Jump to content

Τι βάρος έχετε;


nio1975
 Κοινοποίηση

Εσείς που ανήκετε;  

560 members have voted

  1. 1. Εσείς που ανήκετε;

    • Χοντρός-η
      58
    • Αδύνατος-η
      123
    • Κανονικός-ή
      262
    • Χοντρός αλλά παλιά ήμουν αδύνατος
      46
    • Αδύνατος αλλά παλιά ήμουν χοντρός
      46
    • Υπερυπερβαρος
      25


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nio1975 (10 Φεβ. 2004 , 11:09)

 

Τώρα μάλλον και τα μοντέλα θα μπορούν να τρώνε την μπριζολίτσα τους,

Μπριζόλες με γεύση μπακαλιάρου; Εντάξει, ακούγεται ακόμη υπερβολικό. Μπριζόλες τόσο ωφέλιμες, όσο και ο μπακαλιάρος; Αυτό, ακόμη κι αν μοιάζει γευστικά δυσάρεστο, οι επιστήμονες θεωρούν πως είναι πιθανό! Ερευνητές από το Πανεπιστήμιο του Χάρβαρντ και από το Γενικό Νοσοκομείο της Μασαχουσέτης, στη Βοστώνη υποστηρίζουν ότι μπορούν να δημιουργήσουν βοοειδή, το κρέας των οποίων θα διαθέτει τις ευεργετικές ιδιότητες των ιχθυελαίων.

 

 

Ένα γονίδιο κάνει τη διαφορά...

 

 

 

Eλεος .....να δουμε τι αλλο θα δουν τα ματια μας..... :eek:

Στο τελος θα βαλουν και εμας στα πειραματα.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Εγω αν περίπου 1.62 και 60.5 κιλά αυτόν τον καιρό, εχώ ΔΜΣ 23,05 :cry:

E, τουλάχιστον ειμαι στα νορμάλ όρια...

Link to comment
Share on other sites

1.83 περίπου, 63 κιλά...

Πού το ξέθαψες? :)

Ε συνεχεια οφ-τοπικ γινοντουσαν γιάυτο το θεμα. Εκρινα οτι υπηρχε αναγκη να ξεθαφτει ενα τετοιο thread. :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν περίπου 1.62 και 60.5 κιλά αυτόν τον καιρό, εχώ ΔΜΣ 23,05 :cry:

E, τουλάχιστον ειμαι στα νορμάλ όρια...

Πού είπαμε βρίσκεις το ΔΜΣ?

Εγώ 1.64 50 κιλά(αδυνάτισα! :cool: )

Michelle παντού βγαίνεις off topic για δίαιτες και κιλά αλλά εγώ ακολουθώ είναι το αγαπημένο μου θέμα! :D

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πού είπαμε βρίσκεις το ΔΜΣ?

Εγώ 1.64 50 κιλά(αδυνάτισα! :cool: )

Michelle παντού βγαίνεις off topic για δίαιτες και κιλά αλλά εγώ ακολουθώ είναι το αγαπημένο μου θέμα! :D

Εγω να φανταστεις στην Α' λυκειου ήθελα να γίνω διαιτολόγος!!!

Link to comment
Share on other sites

ego pali eimai 1.69 sta 54 kila pleon...de skopeuo oute na adunatiso oute na paxuno..

 

alloste den eiste toso xontres re koritsia oso nomizete!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ego pali eimai 1.69 sta 54 kila pleon...de skopeuo oute na adunatiso oute na paxuno..

 

alloste den eiste toso xontres re koritsia oso nomizete!!

Ποιός είπε καλέ ότι είμαστε χοντρές?Εγώ είμαι όπως θέλω δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Οκ η Michelle νομίζει ότι έχει λίγα κιλά παραπάνω αλλά βλακεία της,εγώ νομίζω είναι μια χαρά.

Κι εσύ freak έχεις ιδανικό βάρος.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ποιός είπε καλέ ότι είμαστε χοντρές?Εγώ είμαι όπως θέλω δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Οκ η Michelle νομίζει ότι έχει λίγα κιλά παραπάνω αλλά βλακεία της,εγώ νομίζω είναι μια χαρά.

Κι εσύ freak έχεις ιδανικό βάρος.

Ε οχι δα δεν με θεωρω και χοντρη!! Απλα θελω να χάσω μερικα για να μπορω να φοραω ο,τι θελω γτ εχω κανει κοιλιτσα! Ολα τα αλλα πανω μου μου αρέσουν! Μονο αυτη την κοιλίτσα θελω να διώξω!

Link to comment
Share on other sites

γιατι νομιζω πως εχω πει το βαρος μου και το υψος μου 100 φορες? :p

παμε αλλη μια. 1.72 53 κιλα :D

και ειμαι κανονικοτατη.

lol κι εγώ ρε το έχω πεί παντού :p

Καλά εσύ είσαι μανεκένε :D :cool:

Michelle άσε το myphone και ρίχτο στους κοιλιακούς αφού θες να χάσεις,το καλοκαίρι έφτασε ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειμαι. δυστηχως ποτε δεν ειμαι ικανοποιημενη με το βαρος μου. ακομα και οταν ειχα φτασει τα 50 κιλα και ημουν στην κυριολεξια σκελετος, παλι δεν ενιωθα καλα..

αντε ρε κοριτσιαααα εγω εκανα κιολας το πρωτο μου μπανακι(αν το λες ετσι μεχρι το γονατο μπηκα)και σεις ακομα παραπονιεστε για στομαχακια? αυτα επρεπε να τα χατε σκεφτει νωριτερα..

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειμαι. δυστηχως ποτε δεν ειμαι ικανοποιημενη με το βαρος μου. ακομα και οταν ειχα φτασει τα 50 κιλα και ημουν στην κυριολεξια σκελετος, παλι δεν ενιωθα καλα..

αντε ρε κοριτσιαααα εγω εκανα κιολας το πρωτο μου μπανακι(αν το λες ετσι μεχρι το γονατο μπηκα)και σεις ακομα παραπονιεστε για στομαχακια? αυτα επρεπε να τα χατε σκεφτει νωριτερα..

Εγω εκανα κανονικο μπανιο! Σιγα μωρε δεν εχω και τοσο μεγαλο κολλημα! Απλα δεν μπορω να βαλω κοντο μπουζακι αν κ εχω δει αρκετες με τη δικη μου κοιλιτσα να βάζουν. Παντως τις τελευταιες μερες ολοι μου λενε οτι αδυνατισα!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειμαι. δυστηχως ποτε δεν ειμαι ικανοποιημενη με το βαρος μου. ακομα και οταν ειχα φτασει τα 50 κιλα και ημουν στην κυριολεξια σκελετος, παλι δεν ενιωθα καλα..

αντε ρε κοριτσιαααα εγω εκανα κιολας το πρωτο μου μπανακι(αν το λες ετσι μεχρι το γονατο μπηκα)και σεις ακομα παραπονιεστε για στομαχακια? αυτα επρεπε να τα χατε σκεφτει νωριτερα..

Κι εγώ έκανα μπανάκι χθες!

Μαύρισα κιόλας από την πρώτη μέρα :cool:

Έχει μωρέ καιρό ακόμα η Michelle αν θέλει να χάσει λιγάκι!

Κι εγώ ρε συ όταν ήμουν πιο αδύνατη ήθελα να χάσω κι άλλο(απορώ πως σκεφτόμουν)αλλά με τον καιρό το σώμα μου σχηματίστηκε κι έτσι τώρα δε θέλω να αλλάξω τίποτα.Άντε ένα κιλάκι ακόμα να χάσω και οκ :O

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κάντε χώρο παρακαλώ, περνάω... Το ύψος μου είναι 1,91. Το προηγούμενο καλοκαίρι ήμουν 150 κιλάκια (μόόόόνο;) και σήμερα το πρωί 134. :shock: Επειδή όμως τον Αύγουστο παντρεύομαι μια κουκλάρα :love: και επειδή βαρέθηκα ν'ακούω τις φίλες μου να λένε πως αν αδυνάτιζα θα ήμουν σούπερ γκόμενος, αποφάσισα να τα κάνω διψήφια... :!: παϊδάκια τέλος :cry: του χρόνου θα ψήφιζα χοντρός αλλά αδυνάτισα... φέτος χοντρός σκέτο... :p
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 1,56 και 195 κιλα. Ειμαι χοντρος ή λεπτος; :p :p :p

(21)

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 1,56 και 195 κιλα. Ειμαι χοντρος ή λεπτος; :p :p :p

(21)

Ποσαααα????????? Πλακα κανεις ε?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...