Jump to content

Samsung S7350 Classico


guliver21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κινητο το εχω εδω και 3 μήνες. Για το ηχειο που αναφερατε ως κακης πιοτητας εχω να πως ότι οντως ειναι 'πριμαριστο' αλλα σιγουρα δεν ειναι προβληματικο ωστε να μην ακους καλα τον αλλο. Παρα ταυτα χρησιμοποιω το hands free, αν και τα καλωδια μου τη σπανε γιατι μπερδευονται ευκολα. Η καμερα του εχω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλή! Λογω δουλειας χρειαζομουν καποιες φορες φωτογραφικη και το κινητο κανει με το παραπανω την δουλεια του και ως ψηφιακη μηχανη! Επισης τα video ειναι σε πολυ καλη αναλυση και καλη ποιότητα.

Επισης έκπληξη αποτελει η διαρκεια της μπαταριας!! Αν το χρησιμοποιεις κανονικα, με απενεργοποιημενο το bluetooth , η αναμονη φτανει άνετα τις 4-5 ημέρες ενω με πολυ συχνη χρηση (και με εφαρμογες) τις 2 ημερες τουλαχιστον!

Τελος στα συν η πολυ καλη πιοτητα κατασκευης, η απροβληματιστη λειτουργια του, το σχετικα καλο σήμα και το design.

Το μειον του θα ελεγα οτι ειναι η διαχειριση του τηλεφ. καταλόγου. Αν μεταφερεις επαφες απο αλλο κινητο βράστα. Απλα η κατανομη και αρχειοθετηση δεν ειναι καλη λογω του οτι μπερδευει τα ελληνικα με τα αγγλικα. Εγω μολις μετεφερα τις επαφες (περιπου 250) καθησα και αλλαζα το πρωτο γραμμα για να εχει μια σχετικη σειρά.

p.s. οσο για το gps δεν το εχω χρησιμοποιησει ακομη. Μπορει καποιος να μου πει τι εφαρμογη θα χρειαστω? ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα, εχει κανενας το παιχνιδι "tetris mania " σε αναλυση 240* 400 ?

 

πολυ καλο το κινητο, και θελω να του βαλω κανα παιχνιδι,

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επισης έκπληξη αποτελει η διαρκεια της μπαταριας!! Αν το χρησιμοποιεις κανονικα, με απενεργοποιημενο το bluetooth , η αναμονη φτανει άνετα τις 4-5 ημέρες ενω με πολυ συχνη χρηση (και με εφαρμογες) τις 2 ημερες τουλαχιστον!

.

 

πλακα κανεις

εγω το χρησιμοποιω ΕΛΑΧΙΣΤΑ

και κρατα 2 μερες!

Link to comment
Share on other sites

φιλε οπως το ακους, αναμονή 4 μέρες τουλάχιστον με μη συχνή ή κανονική χρήση, αλλα ξεχασα να σου πω οτι το βραδυ το κλείνω...:O Επισης εχω παρει και εβαλα απο ebay για back up μπαταρια ιδια και κραταει επισης το ιδιο

Μπορει καποιος να μας βοηθησει για το gps ρε παιδιά, τι προγραμμα μπαίνει?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

περασε πολυς καιρο χωρις να απαντησει κανεις....αν και εχω ψιλοπαρατησει το θεμα του GPS δεν βλεπω να ξερει κανεις κατι απο οσους εχω ρωτησει....

Μηπως μπορει εν τελει καποιος να μας πει κατι για software πλοηγησης (και οχι μονο...) και αν ισχυει οτι πρεπει να εισαι στο net (κουφο !!!!) για να λειτουργει το GPS ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το τηλέφωνο το πήρα πριν 1 εβδομάδα μετά από πολύ ψάξιμο γιατί έχει σταματήσει το μοντέλο Εν πάσει περιπτώσει βρήκα ένα ξεχασμένο στον ΓΕΡΜΑΝΟ και το πήρα 206 € Κρίμα που σταματάνε την παραγωγή σε τέτοια καταπληκτικά τηλέφωνα χάριν των touch και άλλων δυσλειτουργικών τ/φ. Το τηλέφωνο είναι απίστευτης ομορφιάς και ποιότητας σε όλα !
Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο το πήρα πριν 1 εβδομάδα μετά από πολύ ψάξιμο γιατί έχει σταματήσει το μοντέλο Εν πάσει περιπτώσει βρήκα ένα ξεχασμένο στον ΓΕΡΜΑΝΟ και το πήρα 206 € Κρίμα που σταματάνε την παραγωγή σε τέτοια καταπληκτικά τηλέφωνα χάριν των touch και άλλων δυσλειτουργικών τ/φ. Το τηλέφωνο είναι απίστευτης ομορφιάς και ποιότητας σε όλα !

 

Συμφωνο ΑΠΟΛΥΤΟΣ μιας και το ειχα για μισο χρονο(μεγαλο διαστημα για μενα!:lol:) και εμεινα πολυ ευχαριστημενος:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Θέλω να αγοράσω από αγγλία ένα samsung s7350, μια και εδώ τα λίγα που υπάρχουν είναι ακριβά..

Βρήκα ένα σφραγισμένο όμως, δεν το ανοίγει ο πωλητής για να δει..

Ξέρει κανείς αν βάζουν ελληνικά και στις συσκευές για την αγγλική αγορά?

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Παιδια καλησπερα. Μηπως ξερει κανεις τι κατσαβιδι χρειαζεται για να ξεβιδωσω το πισω μερος του κινητου?
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω από αγγλία ένα samsung s7350, μια και εδώ τα λίγα που υπάρχουν είναι ακριβά..

Βρήκα ένα σφραγισμένο όμως, δεν το ανοίγει ο πωλητής για να δει..

Ξέρει κανείς αν βάζουν ελληνικά και στις συσκευές για την αγγλική αγορά?

 

Eξαρτάται από τη συσκευή και για τη συγκεκριμένη δεν ξέρω, αλλά στο 95% των περιπτώσεων όχι, δε βάζουν ελληνικά.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S7350 Classico

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...