Jump to content

Αναβάθμιση χάρτη Ginius Driver. Πότε????


miltos_tsak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγόρασα πρόσφατα ένα Turbo X 4,3 οθόνη με Ginius driver (πολυδιαφημισμένο κατά τ' άλλα...) και αποφάσισα να κάνω αναβάθμιση χάρτη καθότι αυτός που έχει είναι ο 2008.04!!!. Η απάντηση από την GI ήταν οτι δεν γνωρίζουν πότε και΄ούτε ημερομηνία μπορούν να μου δώσουν. Είναι άγνωστο :blink:. Δηλαδή μάπα το καρπούζι που πήρα???
Link to comment
Share on other sites

Εχει 3 χρόνια δωρεάν αναβάθμιση χαρτών.Μέσα στο μήνα λένε πως θα κυκλοφορήσει ο νέος χάρτης.Δες εδώ http://www.navimania.gr/showthread.php?t=13878&page=107
Link to comment
Share on other sites

Εχει 3 χρόνια δωρεάν αναβάθμιση χαρτών.Μέσα στο μήνα λένε πως θα κυκλοφορήσει ο νέος χάρτης.Δες εδώ http://www.navimania.gr/showthread.php?t=13878&page=107

 

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η επίσημη της εταιρείας δεν ήταν ακριβώς έτσι. Τώρα αν γνωρίζεις κάτι περισσότερο από την κα που μου απάντησε τότε ΟΚ. Πάντως είναι απαράδεκτο να κυκλοφορεί αυτό το προιόν που το παρουσιάζουν ως θεικό με χάρτες 12 μηνών... Στο πλαίσιο πάντως που το αγόρασα μου είπαν οτι γίνονται 3 με 4 αναβαθμίσεις το χρόνο. Η όλη ιστορία μου θυμίζει την εν λόγω διαφήμιση με τα ''Παπαγαλάκια'' γιατί και το λογισμικό ... επιεικώς άθλιο....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η επίσημη της εταιρείας δεν ήταν ακριβώς έτσι. Τώρα αν γνωρίζεις κάτι περισσότερο από την κα που μου απάντησε τότε ΟΚ. Πάντως είναι απαράδεκτο να κυκλοφορεί αυτό το προιόν που το παρουσιάζουν ως θεικό με χάρτες 12 μηνών... Στο πλαίσιο πάντως που το αγόρασα μου είπαν οτι γίνονται 3 με 4 αναβαθμίσεις το χρόνο. Η όλη ιστορία μου θυμίζει την εν λόγω διαφήμιση με τα ''Παπαγαλάκια'' γιατί και το λογισμικό ... επιεικώς άθλιο....

 

Μηπως το "2008.04" ειναι το τριμηνο;Δηλαδη 4 τριμηνο του 2008;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το "2008.04" ειναι το τριμηνο;Δηλαδη 4 τριμηνο του 2008;

 

Τότε δεν θα έπρεπε να είναι 2008.Q4 ??? Γιατί αυτό που γράφει είναι 2008.04 δηλαδή Απρίλιος του 2008. Όπως και είναι πάντως σήμερα έχουμε 2009.06...

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν κρινουμε απο το destinator η αποκλιση στις ημερομηνιες που εδινε η gi ητανε στην καλυτερη περιπτωση ενας μηνας.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν κρινουμε απο το destinator η αποκλιση στις ημερομηνιες που εδινε η gi ητανε στην καλυτερη περιπτωση ενας μηνας.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις φίλοι μου, αλλά αυτό που ρώτησα στην ουσία δεν απαντήθηκε και πιστεύω οτι δεν πρόκειται να απαντηθεί. Μάλλον θα επιστρέψω το καρπούζι στον μανάβη...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι προς το παρόν επίσημος.Είναι demo έκδοση την οποία μπορείς να προμηθευτείς αν επικοινωνήσεις με την gi.Ως demo έκδοση έχει κάποια προβληματάκια,τα οποία θα λυθούν στην επίσημη έκδοση.Πιστεύω ότι μέχρι τέλος του μήνα,θα έχει κυκλοφορήσει η κανονική έκδοση
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ο Χάρτης Ginius Driver και δεν ειναι demo

Δοκιμασμένος σε Pna & Pda συσκευή

greece_ng_2009.03_eeu.cpf

greece_ng_2009.03_eeu.lic

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ο Χάρτης Ginius Driver και δεν ειναι demo

Δοκιμασμένος σε Pna & Pda συσκευή

greece_ng_2009.03_eeu.cpf

greece_ng_2009.03_eeu.lic

 

Τον εγκαθιστώ, αλλά δεν τον βλέπει το Ginius για να τον επιλέξω... Βλέπει μόνο τον 2008.4 :(

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τον εγκαθιστώ, αλλά δεν τον βλέπει το Ginius για να τον επιλέξω... Βλέπει μόνο τον 2008.4 :(

 

 

1 Κανεις backup τα δυο αρχεια του παλιου σου χαρτη καπου εκτος gps και βαζεις και βαζεις του νεου χαρτη

2 Εαν παλι δεν τους βλεπει ...και μονον αν εισαι γνωστης βγαζεις ολο το προγραμμα και το ξαναβαζεις απο την αρχη με τους καινουριους χαρτες

3 Κατεβαζεις την καινουρια version GiniusDriver..mireo

Σε ενα απ΄ολα εισαι μεσα

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν υπάρχει συγκεκριμένη ημερομηνία έκδοσης αναβάθμισης δε σημαίνει πως δε θα γίνει. Όσο είναι η ngi πίσω από το giniusdriver, δε νομίζω πως πρέπει να ανησυχούμε.
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...