Jump to content

Sony Ericsson Aino


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να εισαι καλα.Σε ευχαριστω πολυ.

 

Δηλαδή ρε παιδιά, όταν βλέπεις τις επαφές σου και πατήσεις "επιλόγ" - "μαρκάρ. πολλών" δεν μπορείς να επιλέξεις παραπάνω απο μία επαφές για διαγραφή?

Δεν έχω το aino, όμως κρίνοντας απο το C905 μου πιστεύω θα μπορείς να το κάνεις αυτό.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχοντας και εγω C905 θα ηθελα να ξερω αν παιρνοντας το Aino θ΄απογοητευτω με την καμερα του. Θελω να πω, ποσο καλα αποδιδει στις λεπτομερειες συγκριτικα με το C905? Εχω ακουσει οτι την ημερα βγαζει εξισου καλες φωτογραφιες, και απ΄οτι βλεπω το βιντεο του ειναι καλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδιά, όταν βλέπεις τις επαφές σου και πατήσεις "επιλόγ" - "μαρκάρ. πολλών" δεν μπορείς να επιλέξεις παραπάνω απο μία επαφές για διαγραφή?

Δεν έχω το aino, όμως κρίνοντας απο το C905 μου πιστεύω θα μπορείς να το κάνεις αυτό.

 

Αυτη την επιλογη δεν την βλεπω...Μαλλον δεν θα υπαρχει.

 

Αλλη ερωτηση:Διαβαζοντας το εγχειριδιο χρηστη,αυτες τις μερες,σχετικα με το ΒΙΝΤΕΟ,λεει:nHD 640*352 PXS[16/9],OK.

640*480 PXS Τυπικη μορφη βιντεο, για video-καμερες και Οθονες Υπολογιστων.Την εχει σε μορφη VGA.Πως αλλαζουμε τη ληψη απο nHD σε VGA?

Edited by Giorgos007
Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει διαδικασια για δωρεαν unbranding του aino ?

 

Ευχαριστω :)

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

είμαι κάτοχος του αινο εδώ και 3 ημέρες και πάρα πολύ απογοητευμένος..είναι εταιρική συσκευή και την χρησιμοποιώ σαν δεύτερη αλλά νιώθω πως δεν μπορώ να κάνω τίποτα..

πρώτες παρατηρήσεις

1.αργεί να φορτώσει..βλέπω καθυστέρηση ακόμα και στο κεντρικό μενού

2.όταν στέλνεις sms είναι ζήτημα τύχης αν η επαφή που θα επιλέξεις θα λάβει και το sms...το κινητό αποκτά δική του πρωτοβουλία και ενώ διαλέγεις το μύνημα να πάει στη μαρία το κινητό διαλέγει την δήμητρα :!:

3.τα κουμπιά, το χειριστήριο κλπ.. δεν είναι κ η καλύτερη μου..

 

στα θετικά η κάμερα και η οθόνη αλλά αν ήταν στο χέρι μου θα το πουλούσα..

Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει διαδικασια για δωρεαν unbranding του aino ?

 

Ευχαριστω :)

 

πονεμένη ιστορία το debrand φίλε. Εάν θες μπορώ να σου προτείνω κάτι αξιόπιστο. Βέβαια μπορείς να ψαχτείς στο νετ για διάφορα προγραμματάκια και να το δοκιμάσεις μόνος σου.

Πολλά και σοβαρά τα μειονεκτήματα του aino και απογοητεύομαι σε πρώτη φάση. Μου αρέσει πολύ το bluetooth του, όμως με τέτοια μείον δεν μπορείς να σταθείς σε αυτό.

το C905 έχει φακό cybershot, το aino τραβάει με HD. οπότε πρέπει να αποφασίσεις τι είναι καλύτερο.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

πονεμένη ιστορία το debrand φίλε. Εάν θες μπορώ να σου προτείνω κάτι αξιόπιστο. Βέβαια μπορείς να ψαχτείς στο νετ για διάφορα προγραμματάκια και να το δοκιμάσεις μόνος σου.

Πολλά και σοβαρά τα μειονεκτήματα του aino και απογοητεύομαι σε πρώτη φάση. Μου αρέσει πολύ το bluetooth του, όμως με τέτοια μείον δεν μπορείς να σταθείς σε αυτό.

το C905 έχει φακό cybershot, το aino τραβάει με HD. οπότε πρέπει να αποφασίσεις τι είναι καλύτερο.

 

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου.

 

Εχεις κατι υποψιν σου για δωρεαν Debranding ? Links ? Eαν δεν βγαλω ακρη θα την κανω την δουλεια με WotanServer ;)

 

Καλησπέρα

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικα καμια αναβαθμιση θα θελει!!

 

μπορώ να κάνω αναβάθμιση χωρίς να το συνδέσω με το pc? με wifi για παράδειγμα..απο που πάω?

Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορησει διαδικασια για δωρεαν unbranding του aino ?

 

Ευχαριστω :)

 

Εδώ

Κοίτα επίσης δύο σελίδες πριν (σελ. 46 #682) και κάτω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας,ειμαι καινουριος οποτε καλως σας βρηκα;) ...διαβαζω καιρο τις αποψεις σας αλλα τωρα γραφτηκα.....σκεφτομαι να αγορασω κι εγω το αινο απλα με προβλιματιζει αυτο το θεμα με τα μηνυματα...αυτο συμβαινει σε ολους σας ή μονο σε μερικους;Και μπορει κανεις να μου πει τι ακριβως γινεται στο ιδιο θεμα με τα μηνυματα.. ευχαριστω πολυ για τις μελλοντικες απαντησεις σας :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμβαινει τιποτα με τα μηνυματα. Κανονικα, μια χαρα.

Ισως, στον φιλο μας πιο πανω, (εκτος κι αν ειναι θεμα αναβαθμισης), να του ετυχε αυτο που συνεβει και σε μενα.. Δηλαδη, ενω εστειλα τις επαφες απο ενα Κ800 με ''αποστολη ολων'' μεσω μπλουτουθ στο aino, κατα ενα παραδοξο τροπο 4 επαφες, στο aino ''εφτασαν'' με τον ιδιο αριθμο ανα ζευγος!!! Οι επαφες αυτες, εχουν τα ιδια δυο αρχικα γραμματα. Π.χ., ο ''Χρήστος'' και η ''Χρύσα'', ο ''Γιαννης'' και ο ''Γιωργος''. Οταν το καταλαβα αυτο τσεκαρισα σε αντιπαραβολη με το Κ800 τις επαφες, και χρειαστηκε να διορθωσω δυο ακομα ονοματα.. (Κατι λοιπον συμβαινει μερικες φορες στην αποστολη επαφων απο αλλο παλιοτερο s.e...)

Απο τοτε, ολα καλα..:)

 

( To μονο που με χαλασε, ηταν οταν χτες βραδυ σε κλειστο χωρο, σ'ενα μπαρακι, στην ιδια σκηνη το aino πάτωσε μπροστα στο c905..)

Edited by antonio_r
Link to comment
Share on other sites

μπορώ να κάνω αναβάθμιση χωρίς να το συνδέσω με το pc? με wifi για παράδειγμα..απο που πάω?

 

Φιλε δεν εχω το aino ακομη. Ψαχνω για λευκο μεταχειρισμενο αλλα ακομη δεν εχω βρει !!! Πιστευω θα σου απαντησει καποιος κατοχος!!

 

 

( To μονο που με χαλασε, ηταν οταν χτες βραδυ σε κλειστο χωρο, σ'ενα μπαρακι, στην ιδια σκηνη το aino πάτωσε μπροστα στο c905..)

 

To ενα εχει xenon και το αλλο led.. Λογικο!! Επρεπε να το περιμενεις !!

Edited by sf-haris
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμβαινει τιποτα με τα μηνυματα. Κανονικα, μια χαρα.

Ισως, στον φιλο μας πιο πανω, (εκτος κι αν ειναι θεμα αναβαθμισης), να του ετυχε αυτο που συνεβει και σε μενα.. Δηλαδη, ενω εστειλα τις επαφες απο ενα Κ800 με ''αποστολη ολων'' μεσω μπλουτουθ στο aino, κατα ενα παραδοξο τροπο 4 επαφες, στο aino ''εφτασαν'' με τον ιδιο αριθμο ανα ζευγος!!! Οι επαφες αυτες, εχουν τα ιδια δυο αρχικα γραμματα. Π.χ., ο ''Χρήστος'' και η ''Χρύσα'', ο ''Γιαννης'' και ο ''Γιωργος''. Οταν το καταλαβα αυτο τσεκαρισα σε αντιπαραβολη με το Κ800 τις επαφες, και χρειαστηκε να διορθωσω δυο ακομα ονοματα.. (Κατι λοιπον συμβαινει μερικες φορες στην αποστολη επαφων απο αλλο παλιοτερο s.e...)

Απο τοτε, ολα καλα..:)

Ρωταω γιατι χρησιμοποιω πολυ τα μηνυματα:) ωραια πιθανοτατα θα το αγορασω και θα αναφερω τις δικιες μου εμπειριες...ευχαριστω πολυ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου δωσει της ρυθμισεις για mms, wap και internet γιατι στελνω μηνυμα για της ρυθμισεις αλλα δεν ερχονται
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου δωσει της ρυθμισεις για mms, wap και internet γιατι στελνω μηνυμα για της ρυθμισεις αλλα δεν ερχονται

Μήπως πρέπει να μας πεις και για ποιόν πάροχο θέλεις ρυθμίσεις...?

Ούτε από το site της Sony Εricsson ούτε από το site του παρόχου σου έρχεται μήνυμα με τις ρυθμίσεις?

Δοκίμασες;

Sony Εricsson

Cosmote

Vodafone

Wind

Link to comment
Share on other sites

Πωπω μ@λ@κια απο την βιασυνη το ξεχασα τελειος, cosmote εχω και οχι δεν ερχονται απο πουθενα ουτε απο cosmote ουτε απο το site, το πολυ να ξανακανω αναβαθμισει, για αυτο ειπα αμα μπορει καποιος και δεν βαριεται να τις γραψει ευχαριστω παντος.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ

Κοίτα επίσης δύο σελίδες πριν (σελ. 46 #682) και κάτω...

 

Ευχαριστω πολυ :)

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Aγορασα και εγω ενα μεταχειρισμενο aino και εχει την εκδοση R7AA071. Λογικα υπαρχει νεοτερη ε? Αν ναι, αξιζει να την κανω ή δεν αλλαζει κατι?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την νεοτερη εκδοση και δεν εχει αναφορα παραδοσης στα σμσ ουτε ειναι στις ρυθμησεις μηνυματων, το παρατηρησε κανεις?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την νεοτερη εκδοση και δεν εχει αναφορα παραδοσης στα σμσ ουτε ειναι στις ρυθμησεις μηνυματων, το παρατηρησε κανεις?

Παιζει ρολο τι παροχο εχεις.αμα βαλεις νομιζω vodafone,ισως και coxmote την αναφορα στην εμφανιζει..και την τσεκαρεις και μετα αλλαζεις την καρτα sim

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιζει ρολο τι παροχο εχεις.αμα βαλεις νομιζω vodafone,ισως και coxmote την αναφορα στην εμφανιζει..και την τσεκαρεις και μετα αλλαζεις την καρτα sim

 

θενκς φιλε επιασε το κολπακι που ειπες, να σε καλα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας...κατεβασα το my phone explorer.. αποθηκευτηκαν κ ολες οι επαφες...πηγα κ σε ενα καταστημα ericsson κ ειπαν πως με την αποδειξη αγορας μπορουν να μ κανουν δωρεαν αναβαθμιση..τωρα μολις ξανασυνδεσω το κινητο μου χωρις καμια επαφη κ μνμ...ολα θα περασουν ξανα ?????

 

 

Υπενθύμιση από την Ο.Δ. Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

γεια σας...κατεβασα το my phone explorer.. αποθηκευτηκαν κ ολες οι επαφες...πηγα κ σε ενα καταστημα ericsson κ ειπαν πως με την αποδειξη αγορας μπορουν να μ κανουν δωρεαν αναβαθμιση..τωρα μολις ξανασυνδεσω το κινητο μου χωρις καμια επαφη κ μνμ...ολα θα περασουν ξανα ?????

ναι μια χαρα θα περασουν εφοσον εχει κανει μπακαπ.ομως και αναβαθμιση να κανεις...απο το κινητο δεν θα χασεις τιποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, έχασα τα ακουστικά μου, έχω ένα άσπρο ΑΙΝΟ, μήπως μπορεί κανένας να μου πει πού μπορώ να βρω???/

 

Ευχαριστώ:O

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Aino

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...