Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πέρασα την Ελληνική αναβάθμιση HX 1.7 αλλά δεν μπορώ να βρω τα τραγούδια μου. Με την ανανέωση βιβλιοθήκης μου βρίσκει 0 κομμάτια ενώ όταν συνδέω τη συσκευή με το PC ,βλέπω ότι υπάρχουν ΟΛΑ τα τραγούδια, δεν έχει πειραχτεί τίποτα. Πως διορθώνεται αυτό;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πέρασα την Ελληνική αναβάθμιση HX 1.7 αλλά δεν μπορώ να βρω τα τραγούδια μου. Με την ανανέωση βιβλιοθήκης μου βρίσκει 0 κομμάτια ενώ όταν συνδέω τη συσκευή με το PC ,βλέπω ότι υπάρχουν ΟΛΑ τα τραγούδια, δεν έχει πειραχτεί τίποτα. Πως διορθώνεται αυτό;

 

Δημιουργια φακελου στο Ε: με το ονομα Music (E:/Music)

Βαλτα ολα εκει μεσα και θα τα δει..

credits to nick2010

Link to comment
Share on other sites

Με το PC suite (Samsung phone browser) :)

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Δεν είμαι και τόσο εξεικοιωμένος με το θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου θα το δοκιμάσω!!!

Επειδή τώρα είδα ότι και εσύ πριν είχες αυτή που τώρα εχω εγώ, βλέπεις σημαντικές διαφορές; Αξίζει τον κόπο;

Μόνο που σκέφτομαι τι έχω να τραβήξω με το να ξαναβάλω τις εφαρμογές μου....

 

Με το autoinstaller δεν χρειάζεται να μπεις σε κανέναν κόπο!! Απλά βάζεις όλες τις εφαρμογές που θες στον directory E:\thinkchange\e\ το οποίο δημιουργείτε από το πρόγραμμα και τα κάνει όλα αυτόματα!

 

Η καινούργια Rom δεν συμπεριλαμβάνει κάποια σπουδαία αναβάθμιση άλλα αξίζει τον κόπο!

 

Eγω εχω την Ελληνικη 1.5 big language pack 2 java 2.02

και οταν προσπαθω να γραψω π.χ. απαντηση σε καποιο φορουμ(με τον default brouser) ανοιγει το πληκτρολογιο ομως δεν μπορω να βλεπω το τι γραφω γιατι δεν εμφανιζονται.

Μηπως καποιος με την καινουργια 1.71 μπορει να δοκιμασει για να δει αν συμβαινει το ιδιο με αυτο που περιγραφω;

Θα με γλιτωνε απο ενδεχομενο φλασαρισμα χωρις λογο.

 

Strong πες μου για πιο πληκτρολόγιο αναφέρεσαι να δοκιμάσω εγώ αυτό που θες! Το qwerty ή το αλφαριθμητικό; Πάντως δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορά στον τρόπο απεικόνισης σε σχέση με τις προηγούμενες roms στον web browser...

 

 

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Δεν είμαι και τόσο εξεικοιωμένος με το θέμα.

 

Το μόνο που χρειάζεται για να "δει" το κινητό τα mp3 είναι να συμπεριλαμβάνονται στον φάκελο E:\Music.

Υπάρχουν αρκετοί τρόποι για να διαχειριστείς τους φακέλους σου.Προσωπικά χρησιμοποιώ το Χ-plore 1.34 για την διαχείριση αρχείων και φακέλων...,

Πολύ καλός είναι και ο καινούργιος file manager που υπάρχει στις καινούργιες rom!

 

Ο Ulysse προτείνει το Samsung PC Studio για να κάνεις αυτή την δουλειά.Αυτό γίνεται αφότου συνδέσεις το κινητό και το αναγνωρίσει το PC Studio πατάς εκεί που λέει "Διαχείριση αρχείων" και σου ανοίγει τα περιεχόμενα του κινητού σε καινούργιο παράθυρο από το οποίο μπορείς να δημιουργήσεις τον φάκελο Music και να προσθέσεις εκεί τα mp3 σου,όπως και να διαχειριστείς τα υπόλοιπα αρχεία σου!

 

Ελπίζω να βοήθησα! ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Με το autoinstaller δεν χρειάζεται να μπεις σε κανέναν κόπο!! Απλά βάζεις όλες τις εφαρμογές που θες στον directory E:\thinkchange\e\ το οποίο δημιουργείτε από το πρόγραμμα και τα κάνει όλα αυτόματα!

 

Η καινούργια Rom δεν συμπεριλαμβάνει κάποια σπουδαία αναβάθμιση άλλα αξίζει τον κόπο!

 

 

 

Strong πες μου για πιο πληκτρολόγιο αναφέρεσαι να δοκιμάσω εγώ αυτό που θες! Το qwerty ή το αλφαριθμητικό; Πάντως δεν έχω παρατηρήσει κάποια διαφορά στον τρόπο απεικόνισης σε σχέση με τις προηγούμενες roms στον web browser...

 

 

 

 

Το μόνο που χρειάζεται για να "δει" το κινητό τα mp3 είναι να συμπεριλαμβάνονται στον φάκελο E:\Music.

Υπάρχουν αρκετοί τρόποι για να διαχειριστείς τους φακέλους σου.Προσωπικά χρησιμοποιώ το Χ-plore 1.34 για την διαχείριση αρχείων και φακέλων...,

Πολύ καλός είναι και ο καινούργιος file manager που υπάρχει στις καινούργιες rom!

 

Ο Ulysse προτείνει το Samsung PC Studio για να κάνεις αυτή την δουλειά.Αυτό γίνεται αφότου συνδέσεις το κινητό και το αναγνωρίσει το PC Studio πατάς εκεί που λέει "Διαχείριση αρχείων" και σου ανοίγει τα περιεχόμενα του κινητού σε καινούργιο παράθυρο από το οποίο μπορείς να δημιουργήσεις τον φάκελο Music και να προσθέσεις εκεί τα mp3 σου,όπως και να διαχειριστείς τα υπόλοιπα αρχεία σου!

 

Ελπίζω να βοήθησα! ;)

Ευχαριστώ πολύ, ήταν πολύ απλό...τι θα κάναμε χωρίς τις πολύτιμες συμβουλές σας παιδιά δεν ξέρω!..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια βοήθεια το ψαχνω και δεν το βρίσκω οταν πάμε μέσα από την μαζική αποθήκευση να κάνουμε "αόρατες" τις εικόνες του ndrive που βρίσκονται στην έκθεση στο f:images-favorites και μέσα στα properties του κάθε αρχείου τικάρουμε το read only, to hidden, και ξετικάρουμε το archive??

Έβαλα την 1.7 του γερμανού ( μου έκανε κάτι κολλήματα στην αρχή που είχαν σχέση με την memorycard του κινητού αλλά απενεργοποιώντας το cz2 όλα οκ). Οι πρώτες μου εντυπώσεις μετά την αναβάθμιση είναι πολύ καλές:)

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

@MaFiOzOS_88

και στα δυο οταν γραφω δεν βλεπω τα γραμματα

 

Με μπερδέυει το "δεν βλέπω τα γραμματα"...

Μήπως εννοείς πως αν γράψεις μεγάλη απάντηση δεν μπορείς να πας πίσω με τα βελάκια;;

 

Γιατί θυμάμαι να το έχω πάθει και εγώ αυτό με την HX1.5...

 

Στην ΗΧ1.7 Ελληνική πάντως δοκίμασα να γράψω μερικές σειρές και πλέον μπορώ να πάω με τα βελάκια πίσω στο κείμενο για να δω τι έγραψα ή και να αλλάξω/διορθώσω κάτι!

 

Δεν ξέρω αν αυτό εννοείς βέβαια...

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδέυει το "δεν βλέπω τα γραμματα"...

Μήπως εννοείς πως αν γράψεις μεγάλη απάντηση δεν μπορείς να πας πίσω με τα βελάκια;;

 

Γιατί θυμάμαι να το έχω πάθει και εγώ αυτό με την HX1.5...

 

Στην ΗΧ1.7 Ελληνική πάντως δοκίμασα να γράψω μερικές σειρές και πλέον μπορώ να πάω με τα βελάκια πίσω στο κείμενο για να δω τι έγραψα ή και να αλλάξω/διορθώσω κάτι!

 

Δεν ξέρω αν αυτό εννοείς βέβαια...

 

Ειμαι σε ενα φορουμ π.χ. στο myphone και θελω να απαντησω κανω τατσ στο κενο για απαντηση ανοιγει το πληκτρολογιο και αρχιζω να γραφω ενω πατω τα κουμπακια για να εισαγω λεξεις δεν φαινεται τι γραφω στο παραθυρο του πληκτρολογιου μονο ο δρομεας που αναβοσβηνει φαινεται χωρις να αλλαζει θεση

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε ενα φορουμ π.χ. στο myphone και θελω να απαντησω κανω τατσ στο κενο για απαντηση ανοιγει το πληκτρολογιο και αρχιζω να γραφω ενω πατω τα κουμπακια για να εισαγω λεξεις δεν φαινεται τι γραφω στο παραθυρο του πληκτρολογιου μονο ο δρομεας που αναβοσβηνει φαινεται χωρις να αλλαζει θεση

 

Για να είμαι ειλικρινής δεν θυμάμαι να μου έχει συμβεί ποτέ αυτό με την 1.5!!!

Δηλαδή για να απαντήσεις σε ένα μήνυμα το έγραφες τυφλοσούρτη;;;;

 

Ιδού πως φαίνεται στην 1.7...:

[ATTACH]15029[/ATTACH] [ATTACH]15030[/ATTACH]

 

Ελπίζω με τις εικόνες να σου έδειξα πως είναι και να βοήθησα! :)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια βοηθησες στην 1.5 που εχω δεν φενονται τα γραμματα οπως στην φωτο που ποσταρες

οπως ειπες γραφω τυφλοσούρτη.

Οποτε παω για φλασαρισμα στην 1.71

Σε ευχαριστω για τον κοπο σου!

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με τη καινούρια αναβάθμιση, το μόνο πρόβλημα (κάτι που είχα και στην 1.5) όταν πάω να ανοίξω το Αρχεία προς Εγκατάσταση στις ρυθμίσεις κολλάει και με πετάει έξω ή μπαίνει και ξανακολλάει...αυτό που έχω προλάβει να δω είναι ότι μέσα έχει κάτι αρχειάκια .sis του 1 με 2kb...την προηγούμενη φορά κάποια στιγμή μου άνοιξε από μόνο του...ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω για να λυθεί το πρόβλημα:

Επίσης δεν νομίζω να έχω καταλάβει τι γίνεται ακριβώς με τα Animations..η πρώτη επιλογή εκεί είναι μάλλον να αλλάζεις το τρόπο που ανοίγεις τα διάφορα menu(περιστροφή κλπ), αλλά αυτή με το Menu circle τι ακριβώς κάνει; Ξέρει κανείς;

 

Α!! Και μην ακουμπήσει κανείς το handwriting στα μυνήματα...υπάρχει bug o HyperX το γνωρίζει και το κοιτάει...

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές ημέρες δεν μπορώ να μπω στην ΕΚΘΕΣΗ->ΕΙΚΟΝΕΣ & ΒΙΝΤΕΟ. Μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα "Έκθεση: Μνήμη πλήρης. Κλείστε κάποιες εφαρμογές και ξαναδοκιμάστε.". Σημειωτέον ότι η εσωτερική μνήμη είναι στα 28ΜΒ. Τι παίζει;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια προσφατα αγορασα ενα i8910 με firmaware orange μηπως ξερει κανεις πως μπορω να αλλαξω το firmware? και να προσθεσω την ελληνικη γλωσσα?

παρεπιπτοντως το λογισμικο PC suite 7 δεν αναγνωριζει το κινητο ( ισως επειδη τρεχω win7ultimate)

 

Επιαης μηπως γνωριζει καποιος ποιος ειναι ο κωδικος για να μηδενιζω το χρονομετρο των κλησεων???

 

Ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο γιατί δεν είμαι σίγουρος, με το να επιλέξουμε τις εργοστασιακές ρυθμίσεις χάνουμε τις εφαρμογές που έχουμε στο κινητό ή όχι;
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με τη καινούρια αναβάθμιση, το μόνο πρόβλημα (κάτι που είχα και στην 1.5) όταν πάω να ανοίξω το Αρχεία προς Εγκατάσταση στις ρυθμίσεις κολλάει και με πετάει έξω ή μπαίνει και ξανακολλάει...αυτό που έχω προλάβει να δω είναι ότι μέσα έχει κάτι αρχειάκια .sis του 1 με 2kb...την προηγούμενη φορά κάποια στιγμή μου άνοιξε από μόνο του...ξέρει κανείς τι πρέπει να κάνω για να λυθεί το πρόβλημα:

Επίσης δεν νομίζω να έχω καταλάβει τι γίνεται ακριβώς με τα Animations..η πρώτη επιλογή εκεί είναι μάλλον να αλλάζεις το τρόπο που ανοίγεις τα διάφορα menu(περιστροφή κλπ), αλλά αυτή με το Menu circle τι ακριβώς κάνει; Ξέρει κανείς;

 

Α!! Και μην ακουμπήσει κανείς το handwriting στα μυνήματα...υπάρχει bug o HyperX το γνωρίζει και το κοιτάει...

 

Ευχαριστούμε για το tip που αφορά το handwriting!!!

 

Όσο για το πρόβλημα με τα αρχεία προς εγκατάσταση,εγώ όταν το ανοίγω είναι άδειο αλλά και πάλι για πιό λόγο να εγκαταστήσει κανείς κάτι από εκεί;

 

Υπάρχει το X-prore το οποίο κάνει τα πάντα όλα! :D

 

Εδώ και μερικές ημέρες δεν μπορώ να μπω στην ΕΚΘΕΣΗ->ΕΙΚΟΝΕΣ & ΒΙΝΤΕΟ. Μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα "Έκθεση: Μνήμη πλήρης. Κλείστε κάποιες εφαρμογές και ξαναδοκιμάστε.". Σημειωτέον ότι η εσωτερική μνήμη είναι στα 28ΜΒ. Τι παίζει;

 

Την πρώτη φορά που το άνοιξα με το καινούργιο firmware μου το εμφάνισε και μένα αυτό,ίσως γιατί το φόρτωσα με πολλές φωτογραφίες και ζορίστηκε.

Πλέον δεν μου το έχει ξαναβγάλει και είναι ταχύτατο!!!

 

Καλησπερα παιδια προσφατα αγορασα ενα i8910 με firmaware orange μηπως ξερει κανεις πως μπορω να αλλαξω το firmware? και να προσθεσω την ελληνικη γλωσσα?

παρεπιπτοντως το λογισμικο PC suite 7 δεν αναγνωριζει το κινητο ( ισως επειδη τρεχω win7ultimate)

 

Επιαης μηπως γνωριζει καποιος ποιος ειναι ο κωδικος για να μηδενιζω το χρονομετρο των κλησεων???

 

Ευχαριστω!!!!

 

Ο default κωδικός ασφαλείας είναι 8 μηδενικά και είναι συνετό να τον αλλάξεις! ;)

 

Δοκίμασες να κάνεις εγκατάσταση το τελευταίο Pc Studio μήπως και δουλέψει;

Δες εδώ και εδώ.

Για το 2ο δεν ξέρω τι παίζει για να είμαι ειλικρινής...

 

Για πλήρως Ελληνική ROM με ότι τελευταίο για το κινητό μας θα σου πρότεινα να κοιτάξεις αυτή που χρησιμοποιούμε οι περισσότεροι εδώ μέσα!

ΗΧ1.71 Greek Based δες στο section Language packs/Big Language Pack 3

 

Για ελληνική επίσημη ROM αλλά με παλιό λογισμικό μπορείς να δοκιμάσεις αυτό!

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο γιατί δεν είμαι σίγουρος, με το να επιλέξουμε τις εργοστασιακές ρυθμίσεις χάνουμε τις εφαρμογές που έχουμε στο κινητό ή όχι;

 

Νομίζω πως χάνεις αν όχι τις περισσότερες εφαρμογές τικς περισσότερες, οπότε πριν τολμήσεις οτιδήποτε κράτα backup από ότι χρειαστεί να ξαναχρησιμοποιήσεις!

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το tip που αφορά το handwriting!!!

 

Όσο για το πρόβλημα με τα αρχεία προς εγκατάσταση,εγώ όταν το ανοίγω είναι άδειο αλλά και πάλι για πιό λόγο να εγκαταστήσει κανείς κάτι από εκεί;

 

Υπάρχει το X-prore το οποίο κάνει τα πάντα όλα! :D

 

Συμφωνώ, αλλά μου την δίνει όταν κολλάει κάποια από τις επιλογές του κινητού:O

Στο μεταξύ αυτά τα αρχειάκια του 1kb που περιέχει τι στο καλό να είναι;

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες !

 

Γνωστό το πρόβλημα του σφυρίγματος στο βίντεο του hd άλλα δεν βρίσκω σε ποιό post έχει αναφερθεί η λύση !

Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει ???

Έβαλα χθές την 1.7 του γερμανού και έπαθα πλάκα διότι είναι η πρώτη που βάζω απο την μέρα που το αγόρασα κ τυγχάνει να είμαι απο τους πρώτους που το αγόρασαν...

Δεν είχα ασχοληθεί ... Μιλάμε το κινητό πετάει !!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό το πρόβλημα του σφυρίγματος στο βίντεο του hd άλλα δεν βρίσκω σε ποιό post έχει αναφερθεί η λύση !

 

Δοκιμασε αυτο:

To solve the hiss / high pitch noise issue… in the secret menu: *#0002*28346# – then 3 Records” – then the “4 CamcordAMR_AMR” and modified the first value from 30 of default selected the voice “to 24; Then selected Back – Back – 6 cliccate Back-Up and you will see that Backup appears ok… on exit and stop… Resolved Problem

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως το μπορώ να έχω στα widgets ή στην οθόνη πρόχειρο το εικονίδιο "Ασύρματο LAN"; Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος για να εντοπίζω όποτε θέλω και σχετικά γρήγορα τυχόν διαθέσιμο σημείο πρόσβασης μέσω Wi Fi;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς πως το μπορώ να έχω στα widgets ή στην οθόνη πρόχειρο το εικονίδιο "Ασύρματο LAN"; Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος για να εντοπίζω όποτε θέλω και σχετικά γρήγορα τυχόν διαθέσιμο σημείο πρόσβασης μέσω Wi Fi;

 

Τώρα που το ανέφερες πρόσεξα ότι στην καινούρια ρομ του HyperX (HX 1.71 Language pack) που πέρασα πρόσφατα υπάρχει αυτό που λες σαν widget (WI FI) και λειτουργεί άψογα

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ανέφερες πρόσεξα ότι στην καινούρια ρομ του HyperX (HX 1.71 Language pack) που πέρασα πρόσφατα υπάρχει αυτό που λες σαν widget (WI FI) και λειτουργεί άψογα

 

Με τη "μαμίσια";;;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

δεν έχω μεγάλη πείρα σε αυτά, αλλά είπα να μοιραστώ τα προβλήματά μου μαζί σας και........ότι έχετε ευχαρίστηση.

1. Όταν ενώνω το κινητό με τον Η/Υ και κάνω συγχρονισμό επαφών, ημερολογίου κλπ με το Outlook, ότι μεταφέρεται από το κινητο στον Η/Υ βγαίνει με αλαμπουρνέζικη γραμματοσειρά.

2. Όταν ενώνω το κινητό με τον Η/Υ, μετά χάνω τις ρυθμίσεις της ταχείας κλήσεις, δεν εμφανίζονται οι φωτογραφίες που έχω ορίσει σε επαφές κλπ

3. Όταν κατεβάζω φωτογραφίες από το κινητό στον Η/Υ και τις σβήνω, μετά από το ΜΕΝΟΥ-ΈΚΘΕΣΗ-ΕΙΚΟΝΕΣ&ΒΙΝΤΕΟ, μου βγάζει ένα σωρό εικονίδια "ClientΙnfo" που δε διαγράφονται κιόλας.

4. Στην προβολή των φωτογραφιών μου, εμφανίζονται όλες οι εικόνες του NDrive. Πως μπορώ να μην εμφανίζονται?

5. Στο μητρώο των κλήσεων πάντα αριστερά των ονομάτων που πχ με πήρανε, έχει το εικονίδιο του κινητού τηλεφώνου, ανεξάρτητα αν με πήρανε από το σταθερό τους που το έχω αποθηκευμένο.

6. Ο ήχος του βίντεο είναι χάλια, αλλά όπως διάβασα παραπάνω πρέπει να είσαι "μάστορας" για να φτιαχτεί.

Έχω και άλλα προβλήματα που δε θυμάμαι τώρα, αλλά μάλλον σας κούρασα. Ελπίζω να βρώ κάποια λύση έστω σε κάποια. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...