Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω φιλος μαλλον θα φταινει οι Java εφαρμογες που εβαλα γιατι το γεμισα με καμια 25 εφαρμογες τωρα που θα το παραλαβω θα βαλω 5 με 6 που χρειαζομαι μονο..

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω φιλος μαλλον θα φταινει οι Java εφαρμογες που εβαλα γιατι το γεμισα με καμια 25 εφαρμογες τωρα που θα το παραλαβω θα βαλω 5 με 6 που χρειαζομαι μονο..

...και τελικά πως τι περνάς τις java? Κάνε ένα φροντιστήριο :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καμμια απαντηση για το προβλημα με την αποκρυψη;επειγον

 

φίλε δεν υπάρχει απάντηση στο θέμα σου, πρέπει να πας στο service και να δουν αυτοί το τι συμβαινει, δεν είναι θέμα ρύθμισης για να βοηθήσουμε

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να βαλω στο pixon 12 msn... μπορει να με βοιθησει καποιος?? επιπλεον αν ανοιξω το youtube μερικες φορεσ μου βγαζει ενα μημυμα ''ανεπαρκεις ποροι'' και πρεπει να τα κλεισω ολα θελει αναβαθμιση??? Edited by jimikoulas15
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα στη βονταφον να το παρω και μου ειπαν οτι η σαμυ το σταματισε να το κανει παραγωγη..αληθευει κατι τετοιο???????????
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα στη βονταφον να το παρω και μου ειπαν οτι η σαμυ το σταματισε να το κανει παραγωγη..αληθευει κατι τετοιο???????????

Δεν νομίζω γιατί εγώ το περιμένω την Τρίτη από την Wind , και σίγουρα θα το πάρω γιατί έχω δει την αποστολή παραγγελίας του καταστήματος.

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα στη βονταφον να το παρω και μου ειπαν οτι η σαμυ το σταματισε να το κανει παραγωγη..αληθευει κατι τετοιο???????????

Αυτο αποκλειεται..αν εχεις επιδοτηση απο βοδιφον πηγαινε ρωτα και στο πλαισιο.

Αν το παρεις σκετο οχι με επιδοτηση υπαρχει κανονικοτατα σε ολες τις μεγαλες αλυσιδες ηλεκτρικων.

Μα καλα ειναι δυνατον να σταματησει η παραγωγη του καλυτερου φωτο-κινητου αυτη τη στιγμη?Ασε που μετραει μολις ενα 6μηνο στα ραφια,εδω υπαρχουν ακομα καινουργια κινητα του 2008..

Δε ξερουν τι τους γινεται φιλε μου εκει στη ΒΟΔΙFONE!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Απο σημερα είμαι και εγώ χαρούμενος ιδιοκτήτης του Pixon 12. Εχω όμως μια ερώτηση. Οταν παω να κατεβασω επιπλεον widgets απο "widgets" widget μου λεει πως δεν είμαι στο ιντερνετ ενω εχω συνδεθει απο wifi και με τον browser δεν εχω προβ. Ξέρει κάποιος μια λύση? Υπάρχει και άλλος τρόπος να κατεβάσω widgets???

 

 

ευχαριστώ. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχω και εγω το m8910....και του εκανα αναβαθμιση την τελευταια βερσιον M8910XEIK2 αλλα δεν εχει ελληνικα......μηπως ξερετε ποια ειναι η τελευταια βερσιον με ελληνικη γλωσσα να την ξαναπερασω παλι???σας παρακαλω πολυ βοηθηστε με........Η προηγουμενη M8910XXIG9 ηταν η πιο παλια αλλα δεν την βρισκω...αν ξερερε πειτε μου την τελευταια με ελληνικη γλωσσα......Η αν υπαρχει σκετη η ελληνικη γλωσσα να την βαλω...
Link to comment
Share on other sites

Μεσα στις επιλογες φωτογραφισης υπαρχει η "μετρηση εκθεσης"; Αν ναι, ποια απο τις τρεις υπο-επιλογες χρησιμοποιειτε πιο συχνα(σημειο, εστιαση στο κεντρο, πινακας)και που εξυπηρετει η καθεμια;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά σήμερα πέρασα απο πλαίσιο και το έιχε με κίτρινο ταμπελάκι εκπτώσεων 315 ευρώ... και μάλιστα επειδή δεν πίστευα στα μάτια μου ρώτησα κιόλας για επιβεβαίωση και μου είπανε 315 όντως... εννοείται δεν είχανε κανένα διαθέσιμο, ούτε μπορούσαν να παραγγείλουν κιόλας... ( ???? ) ξέρει κανένας περισσότερα... πάλι για κράχτη-μούφα πρόκειται???... τέσπα πάντως στα 315 αξίζει φουλ...
myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

Μεσα στις επιλογες φωτογραφισης υπαρχει η "μετρηση εκθεσης"; Αν ναι, ποια απο τις τρεις υπο-επιλογες χρησιμοποιειτε πιο συχνα(σημειο, εστιαση στο κεντρο, πινακας)και που εξυπηρετει η καθεμια;

 

εγώ πάντως το έχω συνέχεια στο εστίαση στο κέντρο, με τις άλλες επιλογές δεν έχω βγάλει φωτό

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Απλα, δεν βλεπω καποια ουσιαστικη διαφορα και με τις αλλες επιλογες. Και εγω εστιαση στο κεντρο χρησιμοποιω συνηθως. Ο "πινακας" υποθετω οτι ειναι για να βγαζεις τοπια, το "σημειο" δεν ξερω...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά σήμερα πέρασα απο πλαίσιο και το έιχε με κίτρινο ταμπελάκι εκπτώσεων 315 ευρώ... και μάλιστα επειδή δεν πίστευα στα μάτια μου ρώτησα κιόλας για επιβεβαίωση και μου είπανε 315 όντως... εννοείται δεν είχανε κανένα διαθέσιμο, ούτε μπορούσαν να παραγγείλουν κιόλας... ( ???? ) ξέρει κανένας περισσότερα... πάλι για κράχτη-μούφα πρόκειται???... τέσπα πάντως στα 315 αξίζει φουλ...

 

Σε ποιο πλαισιο το ειδες αυτο φιλε μου..?στο site παντως δεν το εχουν καν..

Link to comment
Share on other sites

1ον δεν είναι δυνατό να το σταματήσουν γιατί είναι φρεσκότατο. 2ον πως γίνεται να έχεις πρόβλημα με την απόκρυψη; δηλαδή με το #31# Σου κάνει; 3ον μπαίνεις στο getjar.com, κατεβάζεις αρχεία τύπου .jar και .jad, ότι θέλεις και το κάνει μόνο του εγκατάσταση. α! βρήκα το πως φτιάχνεις το βίντεο.. που θολώνει.. πας ρυθμίσεις βίντεο, και επιλεγείς έξυπνη αντίθεση! Edited by Petran58
Link to comment
Share on other sites

α! βρήκα το πως φτιάχνεις το βίντεο.. που θολώνει.. πας ρυθμίσεις βίντεο, και επιλεγείς έξυπνη αντίθεση!

 

Φιλε μου εξυπνη αντιθεση δεν υπαρχει..μηπως την αυτοματη αντιθεση εννοεις?την ενεργοποιησα και γω,αλλα δεν κανει τιποτα..θολωνει παλι.:(

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εξυπνη αντιθεση δεν υπαρχει..μηπως την αυτοματη αντιθεση εννοεις?την ενεργοποιησα και γω,αλλα δεν κανει τιποτα..θολωνει παλι.:(

 

στις ρυθμισεις βιντεο πας, λειτουργια εστιασης -> αυτοματη εστιαση

Link to comment
Share on other sites

Αθλιο το Service της εταιριας Smartec...To κινητο το εστηλα οπως με ειπαν διαφοροι που ρωτησα κατευθιαν με courier μερα αποστολης 15-01-2010 στην εταιρια για να γλυτωσω χρονο επισκευης (κατι για 1 μηνα για εναμιση λενε) (Εντος Εγγυησεως).

 

Σε επικοινονια με την εταιρια το συκωνει ενα παλυκαρι και με λεει μεγιστος χρονος επισκευης απο την παραλαβη της συσκευης 3 εργασιμες...

 

Περνω τηλ στο τελος της πρωτης βδομαδας και το συκωνει μια κοπελια και με λεει αναμενουμε κατι ανταλακτικα μεχρι το τελος της αλλης βδομαδας θα το εχεις συγουρα στα χερια σου.

 

Περνω τηλ σημερα και το συκωνει παλυ μια κοπελια και λεει οτι αναμενουν ανταλακτικα απτο εργοστασιο το κινητο ειναι εντος εγγυησεως και οτι θα το παραλαβω μαλλον την αλλη βδομαδα αλλα οχι συγουρα....

 

Ερε μας δουλευουν ψιλο γαζι εσχος:lol::lol:

 

 

Λετε να το στυλω Korea πιστευω ποιο γρηγορα θα ερθει ειμαι 100% συγουρος...:lol::lol:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως που το αντιμετωπιζεις με χιουμορ γιατι πολλοι εχουν αγανακτησει με αυτα τα service! Ειναι να προσευχεσαι μη σου χαλασει κινητο...:lol:
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμισεις βιντεο πας, λειτουργια εστιασης -> αυτοματη εστιαση

Αυτο ουτως η αλλως ηταν στην προεπιλογη του κινητου και δε χρειαζοταν αλλαγη..αμα σε πω οτι οταν το βαλα στην 'ανιχνευση προσωπου' θολωνε πολυ λιγοτερο,θα με πιστεψεις?για δοκιμασε και συ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην ψαχνεστε αδικα το κινητο βγηκε προβληματικο στην εστιαση τελος...Δεν ξερω αν ειναι Hardware η Software το θεμα ειναι οτι δεν βρεθικε λυση...Οποιος το παρει να ξερει οτι εχει αυτο το κουσουρι εγω το πηρα και χαλασε στο 2μηνο.Πρωτη φορα παιρνω Samsung και τελευταια..

 

Εκανα το λαθος επισης που πηρα με κλειστο λειτουργικο..Τοσα λεφτα μονο για τις photo πραγματικα δεν αξιζει...Περιμενω πως και πως να ερθει απτο service να το ξεφορτωθω καμια 300ρα το πολυ..Απο 520 ευρο τιμη αγορας πριν 2 μηνες.

 

Το επομενο κινητο HTC BRAVO!!!!

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην ψαχνεστε αδικα το κινητο βγηκε προβληματικο στην εστιαση τελος...Δεν ξερω αν ειναι Hardware η Software το θεμα ειναι οτι δεν βρεθικε λυση...Οποιος το παρει να ξερει οτι εχει αυτο το κουσουρι εγω το πηρα και χαλασε στο 2μηνο.Πρωτη φορα παιρνω Samsung και τελευταια..

 

Εκανα το λαθος επισης που πηρα με κλειστο λειτουργικο..Τοσα λεφτα μονο για τις photo πραγματικα δεν αξιζει...Περιμενω πως και πως να ερθει απτο service να το ξεφορτωθω καμια 300ρα το πολυ..Απο 520 ευρο τιμη αγορας πριν 2 μηνες.

 

Το επομενο κινητο HTC BRAVO!!!!

 

Φιλε εσενα θολωνει μονο στο σκοταδι η και στο φως της ημερας?κανενα επισημο service της samsung δε μπορει να το διορθωσει αυτο?

Και κατι ακομα,η τιμη των 315 ευρω που αναφερθηκε λιγα ποστ νωριτερα,ισχυει η ειναι μουφα..?

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομα,η τιμη των 315 ευρω που αναφερθηκε λιγα ποστ νωριτερα,ισχυει η ειναι μουφα..?

 

Ισχυει....αλλα θεωρητικα....

 

Οντως το Πλαισιο το ειχε(εχει) προσφορα σε τετοια τιμη, αλλα εχει εξαφανιστει απο παντου. Και το λεω εχοντας παει σε τουλαχιστον 6 υποκαταστηματα του στην Αθηνα τα οποια και καλα ειχαν πανω απο 1 κομματι (1=demo). Η προσφορα ειανι στο πλαισιο των εκπτωσεων που υποτιθεται ληγει 31/1 , δηλαδη κυριακη, δηλαδη αυριο τελευταια μερα....και δεν εχει στην αποθηκη να φερει αλλα κομματια, οποτε παπαλα πρακτικα, οποιος προλαβε προλαβε.... εκτος και αν κανει την καλη το πλαισιο και συνεχισει την προσφορα και απο δευτερα και φερει και κανα κομματι ακομα....

 

Κριμας, και ειχα ψηθει ασχημα....ειχα και ακριβως τοσα λεφτα επιδοτηση, θα το επαιρνα τσαμπα....αλλα αυτα εχει η ζωη....

Που να κινηθω τωρα για φωτογραφικο κινητο χωρις να πρεπει να δωσω πανω απο 400?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...