Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λεω να πάρω μια μεγαλύτερη μπαταρία. Βρήκα το παρακάτω.

Ξέρετε κάτι καλύτερο και δοκιμασμένο?

 

http://cgi.ebay.co.uk/2600MAH-EXTREME-BATTERY-BACK-COVER-HTC-DIAMOND2-/110568755932?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item19be6952dc

 

φιλαρακο,αν σου αρεσει κινητο μπαουλο καλη ειναι,εγω εχω παρει απο ebay κανονικη μπαταρια μαζι με εξωτερικο φορτιστη κι ετσι εχω μια μεσα στο κινητο και μια στην τσεπη φορτισμενη για καθε ενδεχομενο...

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτη η λύση είδη χρησιμοποιείτε...αλλα δεν αρκεί.

λες να είναι τόσο ογκώδες?

 

απλα...αντιαισθητικο

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
λες να είναι τόσο ογκώδες?

 

Η αλήθεια είναι ότι χάνει μια τέτοια συσκευή χάνει τον βασικό της προνόμιο που είναι τα "λεπτά" της χαρακτηριστικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερα! Εχει βρεθει καποιος τροπος να περνανε οι επαφες του d2 σε outlook 64bit?

 

Όχι και από ότι φαίνεται ούτε πρόκειται μιας και δεν έχει σκοπό η microsoft να αναβαθμίσει το windows mobile device center να υποστηρίζει την 64-bit έκδοση του Office.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σας εστειλα πμ παιδια ...εμενα δεν παιζανε τα dest7 και igο απλα θελουνε σβησιμο κατι αρχειακια στο διαμαντακι...

 

Γεια χαρά. Είχα ένα htc diamond 2 και έτρεχε το IGO8 και το destinator κανονικά. Πριν λίγες μέρες το χάλασα και πήρα ένα ίδιο δεύτερο χέρι σχεδόν αχρησιμοποίητο. Έβαλα την προηγ. κάρτα μνήμης , το destinator δούλεψε, το IGO όχι. Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια χαρά. Είχα ένα htc diamond 2 και έτρεχε το IGO8 και το destinator κανονικά. Πριν λίγες μέρες το χάλασα και πήρα ένα ίδιο δεύτερο χέρι σχεδόν αχρησιμοποίητο. Έβαλα την προηγ. κάρτα μνήμης , το destinator δούλεψε, το IGO όχι. Καμιά ιδέα;

 

Τι κάνεις δηλαδή που δεν σου δουλεύει; Πας στην κάρτα μνήμης, τρέχεις το exe και τι κάνει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

είχε γραντζουνιστεί η μεμβράνη στην οθόνη και την έβγαλα.

αυτή που έβαλα είναι αρκετά πιο χοντρή και πολύ γιαλιστερή, με δυσκολία βλέπω την οθόνη την ημέρα. Που να έχει και ήλιο.

 

εχετε κάποια πρόταση, δοκιμασμέμη?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα,

είχε γραντζουνιστεί η μεμβράνη στην οθόνη και την έβγαλα.

αυτή που έβαλα είναι αρκετά πιο χοντρή και πολύ γιαλιστερή, με δυσκολία βλέπω την οθόνη την ημέρα. Που να έχει και ήλιο.

 

εχετε κάποια πρόταση, δοκιμασμέμη?

 

http://www.netimes.com/shop/clear-screen-protector-for-htc-touch-diamond-p3700-p-1189.html?cPath=80_421

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια σας! θελω να βρω το προγραμμα με τους χαρτες που καποια ειχαν στο κουτι τους..μιλαω για το Co-pilot..μπορει καποιος να με βοηθησει που μπορω να το βρω σπασμενο? και κατι ακομα..ειναι ευκολη η εγκατασταση?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μπορει καποιος να με βοηθησει που μπορω να το βρω σπασμενο?

 

Δεν μας δίνεται η δυνατότητα για τέτοιου είδους συζήτηση δημόσια στο forum.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εχω την ROM 2.53.482.4 και MANILA 2.5.20121226.0 με τα 3 πληκτρολόγια και έχω πρόβλημα στα μηνύματα ενώ με βγάζει 160 χαρακτήρες μόλις γράφω το πρώτο γράμμα με κατεβάζει αμέσως 70.Αλαζω τα πληκτρολόγια αλά πάλι τα ιδια.Στην βοήθεια του τηλεφώνου μου γράφει ότι τα μηνύματα παίρνουν 160 χαρακτήρες
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γράφεις με κεφαλαία; Κάπου στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων έχει μια επιλογή για χρήση Unicode. Άλλαξε το αυτό και ξαναδοκίμασε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γράφεις με κεφαλαία; Κάπου στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων έχει μια επιλογή για χρήση Unicode. Άλλαξε το αυτό και ξαναδοκίμασε.

 

σε ευχαριστώ φίλε το εκανα τώρα παίρνει 160 χαρακτήρες και μάλιστα μικρα γράμματα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σε ευχαριστώ φίλε το εκανα τώρα παίρνει 160 χαρακτήρες και μάλιστα μικρα γράμματα

 

Σιγουρέψου ότι και ο παραλήπτης δεν λαμβάνει ερωτηματικά (???????).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρέψου ότι και ο παραλήπτης δεν λαμβάνει ερωτηματικά (???????).

 

Σε ευχαριστώ έστειλα μήνυμα σε άλλο τηλέφωνο με 130 γράμματα και το πήρε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ιδέα μου ή το site της htc (το ξένο) δεν μπαίνει??

Επίσης είμαι σε ROM official 29/01/2010, 2.53.405.5 (76952) WWE, προτείνετε να μεταβώ στην επόμενη official ή έχει τίποτα προβλήματα??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Που ακριβώς προσπαθείς να μπεις και δεν μπαίνεις;

 

Επίσης η rom που φοράς είναι η τελευταία επίσημη, δεν υπάρχει πιο καινούργια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...