Jump to content

Ποια μέλη του myphone συμπαθείτε περισσότερο;


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nantia ( 2 Μάρ. 2004 , 13:10)

 

thank u energy!!! egw to eklamvanw ws pshfo :D

 

to gegonos oti de dinw pshfo de shmainei oti de dinw shmasia, eleos den eimai kamia pswnara!!! k btw eimai piasmenh me sumforumith!! :)

 

 

katarxin de pires psifo! :p

milousa oxi se sena alla se aftous pou se glifoun... :p

psonara eisai :p :p :p

kai to oti eisai piasmeni pesto stous "psifoforous" sou na kopsoun to glipsimo :p :p :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 766
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

energy as mhn anoiksw to stoma mou k ginei to 8ema kalokairino.....

den ta pisteyeis ayta pou les , akou me glyfoun gia na kerdisoun kati.. les k me kseroun h les k den exoun zwh k perimenoun apo 'dw mesa... btw an hnoun pswnara 8a fainotan alla anyway, egw dikio de vriskw k to afhnw edw

 

Videomix mh ginesai kakos vre :) asta ta paidia na paroun kamia pshfo :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eNeRGy ( 3 Μάρ. 2004 , 02:46)

 

katarxin de pires psifo! :p

milousa oxi se sena alla se aftous pou se glifoun... :p

psonara eisai :p :p :p

kai to oti eisai piasmeni pesto stous "psifoforous" sou na kopsoun to glipsimo :p :p :D

 

 

eNeRGy σε θυμάμαι που τα λέγαμε στο chat -όταν άξιζε να μπω- και ομολογώ οτι μου είχες κάνει καλή εντύπωση. Γιατί μου το χαλάς τώρα που μιλάς έτσι στο κορίτσι μου; Δε με ενοχλούν τα όσα λες,απλά εσυ χαλάς την εικόνα σου για τους άλλους που σε διαβάζουν. Και δε με ενοχλούν τα όσα λές διοτι αυτά τα λένε αρκετοι οι οποίοι δεν σκέφτηκαν ενα πράγμα.

 

Η Ναντια έχει κάνει το αφελές -και μοναδικό της- λάθος να είναι έντονα εκδηλωτική και δυστυχως την πληρώνει άγρια. Σε διαβεβαιω προσωπικά οτι δεν έχει ανάγκη το "γλύψιμο" απο ανθρώπους που κατα 99,9% δε θα τους δει ποτέ.

 

Πιστεύω οτι ΟΛΑ τα παιδιά που την ψηφίσαμε εδω μέσα το κάναμε για κάποιο λόγο και μάλιστα -τρανταχτο παραδειγμα- εγω που θα ήταν λογικό να την ψηφίσω επειδή είναι κοπελα μου,την ψήφισα για εντελώς άσχετο λόγο που μάλιστα στιγμάτισε και τον χαρακτήρα μου και με έκανε πολύ καλύτερο και με ξέπλυνε απ την καφρίλα που είχα.

 

Θα σου δώσω ενα hint: Όσοι πραγματικά φταίνε γι αυτή τη διαστρέβλωση της εικόνας της την πολεμούν γιατι δεν έπιασαν τίποτα στο κυνήγι!

 

Πίστεψε με ξέρω πολύ καλά με τι κοπέλα είμαι και αυτο δεν χωράει αμφισβήτιση και είμαι και περήφανος για τον τόσο καλό άνθρωπο που με συντροφεύει.

 

Αρκετά όμως μίλησα για τη Νάντια και συγνώμμη που βγήκα εκτός θεματος αλλά το έκανα για να μην προσβάλλονται οι υπολήψεις όσων την ψηφίσαμε τους οποίους και ευχαριστώ ιδιαίτερα για τα καλά τους λόγια.

www.valder.tk

Η νεα εποχή έφτασε!

Επίσης επισκεφθείτε το forum μας! Όλοι μια παρέα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Και επειδή δεν βλέπω να ψηφίζετε πιά, ας βγάλουμε τα μέχρι τώρα αποτελέσματα.

Ναντια 10

trobocop 8

VIDEOMIX 8

Johner 7*

Alexkass 6*

manos_the_greek 5

jog 4

fabo 4

cristina 4

KP86 4

Ulticool 4

iliasp 3

kinitonidimonas 3

Quasimodo 3

Sallax 3

Nikos s3 3

Hunter 3

justme 3

 

Υ.γ. ...oσοι έχουν αστερίσκο, έχουν απο μια αμφιλεγώμενη ψήφο. Ελέγξτε εάν θέλετε.

 

Aυτοί λοιπόν έχουν τις περισσότερες ψήφους. Υπάρχουν και πολλοί με 2 ψήφους και με μία. Συγχαρητήρια και συνεχίζουμε.

Ευχαριστώ απο την πλευρά μου για την συμπάθεια προς το πρόσωπό μου. Ειναι πάνω απ'όλα ένα αληθινό πρόσωπο με τα καλά του και τα στραβά του.:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (22 Μάρ. 2004 , 02:52)

 

Katse! Mia stigmi...

Pos metrises tis psifous???:wacko::blink:

 

Με απλή αριθμητική. :wacko: :D

Το μόνο μεμπτό ειναι πως κάποιοι ζητάγαν ψήφο σε στύλ χαβαλέ και παίρναν απο την Νάντια(κυρίως) αβέρτα. Δεν ξέρω εαν πρέπει να προσμετρηθούν αυτοί οι ψήφοι.

Επίσης, έβαλα και τους staffs στην καταμέτρηση. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (23 Μάρ. 2004 , 23:14)

 

Μπορω να ψηφισω 2?αν ναι τοτε DrGus και arfi-gorgona!!

 

 

επ!να σαι καλα ρε Χρηστακο!με τιμαει πολυ η ψηφος σου!να σαι καλα ρε φιλε μου! :)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

απο εμενα μια ψηφο στον asmodeus!μακαρι ολοι να ηταν σαν τον Χρηστακο!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχας θελω να ευχαριστησω οσα παιδια με ψηφισαν, ειλικρινα δεν το περιμενα :cry: συγκινηθηκα! Κι οσα παιδια δε με ψηφισαν, δεν πειραζει... καναμε παρεουλα εδω :) , κοντραριστηκαμε :o

 

:!: Ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν :!:

 

Γεια σας παιδια, θα μου λειψετε αρκετοι users δε χρειαζεται να πω κατι παραπανω, μη ζητησετε λογο! Ετσι απλα μπηκα εδω κ ετσι απλα βγαινω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγω θελω να ψηφισω τα παιδια που εχω γνωρισει αλλα και αλλα που μου εχουν κανει τη ζωη ευκολη με τις λυσεις που δινουν...........(με ασχετη σειρα οπως μου ερχονται στο μυαλο)

miaοw,Hunter,philipBRAZIL,aggelopas,VIDEOMIX, liontarina,kakiasmeno,faithless,SAREVOCK,fabo114,Tigrakos,bill_viper,

florinaperis,christ-k,Minotavrs,yandr,hostolis............εχω ξεχασει πολλους(ειναι λογω ηλικιας!!!!!!) :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali ( 3 Μάι. 2004 , 00:31)

 

Εγω θελω να ψηφισω τα παιδια που εχω γνωρισει αλλα και αλλα που μου εχουν κανει τη ζωη ευκολη με τις λυσεις που δινουν...........(με ασχετη σειρα οπως μου ερχονται στο μυαλο)

miaοw,Hunter,philipBRAZIL,aggelopas,VIDEOMIX, liontarina,kakiasmeno,faithless,SAREVOCK,fabo114,Tigrakos,bill_viper,

florinaperis,christ-k,Minotavrs,yandr,hostolis............εχω ξεχασει πολλους(ειναι λογω ηλικιας!!!!!!) :D

 

Na'sai kala file mou! :o

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίρνω την ευκαιρία να ψηφίσω τον εαυτό μου διότι προσφέρω ηλίθιες συμβουλές στο thread Πρώτη προσέγγιση μιας κοπέλας, γιατί σας τρόμαξα με την αληθινή μου ιστορία στα Φαντάσματα και γιατί προσφέρω απλόχερα τις χαζοεξυπνάδες μου, τις πανηλίθιες ατάκες μου με ταπεινώτητα και απόλυτη μετριοφροσύνη (σας είπα οτι προσφέρω και 100 ευρώ σε όποιον με ψηφίσει?).

Δεν ξέρω και κανέναν απο εδώ μέσα καλά για να εκφέρω γνώμη αλλά θα ψηφίσω την Nelly γιατί απο την πρώτη στιγμή που είπα κάποια πράγματα σε ένα συγκεκριμένο thread με έκανε να νιώσω πιο καλά για τον εαυτό μου, μου μίλησε με ευγένεια και με έκανε να χαμογελάσω. So thanks Nelly:)

Α...να μην ξεχάσω...εμένα με ψήφισα?:P

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali ( 3 Μάι. 2004 , 00:31)

 

Εγω θελω να ψηφισω τα παιδια που εχω γνωρισει αλλα και αλλα που μου εχουν κανει τη ζωη ευκολη με τις λυσεις που δινουν...........(με ασχετη σειρα οπως μου ερχονται στο μυαλο)

miaοw,Hunter,philipBRAZIL,aggelopas,VIDEOMIX, liontarina,kakiasmeno,faithless,SAREVOCK,fabo114,Tigrakos,bill_viper,

florinaperis,christ-k,Minotavrs,yandr,hostolis............εχω ξεχασει πολλους(ειναι λογω ηλικιας!!!!!!) :D

 

 

Οποία τιμή!!! Σ'ευχαριστώ πολύ και φυσικά ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ,διότι είσαι από τους πιο original τύπους που έχω γνωρίσει :)

Κανείς πιο αχάριστος από τον ευεργετηθέντα
Link to comment
Share on other sites

Nα δώσω και εγώ τις ψήφους μου στους....

 

(ρίχνει ζάρια και ταρώ κάρτες)

 

Alexkass και Trobocop ®

 

 

 

 

Trobocop, The Trobocop Logo, and all affiliated names and logos are a registered trademark of The Trobocop Corporation. All rights Reserved

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed ( 3 Μάι. 2004 , 13:19)

 

Δεν ξέρω και κανέναν απο εδώ μέσα καλά για να εκφέρω γνώμη αλλά θα ψηφίσω την Nelly γιατί απο την πρώτη στιγμή που είπα κάποια πράγματα σε ένα συγκεκριμένο thread με έκανε να νιώσω πιο καλά για τον εαυτό μου, μου μίλησε με ευγένεια και με έκανε να χαμογελάσω. So thanks Nelly:)

Α...να μην ξεχάσω...εμένα με ψήφισα?:P

 

 

Thank you dear :happy:

Εχεις ήδη ξεχωρίσει στην παρέα μας με την παρουσία σου,με καλή έννοια :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

πολυς κοσμος μου εχει κανει εντυπωση... τοσο απο παιδια που εχω ηδη γνωρισει αλλα και απο παιδια που δεν εχω την τιμη να δω ακομα! ψηφιζω στο συνολο καθε μαιφονερ γιατι ο καθενας εκτος απο μοναδικος ειναι και ξεχωριστος για διαφορους λογους! α η κεντρικη ψηφος μου παει στον DlM ... εννοειται!

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakiasmeno ( 3 Μάι. 2004 , 22:54)

 

πολυς κοσμος μου εχει κανει εντυπωση... τοσο απο παιδια που εχω ηδη γνωρισει αλλα και απο παιδια που δεν εχω την τιμη να δω ακομα! ψηφιζω στο συνολο καθε μαιφονερ γιατι ο καθενας εκτος απο μοναδικος ειναι και ξεχωριστος για διαφορους λογους! α η κεντρικη ψηφος μου παει στον DlM ... εννοειται!

 

 

 

κορυφαια η απαντηση σου ;)

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali ( 3 Μάι. 2004 , 00:31)

 

Εγω θελω να ψηφισω τα παιδια που εχω γνωρισει αλλα και αλλα που μου εχουν κανει τη ζωη ευκολη με τις λυσεις που δινουν...........(με ασχετη σειρα οπως μου ερχονται στο μυαλο)

miaοw,Hunter,philipBRAZIL,aggelopas,VIDEOMIX, liontarina,kakiasmeno,faithless,SAREVOCK,fabo114,T

igrakos,bill_viper,

florinaperis,christ-k,Minotavrs,yandr,hostolis............εχω ξεχασει πολλους(ειναι λογω ηλικιας!!!!!!)

 

να εισαι παντα καλα ρε φιλε , περασαμε απιστευτα καλα τις τελευταιες μερες - αντε να βρεθοπυμε και στα μερη σου συντομα ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο το λίγο καιρό που έχω μπεί σε αυτό το forum έχω καταλάβει ότι όλοι είστε πολύ καλά παιδιά και έχω γελάσει αρκετές φορές με τα έξυπνα αστεία σας! Θα ξεχωρίσω τον Michpan,τον Trobocop και τον Lewton για αρχή και έπεται συνέχεια! :)

Εφόσον ισχύει το θέμα του thread! :rolleyes:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Εγώ επειδή θεωρώ ότι υπάρχουν πολύ καλά μέλη...αποφάσισα να βγάλω τους πέντε καλύτερους για εμένα κάλύτερους με:

1 τον Hunter

2 τον Senenth_heaven

3 την Nelly

4 τον Xourxoulitsos και

5 τον Niko S_3

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

exoume kai leme....

 

Bayern7 giati me voithise 2/3 fores apo to chat kai as mhn mpenw me stathero nick gia na me thymate!

 

kinhtoeidhmona giati kai autos xwris na me kserei exw psonisei apo to magazi tou 5/6 fores kai logo apostasews den mporw na elenksw ti mou poulaei alla PANTA mou dinei to kalytero

 

alexkass giati sta pocket pc me exei ksestravwsei merikes fores pou to eixa anagh

 

DrGus giati opote eixa synallages mazi toy htan APAIXTOS

 

john74 aristos kai autos kai eugenikos! poly kalos sthn synallagh mas!

 

O giannis platano apaixtos!!!! den exw logia. ton vlepw kai se alla fora kai me ekplhsei euxarista

 

an skeftw kapoion allo apla symplhrwnw me to edit

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Εγω θεωρω ΠΟΛΥ σημαντικη την προσφορα των asymvivastos,mirrorofsorrow,nervous,energy σε οτι αφορα ειδησεις και γενικα οτιδηποτε αφορα τα κινητα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος menelia (27 Νοέ. 2004 , 19:11)

 

Εγώ επειδή θεωρώ ότι υπάρχουν πολύ καλά μέλη...αποφάσισα να βγάλω τους πέντε καλύτερους για εμένα κάλύτερους με:

1 τον Hunter

2 τον Senenth_heaven

3 την Nelly

4 τον Xourxoulitsos και

5 τον Niko S_3

 

 

μαλιστα καταλαβα τι εχω να τραβηξω απο τον Βρουτο........ :whistle: :whistle: :whistle:

 

σε ευχαριστω παντως

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...