Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γελοία ερώτηση, αλλα θα την κάνω:D. Delivery Receipt εχει έτσι:cry: ?

 

φυσικα και εχει !!!αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει δωσει αναφορα για κανενα μηνυμα....ειναι τηλ με προσωπικοτητα..κανει οτι θελει αυτο :lol:

 

Ευχαριστώ. Απλά δεν έχω δοκιμάσει συσκευή που να έχει sensitivity και responsiveness όπως το iPhone και χαίρομαι που διαβάζω αυτά τα σχόλια. :)

 

Όσον αφορά το jailbreak, εδώ έχουμε το root access και τα Custom ROMs. Οπότε, δε νομίζω να μου λείψει...

με τους xda απο πισω,μην ανυσηχεις καθολου!!κεφι για φλασαρισμα να εχουμε :D

 

καλορίζικο σε αυτούς που το πήρανε,

αν και ψήνομαι και γω, επειδή δεν είμαι καλός στο cooking roms, θα περιμένω την ελληνική έκδοση....

 

με κάρτα SD πως πάει από ταχύτητα; τι μέγεθος είχε αυτή της "μάνας" του;

 

δεν την εβαλα καν...πηρα μια 8g class6 :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου κανει πολυ μεγαλη εντυπωση και φυσικα δεν αμφιβαλω καθολου, οταν ο zaharakis ανεφερε οτι ειναι iPhone killer, και αν οχι killer, competitor σιγουρα..! Αυτο, για να λεω και την αληθεια, δεν το περιμενα! Περιμενα να εχει πολυ καλη ανταποκριση στην αφη, αλλα οχι και σε αυτο το σημειο ομως! Μπραβο στην HTC!:clap:

 

Δημητρη, ακομα ομως θα περιμενω να μου απαντησεις, αν θα εδινες το HD σου για τον Ηρωα.:wacko:

Θα σου δωσω λιγο χρονο ακομα!:lol::p:happy: Να συμβιωσεις λιγο ακομα με τον Ηρωα για να εχεις ακομα λεπτοεμερεστερη και σαφεστερη εικονα! :happy:

Εχοντας διαβασει αρκετα post σου μεσα στο forum, νομιζω πως οχι.;) Αλλα...:O

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και εχει !!!αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει δωσει αναφορα για κανενα μηνυμα....ειναι τηλ με προσωπικοτητα..κανει οτι θελει αυτο :lol:

 

 

με τους xda απο πισω,μην ανυσηχεις καθολου!!κεφι για φλασαρισμα να εχουμε :D

 

 

 

δεν την εβαλα καν...πηρα μια 8g class6 :)

 

σωστό και αυτό, μια γρήγορη κάρτα, αν και σε κόβω να παίρνεις μεγαλύτερη σύντομα :lol:

Link to comment
Share on other sites

μου εχει ερθει εδω και 1 ωρα και ακομα δεν το εχω ανοιξει!!!

γ@μω τη δουλεια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και εχει !!!αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει δωσει αναφορα για κανενα μηνυμα....ειναι τηλ με προσωπικοτητα..κανει οτι θελει αυτο :lol:

Δε σου δείχνει τίποτα για την αναφορά. Απλά πας στο μήνυμα που έστειλες, πατάς παρατεταμένα πάνω στο εικονιδιάκι με το θαυμαστικό και έπειτα View Report ;)

 

Κάτι ξέρουμε και εμείς με τα magic από Android :p

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο απο clove περιλαμβάνει:lol::lol::lol:!!

 

Μικρο Σακίδιο HTC (μαυρο!):X

Notepad HTC (μαυρο)

Μπρελόκ (ασιμενιο)

και αυτό που κρεμάς κλειδιά ή περνάς από το λαιμο σου!!

 

παιδια... εσεις που το πηρατε απο eXpansys, ειχε μεσα θηκουλα??? εμενα οχι...:cry:

Link to comment
Share on other sites

σωστό και αυτό, μια γρήγορη κάρτα, αν και σε κόβω να παίρνεις μεγαλύτερη σύντομα :lol:

 

αν δεν βγει scandisk 16/32γ class6 δεν προκειται να αφησω τις 8αρες

 

Μου κανει πολυ μεγαλη εντυπωση και φυσικα δεν αμφιβαλω καθολου, οταν ο zaharakis ανεφερε οτι ειναι iPhone killer, και αν οχι killer, competitor σιγουρα..! Αυτο, για να λεω και την αληθεια, δεν το περιμενα! Περιμενα να εχει πολυ καλη ανταποκριση στην αφη, αλλα οχι και σε αυτο το σημειο ομως! Μπραβο στην HTC!

 

Δημητρη, ακομα ομως θα περιμενω να μου απαντησεις, αν θα εδινες το HD σου για τον Ηρωα.:wacko:

Θα σου δωσω λιγο χρονο ακομα!Να συμβιωσεις λιγο ακομα με τον Ηρωα για να εχεις ακομα λεπτοεμερεστερη και σαφεστερη εικονα!

Εχοντας διαβασει αρκετα post σου μεσα στο forum, νομιζω πως οχι. Αλλα...

 

ακομη ειναι νωρις οντως..παντως ειναι πολυ καλο το ρημαδι το hero:lol:

 

μου εχει ερθει εδω και 1 ωρα και ακομα δεν το εχω ανοιξει!!!

γ@μω τη δουλεια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!

 

καλα εσυ εχεις πολυ πλακα μιλαμε!!ανοιξε το αχρηστεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

 

Δε σου δείχνει τίποτα για την αναφορά. Απλά πας στο μήνυμα που έστειλες, πατάς παρατεταμένα πάνω στο εικονιδιάκι με το θαυμαστικό και έπειτα View Report

 

Κάτι ξέρουμε και εμείς με τα magic από Android

 

καλα μιλαμε οτι μετρησες !!!:bow:

 

Το πακέτο απο clove περιλαμβάνει!

 

Μικρο Σακίδιο HTC (μαυρο!)

Notepad HTC (μαυρο)

Μπρελόκ (ασιμενιο)

και αυτό που κρεμάς κλειδιά ή περνάς από το λαιμο σου!!

 

εμας απο expancys ουτε screen protector δεν ειχανε βαλει μεσα οι γυφτοι :mad:

 

παιδια... εσεις που το πηρατε απο eXpansys, ειχε μεσα θηκουλα??? εμενα οχι...:cry:

 

εσυ μαλλον μας δουλευεις Γιωργο ε??:p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εσυ μαλλον μας δουλευεις Γιωργο ε??:p

 

οχι ρε Μητσε! Δεν ειχε μεσα θηκουλα για το τηλεφωνο... εχει εσας?

Link to comment
Share on other sites

παμε λοιπον για μια αρχη.

1.δεν ειχαν screen protector απο expansys

2.ο καιρος αναναιονεται αναλογα την περιοχη που εισαι,δηλαδη αν εισαι γλυφαδα βλεπεις τι καιρο εχει η γλυφαδα και αν πας χαλκιδα βλεπεις αυτοματα τι καιρο εχει η χαλκιδα.

3.για αναφορα sms πρεπει να παιξουμε οπως το iphone,δηλαδη στην αρχη του sms πχ για vodafone πρεπει να γραψεις *#

4.για δικους σου ηχους alarm/sms/ringtone πρεπει να κανεις εναν φακελο στην sd ως :

media/audio/alarms

media/audio/notifications

media/audio/ringtones

χρειαζεται restart η συσκευη

5.χωρις να ειμαι υπερβολικος θεωρω οτι η οθονη οσο αναφορα το touch επιασε πλεον το iphone

6.χωρις να ειμαι υπερβολικος το σερφαρισμα επιασε και παλι το iphone.

 

 

επανερχομαι με νεοτερα.

Link to comment
Share on other sites

παμε λοιπον για μια αρχη.

2.ο καιρος αναναιονεται αναλογα την περιοχη που εισαι,δηλαδη αν εισαι γλυφαδα βλεπεις τι καιρο εχει η γλυφαδα και αν πας χαλκιδα βλεπεις αυτοματα τι καιρο εχει η χαλκιδα.

 

pardon???? :blink::blink::blink::blink:

πώς το κάνει αυτό; Παίρνει πληροφορίες από τις κυψέλες και έχει τέτοια βάση δεδομένων που ξεχωρίζει τη Γλυφάδα από το Κορωπί ας πούμε;;;;

Link to comment
Share on other sites

pardon???? :blink::blink::blink::blink:

πώς το κάνει αυτό; Παίρνει πληροφορίες από τις κυψέλες και έχει τέτοια βάση δεδομένων που ξεχωρίζει τη Γλυφάδα από το Κορωπί ας πούμε;;;;

 

 

επειδη ειμαι οδηγος σημερα για παραδειγμα ,σε οποια περιοχη και αν ημουν εβλεπα τον καιρο της περιοχης!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια περασα το Ελληνικο πληκτρολόγιο... ΟΚ, το ενεργοποίησα απο τις ρυθμίσεις... και τωρα... πως το ενεργοποιώ πανω στο ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ???
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά επειδή με ψήσατε και μένα να το αγοράσω τον Ήρωα και βαριέμαι να περιμένω να το φέρουν οι ανεπρόκοποι στην Ελλαδίτσα μας.. Σε ποιό μαγάζι να απευθυνθώ κατά την γνώμη σας ; Έχω ακούσει Expansys , Clover Κλπ .. Εννοώ από θέμα τιμής , αξιοπιστίας , συνοδείας από εξαρτήματα και σχετικά γρήγορα μεταφορά.. (Είμαι απαιτητικός :P )
Vi veri veniversum vivus vici
Link to comment
Share on other sites

παιδια περασα το Ελληνικο πληκτρολόγιο... ΟΚ, το ενεργοποίησα απο τις ρυθμίσεις... και τωρα... πως το ενεργοποιώ πανω στο ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ???

 

ανοιξε τον browser πχ και πατησε παρατεταμενα πανω στο σημειο που γραφουμε το adreess τοτε θα σου ανοιξει το input method οπου απο κει θα επιλεξεις greek keyboard

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι οδηγος σημερα για παραδειγμα ,σε οποια περιοχη και αν ημουν εβλεπα τον καιρο της περιοχης!!!!!!!!!!

Ενδιαφέρον. Λογικά όπως το πα θα γίνεται. Παίρνει περιοχή από τις κεραίες και μετά ψάχνει να βρει την περιοχή στο database για να σου δώσει καιρό. Το οποίο όμως είναι αξιοπρόσεχτο γιατί η HTC δε μας έχει συνηθίσει σε τόσο λεπτομερή databases καιρού. Οι τελευταίες συσκευές της είχαv 5-6 Ελληνικές πόλεις. Εκτός αν το database είναι της Google. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ανοιξε τον browser πχ και πατησε παρατεταμενα πανω στο σημειο που γραφουμε το adreess τοτε θα σου ανοιξει το input method οπου απο κει θα επιλεξεις greek keyboard

 

thanks !!!:D:D

παιδια το τηλεφωνο παει σφαιρα!!!!

πωπωπω... εχω παθει πλακα!!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω full review γιατί το σκέφτομαι σοβαρά με αυτά που ακούω!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

thanks !!!:D:D

παιδια το τηλεφωνο παει σφαιρα!!!!

πωπωπω... εχω παθει πλακα!!!

Βαλτοί είστε όλοι σας Παρασκευιάτικα;;;;;;; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, αστα να πανε ρε...! Και μενα ολο και με τσιγκλανε να το τσιμπισω...:food:

Αλλα ειναι ακριβο το ατιμο...:X

 

Και αυτο για τον καιρο, αλλα στις roms που εχω περασει στο xperia και ειναι ειτε απο blackstone ειτε απο rhodium/topaz νομιζω οτι τα δεδομενα του καιρου στο tab του μανιλα τα παιρνει απο το accuweather.com. Νομιζω ομως. Δεν ειμαι σιγουρος. Για αυτο και βγαζει αυτες τις πολεις μονο, γιατι και στο accuweather εχει μονο για αυτες στην ελλαδα.

Μπορει να κανω λαθος βεβαια, ή οι coockers να το εχουν κανει ετσι.

 

Το θεμα παντως ειναι οτι ο ηρωας εχει κλεψει τις εντυπωσεις.:w00t:

Καταστραφηκε το Magic μολις κυκλοφορησει και στην Ελλαδα. Απορω γιατι το εκαναν ετσι.. Τι να πεις...:O

 

Διαβασμα και αναμονη για περισσοτερα σχολια και κριτικες. Και δεν γινετια ακομα να μην εχει βρεθει ενα λαθος/ελλειψη του κινητου! Που βεβαια με τους xda, αν ειναι software θα λυθει λίαν συντόμως.

 

Αληθεια, εχει αναπτυχθει το thread του Hero στους xda?

Link to comment
Share on other sites

pardon????

πώς το κάνει αυτό; Παίρνει πληροφορίες από τις κυψέλες και έχει τέτοια βάση δεδομένων που ξεχωρίζει τη Γλυφάδα από το Κορωπί ας πούμε;;;;

ναι Niko

 

Ενδιαφέρον. Λογικά όπως το πα θα γίνεται. Παίρνει περιοχή από τις κεραίες και μετά ψάχνει να βρει την περιοχή στο database για να σου δώσει καιρό. Το οποίο όμως είναι αξιοπρόσεχτο γιατί η HTC δε μας έχει συνηθίσει σε τόσο λεπτομερή databases καιρού. Οι τελευταίες συσκευές της είχαv 5-6 Ελληνικές πόλεις. Εκτός αν το database είναι της Google.

μπορει δεν ξερω,το θεμα ειναι οτι δουλευει καλα...

thanks !!!

παιδια το τηλεφωνο παει σφαιρα!!!!

πωπωπω... εχω παθει πλακα!!!

 

σιγα ρε συ μην παει σφαιρα :p

 

Περιμένω full review γιατί το σκέφτομαι σοβαρά με αυτά που ακούω!

 

που να το δεις και ολας...

 

Βαλτοί είστε όλοι σας Παρασκευιάτικα;;;;;;;

 

εμεις??το τηλεφωνο :happy:

 

σιγα σιγα!!!!!!

 

ετσι σιγα σιγα να το παρουν και οι υπολοιποι :happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια, εχει αναπτυχθει το thread του Hero στους xda?

 

ακομη ειναι σε παιδικο επιπεδο...δυστυχως..λες να ηταν παγιδα το ολο στησιμο του theead για το hero για να τσιμπησουν και να αγοραστει το τηλ ??:blink:

δεν πειραζει γιατι μια χαρα ειναι και ετσι:p

 

Μητσο πες τους αν υπερβαλω σχετικα με το touch και το browsing.........

 

τα χω πει Ακη απο την αρχη...μην λεμε τα ιδια :)

 

οποιος θελει να μαθει ας διαβασει κανα δυο σελιδες πιο πισω ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...