Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως μπένεισ σαν admin δεν κατάλαβα και δεύτερον πως έβαλες τον χάρτη αφού δεν υπάρχει link edw

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=228594

και κατι ακόμα τα quick office θέλουν αγορά... τι θα κάνουμε με αυτό ?

με τον κωδικο που εδωσε ο φιλος στις ρυθμισεις ηχου μπαινεις και φτιαχνεις το μενου του ηχου. δεν εκανα τιποτα περισσοτερο απο αυτο που ειπε το παιδι.

ο χαρτης και το προγραμμα υπαρχουν στο ιπμαρτ-φορουμ τελεία κομ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατάφερε να περάσει κανείς την νέα αναβάθμιση μέσω της σουίτας ??? :worry: :worry:

 

Αναγνωρίζει την ελληνική ROM της voda και εμφανίζει την επιλογή για update, τελικά ???? :worry: :worry:

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την όποια απάντηση.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε να περάσει κανείς την νέα αναβάθμιση μέσω της σουίτας ??? :worry: :worry:

 

Αναγνωρίζει την ελληνική ROM της voda και εμφανίζει την επιλογή για update, τελικά ???? :worry: :worry:

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την όποια απάντηση.

 

Η απορια η δικη μου ειναι αν αναγνωριζει...οποιαδηποτε rom προς το παρον....

Απλώς....Κωστας
Link to comment
Share on other sites

2 απορίες εχω !! :p

πρώτh: δεν κατάλαβα πως κάνουμε εγκατάσταση το divx. εάν μπορεί κάπιος να κάνει αλαυτικό post με links

 

δεύτερη: έχω πρόβλημα στο OPDA είναι μεγαλύτερο και δεν χωράει όλο εαν μπορεί καπιος να μου το κάνει. θα το εκτιμούσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα προβώ κι εγώ αύριο στην αγορά του,θα ήθελα να μάθω αν υποστηρίζει αναβάθμιση λογισμικού μέσω κάποιας σουίτας της Samsung,στα επίπεδα του Update Service της Sony Ericsson.Είναι αρκετά σημαντικός παράγοντας αυτός,καθώς δε θέλω να το τρέχω σε σέρβις κάθε 3 και λίγο για αναβάθμιση!
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα προβώ κι εγώ αύριο στην αγορά του,θα ήθελα να μάθω αν υποστηρίζει αναβάθμιση λογισμικού μέσω κάποιας σουίτας της Samsung,στα επίπεδα του Update Service της Sony Ericsson.Είναι αρκετά σημαντικός παράγοντας αυτός,καθώς δε θέλω να το τρέχω σε σέρβις κάθε 3 και λίγο για αναβάθμιση!

 

 

υποστηρίζει. ΤΟ suite του είναι ακριβός όπως της nokia

Link to comment
Share on other sites

Ουφ!Πάλι καλά!! :) Από Vodafone κατάστημα δίνουν live! συσκευή ή είναι unbranded?

 

Είναι όπως θα την έπερνες απο ένα κατάστημα samsung !!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι λεει με το μεγεθος παιδια?συνηθιζεται?

Η ειναι πολυ τεραστιο....?

σιγα σιγα συνηθιζεται.

χρησιμοποιησα το πενακι απο το 5800 αλλα δεν δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω έβαλα την ιταλική ρομ κ αναβάθμισα κανονικά απο το pc suite στην i8910XXIG2 όπου έχει audio aac πλέον,τώρα πότε θα είναι διαθέσιμη αυτή η αναβάθμιση σε κινητά με ελληνική ρομ είναι απορίας άξιο,κάτι μου λέει πάντως οτι θα αργήσει αρκετά.
Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα κι εγώ...αντε να δούμε, έχει ακριβως το ίδιο λειτουργικό με το 5800, ελπίζω να μην κάνει και τα ίδια κολλήματα....
The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

Εγω έβαλα την ιταλική ρομ κ αναβάθμισα κανονικά απο το pc suite στην i8910XXIG2 όπου έχει audio aac πλέον,τώρα πότε θα είναι διαθέσιμη αυτή η αναβάθμιση σε κινητά με ελληνική ρομ είναι απορίας άξιο,κάτι μου λέει πάντως οτι θα αργήσει αρκετά.

τουλαχιστον με το θεμα του ηχου στο βιντεο εφτιαξε?

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον με το θεμα του ηχου στο βιντεο εφτιαξε?

 

Έμενα έχει ένα άλλο πρόβλημα τώρα ο ήχος με ένα φύσημα που ακούγετε έντονα όταν τραβάς βίντεο,κάπου διάβασα ότι αυτό διορθώνετε αν μπεις στο κρυφό μενού κ αλλάξεις κάτι ρυθμίσεις άλλα δεν το δοκίμασα ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Έμενα έχει ένα άλλο πρόβλημα τώρα ο ήχος με ένα φύσημα που ακούγετε έντονα όταν τραβάς βίντεο,κάπου διάβασα ότι αυτό διορθώνετε αν μπεις στο κρυφό μενού κ αλλάξεις κάτι ρυθμίσεις άλλα δεν το δοκίμασα ακόμα

 

τουλαχιστον αν διορθωνετε παλι καλα γιατι αρκετα τραβηξε και αυτο!η samsung εκανε μεγαλη πατατα να το βγαζει ως hd και στο θεμα του ηχου να ειναι για σφαλιαρες!για ποσο θα μας περνανε για βλακες απορω!!600 ειναι αυτα!:mad:

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια ποσο σας κραταει? εμενα 2,5-3μερες με μετρια χρηση. και δοκιμαζω τωρα απενεργοποιωντας το 3G που τραβαει πολυ ρευμα να δω.
Link to comment
Share on other sites

το ειδα σημερα στο πλαισιο.

ειναι τελειο(οθοναρα)

η υποδοχη hdmi που ειναι??

κοιτουσα-κοιτουσα

και δεν την βρηκα.:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πρόβλημα με τον ήχο δεν έχω με μπαταρία δεν ξέρω ακόμα !!

τωρα δοκιμάζω προγράμματα για convert τα βιντεο. Δοκίμασε κανείς να δει video sto κινητο του? (ταινεία)

Link to comment
Share on other sites

καλα κατι λεγανε για αναβαθμιση ακομα να βγει ? ? ? ? κι αν βγει με ποιον τροπο θα γινει. στα νοκια εχουμε το pcsuite
Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...