Jump to content

[Επίσημο] Nokia N86 (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια το πηρα και εγω χθες απο νοκια club.εχει ερθει το τηλεφωνο και ειναι κλασης ανωτερο σε ποιοτητα απο ολα τα Ν που εχω πιασει.Η οθονη του ειναι φανταστικη και ειναι πολυ γρηγορο σε εγκαταστασεις.Το μονο που ακομη δεν καταλαβα πως γινεται ειναι οτι πηγα να περασω το garmin στην mmc που του εβαλα αλλα μου το περασε και στην mmc αλλα και στον σκληρο δισκο,οπως και τα τραγουδια.Καποια ρυθμιση θα υπαρχει που δεν την γνωριζω.Το manual του ειναι περιληπτικο και πρεπει να το κατεβασεις απο ιντερνετ αν θελεις περισσοτερα.Ακομη δεν συμπεριλαμβανει TV out την συσκεβασια ουτε mmc μονο hands free και φωρτηστη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 533
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια το πηρα και εγω χθες απο νοκια club.εχει ερθει το τηλεφωνο και ειναι κλασης ανωτερο σε ποιοτητα απο ολα τα Ν που εχω πιασει.Η οθονη του ειναι φανταστικη και ειναι πολυ γρηγορο σε εγκαταστασεις.Το μονο που ακομη δεν καταλαβα πως γινεται ειναι οτι πηγα να περασω το garmin στην mmc που του εβαλα αλλα μου το περασε και στην mmc αλλα και στον σκληρο δισκο,οπως και τα τραγουδια.Καποια ρυθμιση θα υπαρχει που δεν την γνωριζω.Το manual του ειναι περιληπτικο και πρεπει να το κατεβασεις απο ιντερνετ αν θελεις περισσοτερα.Ακομη δεν συμπεριλαμβανει TV out την συσκεβασια ουτε mmc μονο hands free και φωρτηστη

 

Καλοριζικο.Απο ποιο Νοκια club το πηρες?Απο φωτογραφια και βιντεο τι λεει??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο. :)

 

Τι εννοείς και στην mmc αλλα και στον σκληρο δισκο; Τα αρχεία τα έχεις δύο φορές; Εγκατέστησε το X-plore και κάνε έναν έλεγχο στους δίσκους σου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα και εγω χθες απο νοκια club.εχει ερθει το τηλεφωνο και ειναι κλασης ανωτερο σε ποιοτητα απο ολα τα Ν που εχω πιασει.Η οθονη του ειναι φανταστικη και ειναι πολυ γρηγορο σε εγκαταστασεις.Το μονο που ακομη δεν καταλαβα πως γινεται ειναι οτι πηγα να περασω το garmin στην mmc που του εβαλα αλλα μου το περασε και στην mmc:confused: αλλα και στον σκληρο δισκο,οπως και τα τραγουδια.Καποια ρυθμιση θα υπαρχει που δεν την γνωριζω.Το manual του ειναι περιληπτικο και πρεπει να το κατεβασεις απο ιντερνετ αν θελεις περισσοτερα.Ακομη δεν συμπεριλαμβανει TV out την συσκεβασια ουτε mmc μονο hands free και φωρτηστη

 

Προφανώς εννοείς MicroSD γιατί τις MMC τις θυμάμαι απ΄την εποχή του Νώε(6600):lol:,τεσπα μάλλον θα τα πέρασες δυο φορές από κεκτημένη ταχύτητα μέσω καλωδίου και στην μαζική μνήμη και στην κάρτα Micro SD.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα και εγω χθες απο νοκια club.εχει ερθει το τηλεφωνο και ειναι κλασης ανωτερο σε ποιοτητα απο ολα τα Ν που εχω πιασει.Η οθονη του ειναι φανταστικη και ειναι πολυ γρηγορο σε εγκαταστασεις.Το μονο που ακομη δεν καταλαβα πως γινεται ειναι οτι πηγα να περασω το garmin στην mmc που του εβαλα αλλα μου το περασε και στην mmc αλλα και στον σκληρο δισκο,οπως και τα τραγουδια.Καποια ρυθμιση θα υπαρχει που δεν την γνωριζω.Το manual του ειναι περιληπτικο και πρεπει να το κατεβασεις απο ιντερνετ αν θελεις περισσοτερα.Ακομη δεν συμπεριλαμβανει TV out την συσκεβασια ουτε mmc μονο hands free και φωρτηστη

 

Από πιο κατάστημα το πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Δεν ποσταρω συχνα αν και ειμαι χρονια μελος, οποτε αν κανω λαθος στη δημοσιευση ζητω συγνωμη εκ των προτερων, αλλα δειτε αυτο!!!!

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=15594

 

Οι πιο εμπειροι ας μας πουν αν ισχυει να το παρω τρεχωντας!!! Τhanks.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Δεν ποσταρω συχνα αν και ειμαι χρονια μελος, οποτε αν κανω λαθος στη δημοσιευση ζητω συγνωμη εκ των προτερων, αλλα δειτε αυτο!!!!

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=15594

 

Οι πιο εμπειροι ας μας πουν αν ισχυει να το παρω τρεχωντας!!! Τhanks.

 

Το play247 φέρνει παραεισαγωγή. Είχα ρωτήσει για το sony ericsson P1 και μου είχαν πει ότι είναι αντιπροσωπείας και όταν το παρέλαβα είχε Γερμανικά έντυπα μέσα. Πολύ καλό κατάστημα για αξεσουάρ, αλλά όχι για κινητά (κατά την γνώμη μου). Από ημέρα σε ημέρα θα φανούν τα Ελληνικής εισαγωγής. Πάρε αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Το play247 φέρνει παραεισαγωγή. Είχα ρωτήσει για το sony ericsson P1 και μου είχαν πει ότι είναι αντιπροσωπείας και όταν το παρέλαβα είχε Γερμανικά έντυπα μέσα. Πολύ καλό κατάστημα για αξεσουάρ, αλλά όχι για κινητά (κατά την γνώμη μου). Από ημέρα σε ημέρα θα φανούν τα Ελληνικής εισαγωγής. Πάρε αυτά.

 

Ευχαριστω πολυ ioterl. Απλα ο ατιμος το εχει σε λευκο και ψιλοτρελαθηκα....

Link to comment
Share on other sites

Το κεντρικό πληκτρο δουλεύει και με την αφή κυκλικα;

 

Οχι το κεντρικό πολυπλήκτρο δεν έχει την λειτουργία Naviwheel.

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο καταστημα νοκια της κατεχακη 472 euro αλλα εχει πολυ λιγα κομματια.Δεν εχω προλαβει να τσεκαρω καθολου το βιντεο του.Τα αρχεια που λεω ενα τα περνουσα στην microsd τα εβλεπα και ατον σκληρο και σε αυτην.Τελικα τα εσβησα απο την microsd και τα αφεισα στον σκληρο.
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο καταστημα νοκια της κατεχακη 472 euro αλλα εχει πολυ λιγα κομματια.Δεν εχω προλαβει να τσεκαρω καθολου το βιντεο του.Τα αρχεια που λεω ενα τα περνουσα στην microsd τα εβλεπα και ατον σκληρο και σε αυτην.Τελικα τα εσβησα απο την microsd και τα αφεισα στον σκληρο.

Made in Finland είναι ή κάτι άλλο,τι λέει πάνω στο κουτί,είχε ταινία ασφαλείας Nokia Sealed η συσκευασία του ?

Link to comment
Share on other sites

KATI ASXETO ALLA POLI XRHSIMO ENA PROGRAMATAKI POY METATREPEI TO N85 SE FAKO ISOS KAI TO N86 DOKIMASTE TO LEITOYRGOYN KAI TA DYO LED APEXTOS FAKOS!

 

http://rapidshare.com/files/255297620/brightlight.sis

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

 

Επίσης θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Δες εδώ την ανακοίνωση κατάργησης των.

Link to comment
Share on other sites

KATI ASXETO ALLA POLI XRHSIMO ENA PROGRAMATAKI POY METATREPEI TO N85 SE FAKO ISOS KAI TO N86 DOKIMASTE TO LEITOYRGOYN KAI TA DYO LED APEXTOS FAKOS!

 

http://rapidshare.com/files/255297620/brightlight.sis

 

Μη συμβατή έκδοση με το Ν86,ναι μεν λειτουργεί αλλά δεν μπορεί να τερματιστεί όταν ανοίξει-δεν φαίνεται κάν οτι τρέχει.

Link to comment
Share on other sites

η ελληνικη εκδοση εχει προεγκατεστημενους χαρτες πλοηγησης?.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχει φορτωμένους τον χάρτη της Ελλάδος στη κάρτα μνήμης, όπως έχουν όλες οι συσκευές πλέον.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχει φορτωμένους τον χάρτη της Ελλάδος στη κάρτα μνήμης, όπως έχουν όλες οι συσκευές πλέον.

 

αν δεν κανω καποιο λαθος η συσκευασια δεν περιεχει καρτα μνημης ομως

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Έχει μαζική μνήμη 8GB. Λογικά, εκεί θα βρίσκονται προεγκατεστημένοι οι ελληνικοί χάρτες. Ας το επιβεβαιώσουν και οι κάτοχοι.
Link to comment
Share on other sites

η ελληνικη εκδοση εχει προεγκατεστημενους χαρτες πλοηγησης?.

 

αν δεν κανω καποιο λαθος η συσκευασια δεν περιεχει καρτα μνημης ομως

 

Καρτα μνήμης δεν έχει η συσκευασία,οι χάρτες είναι στην μαζική μνήμη αποθηκευμένοι αλλά και να τους σβήσει κανείς δεν έχει σημασία,τους ξαναβάζεις με το Maploader,έτσι κι΄αλλιώς 10 μονοήμερες άδειες πλοήγησης έχει.(Εδώ βάζουμε Garmin και δεν χρειάζεται τίποτ΄άλλο;))

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω οσα κινητα κοιταξα και αυτα ηταν 2 σε μαγαζι πο πηγα..ειχαν λιγο τζογο..δεν μπορουμε να πουμε οτι δεν εχει καθολου..αν και το σημαντικο ειναι να μην χαλαρωνουν με την παροδο του χρονου τα 2 μερη.

ΠΑντως αρπαξα και εγω ενα(ελληνικο κανονικα)-απλα ειμαι τωρα στην δουλεια και θα το κοιταξω το βραδυ(δεν το πηρα μαζι μου)

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω σημερα απο νοκια shop δεν λεω ομορφο ειναι,στιβαρο,αλλα αυτο το ηχειο του ειναι για κλαματα
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...