Jump to content

AMAN: Τα καθάρματα (Ant1)


htrul18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (10 Φεβ. 2004 , 03:41)

 

Sth diafimisi ti paristanan? Ta mogkola? (prosvaloume kai ta kahmena ta paidakia)

 

 

Mπορείς να ρωτήσεις τους ίδιους.

 

Α και τέτοιες εκφράσεις δεν είναι όμορφες.Τα παιδάκια που αναφέρεις είναι μία χαρά και απείρως καλύτερα από μερικούς :rolleyes:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (10 Φεβ. 2004 , 03:41)

 

Sth diafimisi ti paristanan? Ta mogkola? (prosvaloume kai ta kahmena ta paidakia)

 

Άχαχαχαχαχαχααχαχα πάνε οι ΑΜΑΝ παιδιά.

Ότι και να κάνουν δεν... Ούτε οι κλασσικοί ρόλοι δεν βγάζουν γέλιο πλέον..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (10 Φεβ. 2004 , 03:45)

 

Mπορείς να ρωτήσεις τους ίδιους.

 

Α και τέτοιες εκφράσεις δεν είναι όμορφες.Τα παιδάκια που αναφέρεις είναι μία χαρά και απείρως καλύτερα από μερικούς :rolleyes:

 

 

Den to eipa gia na thiksw ta paidia! to akrivws antitheto malista!

Ithela na sxoliasw thn aisxrh kai eleinh diafhmish! ma epitelous pote tha to katalaboun, prepei na aposirthoun! se kathe thleoptikh tous synenteyksh ta idia kanoun! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος csk4023 ( 6 Φεβ. 2004 , 00:45)

 

...και λίγο κ.Κακομοίρογλου και λίγο απ'τη χήρα του Κώστα-Κώστα θα πρόσθετα εγώ!! :p :p :p

 

 

...εγω θα εβαζα και λιγο Μαεβιους Παχατουριδη :D:D

Link to comment
Share on other sites

kapoioi lene oti isws megalosame kai den mas aresei pia to humor twn A.M.A.N

egw lew oti den fteei kaneis pou megalose..ftene autoi pou megalosan.

oso kai na theloun den einai kai den mporoun na einai oi idioi pou itan prin apo merika xronia.den tous bgainei ekeinh h plaka.

pantos den xanoun tin aksia tous kai nomizw oti me kapoiou alou eidous satira,tha ksana brethoun stin korifi.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Πολυ φτηνο μου φανηκε το τελευταιο επεισοδιο...

Πιστευω οτι το χιουμορ αυτων απευθυνεται σε πιο μεγαλους ανθρωπους. Παρολο που εδω υπαρχουν και πιο μεγαλα ατομα, ο προλαλησας εχει δικαιο...

Αυτοι αλλαξανε και ισως βαρεθηκαν την επαναληψη, γι'αυτο και δεν κανουν τον ιδιο τυπο αστειων πια...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τρίτη 2 Μαρτίου στις 21:20. Δεν θα έχει μόνο πολιτικούς όπως το προηγούμενο. Ήδη οι πρώτες διαφημίσεις που είδα ήταν με τις τρεις φίλες και τον ταξιτζή...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος anderson ( 6 Φεβ. 2004 , 02:55)

 

"Αχ, Κώστα - Κώστα μου... Που είσαι παλικάρι μου..." :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

το σωστό είναι " Αχ Γουώστα Γουώστα " ...

:p :lol: :lol: :lol:

 

Σερβετάς η μόνη σταθερή αξία στα Καθάρματα.

 

όσο για τον Μητσικώστα που λέτε, ο τύπος είναι απλά ΑΡΧΗΓΟΣ :!: Πολύ διαβασμένος, τεράστιο ταλέντο και έχει μια σημαντική διαφορά από τους ΑΜΑΝ: οι ΑΜΑΝ είναι απλά κάποιοι τύποι που έκαναν την πλάκα τους. Ο Μήτσι είναι μίμος.

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε το βράδυ τους ΑΜΑΝ να γελάσει το χειλάκι μας! Κάτι μου λέει(από το τρέιλερ)ότι θα είναι πολύυυυυυυυυυυυ καλύτερο απο το προηγουμενο. Εν αναμονή λοιπόν.....

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί κανένα άλλο τρέιλερ εκτος απ αυτό με τις 3 φίλες και αυτό με τον ταξιτζή;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε δε τα έχεις δει;

Γιαννόπουλος Rules!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως βλέποντάς το με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα πριν λίγο :o

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 ( 2 Μάρ. 2004 , 22:49)

 

Tο κομμάτι που δείχνει να παίζουν τάβλι και την λένε στον ΠΑΣΟΚο συνέχεια έχει τρελό γέλιο!

Το υπόλοιπο πατάτα!

 

Όντως, μόνο αυτό έβγαζε γέλιο. :worry:

Link to comment
Share on other sites

εγώ περίμενα να γελάσω χθες... διαψεύστηκα... μόνο σε 2-3 σκηνές έβγαζε γέλιο και αυτές καμία σχέση με τα παλιά...
Link to comment
Share on other sites

Οι σκηνές με αυτόυς που έπαιζαν το τάβλι ήταν όλα τα λεφτά!!!!!Πολύ γέλιο είχαν...

κατά τα άλλα όμως...

Link to comment
Share on other sites

Eμένα μ' άρεσε κι ο Γιαννόπουλος!
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου η χαμηλή ποιότητα οφείλεται κυρίως στα "κατά παραγγελία" επεισόδια... Είναι σαν τα "κατά παραγγελία" τραγούδια που κάνουν μερικοί για να γεμίσουν ένα CD που πρέπει σώνει και καλά να κυκλοφορήσει, είτε επειδή έρχονται γιορτές, είτε επειδή ο λαός ζητάει "Τζουτζούκα"... :wacko:

 

Βέβαια δεν μπορώ να ξέρω αν πράγματι αυτά τα επεισόδια "παραγγέλθηκαν" απ'τον ΑΝΤ1, αλλά πιστεύω ότι οι ΑΜΑΝ έχουν ακόμα "αυτοκριτική ικανότητα" και δεν θα το'βγαζαν βλέποντας ότι τους έχει εγκαταλείψει η έμπνευση και φτιάχνουν αδιάφορα σκετσάκια...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ηταν.

 

Οτι εκαναν παντα κανουν και τωρα. Προσφερουν ετοιμο ψευτο-γελιο που πηγαζει απο την πραγματικα γελοια πραγματικοτητα και κοινωνια που ζουμε.. Και αυτο αρκει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...