Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@sdaoulas

 

http://www.adslgr.com/forum/images/smilies/thumbsup1.gif http://www.adslgr.com/forum/images/smilies/thumbsup1.gif http://www.adslgr.com/forum/images/smilies/thumbsup1.gif

 

Πάντως μετά από ένα χρόνο και πλέον χρήσης του κινητού, δηλώνω υπεύθυνα ότι η πιο αδηφάγος διαδικασία για το κινητό είναι το browsing μέσω 3G.....

Γεμάτη μπαταρία με 2 ώρες χρήσης φτάνει στην 1 παύλα..... :/

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με βοηθήσατε πολύ με την μπαταρία παίδες..Είχα κάνει χαζομάρα και είχα τσεκάρει την επιλογή να ψάχνει wifi σήμα, κάθε λεπτό!Μάλλον αυτή ήτανε η αιτία..

 

Άλλο θέμα τώρα που προέκυψε..Έχω κολλήσει με την αναβάθμιση..Συνδέω με usb το κινητάκι, και ξεκινάω με το samsung pc studio 7. Software updater..

 

Στο βήμα 1/4, μου εμφανίζεται το κουτάκι, "η σύνδεση pc-τηλεφώνου, ολοκληρώθηκε", πατάω οκ, και μετά μου λέει "η ενημέρωση δεν ολοκληρώθηκε κανονικά"..

 

Τι λέτε να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου όσο και να προσπαθήσεις να κάνεις update με το pc studio, δεν θα το καταφέρεις ποτε....

Το έχουμε αναλύσει πολλάκις το θέμα, αλλά μιας και είσαι νέος στην παρέα μας λογικό είναι να μην το ξέρεις!! :p

 

Δυστυχώς δεν έχει βγει ποτέ καμία επίσημη Ελληνική αναβάθμιση για το i8910 και ούτε πρόκειται να βγει ποτέ.....

 

Η μόνη λύση για την αναβάθμιση του κινητού είναι να περάσεις αυτό που λέμε "μαγειρεμένο λογισμικό" (custom rom).Όλα τα παιδιά στα forum εκτός από έναν :p φοράμε στο κινητό μας μια τέτοια έκδοση.Ένας Γερμανός modder/"cooker", μας έχει προμηθεύσει με αρκετές εκδόσεις του custom λογισμικού του.Η τελευταία έκδοση είναι η HX-V8-32 την οποία μπορείς να βρεις και στην υπογραφή μου.

 

Ας κάνω μια παύση για αν σου πω ότι δεν είσαι υπόχρεος φυσικά, να προβείς σε μια τέτοια διαδικασία μιας και το κινητό είναι μια χαρά λειτουργικό και χωρίς τις αναβαθμίσεις....

Αν όμως θέλεις να εκμεταλλευθείς στο έπακρο τις δυνατότητες του κινητού που αγόρασες, το πέρασμα (φλασαρισμα) του κινητού με την τελευταία έκδοση του γερμανού, είναι μονόδρομος....

 

Εσύ αποφασίζεις και εδώ είμαστε να σε προμηθεύσουμε με λεπτομερείς οδηγίες για την διαδικασία του φλασαρίσματός.... :)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Πάλι η μπαταρία σχεδόν τελείωσε και τα έχω πάρει..

 

Η επιλογή συνδεσιμότητα-3g, δεν υπάρχει, τ κάνω για να απενεργοποιήσω το 3g?

 

Στο κινητό αναφέρει "wind g σε χρήση". Είναι αυτός ο λόγος που χάνεται η μπαταρία?

 

Όμως δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου απο χθές το βράδυ το internet.τι φταίει ρε παιδία?

 

Τα νεύρα μου! (Σήμερα στις 7 ήτανε full φορτισμένο, και τώρα είναι με μία μπάρα..):(

Link to comment
Share on other sites

Ξανακοιτάω τώρα τις ρυθμίσεις που έχει προτείνει ο sdaoulas προηγουμένως.

Τις έχω κάνει όλες, εκτός από το 3g, που τέτοια ονομασία στο δικό μου μενού δεν υπάρχει.

 

Μόνο τις παρακάτω επιλογές έχω!

 

Συνδεσιμότητα/Δίκτυο

Συνδεσιμότητα/Ασύρματο lan

Συνδεσιμότητα/bluetooth

Συνδεσιμότητα/usb

Συνδεσιμότητα/προορισμοί

Συνδεσιμότητα/διαχείρ. συνδεσεων

Συνδεσιμότητα/μεταφορα δεδομένων

Συνδεσιμότητα/απομακρυ. δίσκοι

Συνδεσιμότητα/κοινή προβ. βίντεο

Συνδεσιμότητα/ρυθμ. διαχειρ.

 

Έχω καρτοκινητό wind με δωρεάν 100mb ανά μήνα.

 

Πως απενεργοποιώ εντελώς το 3g?

Συνδεσιμότητα/Δίκτυο

 

Οι επιλογές που έκανα είναι!

 

Λειτουργία δικτυου=gsm

Επιλογή φορέα=αυτόματη

Εμφανιση πληροφ. κυψέλης=ενεργοποιημένη

 

Παίδες μετά από όλα αυτά μπορεί κάποιος να μου πεί γιατί η μπαταρία από 100% φορτισμένη χωρίς σχεδόν καμία χρήση (ένα 10'τηλ)εξαφανίζεται και πάει στο 0??????

Link to comment
Share on other sites

Όμως δεν το έχω χρησιμοποιήσει καθόλου απο χθές το βράδυ το internet.τι φταίει ρε παιδία?

 

Τα νεύρα μου! (Σήμερα στις 7 ήτανε full φορτισμένο, και τώρα είναι με μία μπάρα..):(

 

Οι επιλογές που έκανα είναι!

Λειτουργία δικτυου=gsm

Επιλογή φορέα=αυτόματη

Εμφανιση πληροφ. κυψέλης=ενεργοποιημένη

 

Παίδες μετά από όλα αυτά μπορεί κάποιος να μου πεί γιατί η μπαταρία από 100% φορτισμένη χωρίς σχεδόν καμία χρήση (ένα 10'τηλ)εξαφανίζεται και πάει στο 0??????

 

Επιλέγοντας "GSM" στο παραπάνω μενού απενεργοποίησες το 3G......

Βεβαίως είναι απαράδεκτο να κρατάει τόσο λίγο η μπαταρία, μήπως τρέχει κάνα πρόγραμμα εντοπισμού στο background και ξεζουμίζει την μπαταρία;;

 

Να σε ρωτήσω κάτι....το κινητό παραπάνω μας είπες ότι το πήρες μεταχειρισμένο.Του έκανες κάνα hard reset από τότε ή είναι όπως το είχε αφήσει ο προηγούμενος χρήστης, δηλαδή με τις εφαρμογές και ότι άλλο μπορεί να είχε πειράξει αυτός;

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

οδηγίες για χρ υπάρχουν κάπου εύκαιρες για να περάσω την ν8;διάβασα τόσες σελίδες που χάθηκα:pεπίσης υπάρχει κάποιο site(χωρίς πιστωτικές και βλακείες) για κατεβάσω καμια εφαρμογούλα; έτσι για να την πω και καλά λιγάκι στον αδερφό μου που το είχε ένα χρόνο και δεν είχε ασχοληθεί καθόλου...:lol::D
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι.....

Links για να κατεβάσεις τις ρομ και το μόντεμ υπάρχουν στην υπογραφή μου! :cool:

Επίσης μια αναζήτησή για "S60v5 apps" στον γουγλη θα σου επιστρέψει πάρα πολλά αποτελέσματα.... :happy:

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι και ψιλοάσχετος αυτά που λέει οτι θα χρειαστούμε...που τα βρίσκουμέ;

sorry απλά φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία...

Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι και ψιλοάσχετος αυτά που λέει οτι θα χρειαστούμε...που τα βρίσκουμέ;

sorry απλά φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία...

 

Λοιπόν το αρχείο της rom (HX-V8-32) και του moden (JB1) τα κατεβάζεις από την υπογραφή μου, και επίσης θα χρειαστείς αυτά:

 

I8910 Flashdrivers + Microsoft’s MS XML

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Έχω την v8-32 περασμένη, το αρχείο του μόντεμ JB1 το περνάμε υποχρεωτικά? υπάρχει βελτίωση με αυτό? το JC1 τί είναι?
Link to comment
Share on other sites

Έχω την v8-32 περασμένη, το αρχείο του μόντεμ JB1 το περνάμε υποχρεωτικά? υπάρχει βελτίωση με αυτό? το JC1 τί είναι?

 

Το μοντεμ το περνάς για να δεις καλύτερο σήμα, και μερικοί ισχυρίζονται ότι επηρεάζει και το κλείδωμα του GPS....

Άμα έχεις κάνα παλιό μόντεμ τότε αξίζει να περάσεις το JB1.

 

Μπορείς εύκολα και γρήγορα να δεις πιο μόντεμ φοράς πατώντας *#1234# και θα το γράφει στην δεύτερη σειρά....

Το JC1 είναι μεταγενέστερο του JΒ1 αλλά όταν είχε πρωτοβγεί όσοι το είχαν περάσει δεν σχημάτισαν και την καλύτερη εντύπωση, και επέστρεψαν στο παλιό...

 

Μπορείς να περάσεις όποιο θες, να δεις από μόνος σου πως πάει και αναλόγως να επιλλέψεις πάντως... ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Οταν είμαστε στην αρχική οθόνη, εκεί που γράφει την ημερομηνία, όταν πατάμε εκεί μας ανοίγει μία λίστα με τα προφίλ.

Το πρόβλημα μου είναι ότι όταν πατάω σε κάποιο προφίλ δεν μου το ενεργοποιεί.

Τι να κάνω;

 

Μπορώ να γράψω κάτι στο pc και να το περάσω στο σημειωματάριο του κινητού;

Αν ναι, πώς να το κάνω;

Αν όχι, πως αλλιος μπορώ να το κάνω;

Edited by stayrosrr

Όπου και να με ψάξετε, θα με βρείτε με το όνομα

stayrosrr

Copyright ® 2013

 

:tease:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ειναι χαζο αυτο που θα ρωτησω το ξερω αλλα..

ενας φιλος το πηρε προσφατα και ειναι τρελλαμενος με τα ..widget!

Η ερωτηση ειναι αν μπορει να τα εχει σε περιπτωση που βαλει τις rom του γερμανου

ή αλλιως πρεπει να μεινει με την αρχικη

thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "widgets" τι απ'όλα εννοείς;;

Τα widgets στην αρχική οθόνη, ή τις "εφαρμογές widgets"?

 

Ότι και να εννοείς πάντως, λειτουργούν όλα απρόσκοπτα στις μαγειρεμένες ρομ.Να περάσετε την V8-32 που έχω στην υπογραφή μου.... ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες "widgets" τι απ'όλα εννοείς;;

Τα widgets στην αρχική οθόνη, ή τις "εφαρμογές widgets"?

 

Ότι και να εννοείς πάντως, λειτουργούν όλα απρόσκοπτα στις μαγειρεμένες ρομ.Να περάσετε την V8-32 που έχω στην υπογραφή μου.... ;)

ευχαριστω mafiozos

 

θελει να εχει την αρχικη οθονη οπως ειναι τωρα , δηλαδη με τα widgets αριστερα

που τα καλεις , επιλεγεις καποια τα συρεις στη οθονη κλπ.

αυτα δεν θελει να χασει

ευχαριστω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτά υπάρχουν σε όλες τις ρομ, και τις μαγειρεμνες φυσικά....

 

Πέρνα του την V8-32 ASAP! :p

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτά υπάρχουν σε όλες τις ρομ, και τις μαγειρεμνες φυσικά....

 

Πέρνα του την V8-32 ASAP! :p

ΟΚ εννοειται τρεχοντας! να δει φως!

 

ευχαριστω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ησυχία έχει πέσει δω πέρα..... :p

 

Από ότι βλέπω λιγοστεύουν μέρα με την μέρα οι κάτοχοι του i8910 καθότι οι περισσότεροι από εμάς κοιτάμε πως θα τσιμπήσουμε κάποιο κινητό με android! :lol:

 

Ο Hyperx όμως ευτυχώς δεν έχει εγκαταλείψει ακόμη το κινητό μας και από ότι φαίνεται σύντομα θα βγει καινούργια έκδοση στην οποία:

 

  • θα μπορούμε να ρυθμίζουμε προφίλ συχνοτήτων για τον επεξεργαστή!
  • θα μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το swype με πλήρη υποστήριξη ελληνικών!!

 

Ας ελπίζουμε να μην έχει προβλήματα η καινούργια έκδοση (όπως είχε η πρώτη V8) και πολύ πιθανόν να είναι και από τις τελευταίες εάν όχι η τελευταία ρομ που θα βγάλει για το κινητό μας....

Εγώ πάντως είμαι υπερικανοποιημένος από την V8 και χαίρομαι το κινητό μου περισσότερο από ποτέ! Βοηθάει βέβαια το γεγονός ότι έχω να το φλασάρω από τον Αύγουστο, και έχω βρει την ησυχία μου! :p

Το μόνο feature που μου λείπει από την συσκευή είναι το multitouch, και δυστυχώς όσο καιρό θα φοράμε το s60v5 είναι αδύνατο να το αποκτήσουμε.... :(

 

Η μόνη ελπίδα είναι να βρεθεί τρόπος να περάσουν το symbian^3 στο κινητό μας, και υπάρχει ήδη ένα project πάνω σε αυτό! Δεν μας εγγυάται κανείς ότι θα πετύχει το εγχείρημα του modder αλλά εγώ έχω μια αίσθηση ότι θα τα καταφέρουν να περάσουν το s^3 στο κινητό μας κάποια στιγμή! :happy:

 

Ποιες είναι οι σκέψεις σας λοιπόν;

Έχει ψωμιά ακόμη η συσκευή μας ή σιγοσβήνει μέρα με την μέρα;;

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Μαφιόζε, η δική μου αίσθηση είναι ότι το κινητό, αν και κορυφαίο για την εποχή του, δυστυχώς έχει φάει τα ψωμιά του...

 

...εγώ πάντως το έδωσα...:cry:

 

...μάλλον έχει έρθει η ώρα για android...:X

 

Πραγματικά λυπήθηκα όταν το έδωσα, από την άλλη όμως ορκίστηκα ότι δεν θα αγοράσω ξανά συσκευή Samsung, μετά τη συμπεριφορά της με το i8910 :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

προχτες επιασα στα χερια μου το galaxy i9000 .....!!! ειχε λοιπον στο βασικο wallpaper...δε ξερω πως να το πω... :) αντι για ενα απλο jpeg μια θαλασσα με το βυθο της και κινουμενα κυμματα ...Mεσα σε ολο αυτο,διασπαρτα εικονιδια εφαρμογων.....κτλ...αυτο ομως που μου αρεσε περισσοτερο ειναι οτι καθε που πατουσες πανω στο νερο δημιουργουνταν κυκλικα μικρα κυμματα ξερετε οπως οταν πετας μια πετρα μεσα σε λιμνη....!!! μου φανικε πολυ ωραιο ολο αυτο...τωρα αναρωτιεμαι κατι τετοιο δε θα μπορουσαμε να εχουμε στο δικο μας i8910? και τι ακριβως ειναι αυτο ?screen saver,wallpaper κατι αλλο?

 

Υ.Γ. ελπιζω να μην με καλεσουν ποτε για μαρτυρα δε τα παω καλα με την περιγραφη :P

ελπιζω να καταλαβε εστω κι ενας !!! :P

Link to comment
Share on other sites

Μαφιόζε, η δική μου αίσθηση είναι ότι το κινητό, αν και κορυφαίο για την εποχή του, δυστυχώς έχει φάει τα ψωμιά του...

 

...εγώ πάντως το έδωσα...:cry:

 

...μάλλον έχει έρθει η ώρα για android...:X

 

Πραγματικά λυπήθηκα όταν το έδωσα, από την άλλη όμως ορκίστηκα ότι δεν θα αγοράσω ξανά συσκευή Samsung, μετά τη συμπεριφορά της με το i8910 :mad:

 

Και συ τέκνον maxximilian??? :p

 

Ας ελπίσουμε ο άλλος maxi milian να μην μας εγκατέλειψε και αυτός....!

Ποιο κινητό πήρες; Η ακόμη το ψάχνεις;

 

Προσωπικά όπως είπα παραπάνω το μόνο που νιώθω ότι λείπε από το κινητό, δεν είναι οι εφαρμογές ή τα τεχνικά χαρακτηριστικά, αλλά το multitouch!! :(

 

Πάντως άμα αποδώσει καρπούς το project για port του symbian^3 στο κινητό μας, δεν το κουνάω ρούπι λέμε!!! :D

 

προχτες επιασα στα χερια μου το galaxy i9000 .....!!! ειχε λοιπον στο βασικο wallpaper...δε ξερω πως να το πω... :) αντι για ενα απλο jpeg μια θαλασσα με το βυθο της και κινουμενα κυμματα ...Mεσα σε ολο αυτο,διασπαρτα εικονιδια εφαρμογων.....κτλ...αυτο ομως που μου αρεσε περισσοτερο ειναι οτι καθε που πατουσες πανω στο νερο δημιουργουνταν κυκλικα μικρα κυμματα ξερετε οπως οταν πετας μια πετρα μεσα σε λιμνη....!!! μου φανικε πολυ ωραιο ολο αυτο...τωρα αναρωτιεμαι κατι τετοιο δε θα μπορουσαμε να εχουμε στο δικο μας i8910? και τι ακριβως ειναι αυτο ?screen saver,wallpaper κατι αλλο?

 

Υ.Γ. ελπιζω να μην με καλεσουν ποτε για μαρτυρα δε τα παω καλα με την περιγραφη :P

ελπιζω να καταλαβε εστω κι ενας !!! :P

 

 

nightmare_gr εσύ βλέπω παραμένεις πιστός! :p

 

Μπορείς να βάλεις κινούμενο wallpaper στην οθόνη, αλλά δυστυχώς όχι διαδραστικό (interactive) όπως αυτό του galaxy s......

Αυτό είναι home screen με live wallpaper και όντως είναι φοβερό, αν και λογικά θα κατακρεουργεί την μπαταρία....

Edited by MaFiOzOS_88

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

ο γερμανος εχει πολυ δουλεια ακομα με τη συσκευη μας κ αυτο γιατι ακομα κ τωρα εχει πολυ καλο hardware αν οχι το καλυτερο, εστω κ μετα απο 2 χρονια.

symbian 3 αλλα k android νομιζω πως θα τα δουμε γρηγορα στη συσκευη μας. πολλες φορες απ οτι θυμαμαι ειπε δεν γινεται τιποτα κ τελικα επεστρεψε σε παλια project κ τα εκανε πραγματικοτητα, φυσικα δεν θα εχει το ιδιο κεφι αφου ασχολειται κ με το n8 αλλα οταν βρισκει λογο θα κανει καινουριο firmware κ για εμας

 

Υ.Γ εγω δεν το αλλαζω το i8910 αν δεν βγει συσκευη με πολυ καλυτερο hardware με τιποτα, αν κ ειμαι fun της htc βλεπω πως δεν εχει να προσφερει τιποτα κ ακομα το i8910 ειναι στον αφρο, τουλαχιστον οσο ο γερμανος ειναι στις επαλξεις!!!!!

Edited by mustanggre
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και συ τέκνον maxximilian??? :p

 

Ας ελπίσουμε ο άλλος maxi milian να μην μας εγκατέλειψε και αυτός....!

Ποιο κινητό πήρες; Η ακόμη το ψάχνεις;

 

Προσωπικά όπως είπα παραπάνω το μόνο που νιώθω ότι λείπε από το κινητό, δεν είναι οι εφαρμογές ή τα τεχνικά χαρακτηριστικά, αλλά το multitouch!! :(

 

Πάντως άμα αποδώσει καρπούς το project για port του symbian^3 στο κινητό μας, δεν το κουνάω ρούπι λέμε!!! :D

 

Ακόμα δεν έχω πάρει άλλο κινητό, περιμένω όμως το HTC Desire HD :wink::wink::wink: το οποίο πιστεύω πως επάξια θα πάρει τη θέση του i8910HD

 

Όπως κατάλαβες, αν δεν έχει το HD στον τίτλο του κινητού, δεν αγοράζω :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...