Jump to content

Ποια μέλη του myphone συμπαθείτε περισσότερο;


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω τελευταια συμπαθησα τον andreasarc (Αντρικο) και την sofi-k

επειδη εχουμε διαφορετικες αποψεις και ειναι cool :cool:

Για μενα παει αυτο ή για τον Ανδρεα;:p

Κι εγω σε συμπαθω:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 766
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για μενα παει αυτο ή για τον Ανδρεα;:p

Κι εγω σε συμπαθω:)

και στους 3 μας βρε :happy:

αν και απεχουμε λιγο απο τον Αντρικο...σημασια εχει οτι σεβομαστε την αποψη του.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Όλους αλλά λίγο περισσότερο Τους Ανδρέα, bilakossss, Noss 55 και Totos:)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα...

Θα ήθελα να προσθέσω ακόμα τον billkosss , makis_thess , Petros the Great , nelly...και πολλοί ακόμα...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Όλοι στη λίστα +άλλοι πολλοί με έχουν κάνει να γελάσω με κάποια ποστς τους ,για αυτό το λόγο και τους συμπαθώ έστω και αν δεν το ξέρουν...

 

PetrostheGreat

billakosss

sofi-k

mvgustagm2000

FREAK_OF_NATURE

mixtri

fabo114

_crazygirl_

Nrg

hasiotis_john

evanthe

Bayern7

totos

gkr41

andreasarc

astarti

+++

Link to comment
Share on other sites

Thanks σε Crazygirl , sofi-k , getolika για τα καλά σας λόγια! :)

 

""Όσα δεντρά υπάρχουνε

στην Κρήτη και ανθούνε

Τόσες ευχές σας κάνω εγώ

να ρθούνε να σας βρούνε.""

 

Το παράπονο μου είναι ένα , είναι μεγάλο κρίμα που μερικοί εδώ στο myphone τα "λέμε" κάμποσα χρόνια τώρα και μάλλον δεν θα βρεθούμε και ποτέ από κοντά.... :( F***ing technology (δεν λέω ονόματα γιατί είναι πολλά και δεν θέλω να ξεχάσω κάποιον:happy: )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμπαθώ απίστευτα πολύ όλους τους administrators, moderators, editors, co- editors ... http://img402.imageshack.us/img402/1223/gluftismn7.gif

:p

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σε αυτό το φόρουμ κυκλοφορεί η ελίτ δεν είχα παρά να προσθέσω και τους andreasarc,astarti και gkr41.Πολύ φοβάμαι ότι σύντομα θα πρέπει να επανέλθω!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμπαθώ απίστευτα πολύ όλους τους administrators, moderators, editors, co- editors ... http://img402.imageshack.us/img402/1223/gluftismn7.gif

:p

 

Να είσαι καλά, αγαπητέ hasiotis!

Το εκτιμούμε και θα πράξουμε τα δέοντα :shifty: :shifty:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμπαθώ απίστευτα πολύ όλους τους administrators, moderators, editors, co- editors ... http://img402.imageshack.us/img402/1223/gluftismn7.gif

:p

Xasisiwth, το να γλύφεις editors και co-editors είναι σαν να βαράς προσοχές και να χαιρετάς τα ΕΠΟΠια στο στρατό. :p

Link to comment
Share on other sites

Xasisiwth, το να γλύφεις editors και co-editors είναι σαν να βαράς προσοχές και να χαιρετάς τα ΕΠΟΠια στο στρατό. :p

 

Κακίες :lol: :lol: :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά, αγαπητέ hasiotis!

Το εκτιμούμε και θα πράξουμε τα δέοντα :shifty: :shifty:

 

...Thanks my friend... τόσο "σάλιο" , μην πάει άδικα :shifty:

 

Xasisiwth, το να γλύφεις editors και co-editors είναι σαν να βαράς προσοχές και να χαιρετάς τα ΕΠΟΠια στο στρατό. :p

 

:lol::lol: ... είναι χοντρή κουβέντα αυτή που ξεστόμισες, να περιμένεις αντίποινα τώρα! ( ο Desert θα περιμένει πότε να "χτυπήσει' τώρα:whistle: )

(ps... Bayern7 είχα και γω μια τρέλα με τα ΕΠΟΠια....και σαν στρατονόμος , τα "έφτιαχνα" δεόντως ... με πιάνεις ε?)

εδιτ...Χούρχου , μην δίνεις (καλές) ιδέες...δεν θα έλεγα κάνα νέο , αλλά τα "άπλυτα"- αν και χρειάζονται 100 σελίδες:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κάνει δηλαδή, θα ανεβάσει στο main κανά νέο για τον Bayern7?

Μουαχαχαχα :devil:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κάνει δηλαδή, θα ανεβάσει στο main κανά νέο για τον Bayern7?

Μουαχαχαχα :devil:

You never know, my friend...

You never know!

 

:devil: :shifty: :devil:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά! Είναι βέβαιο ότι σε μια «κοινότητα» με 80.000+ μέλη υπάρχουν αρκετές συμπάθειες και αντιπάθειες. Τα συναισθήματά σας για κάποιο μέλος μπορείτε να την εκφράσετε κάλλιστα με προσωπικά μηνύματα, με την προσθήκη των ατόμων που συμπαθείτε στη λίστα φίλων σας και με την προσθήκη των ατόμων που αντιπαθείτε στη λίστα αγνόησης (ή μαύρη λίστα). Δεν χρειάζεται να ανακοινώνετε δημοσίως τις προσωπικές σας απόψεις.

 

Επιπρόσθετα, τα θέματα που σχετίζονται με το... forum και το site, μπορούν να φιλοξενηθούν στο «Σχολιασμό» και όχι στο «Chat & Fun». Αν θέλετε να ευχαριστήσετε κάποιο μέλος το οποίο σας βοήθησε αρκετά σε κάποιο πρόβλημά σας - που σχετίζεται με την κινητή τηλεφωνία - και αυτό συνέβη μέσα στο forum, τότε μπορείτε να ανοίξετε υπό προϋποθέσεις κάποια σχετική συζήτηση στο Σχολιασμό. Ναι, θα πρέπει να αναδεικνύονται τα άτομα που ωφελούν την κοινότητα ως προς το σύνολό της και όχι επειδή είναι γνωστοί ή φίλοι σας...

 

Ως εκ τούτου, το συγκεκριμένο θέμα κλειδώνεται, για πάντα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...