Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν raver ενω κατεβασα το myphonexplorer και παλι δεν συνδεεται το καταραμενο το τηλ μου.

 

ειναι και ενεργοποιημενο και ανιχνευσιμο. Τι αλλο να κανω πια!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπόν raver ενω κατεβασα το myphonexplorer και παλι δεν συνδεεται το καταραμενο το τηλ μου.

 

ειναι και ενεργοποιημενο και ανιχνευσιμο. Τι αλλο να κανω πια!

Η συνδεση που κανεις ειναι με usb καλωδιο η με bluetooth adaptor??

 

τωρα ισως θα πρεπει να πας ρυθμισεις-->συνδεσιμοτητα-->usb-->και ισως να θελει καμια αλλη επιλογη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν raver ενω κατεβασα το myphonexplorer και παλι δεν συνδεεται το καταραμενο το τηλ μου.

 

ειναι και ενεργοποιημενο και ανιχνευσιμο. Τι αλλο να κανω πια!

 

Μηπως συνδεεσαι με bluetooth?

Δοκιμασε να συνδεθεις με καλωδιο usb,πιστευω θα τα καταφερεις

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ναι με bluetooth προσπαθω, τα καλωδια ουτε καν ξερω που ειναι.

 

τι να πω θα ψαξω να τα βρω και αν δεν τα καταφερω θα σας ξαναενοχλησω.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ναι με bluetooth προσπαθω, τα καλωδια ουτε καν ξερω που ειναι.

 

τι να πω θα ψαξω να τα βρω και αν δεν τα καταφερω θα σας ξαναενοχλησω.

 

:)

αμα συνδεεσαι με bluetooth θα πρεπει να επιλεξεις αλλη θυρα com.

και πρεπει η συνδεση υπολογιστη τηλεφωνου να ειναι με κωδικο (στο δικο μου ετσι κανω).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δουλεύω στη Vodafone και θέλω να πάρω κινητο, είμαι ανάμεσα στο w995 και στο aino. πάνω κάτω ίδια τιμή έχουν. Το μόνο που με φοβίζει στο aino ειναι οτι δεν έχει κυκλοφορισει στην αγορα για τυχων προβλήματα που μπορεί να έχει ή κολλήματα. Σκέφτομαι να καταλήξω στο w995. Πέιτε κανείς την γνώμη του.

Ευχαριστώ, Power to you

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δουλεύω στη Vodafone και θέλω να πάρω κινητο, είμαι ανάμεσα στο w995 και στο aino. πάνω κάτω ίδια τιμή έχουν. Το μόνο που με φοβίζει στο aino ειναι οτι δεν έχει κυκλοφορισει στην αγορα για τυχων προβλήματα που μπορεί να έχει ή κολλήματα. Σκέφτομαι να καταλήξω στο w995. Πέιτε κανείς την γνώμη του.

Ευχαριστώ, Power to you

εφοσον εχεις αυτη την δυνατοτητα παρε καλυτερα το aino ;)

 

αλλιως αμα εχεις λεφτα το Satio! :up:

 

W995 & Aino ειναι της ιδιας πλατφορμας κινητα με πολυ σταθερο λειτουργικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δουλεύω στη Vodafone και θέλω να πάρω κινητο, είμαι ανάμεσα στο w995 και στο aino. πάνω κάτω ίδια τιμή έχουν. Το μόνο που με φοβίζει στο aino ειναι οτι δεν έχει κυκλοφορισει στην αγορα για τυχων προβλήματα που μπορεί να έχει ή κολλήματα. Σκέφτομαι να καταλήξω στο w995. Πέιτε κανείς την γνώμη του.

Ευχαριστώ, Power to you

 

Αν εξαιρεσεις οτι εχουν ξεθωριασει τα γραμματα και στην προσοψη και πίσω καθώς και οτι το σημα ξεκολλησε τελειως και εψαχνα να βρω κολλα να το κολλησω δεν αντιμετωπισα αλλο προβλημα.

 

Α ενας πελατης μου ελεγε οτι του κολλαει συνεχως το πληκτρο 3. Με τοσα χρηματα θα προτιμουσα να γραφει sony ericson και οχι y erics αλλα το παραβλέπω. Απλα παιζοντας με το htc magic και το lg arena ζηλευω που το δικο μου δεν εχει οθονη αφης. Επισης το αρενα εχει τα καλυτερα χρωματα στις φωτο.

 

τωρα αν καταφερω να το συνδεσω με τον υπολογιστη μου θα δω απο αναλυση πως παμε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πιθανότητα να πέσει κι άλλο η τιμή του κινητού με την κυκλοφορία των νέων μοντέλων της SE?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερεις κανεις πως και αν μπορω να απενεργοποιησω τον αυτόματο έλεγχο φωτεινότητας της οθονης?

Νομιζω οτι δεν γινεται.σε οτι κινητο sony ericsso ειχα τετοια επιλογη δεν ειχα βρει :cool:

 

Υπάρχει πιθανότητα να πέσει κι άλλο η τιμή του κινητού με την κυκλοφορία των νέων μοντέλων της SE?

 

σιγουρα θα πεσει..ηδη εχει πεσει αρκετα :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ εδς στο φορουμ!...εχω παραγγειλει ηδη το κινητο και θα ηθελα να σας ρωτησω τι παιζει με τα updates?ειναι αναγκαιο να το κανω?τι θα κερδισω?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ εδς στο φορουμ!...εχω παραγγειλει ηδη το κινητο και θα ηθελα να σας ρωτησω τι παιζει με τα updates?ειναι αναγκαιο να το κανω?τι θα κερδισω?

Το αν θα τα κάνεις εξαρτάται από σένα και μόνο. Γενικά συνίσταται. Το κέρδος είναι σταθερότερη λειτουργία, λιγότερα κολλήματα και restart, βελτιωμένες λειτουργίες, ταχύτητα, καλύτερη απόδοση κτλ. Αναλόγως από τί αλλαγές έχει το κάθε update.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει κανένα πρόγραμμά για GPS free

 

Yπαρχει ενα το οποιο λεγεται WeTravel. Eιχα ασχοληθει αρκετα με το συγκεκριμενο αλλα δυστυχως ποτε δεν καταφερα να πετυχω πλοηγηση με αυτο.

Αν παρολαυτα θες να ασχοληθεις ριξε μια ματια εδω:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=256123

Αν μπεις στο λινκ του ποστ #4 θα βρεις τα αρχεια που χρειαζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

και με αυτο το προγραμα WeTravel χρεωνεσε

 

Οχι με αυτο δεν χρεωνεσαι μιας και περνας εσυ τους χαρτες στο κινητο σου και δεν τους κατεβαζει απο το ιντερνετ ωστε να χρεωθεις. Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να εισαγω κειμενο ωστε να γραψω την διευθυνση που θελω να με παει.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ειπαρχει κανένα κόλπο για το ραδιόφωνο δηλαδή να μην χρειάζεται να βάζω ακουστικά να πηγαίνει κατευθείαν μεγάφωνο?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ειπαρχει κανένα κόλπο για το ραδιόφωνο δηλαδή να μην χρειάζεται να βάζω ακουστικά να πηγαίνει κατευθείαν μεγάφωνο?

(Και πάλι) δυστυχώς όχι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα..Εχω πάρει κ εγώ το se εδς και μια βδομάδα μήπως ξέρετε αν μπορώ να βάλω το windows live messenger και πως?σε κάποια κινητα στις εφαρμογές ξέρω οτι το έχει.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να περάσεις το ebuddy για να έχει instant messaging στο κινητό σου. Ρίξε μια ματιά στο Sony Ericsson FAQ (ερώτηση 15) και θα καταλάβεις. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...