αν και ημουν καπως επιφυλακτικος,καθως ουδεποτε αντιμετωπισα προβλημα)..αξιζε η αλλαγη!

Ειναι απιστευτη η αισθηση που αποκομιζεις οταν το κρατας στα χερια σου και ελπιζω αυτη η αισθηση να μη χαθει.....!

Εως τωρα (φτου-φτου) δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα απο τα οσα αναφερονται...χωρις να εχω κανει ακομη αναβαθμιση! Και θελω την γνωμη σας...μιας και δεν εχω καποιο θεμα αποτα οσα εχω διαβασει....την αναβαθμιση να την κανω ή οχι??

 

Και επισης επηδει στο βιβλιο οδηγιων δεν αναφερει κατι σχετικα μηπως θα μπορουσε να με ενημερωσει καποιος για τον τροπο λειτουργιας του FM Trasmiter.....εκανα προσπαθεια αλλα δεν καταφερα κατι και σκεπτομαι μηπως κατι δεν κανω σωστα.

Ευχαριστω...

αν το επεξεργαστεις λιγο παραπανω σιγουρα θα αντιμετωπισεις καποιο απο τα bugs που εχουν αναφερθει παραπανω. σιγουρα να του κανεις αναβαθμιση. μονο κερδισμενος θα βγεις απο την αναβαθμιση πιστεψε με

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ....μαλλον θα την κανω! Αλλωστε αν ειναι ''χωρις προβληματα'' εως τωρα,κακο δεν φανταζομαι να του κανει η αναβαθμιση...!
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, το φαινόμενο παρουσιάζεται και όταν είναι ανοιχτό το τηλέφωνο. Οπότε, κάνεις υπομονή μέχρι την επόμενη αναβάθμιση.

Γι' αυτό φοβάμαι μήπως έχω πέσει σε ελαττωματικό κομμάτι. Εμένα μου το κάνει κλειστό, όπως ακριβώς το περιέγραψα. Δεν τελειώνει η φόρτιση ποτέ. Και αν το ανοίξω, τελειώνει, αλλά μένει στις δύο γραμμές. Μετά από λίγο βέβαια, οι 2 έγιναν 7, από μόνες τους. Οπότε, στην περίπτωσή μου, με κλειστό το κινητό έχω το πρόβλημα, ενώ με ανοιχτό λύνεται. Ελπίζω να είναι θέμα software τελικά.

Link to comment
Share on other sites

οταν εβαλα την αναβαθμηση της μνημης,σε καθε αποσυνδεση του usb, κωλυματα και restart!!!του εκανα format και ολα οκ απο τοτε! εχω την 11 απο την μανα του!:wacko:

 

Γι' αυτό φοβάμαι μήπως έχω πέσει σε ελαττωματικό κομμάτι. Εμένα μου το κάνει κλειστό, όπως ακριβώς το περιέγραψα. Δεν τελειώνει η φόρτιση ποτέ. Και αν το ανοίξω, τελειώνει, αλλά μένει στις δύο γραμμές. Μετά από λίγο βέβαια, οι 2 έγιναν 7, από μόνες τους. Οπότε, στην περίπτωσή μου, με κλειστό το κινητό έχω το πρόβλημα, ενώ με ανοιχτό λύνεται. Ελπίζω να είναι θέμα software τελικά.
το ιδιο μου κανει!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε να κανετε hard format στην συσκευη μπορει να γινει κατι..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παντως 3 ωρες που χρειαζεται για να φορτιστει πληρως η μπαταρια θεωρω οτι ειναι μεγαλο χρονικο διαστημα. εγω δηλαδη που το φορτιζω καθε μιαμιση μερα χρειαζεται 12 ωρες την βδομαδα να το εχω στην πριζα. νομιζω οτι ειναι πολυς χρονος
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποσες φορτισεις αποφορτισεις εχεις κανει? εγω παντως σε μια ωρα περιπου εχει φορτιστει πληρως μην σου πω λιγο λιγοτερο. Μην ξεχνας το ρευμα απο usb καλωδιο ειναι πολι λιγο και αργει να φορτισει. Παντα να φορτιζετε με τον φορτιστη που εχει που εχει πιο πολλα m/ah
Link to comment
Share on other sites

ποσες φορτισεις αποφορτισεις εχεις κανει? εγω παντως σε μια ωρα περιπου εχει φορτιστει πληρως μην σου πω λιγο λιγοτερο. Μην ξεχνας το ρευμα απο usb καλωδιο ειναι πολι λιγο και αργει να φορτισει. Παντα να φορτιζετε με τον φορτιστη που εχει που εχει πιο πολλα m/ah

 

πανω απο 20-25 φορες. δεν το εχω φορτισει ποτε μεσω usb, παντα απο τον φορτιστη το φορτιζω. σε ερωτηση μου στο φορουμ αλλος χρηστης ειχε απαντησει οτι περιπου 3 ωρες χρειαζεται και αυτος. οσο υπερβολικο μου φαινεται το χρονικο διαστημα των 3 ωρων αλλο τοσο υπερβολικο μου φαινεται και η 1 ωρα. τι να πω?δεν βγαζω και πολυ ακρη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 μέρες περίπου έχω κι εγώ στα χέρια μου το N97 σε άσπρο. Στην αρχή την πρώτη δεύτερη μέρα έκανε κάτι νερά αλλά μετά από μια αναβαθμισούλα έστρωσε!! Είναι φοβερή συσκευή. Έγραψα και ένα mini preview για το N97 μου!!

 

Έχω μια απορία, στο skroutz η τιμή του είναι από 530-650+ αυτά που κοστίζουν 530, 540 κτλ είναι ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 μέρες περίπου έχω κι εγώ στα χέρια μου το N97 σε άσπρο. Στην αρχή την πρώτη δεύτερη μέρα έκανε κάτι νερά αλλά μετά από μια αναβαθμισούλα έστρωσε!! Είναι φοβερή συσκευή. Έγραψα και ένα mini preview για το N97 μου!!

 

Έχω μια απορία, στο skroutz η τιμή του είναι από 530-650+ αυτά που κοστίζουν 530, 540 κτλ είναι ελληνικά;

 

κατα 99% τα πολυ φθηνα ειναι παραεισαγωγης. ειναι ενα ρισκο εως ενα βαθμο να τα αγορασεις μιας και δεν ηταν προορισμενα για ελλαδα και μπορει να αντιμετωπισεις προβλημα σε αναβαθμισεις λογισμικου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει!

Στο FAQ υπάρχει αντίστοιχο post για το τι ισχύει με τα παρα-εισαγωγής κινητά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 10 μέρες περίπου έχω κι εγώ στα χέρια μου το N97 σε άσπρο. Στην αρχή την πρώτη δεύτερη μέρα έκανε κάτι νερά αλλά μετά από μια αναβαθμισούλα έστρωσε!! Είναι φοβερή συσκευή. Έγραψα και ένα mini preview για το N97 μου!!

Έχω διαβάσει πολλές κριτικές όπου για το άσπρο αναφέρουν, οι περισσότεροι, ότι σε δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό δεν διακρίνονται καθόλου καλά οι ειδικοί χαρακτήρες στο qwerty. Ισχύει κάτι τέτοιο; Σε έχει προβληματίσει ο φωτισμός του πληκτρολογίου σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού;

Όπως λένε τα παιδιά εδώ μέσα με αναβάθμιση μέσω FOTA δεν χάνονται τα ελληνικά. Ισχύει;

Υπάρχει και το θέμα του mapping του qwerty - να βλέπεις δηλαδή άλλον χαρακτήρα ζωγραφισμένο στο πληκτρολόγιο και άλλον να σου εμφανίζει στην οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...