Jump to content

Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο service; (No2)


 Κοινοποίηση

Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο service;  

326 members have voted

  1. 1. Ποια εταιρεία έχει το καλύτερο service;

    • Alcatel
      3
    • Apple
      28
    • HTC
      31
    • LG
      70
    • Motorola
      14
    • Nokia
      72
    • Samsung
      46
    • Sony Ericsson
      39
    • ...άλλη εταιρεία
      23


Recommended Posts

Μονο μια εμπερια θελω να καταθεσω χωρις να λεω οτι εχουν το καλυτερο σερβις. Οταν πηγα το κινητο μου htc στην αρβατο ενω ηταν ραγισμενο στο σωμα κατω απο το καπακι το δεχτηκαν εντος εγγυησεως.
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Απαντήσεις 54
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγορά blackberry από Ελλάδα Μάρτιος 2015.πρόβλημα Νοέμβριος 2015. Η μόνη λύση αποστολή Αγγλία. Προσπάθησα να επικοινωνήσω με την blackberry απευθείας: δεν βρήκα πουθενά email. Facebook απαλευτοι. Μόνο twitter σε παραπέμπουν όπου και εκεί με έγραψαν. Μίλησα πόση ώρα εξηγώντας τους το πρόβλημα και στο τέλος μου λέει πάρε τηλέφωνο στο σέρβις στην Αγγλία. Λέω κι εσείς τι κάνετε; Της εταιρείας δεν είστε;ενημερώστε τους.Απάντηση καμία.αποτέλεσμα; Μόνο οποία έχει Ελλάδα σέρβις και από ότι ακούω μόνο η LG κάνει καλή δουλειά. Apple δεν ξέρω αλλά και πάλι δεν αγοράζω iPhone με τπτ
Link to comment
Share on other sites

Αγορά blackberry από Ελλάδα Μάρτιος 2015.πρόβλημα Νοέμβριος 2015. Η μόνη λύση αποστολή Αγγλία. Προσπάθησα να επικοινωνήσω με την blackberry απευθείας: δεν βρήκα πουθενά email. Facebook απαλευτοι. Μόνο twitter σε παραπέμπουν όπου και εκεί με έγραψαν. Μίλησα πόση ώρα εξηγώντας τους το πρόβλημα και στο τέλος μου λέει πάρε τηλέφωνο στο σέρβις στην Αγγλία. Λέω κι εσείς τι κάνετε; Της εταιρείας δεν είστε;ενημερώστε τους.Απάντηση καμία.αποτέλεσμα; Μόνο οποία έχει Ελλάδα σέρβις και από ότι ακούω μόνο η LG κάνει καλή δουλειά. Apple δεν ξέρω αλλά και πάλι δεν αγοράζω iPhone με τπτ

 

http://www.samsung.com/gr/one-hour-service/

 

Μια φορα που το χρειαστηκα ετσι ηταν στην Smartec .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ δεν το ήξερα!!! Θα παίξει μεγάλο ρόλο στην επόμενη επιλογή μου. Αν θες πες μου τι είχες πάθει και αν ήσουν εντός εγγύησης σε παρακαλώ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επειδη εχω επισκεφτει τα σερβις της σαμσουνκ της αλκατελ της νοκια και της ελτζι εχω να πω πως η τελευταια ειναι καλυτερη και με σχετικη διαφορά απο τν δευτερη νοκια για τις αλλες ειδικα την αλκατελ προτιμω να την ξεχασω.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...