Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχω κι εγω το W995,σε "υπνο" τωρα πια,αλλα θελω να βγαλω απ αυτο εναν ηχο σειρηνας που υπαρχει εκει,και που πολυ θελω να την βαλω στο Note II που εχω τωρα.

Ειχα παει στο Γερμανο,και ειχα βαλει,με το μηχανημα που εχουν εκει, στο S3 που ειχα πριν,ολους τους ηχους,αλλα ειχε γινει το εξης περιεργο.Η σειρηνα αυτη,ακουγοταν τρεις φορες και καθε φορα ηταν και πιο δυνατη.Οταν μπηκε λοιπον στο S3,ακουγοταν μονον η πρωτη σκαλα,οι αλλες δυο,δεν περασαν στο S3,και απο κει στο Note II.

Τι νομιζετε οτι μπορει να γινει για να περασει ολο το αρχειο αυτο;

Kai κατι τελευταιο.Μπορει να γινει αυτη η δουλεια με το W995,που τωρα δεν εχει μεσα του καρτα SIM;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eχω κι εγω το W995,σε "υπνο" τωρα πια,αλλα θελω να βγαλω απ αυτο εναν ηχο σειρηνας που υπαρχει εκει,και που πολυ θελω να την βαλω στο Note II που εχω τωρα.

Ειχα παει στο Γερμανο,και ειχα βαλει,με το μηχανημα που εχουν εκει, στο S3 που ειχα πριν,ολους τους ηχους,αλλα ειχε γινει το εξης περιεργο.Η σειρηνα αυτη,ακουγοταν τρεις φορες και καθε φορα ηταν και πιο δυνατη.Οταν μπηκε λοιπον στο S3,ακουγοταν μονον η πρωτη σκαλα,οι αλλες δυο,δεν περασαν στο S3,και απο κει στο Note II.

Τι νομιζετε οτι μπορει να γινει για να περασει ολο το αρχειο αυτο;

Kai κατι τελευταιο.Μπορει να γινει αυτη η δουλεια με το W995,που τωρα δεν εχει μεσα του καρτα SIM;

Γιατι δεν δοκιμαζεις να στειλεις τον ηχο μεσω bluetooth? Αυτη η σειρηνα που λες mp3 δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα!! Είμαι κάτοχος ενός w995 και αντιμετωπίζω το έξης πρόβλημα με το κινητό το όποιο είναι το σήμα. Το κινητό χάνει το σήμα, πολλές φορές μου γραφεί μονό κλήσεις sos εκεί που άλλες συσκευές έχουν φουλ σήμα, ενώ κάποιες άλλες φορές έχει φουλ σήμα αλλά δεν δέχεται ούτε κάνει κλήσης. Το 3g πάντα κλειστό. Μήπως έχει αντιμετώπιση κάποιος το ίδιο πρόβλημα με το δικό του. Να σας πω ακόμα ότι έχω κάνει αναβάθμιση λογισμικού μπας και, αλλά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα στο forum και καλως σας βρηκα! Παιδια εχω ενα προβλημα με νεοαποκτηθεν w995. Το εχω 2 μερες, καινουριο, απο εξωτερικο, ξεκλειδωμενο και με ελληνικα. Μολις πριν 2 ωρες ομως μου παρουσιασε το εξης προβλημα: επειχηρησα να παρω τηλ. και ενω εδειχνε οτι καλουσα και οτι το σηκωσανε απο το αλλο ακρο εγω δεν ακουγα τιποτα. "Θα κολλησε" ειπα και ειπα να κανω restart. Το κλεινω λοιπον και δε ξανανοιξε ποτε!! Αναβουν μονο τα πληκτρα και κανει τη μικρη δονηση αλλα η οθονη μαυρη!! Και για να σβησουν τα κουμπια πρεπει να βγαλω τη μπαταρια! Ουτε μου επεσε, ουτε το εβρεξα, ουτε το πηγα κοντα σε ζεστη, τιποτα! "Φοραει" το τελευταιο firmware. Τι να κανω;; Καμι ιδεα για το τι μπορει να ειναι;;!

 

ΥΓ: Ζηταω συγνωμη αν εχει απαντηθη σε προηγουμενα μηνυματα αλλα 100+ posts ειναι πολλα για να διαβαστουν

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

 

Δοκίμασε να το συνδέσεις με το SEUS για να του κάνεις επιδιόρθωση μήπως και στρώσει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

 

Δοκίμασε να το συνδέσεις με το SEUS για να του κάνεις επιδιόρθωση μήπως και στρώσει.

 

Το εκανα κι αυτο, κατεβασα και το pc connect και μου λεει οτι εχω μια modified version του λογισμικου και δε μπορει να γινει αποκατασταση. Στο γερμανο μου ειπαν, και με αρκετη σιγουρια, οτι ειναι θεμα καλωδιοταινιας της οθονης. Θα εκτυπωσω το mail-αποδειξη που μου ηρθε απο ebay/paypal και θα ελπισω να το καλυψει η εγγυηση. Ξερεις μηπως εχω ελπιδες μ αυτη μου την ιδεα ή θα αναγκαστω να το στειλω πισω Σιγκαπουρη;

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να σου κάνουν νερά. Θα ξεκινήσουν από το ότι είναι αγορασμένο από το εξωτερικό (και μάλιστα από μη Ευρωπαϊκή χώρα) μέχρι το ότι το κινητό είναι παλιό και δεν υποστηρίζεται πια. Δεν έχεις όμως τίποτα να χάσεις.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανό είναι να σου κάνουν νερά. Θα ξεκινήσουν από το ότι είναι αγορασμένο από το εξωτερικό (και μάλιστα από μη Ευρωπαϊκή χώρα) μέχρι το ότι το κινητό είναι παλιό και δεν υποστηρίζεται πια. Δεν έχεις όμως τίποτα να χάσεις.

 

Μολις γυρισα απο το sony service. Επειδη το κινητο εχει μια τροποποιημενη εκδοση λοειτουργικου(επειδη ειναι ξεκλειδωμενο) δε το καλυπτει η εγγυηση, αλλιως δε θα υπηρχε προβλημα. Τωρα μου ειπανε οτι το μονο που μπορουν να κανουν ειανι αλλαγη πλακετας οπου θα κοστισει παραπανω απο 99€ που πηρα το κινητο...

Edited by atillas24

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μολις γυρισα απο το sony service. Επειδη το κινητο εχει μια τροποποιημενη εκδοση λοειτουργικου(επειδη ειναι ξεκλειδωμενο) δε το καλυπτει η εγγυηση, αλλιως δε θα υπηρχε προβλημα. Τωρα μου ειπανε οτι το μονο που μπορουν να κανουν ειανι αλλαγη πλακετας οπου θα κοστισει παραπανω απο 99€ που πηρα το κινητο...

 

αν ειναι η καλοδιοταινια μονο ειναι μικροτερο το κοστος... τωρα με την αλλαγη πλακετας το κινητο θα γινει προφανως ελληνικο (θα εχει ελληνικο-ευρωπαικο imei)... στη θεση σου αν επιανε το χερι μου θα παραγγελνα το ανταλλακτικο (αν ημουν σιγουρος οτι αυτο ειναι) και θα το αλλαζα μονος μου... αλλιως σε καποιο γνωστο-φιλο...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

υποστηριζεται ακομα το κινητο απο την σονυ?Βρηκα ενα σε χαλια κατασταση,και ανακαληψα πως ειναι αυτο που μου εκλεψαν πριν απο 2 χρονια :P

Το κινητο ειναι σε κακη εμφανισιακη κατασταση, και εχει και προβλημα η καλωδιοταινια εχω μια ανταλλακτικη αλλα δν ειμαι σιγουρος για το πως θα την αλλαξω, και εκτος αυτου θελω να του αλλαξω και την προσοψη απο την μαμα σονυ αν γινετε!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 μερες εχω προβλημα ,ενω μπουταρει κανονικα και ολα καλα ,μολις κλεισω την οθονη και την ξανα ανοιξω ,μαυριλα ενω τα το πληκτρολογιο και τα κουμπια δουλευουν/αναβουν ,εκανα επαναεγκατασταση με το sus ,τα ιδια

Επισης ενφανιζει μια μπαρα καθετη αριστερη αλλοιωμενη

Καμια ιδεα ..?

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες...αλλο ενα παιδι με το w995....το οποιο το πηρα απο την αδερφη μου αλλα οκ....απο χτες ανοιξα το wifi σπιτι μου αλλα δεν καταφερα να συνδεθω....γενικα η αδερφη μου μου ειχε πει για καποια bugs αλλα εγω δεν ειχα θεματαβ ως τωρα....και χτες που το δοκιμασα θα συνδεοταν κανονικα αλλα δεν θα ειχε ιντερνετ....ξερει κανενας τιποτα?

 

 

Εδω και 2 μερες εχω προβλημα ,ενω μπουταρει κανονικα και ολα καλα ,μολις κλεισω την οθονη και την ξανα ανοιξω ,μαυριλα ενω τα το πληκτρολογιο και τα κουμπια δουλευουν/αναβουν ,εκανα επαναεγκατασταση με το sus ,τα ιδια

Επισης ενφανιζει μια μπαρα καθετη αριστερη αλλοιωμενη

Καμια ιδεα ..?

 

σε ενα sony ericsson zylo που εχω ακομη μου το εκανε αυτο με το οτι οταν εκλεινε δεν ανοιγε...και πηγε για αλλαγη εικονας και τωρα δουλευει περφεκτ(μετα απο 3-4 σερβις στον πρωτο χρονο...)

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

υποστηριζεται ακομα το κινητο απο την σονυ?Βρηκα ενα σε χαλια κατασταση,και ανακαληψα πως ειναι αυτο που μου εκλεψαν πριν απο 2 χρονια :P

Το κινητο ειναι σε κακη εμφανισιακη κατασταση, και εχει και προβλημα η καλωδιοταινια εχω μια ανταλλακτικη αλλα δν ειμαι σιγουρος για το πως θα την αλλαξω, και εκτος αυτου θελω να του αλλαξω και την προσοψη απο την μαμα σονυ αν γινετε!!

 

Εδω και 2 μερες εχω προβλημα ,ενω μπουταρει κανονικα και ολα καλα ,μολις κλεισω την οθονη και την ξανα ανοιξω ,μαυριλα ενω τα το πληκτρολογιο και τα κουμπια δουλευουν/αναβουν ,εκανα επαναεγκατασταση με το sus ,τα ιδια

Επισης ενφανιζει μια μπαρα καθετη αριστερη αλλοιωμενη

Καμια ιδεα ..?

 

καλημερα παιδες...αλλο ενα παιδι με το w995....το οποιο το πηρα απο την αδερφη μου αλλα οκ....απο χτες ανοιξα το wifi σπιτι μου αλλα δεν καταφερα να συνδεθω....γενικα η αδερφη μου μου ειχε πει για καποια bugs αλλα εγω δεν ειχα θεματαβ ως τωρα....και χτες που το δοκιμασα θα συνδεοταν κανονικα αλλα δεν θα ειχε ιντερνετ....ξερει κανενας τιποτα?

 

Tι γινεται εδω ρε παιδια, τοσο καιρο ηταν ξεχασμενο το θεμα και τις δυο τελευταες μερες εχουμε απαντησεις απο 3 διαφορετικα παιδια που το καθενα αντιμετωπιζει προβλημα!

Καιρος ηταν να παρουσιαστουν προβληματα, περασαν και τεσσερα χρονια. Το δικο μου στα δυο χρονια που το ειχα ηταν αψογο. Αλλα επειδη ηξερα οτι καποτε θα συνεβαινε το κακο σαν sony ericsson με συρομμενο πορτακι, το πουλησα πριν γινει ελλατωματικο..;)

 

Τα κινητα sony ericsson μια χαρα υποστηριζονται σε επισημα καταστηματα. Κοιταξτε εδω:..

http://www.scribd.com/doc/18781520/SE-Service-Points

:)

Link to comment
Share on other sites

Tι γινεται εδω ρε παιδια, τοσο καιρο ηταν ξεχασμενο το θεμα και τις δυο τελευταες μερες εχουμε απαντησεις απο 3 διαφορετικα παιδια που το καθενα αντιμετωπιζει προβλημα!

Καιρος ηταν να παρουσιαστουν προβληματα, περασαν και τεσσερα χρονια. Το δικο μου στα δυο χρονια που το ειχα ηταν αψογο. Αλλα επειδη ηξερα οτι καποτε θα συνεβαινε το κακο σαν sony ericsson με συρομμενο πορτακι, το πουλησα πριν γινει ελλατωματικο..;)

 

Τα κινητα sony ericsson μια χαρα υποστηριζονται σε επισημα καταστηματα. Κοιταξτε εδω:..

http://www.scribd.com/doc/18781520/SE-Service-Points

:)

 

 

ισως γιατι δεν ξεπερνιουνται τα σονυ....τουλαχιστον μεχρι να τα αχρηστεψουν τελειως.....ή να βγει το g4 :lol::lol:

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 μερες εχω προβλημα ,ενω μπουταρει κανονικα και ολα καλα ,μολις κλεισω την οθονη και την ξανα ανοιξω ,μαυριλα ενω τα το πληκτρολογιο και τα κουμπια δουλευουν/αναβουν ,εκανα επαναεγκατασταση με το sus ,τα ιδια

Επισης ενφανιζει μια μπαρα καθετη αριστερη αλλοιωμενη

Καμια ιδεα ..?

 

Βρηκα την εξης λυση στο προβλημα κατα τυχη ,αν δεν κλεισω το πορτακι δεν εχει κανενα θεμα ,ουτε μαυριζει η οθονη ουτε παγωνει ,βασικα σαν ξυπνητηρι το λειτουργω και κανει και πρακτικη στην φωτογραφια η 7χρονη κορη μου:p ..

αλλα επειδη το χρυσοπληρωσα τοτε και το καμαρωνα δεν θελω να το χασω ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες...αλλο ενα παιδι με το w995....το οποιο το πηρα απο την αδερφη μου αλλα οκ....απο χτες ανοιξα το wifi σπιτι μου αλλα δεν καταφερα να συνδεθω....γενικα η αδερφη μου μου ειχε πει για καποια bugs αλλα εγω δεν ειχα θεματαβ ως τωρα....και χτες που το δοκιμασα θα συνδεοταν κανονικα αλλα δεν θα ειχε ιντερνετ....ξερει κανενας τιποτα?

 

τελικα ελυσα το προβλημα μου:Pοποιος εχει το ιδιο μπορω να τον βοηθησω

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Τελικα,εγω ημουν τυχερος.Το πηρα καπως αργοτερα,και το πληρωσα μονον 240€!

Αψογο τηλεφωνο.Κι εκεινα τα ηχεια,καμια σχεση με τα smartphones.:p

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι(ακόμη τουλάχιστον) άσχετος με αυτα...τι αναβάθμιση εκτός από τα search for update πρέπει να κάνω;

 

 

Επίσης εχει κανενας κάποιο antivirus για το σονυ μασ;

 

 

 

 

****SOS***SOS***

στη προσπαθεια μο να το ελαφρυνω και να βγαλω ολα τα αχρηστα (που μου απασχολουσαν χρονο) κατι επα8ε το wifi και δεν τελειωνει ποτε την αναζητηση....εκανα ενα μαστερ ρισετ αλλα δεν αλλαξε κατι ξερετε τι μπορω να κανω?

 

****SOS***SOS***

Edited by georgePs

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και από εμένα

έχω εδώ και ένα μήνα το w995

σταμάτησε να λειτουργεί το πλήκτρο του μενού και έτσι δεν μπορώ να το ανοίξω

μερικές φορές πιάνει αλλά με βγάζει πληροφορίες του τηλεφώνου

 

δοκίμασα να το κάνω repair με το pcsuite αλλά δεν γίνετε γιατί δεν μπορώ να επιλέξω τη

λειτουργία το αναγνωρίζει ως μέσω αποθήκευσης υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω

repair-reset χωρίς να χρειάζεται η επιλογή από το πλήκτρο του μενού;

Link to comment
Share on other sites

ενας διεξοδος ια το μενου ειναι να πατας τα ενεργα συμβαντα και εχει κατω κατω...και πηγαινε ρυθμισεις και βαλτο σε μια συντομευση πχ πανω

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα παιδια, θελει ενας φιλος να παρει το τηλεφωνο( το ειχε και του χαλασε) και θα θελα να σας ρωτησω τι γινεται με το μενου. Το τηλ θα αγοραστει απο εξω ξεκλειδωτο. Με την γλωσσα τι παιζει, θα εχει Ελληνικα στο μενου? Θα μπορουν να μπουν μετα? Ρωταω γιατι το παιδι δεν τα παει και τοσο καλα με τ αγγλικα και θα ζοριστει αν δεν εχει Ελληνικα.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, θελει ενας φιλος να παρει το τηλεφωνο( το ειχε και του χαλασε) και θα θελα να σας ρωτησω τι γινεται με το μενου. Το τηλ θα αγοραστει απο εξω ξεκλειδωτο. Με την γλωσσα τι παιζει, θα εχει Ελληνικα στο μενου? Θα μπορουν να μπουν μετα? Ρωταω γιατι το παιδι δεν τα παει και τοσο καλα με τ αγγλικα και θα ζοριστει αν δεν εχει Ελληνικα.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

Και γω απ εξω το πηρα. Απο ebay συγκεκριμενα και ζητησα απο τον πωλητη να μου βαλει ελληνικα και να αλλαξει τον φωρτιστη με ευρωπαικο-ελληνικο. Οχι μονο το εκανε αλλα το εκανε και χωριςεξτρα χρεωση... Αλλα αμα σου χαλασει (οπως χαλασε σε μενα) θα εχεις μπερδεμα γιατι η εγγυηση που εχει δεν ισχυει(γιατι το ξεκλειδωμα το θεωρουν μη εξουσιωδοτημενη επεμβαση στο software) και μετα τρεχα γυρευε...! εγω απο 28/02/2013 ακομα παλευω...! Παντως το πηρα 99€. Πολυ καλη τιμη αν δεν χαλαγε :p:lol:

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει συσκευή πού να έχω παραγγείλει από ebay,πέρα από παλιά συλλεκτικά κινητά,πού να δουλεύει χωρίς πρόβλημα για πολύ καιρό.δεν ξέρω το γιατί

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δεν υπάρχει συσκευή πού να έχω παραγγείλει από ebay,πέρα από παλιά συλλεκτικά κινητά,πού να δουλεύει χωρίς πρόβλημα για πολύ καιρό.δεν ξέρω το γιατί

 

Εμενα μονο στο w995 ετυχε, δε μπορω να πω. Ενα n95 8gb που ειχα παρει προ 3ετιας ακομα λειτουργει... Παντως μετα απο αυτο δε ξαναπερνω κινητο απο ebay...!

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εμενα μονο στο w995 ετυχε, δε μπορω να πω. Ενα n95 8gb που ειχα παρει προ 3ετιας ακομα λειτουργει... Παντως μετα απο αυτο δε ξαναπερνω κινητο απο ebay...!

 

Καλησπερα παιδες μια βοηθεια το κινητο μου εχει κολληση και ενω αναβη κανονικα μετα ειναι νεκρο και αν δε βγαλω τη μπαταρια δε κλεινει με τιποτα.το συνδεσα με το pc να του κανω αναβαθμιση μεσω pc companion αλλα τιποτα γιατι πρεπει να μπω στης ρυθμισεις του κινητου να αλλαξω τη ρυθμισεις usb και αυτο δεν γινεται για τους παραπανω λογους που ανεφερα.για αυτο αν καποιος ξερει αλλο τροπο συνδεσης θα του ειμαι υποχρεος καθε λυση δεκτη ευχαριστω εκ των προτερων και τα λεμε....

Samsung Galaxy S/GT-I9000

Rom-Slim-i9000-3.1.0-OFFICIAL

Kernel-3.0.52-Semaphore-JB-2.6.0s

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...