Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πως γίνετε να μην κυκλοφόρησε ακόμη καλά καλά κ να έχει ήδη πέσει στα 428 ευρώ ? (e-click.gr)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ηλεκτρονικό κατάστημα είναι το e-click,οπότε λογικό να κοστίζει χαμηλότερα απ'ότι στα κανονικά καταστήματα:)

Άλλωστε,καλύτερα να πέφτει η τιμή του από τώρα,διότι κατά τα άλλα είναι ιδιαίτερα υψηλή για να δικαιολογήσει τις δυνατότητές του ;)

Link to comment
Share on other sites

Allo guys... Εγώ λόγο του ότι ο πατέρας μου έχει σύνδεση τιμ πήγα και ρώτησα σε ένα κατάστημα προχτές και η απάντηση που έλαβα ήταν πως ακόμα δεν έχουν κάποια ημερομηνία για το πότε θα έρθει ακριβός >.<
Link to comment
Share on other sites

Allo guys... Εγώ λόγο του ότι ο πατέρας μου έχει σύνδεση τιμ πήγα και ρώτησα σε ένα κατάστημα προχτές και η απάντηση που έλαβα ήταν πως ακόμα δεν έχουν κάποια ημερομηνία για το πότε θα έρθει ακριβός >.<

Δεν ξερω αν το παρατηρησες, αλλα εχει ηδη βγει σε αρκετα καταστηματα!

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το παρατηρησες, αλλα εχει ηδη βγει σε αρκετα καταστηματα!

 

Εμ για αυτό ξαφνιάστηκα απτήν απάντηση του υπαλλήλου στην τιμ και λόγο της σύνδεσης του πατέρα μου άμα βγει στα 438 το περνώ 140 ευρό όποτε.. =/

Link to comment
Share on other sites

Εμ για αυτό ξαφνιάστηκα απτήν απάντηση του υπαλλήλου στην τιμ και λόγο της σύνδεσης του πατέρα μου άμα βγει στα 438 το περνώ 140 ευρό όποτε.. =/

 

Μην ξεχνάς ότι η Wind δε φέρνει την generic έκδοση του μοντέλου,αλλά το customization της Wind!

 

Πρακτικά,δεν έχει διαφορές σε σχέση με τη generic έκδοση,πέραν των ρυθμίσεων Ίντερνετ και MMS για το δίκτυο της Wind και κάποιες εικόνες/θέματα,αλλά σίγουρα δεν είναι η generic έκδοση και γι'αυτό δεν έχει σημασία που το φέρνουν άλλα καταστήματα!

 

Υ.Γ.:Ας μην ξεχνάμε εν τέλει ότι η SE δεν έχει μεγαλες παραγωγικές δυνατότητες και το τηλέφωνο αυτό θα κυκλοφορήσει απ'όλα τα δίκτυα gsm και 3g σε όλον τον κόσμο συν η γενική του έκδοση. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς ότι η Wind δε φέρνει την generic έκδοση του μοντέλου,αλλά το customization της Wind!

 

Πρακτικά,δεν έχει διαφορές σε σχέση με τη generic έκδοση,πέραν των ρυθμίσεων Ίντερνετ και MMS για το δίκτυο της Wind και κάποιες εικόνες/θέματα,αλλά σίγουρα δεν είναι η generic έκδοση και γι'αυτό δεν έχει σημασία που το φέρνουν άλλα καταστήματα!

 

Υ.Γ.:Ας μην ξεχνάμε εν τέλει ότι η SE δεν έχει μεγαλες παραγωγικές δυνατότητες και το τηλέφωνο αυτό θα κυκλοφορήσει απ'όλα τα δίκτυα gsm και 3g σε όλον τον κόσμο συν η γενική του έκδοση. ;)

 

Δεν με πολύ απασχολεί έτσι κι αλλιώς δεν έχω wind sim όποτε οι υπηρεσίες θα μου είναι άχρηστες και συνήθως ότι κινητό είχα το έκανα debrand όπως και αυτό όταν με το κάλο το πάρω άπλα λόγο τιμής δεν θέλω να το πάρω από αλλού

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτό θα είναι συμβατό με το W995...;;; :worry:

ειναι συμβατο,αλλα γιατι να παρεις τετοια ακουστικα και οχι ενα σετ ψειρες ακουστικα μαρκας π.χ. sony,sennheiser! :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτό θα είναι συμβατό με το W995...;;; :worry:

 

Τα παρεχόμενα της συσκευασίας είναι κλάσης ανώτερα απ'τα HPM-64 και είναι γενικά ίσως η καλύτερη πρόταση-ποιοτικά-απ'τους υπόλοιπους κατασκευαστες. ;)

 

Δεν με πολύ απασχολεί έτσι κι αλλιώς δεν έχω wind sim όποτε οι υπηρεσίες θα μου είναι άχρηστες και συνήθως ότι κινητό είχα το έκανα debrand όπως και αυτό όταν με το κάλο το πάρω άπλα λόγο τιμής δεν θέλω να το πάρω από αλλού

 

Μα φυσικά και να του κάνεις debranding,δεν αντιλέγω-και γω το ίδιο κάνω αν πάρω branded συσκευή!Εγω απλά απάντησα στο σχόλιό σου για ποιον λόγο ενδεχομένως δεν το έχουν φέρει ακόμη τα καταστήματα Wind :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν αυτό θα είναι συμβατό με το W995...;;; :worry:

 

Μπορεις μα χρησιμοποιησης οτι μαρκα ακουστικα θελεις , συνδεοντας τα ειτε στο mini jack απο πανω , ή αν τα θελεις για hands free τα συνδεεις πανω στα κλασικα της sonyericsson.

Link to comment
Share on other sites

τα hpm-64 που θελεις φιλε μου ειναι οτι χειροτερο εχο δει απο την sony
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Με το που κυκλοφορήσει το τσίμπησα!!!

 

Μαντεψτε! Σε 1 - 2 ωριτσες ερχεται σπιτι μου απο το E- Shop!

:D:):):D:D

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=AKH_gZ0Rqog

 

Άντε, και στα δικά μας... :D

 

Αν οχι σημερα, αυριο θα δεις και ελληνικο review και unboxing απο μενα στο youtube... θα στειλω link! :p

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια παντως ειναι πως με το Wi Fi ανοιχτο ειναι φαγανα για τη μπαταρια.

 

ποιο αναλυτικα? ποσες ωρες κραταει ?

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Eιναι ακομα στα πρωτα φορτισματα, δώστου λιγο χρόνο. Έτσι και αλλιώς το maximum της μπαταρίας το παιρνεις μετα απο 4-5 φορτισματα ;)
Link to comment
Share on other sites

Μαντεψτε! Σε 1 - 2 ωριτσες ερχεται σπιτι μου απο το E- Shop!

 

Και εγώ το παρήγγειλα το πρωί από το e-shop... Λογικά θα μου 'ρθει μεθαύριο... :happy: Άντε, με 'γειά μας... :D

 

Αν οχι σημερα, αυριο θα δεις και ελληνικο review και unboxing απο μενα στο youtube... θα στειλω link! :p

 

Περιμένουμε... :D

Link to comment
Share on other sites

ποιο αναλυτικα? ποσες ωρες κραταει ?

 

Κοιτα με Full φορτιση , και την κορη μου να παιζει παιχνιδια συνεχεια , απο 18/6 που το εχω, χθες το βραδυ το εβαλα για δευτερη φορτιση, απλα παρατηρησα οταν ανοιξα το Wi Fi, και με την εξοικονομιση ενεργιας στο Off , μειωθηκε αισθητα η μπαταρια μετα απο καμια ωρα λειτουργιας.

Παντος παλι καλα γιατι ειναι ακομα αρχη ,μολις (στρωσει) η μπαταρια ελπιζω να παει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

To wi-fi δεν υπαρχει λογος να ειναι ανοιχτο οταν δεν μπαινετε στο ιντερνετ. Οχι τιποτε αλλο, μην τρωει αδικα τη μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...