Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

akis_k με ποιο ακριβως τροπο να το απαιτησω, απο τη στιγμη που δεν γινεται εκπτωση 5% στο συγκεκριμενο κινητο...?? για να καταλαβω κατι, τα multirama κανουν παντα εκπτωση 5% στα προιοντα τους? αν ειναι ετσι να το απαιτησω φυσικα μαζι σου! το θεμα ειναι να μην εκτεθω κιολας!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η wind το ειχε στα πλαισια της διαφημιζομενης προσφορας της. δειτε σε διαφορα καταστηματα γιατι οταν τελειωνει το στοκ σε καποιο καταστημα το δινουν παλι στην κανονικη τιμη του
Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις στα βιντεακια στο youtube σας τα δειχνει με χαμηλη αναλυση; και αν ναι μηπως υπαρχει καποια ρυθμιση που το αλλαζει αυτο; επισης σχετικα με το gps παρατηρησα οτι την μια κλειδωνει αμεσως ενω αλλες φορες κανει μεχρι και 2 λεπτα (χωρις συνδεση ιντερνετ και στις 2 περιπτωσεις).
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά πήρα χθες το κινητό! Δεν μου άρεσαν τα εξής:

1)Απογοητεύτικα για το κάλυμμα που ήταν σκέτο μαύρο

2)το GPS το ενεργοποίησα αλλά ήθελε κάρτα για να λειτουργήσει. Θα ήθελα να σας ρωτήσα και κάτι, μπορεί να λειτουργήσει κανονικά σαν gps δωρεάν!! ή μονο assisted μέσω ιnternet???

3)Έφαγα το ιντερνετ και δεν βρήκα πουθενά την παραμικρή εφαρμογή ή τρόπο για να την εγκαταστήσω! Φαντάστικα ότι θα παίρνει εφαρμογές jar ή jad!! τις έβαζα στον φάκελο other όπως στο sony ericsson αλλά δεν τις αναγνώριζε!!! Τι γίνεται?? Δεν βρήκα και πουθενά κάποιο forum για αυτό το κινητό αλλά μάλλον επειδή είναι καινούριο...

Κατα τα άλλα όλα μια χαρά, όλα λειτουργούν άψογα και περισσότερο εντυπωσιάστηκα απο την λειτουργία qwerty, γράφω με καταπληκτική ακρίβεια μόνο με τα δάχτυλα μου ενω σε άλλα χρειαζονται πένες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατα τα άλλα όλα μια χαρά, όλα λειτουργούν άψογα και περισσότερο εντυπωσιάστηκα απο την λειτουργία qwerty, γράφω με καταπληκτική ακρίβεια μόνο με τα δάχτυλα μου ενω σε άλλα χρειαζονται πένες!!!

Χαιρομαι που το επισημαινεις αυτο γιατι ξεχασα να το κοιταξω χτες. Ειναι σημαντικο για μενα να μπορω να γραφω ανετα μηνυμα χωρις την αναγκη πενας.

Κατα τ'αλλα το χρωμα του και γενικα ο σχεδιασμος μου αρεσαν πολυ.. ειναι πολυ κομψο κινητο! Το gps δεν μ'ενδιαφερει προσωπικα. Ανοιξε το wi-fi και μπες στο wap.getjar.com για να βρεις εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

akis_k με ποιο ακριβως τροπο να το απαιτησω, απο τη στιγμη που δεν γινεται εκπτωση 5% στο συγκεκριμενο κινητο...?? για να καταλαβω κατι, τα multirama κανουν παντα εκπτωση 5% στα προιοντα τους? αν ειναι ετσι να το απαιτησω φυσικα μαζι σου! το θεμα ειναι να μην εκτεθω κιολας!

 

αμα ηταν να εκτεθης δεν θα το ανεφερα!

 

Η εκπτωση που μου κανουν ειναι σχεδων σε ολα (Εκτος απο τα apple)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω wi-fi κοντά στο σπίτι μου(επαρχία)!! Αλλά το ίδιο είναι να κατεβάζεις απο τον υπολογιστή!!! Πως τις κάνεις εγκατάσταση?? Όταν παιρνάω τα jar στο κινητό μου λεέι "μη υποστηριζόμενος τύπος αρχείου". τι έχεις κάνει εσυ?

 

EDIT:

Βρήκα ένα τρόπο για να εγκαταστήσεις εφαρμογες στο jet (απο ξένο site) σε περίπτωση που δεν το ξέρετε

Ακολουθήστε αυτά τα βήματα:

1)Googlάρετε το TkFileExplorer v2.2 και εγκαταστήστε το.

2)Βεβαιωθείτε ότι έχετε κλείσει το Samsung new PC Studio

3)συνδέστε το jet στο pc και πατήστε pc studio usb mode

4)τρέξτε το TkFileExplorer

5)διαλέξτε το right com port ή γενικά την θύρα που συνδέσατε το κινητό και πατήστε connect

6)πηγαίντε στον φάκελο User/Mass/Java/Games

7)Δημιουργήστε έναν νέο φάκελο για κάθε εφαρμογή που έχετε και βάλτε μέσα τα jar jad αρχεία

8)κλείστε το πρόγραμμα και ανοίξτε το πληκτρολόγιο του κινητού

9)Γράψτε *#6984125*# για να ανοίξετε το factory menu

10)διαλέξτε internals

11)βάλτε *#9072641*# (master key)

12)διαλέξτε 6 storage settings

13)διαλέξτε 3 update java db

14)βγείτε απο το factory menu και τσεκάρετε το μενού παιχνιδιών

 

Τα παραπάνω είναι μετάφραση απο ενα site και δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα επειδή φορτίζει το κινητό(haha)

Επειδή δεν τα έχω δοκιμάσει έχω κάποιες αμφιβολίες για τα 8 και κάτω! Αν το δοκιμάσει κανένας να στείλει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...και συγχαρητήρια για την καλή δουλειά που κάνετε εδώ....Έχω παραγγείλει το samsung jet και βρήκα πολύ ενδιαφέρουσες πληροφορίες εδώ....που δικαιολογούν την καλή επιλογή μου.. ;)

 

Να σας πω ότι το τηλέφωνο θα το πάρω 130€ με φορητότητα από την Wind στην Cosmote και πρόγραμμα με πάγιο 45€ περίπου για 3 μήνες (μετά σκοπεύω να το ρίξω στα 25€). Το παράγγειλα από το Γερμανο στο Mall και η εξυπηρέτησή τους ήταν απίστευτη....!!! Από ότι μου είπαν γενικά κάνουν καλύτερες προσφορές στα samsung αυτή την εποχή.... Να το έχετε υπόψη σας....!!!

 

Η μόνη εκκρεμότητα που υπάρχει είναι το θέμα με τους ελληνικούς χάρτες...αλλά από ότι βλέπω...σύντομα θα ενημερωθούμε για κάτι ευέλικτο...!!

 

Συνεχίστε την καλή δουλειά...:)

:)
Link to comment
Share on other sites

προς djjesh22 και λοιπους:

Δοκίμασα εγώ τα παραπάνω βήματα και δουλεύουν αψογα.

Αν θέλει κανεις πιο αναλυτικές οδηγίες πείτε μου να τις στείλω.

το TkFileExplorer v2.2 ήταν λίγο μανίκι να βρεθεί γιαυτό παραθέτω url:

 

http://www.handysoft.info/tools.php

 

(κατεβάστε και το υπεραπλό jadmaker από το ίδιο μέρος, χρειάζεται αν δεν το έχετε)

 

(επίσης δοκίμασα και τις οδηγίες των προηγούμενων σελιδών για gps

όντως τα πράγματα είναι όπως περιγράφονται, δηλαδή είναι δωρεάν ο

χάρτης Ελλάδας, αλλά πρέπει να πληρώσεις για πλοήγηση. Ο χάρτης προς

στιγμή μου φτάνει (έχει αναζήτηση για να βρείς ότι θέλεις κλπ) ελπίζω να βρεθει

μια δωρεάν λύση για πλοήγησησύντομα. Πάντως και εδώ χρειάζονται λίγο πιο αναλυτικές οδηγιές γιατί χρειάστηκε να το ψάξω αρκετή ώρα πριν βγάλω ακρη.)

Link to comment
Share on other sites

sogruokyl αυτό που λες για τον χάρτη αναφέρεσαι σ'αυτο που λέει να εγκαταστήσεις το route 66 και ν κατεβάσεις τον χάρτη απο το κινητό μέσω wi-fi?? εγώ εγκατέστησα το route 66 όπως λέει αλλά δεν με αφήνει να το ανοίξω επειδή λέει δεν έχω κάρτα μνήμης!! σε περίπτωση που το ξεπεράσω αυτο και πάρω κάρτα μόνο μέσω του κινητού κατεβάζεις τον χάρτη??

 

Κάτι άσχετο, όταν μου ήρθε το κινητό είχε λίγη μπαταρία την οποία χρησιμοποίησα για ν το ψάξω λίγο! Μετά το έβαλα να φορτίσει 2 ώρες και το βράδυ που το πήρα μαζί μου η μπαταρία τελείωσε! Θυμηθηκά τότε ότι έπρεπε να το άφήσω περισσότερο οπότε το έβαλα τώρα και θα το αφήσω για κανα 8 ωρο(2η φορτιση)!! Δεν πιστεύω να πειράζει που δεν το έβαλα απο την στιγμή που το πήρα!!????

Link to comment
Share on other sites

εχω αναφερει πως γινεται και γινεται πολυ ευκολα διαβαστε την απαντηση 138 & 141 καθως και τις οδηγιες στο site του route66 ειναι τοσο μα τοσο απλο. το route 66 μπαινει μονο σε καρτα μνημης οχι στο κινητο. τον χαρτη τον κατεβαζεις ειτε μεσω κινητου ειτε με το route66 sync μεσω υπολογιστη με το κινητο συνδεδεμενο.
Link to comment
Share on other sites

Το περιεργαστηκα χτες στο Πλαισιο.

 

Ομορφο κινητο με ιδανικες διαστασεις και βαρος.

 

Η οθονη του ειναι πραγματικα απολαυση. Παρα πολυ καλη!

 

Και απο ταχυτητα καλο ηταν αν και πολλες φορες αυτο που παταγα στην οθονη δεν το αντιλαμβανοταν καθολου και επρεπε να το πατησω 2-3 φορες (φανταζομαι θα ηταν προβλημα της συγκεκριμενης συσλευης).

 

Το ηχειο του το δοκιμασα μονο με ενα προεγκατεστημενο Mp3 που ειιχε και μου φανηκε χαμηλο για αυτα που εχω συνηθισει. Καλη ποιοτητα ομως ο ηχος.

 

Σιγουρα θα πουλησει αρκετα και το σκεφτομαι και εγω πολυ σοβαρα (αν τελικα δεν καταληξω στο 3GS).

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται τοσες πολλες ωρες φορτιση. απλα θελει στρωσιμο τον πρωτο μηνα περιπου μετα πιανει την πληρη αποδοση η μπαταρια. καλο ειναι να την φορτιζεις οταν λεει αδεια μπαταρια και να σταματας την φορτιση μολις ολοκληρωθει.
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα 3-4 παιχνιδάκια τα 2 παίζαν και ήταν μούφα(λολ)

Έχετε να προτείνετε κανένα καλό παιχνιδάκι ή καλή εφαρμογή που την δοκιμάσατε?

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα 3-4 παιχνιδάκια τα 2 παίζαν και ήταν μούφα(λολ)

Έχετε να προτείνετε κανένα καλό παιχνιδάκι ή καλή εφαρμογή που την δοκιμάσατε?

 

Έχω να σας ενημερώσω ότι η παρακολούθηση ταινιών DivX/Xvid από το συγκεκριμένο τηλέφωνο είναι πραγματικό όνειρο!!

Απλά για το θέμα των υποτίτλων- θα πρέπει να έχετε στον υπολογιστή σας το προγραμματάκι AVI Recomp, για να ενωματώσετε μ' αυτό τους υπότιτλους πάνω στο αρχείο *.avi.

Η εσωμάτωση είναι hardcore- δηλαδή οι υπότιτλοι γίνονται ένα με την εικόνα και δεν μπορείτε μετά να τους σβήσετε από το βίντεο.

Με ενσωμάτωση softcore (δηλ. ένα αρχείο DivX, που περιέχει 2 streamings- ένα για το βίντεο, ένα- για τον ήχο, και γίνεται με το πρόγραμμα AVIAddXSubs) ΔΕΝ πετυχαίνουμε αποτέλεσμα- δηλαδή δεν διαβάζει τους υπότιτλους!!

Παρακάτω θα σας ενημερώσω λεπτομερώς για τα βήματα που πρέπει να κάνετε ένα-ένα για να βάλετε υπότιτλους στις ξένες ταινίες.

Για τις ελληνικές και τις ξένες, που ήδη έχουν ενσωματωμένους-πάνω στο βίντεο υπότιτλους-δεν χρειάζεται να κάνετε τίποτα...Απλά copy/paste το αρχείο Xvid από τον σκληρό στο τηλέφωνο!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω wi-fi κοντά στο σπίτι μου(επαρχία)!! Αλλά το ίδιο είναι να κατεβάζεις απο τον υπολογιστή!!! Πως τις κάνεις εγκατάσταση?? Όταν παιρνάω τα jar στο κινητό μου λεέι "μη υποστηριζόμενος τύπος αρχείου". τι έχεις κάνει εσυ?

 

EDIT:

Βρήκα ένα τρόπο για να εγκαταστήσεις εφαρμογες στο jet (απο ξένο site) σε περίπτωση που δεν το ξέρετε

Ακολουθήστε αυτά τα βήματα:

1)Googlάρετε το TkFileExplorer v2.2 και εγκαταστήστε το.

2)Βεβαιωθείτε ότι έχετε κλείσει το Samsung new PC Studio

3)συνδέστε το jet στο pc και πατήστε pc studio usb mode

4)τρέξτε το TkFileExplorer

5)διαλέξτε το right com port ή γενικά την θύρα που συνδέσατε το κινητό και πατήστε connect

6)πηγαίντε στον φάκελο User/Mass/Java/Games

7)Δημιουργήστε έναν νέο φάκελο για κάθε εφαρμογή που έχετε και βάλτε μέσα τα jar jad αρχεία

8)κλείστε το πρόγραμμα και ανοίξτε το πληκτρολόγιο του κινητού

9)Γράψτε *#6984125*# για να ανοίξετε το factory menu

10)διαλέξτε internals

11)βάλτε *#9072641*# (master key)

12)διαλέξτε 6 storage settings

13)διαλέξτε 3 update java db

14)βγείτε απο το factory menu και τσεκάρετε το μενού παιχνιδιών

 

Τα παραπάνω είναι μετάφραση απο ενα site και δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα επειδή φορτίζει το κινητό(haha)

Επειδή δεν τα έχω δοκιμάσει έχω κάποιες αμφιβολίες για τα 8 και κάτω! Αν το δοκιμάσει κανένας να στείλει!!

φιλε μου δωσε μας το site γιατι forum και links για samsung δεν..βρισκεις και ευκολα

 

ναι και ενα

http://www.samsungflash.tk/ για ..firmwares

 

και αν θελετε να ανεβασετε java

 

http://euploader.com/index.php

 

Έχω να σας ενημερώσω ότι η παρακολούθηση ταινιών DivX/Xvid από το συγκεκριμένο τηλέφωνο είναι πραγματικό όνειρο!!

Απλά για το θέμα των υποτίτλων- θα πρέπει να έχετε στον υπολογιστή σας το προγραμματάκι AVI Recomp, για να ενωματώσετε μ' αυτό τους υπότιτλους πάνω στο αρχείο *.avi.

Η εσωμάτωση είναι hardcore- δηλαδή οι υπότιτλοι γίνονται ένα με την εικόνα και δεν μπορείτε μετά να τους σβήσετε από το βίντεο.

Με ενσωμάτωση softcore (δηλ. ένα αρχείο DivX- 2 streamings- ένα για το βίντεο, ένα- όπως το πρόγραμμα AVIAddXSubs ΔΕΝ πετυχαίνουμε αποτέλεσμα!!

φιλε μου μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος -αφου το πετυχες- και να μας δωσεις ενα οδηγο?

 

εχω αναφερει πως γινεται και γινεται πολυ ευκολα διαβαστε την απαντηση 138 & 141 καθως και τις οδηγιες στο site του route66 ειναι τοσο μα τοσο απλο. το route 66 μπαινει μονο σε καρτα μνημης οχι στο κινητο. τον χαρτη τον κατεβαζεις ειτε μεσω κινητου ειτε με το route66 sync μεσω υπολογιστη με το κινητο συνδεδεμενο.

goldeneye βοηθεια

 

- κανω τη συνδεση με Η/Υ και εγκαθιστω το sync.

- βγαινω και κατεβαζω τους χαρτες...

 

μετα τι επιλογες εχω?

 

1. χρηση των χαρτων ΧΩΡΙΣ πλοηγηση? πως?

2. χρηση κανονικα του προγ/τος με χρεωση ...ποια?

δεδομενα απο το Internet? αφου κατεβηκε ο χαρτης ή τα 20 ευρω ειναι για να λειτουργησει το προγραμμα ? και πως πληρωνω και που?

3. αυτα τα 20 ευρω ειναι τελικα ΟΛΟ το κοστος του προγ/τος? δεν υπαρχει αλλη χρεωση?

4. οι χαρτες ειναι ΟΚ? εχουν λεπτομερειες , POIS κλπ?

 

ευχαριστω φιλε μου

gesamfunai, μην κάνεις συνεχόμενα ποστ. Υπάρχει το πλήκτρο πολλαπλής παράθεσης http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_off.gif. Χρησιμοποίησέ το.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

goldeneye βοηθεια

 

- κανω τη συνδεση με Η/Υ και εγκαθιστω το sync.

- βγαινω και κατεβαζω τους χαρτες...

 

μετα τι επιλογες εχω?

 

1. χρηση των χαρτων ΧΩΡΙΣ πλοηγηση? πως?

2. χρηση κανονικα του προγ/τος με χρεωση ...ποια?

δεδομενα απο το Internet? αφου κατεβηκε ο χαρτης ή τα 20 ευρω ειναι για να λειτουργησει το προγραμμα ? και πως πληρωνω και που?

3. αυτα τα 20 ευρω ειναι τελικα ΟΛΟ το κοστος του προγ/τος? δεν υπαρχει αλλη χρεωση?

4. οι χαρτες ειναι ΟΚ? εχουν λεπτομερειες , POIS κλπ?

 

ευχαριστω φιλε μου

 

Αν ανοίξεις το ROUTE 66 sync στο PC και πας κατάστημα :

 

1.Οι χάρτες είναι δωρεάν (με τους χάρτες μόνο μπορεί να σου δείξει που βρίσκεσαι αλλα μπορεις και να ψάχνεις τσουλόντας τον χάρτη η βάζοντας διεύθυνση).

 

2.Η πλοήγηση απ' ότι βλεπω εγώ είναι 60 euro για ενα χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται συνδεση ιντερνετ για να παιξει το gps. μονο αυτα τα 20 ευρω ειναι το κοστος που τα πληρωνεις με χρεωστικη μεσω του προγραμματος. οι χαρτες ειναι του τελευταιου 2μηνου και εχουν παρα πολλα POIs ενω μπορεις να βαλεις και δικα σου.
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται συνδεση ιντερνετ για να παιξει το gps. μονο αυτα τα 20 ευρω ειναι το κοστος που τα πληρωνεις με χρεωστικη μεσω του προγραμματος. οι χαρτες ειναι του τελευταιου 2μηνου και εχουν παρα πολλα POIs ενω μπορεις να βαλεις και δικα σου.

ευχαριστω παιδια

τα 20 που αναφερεις ειναι ετησια και μπορεις να κανεις πλοηγηση με το προγραμμα κανονικα?

και αν δε το κανεις χρησιμοποιεις απλα τους χαρτες σωστα?

 

τα 60 ευρω που αναφερει το παλικαρι?

 

POIS δικα μου? τι φορματ? που μπορω να βρω?

HELP GUYS...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

1)Δεν θυμάμαι καθόλου ποιο ήταν το site που τα βρήκα (στην τύχη το πέτυχα)!!Θα το δώσω αν το βρώ! Αλλά δεν έλεγε τίποτα άλλο!

2)Φοβερό το πρόγραμμα για τους υπότιτλους thanks

3)Περιμένω να πάρω την κάρτα και έχω σπαστεί που δεν γίνεται χωρίς αυτήν το gps

4)Καμία καλή εφαρμογή???

5)Με την αναβάθμιση firmware βγαίνει τίποτα(εκτός απο αυτούς που έχουν branded κινητά)?? Και απ την άλλη σκέφτομαι ότι δύσκολα θα βρω με ελληνική γλώσσα!!!

Link to comment
Share on other sites

2)Φοβερό το πρόγραμμα για τους υπότιτλους thanks

 

5)Με την αναβάθμιση firmware βγαίνει τίποτα(εκτός απο αυτούς που έχουν branded κινητά)?? Και απ την άλλη σκέφτομαι ότι δύσκολα θα βρω με ελληνική γλώσσα!!!

 

2 .οδηγο για το προγραμμα παιδια δωστε please

5. τι εννοεις ακριβως?

 

απο Πλαισιο - eshop ειναι unbranded παιδια?

και Ελληνικα πως βαζουμε (εκτος απο τα 30 ευρω που μου ζητα η smartec sa)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν εχει ακομα ΕΛληνικα μην το συζηταμε ασκοπα μεχρι να αναβθμιστει το κινητο...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια

τα 20 που αναφερεις ειναι ετησια και μπορεις να κανεις πλοηγηση με το προγραμμα κανονικα?

και αν δε το κανεις χρησιμοποιεις απλα τους χαρτες σωστα?

 

τα 60 ευρω που αναφερει το παλικαρι?

 

POIS δικα μου? τι φορματ? που μπορω να βρω?

HELP GUYS...

 

εντοπισμο θεσης και χαρτες με ετοιμα POIs εχει στο τζαμπα. δεν νομιζω να χρειαζονται παραπανω POIs απο αυτα που εχει. υπαρχει δυνατοτητα να βαλεις και δικα σου.

 

2 .οδηγο για το προγραμμα παιδια δωστε please

5. τι εννοεις ακριβως?

 

απο Πλαισιο - eshop ειναι unbranded παιδια?

και Ελληνικα πως βαζουμε (εκτος απο τα 30 ευρω που μου ζητα η smartec sa)

 

ναι ειναι unbranded (μην παιρνετε branded εκτος και αν δεν υπαρχουν αλλου).

ελληνικα δεν βαζουμε ακομα με ευκολο και σιγουρο τροπο (μην το brickαρουμε ακομα δεν το πηραμε).

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι unbranded (μην παιρνετε branded εκτος και αν δεν υπαρχουν αλλου).

ελληνικα δεν βαζουμε ακομα με ευκολο και σιγουρο τροπο (μην το brickαρουμε ακομα δεν το πηραμε).

Ok ευχαριστω

 

αρα αγορα απο εδω με 70-80 ευρω παραπανω ! (κλαψ)

 

επισης τελικα 20 ή 60 ευρω για το προγραμμα?

 

και πως λειτουργει το προγραμμα με τους υποτιτλους?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...