Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το δικο μου παντως δεν εχει ελληνικα :lol:

5 γλωσσες εχει μεσα. οι συσκευες απο γερμανια ειναι, πως θα το κανουν δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια, ελληνικη ρομ ακομα δεν εχει 'κυκλοφορησει' σε technical ceneters.

υπαρχει μονο η xxie4 που κυκλοφορει επισημα στα γερμανικα sam, και η xxie6 που ειναι πολωνικη, αλλα εχει και αγγλικα. αν τα φερει το eclick την Τριτη, θα σας πει, παρτο με αγγλικα,και οταν βγουν τα ελληνικα, θα στα περάσω...

ειναι γνωστο το παιχνιδακι.

απλα επειδη φερνει ολες τις συσκευες απο γερμανια, ελληνικα εχουν ολες η μη-smartphones συσκευες.

Συσκευες που εχουν λειτουργικο win, symbian, δεν εχει τη δυνατοτητα να βαλει ελληνικα, αν δεν τα βγαλει επισημα η αντιπροσωπεια. και τα se xperia (tmobile) που εδινε με ελληνικη ρομ, τους περναγε την custom ppc4u που ειχε βγει στους xda-decs.

Υπομονη λοιπον για ελληνικα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια, ελληνικη ρομ ακομα δεν εχει 'κυκλοφορησει' σε technical ceneters.

υπαρχει μονο η xxie4 που κυκλοφορει επισημα στα γερμανικα sam, και η xxie6 που ειναι πολωνικη, αλλα εχει και αγγλικα. αν τα φερει το eclick την Τριτη, θα σας πει, παρτο με αγγλικα,και οταν βγουν τα ελληνικα, θα στα περάσω...

ειναι γνωστο το παιχνιδακι.

απλα επειδη φερνει ολες τις συσκευες απο γερμανια, ελληνικα εχουν ολες η μη-smartphones συσκευες.

Συσκευες που εχουν λειτουργικο win, symbian, δεν εχει τη δυνατοτητα να βαλει ελληνικα, αν δεν τα βγαλει επισημα η αντιπροσωπεια. και τα se xperia (tmobile) που εδινε με ελληνικη ρομ, τους περναγε την custom ppc4u που ειχε βγει στους xda-decs.

Υπομονη λοιπον για ελληνικα ακομα.

Καλημέρα! Η μπαταρία είναι τόσο χάλια που την περιγράφεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Η μπαταρία είναι τόσο χάλια που την περιγράφεις?

 

με το φωτισμο περιπου στο maximum, ετσι ειναι. αν τον εχεις στον αυτοματο, πρεπει να συμπεριφερεται καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι το πλεονέκτημα της AMOLED οθόνης είναι η μειωμένη της κατανάλωση. Ίσως βέβαια υπάρξει μεγάλη βελτίωση με κάποια μελλοντική αναβάθμιση.
Link to comment
Share on other sites

με αυτοματο φωτισμο, τα παει καλυτερα οντως. αλλα τετοια οθοναρα για να τη χαρεις πρεπει να ειναι φωτισμενη φουλ για να δειξει το μεγαλειο της! (γνωμη μου)

 

Παντως απο eclick μην κανετε ονειρα για ελληνικα, οτι κι αν σας λενε στο τηλεφωνο.

και το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα εχει εγγυηση στην ελλαδα. το λεει ξεκαθαρα, εγγυηση απο σαμ γερμανιας.

http://www.e-click.gr/index.php?target=categories&category_id=157

 

Αν δειτε και το htc diamond 2, γραφει τιμη 515 με αγγλικο μενου, και ζηταει 20 ευρω παραπανω για ελληνικα. δλδ το αγοραζει απο expansys 330+ φπα εταιρικη τιμη, και το πουλαει 515.

ειναι ξυπνιος ο θανασακης...:)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για τα ελληνικά που λέτε... το e-click το γράφει ορθά κοφτά στην καταχώρηση ..... Menou EN

 

Συνεπώς.... ΤΣΟΥ ελληνικά (και δικαιολογημένα αφού δεν υπάρχει ακόμη ελληνικό rom).

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

η vodafone θα το φερει πρωτη.:)

 

 

Πηρα στην vodafone και μου ειπαν οτι δεν εχουν καμια ενημερωση μεχρι τωρα και να παρω παλι στο τελος της εβδομαδας που μας ερχεται. Τι σε κανει να πιστευεις οτι θα το φερει πρωτη φιλε Παναρε?

.
Link to comment
Share on other sites

loipon paidia egw rwthsa sthn vodafone mou lene den kseroume..

rwthsa ston germano k mou lene de 8a to feroume emeis sthn ellada apo allon paroxo 8a r8ei..

rwthsa k wind k perimenw apanthsh..

as elpisoume na r8ei arxes ioulh gia na to parw me epidwthsh...

Link to comment
Share on other sites

γνωριζω οτι η cosmote ειπε οτι δε θα το φερει στην ελλαδα (τουλαχιστον αυτο ειπαν πριν 15 ημερες), και οτι η vodafone εχει αποκλειστικοτητα για τη συσκευη.

δεν μπορω να πω περισσοτερα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

απο ενημερωση που ειχα απο σαμσουνγκ(δουλευει ο κουνιαδος μου) η συσκευη θα ερθει αποκλειστικα απο βοντα
Link to comment
Share on other sites

απο ενημερωση που ειχα απο σαμσουνγκ(δουλευει ο κουνιαδος μου) η συσκευη θα ερθει αποκλειστικα απο βοντα

 

Αν ο κουνιαδος σου ξερει και ποτε τον κερναω καφε :D (Και εσενα επισης) :happy:

.
Link to comment
Share on other sites

Αν ο κουνιαδος σου ξερει και ποτε τον κερναω καφε :D (Και εσενα επισης) :happy:

για το τελευταιο δεκαημερο του ιουνη εχει προγραμματιστει η κυκλοφορια

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κολησει με το toshiba TG03,εχω στειλει και email στην toshiba για το ποτε θα κυκλοφορησει αλλα σε περιπτωση που ειναι αρκετα πιο ακριβο απο το omnia,θα καταληξω στο 8910ι αν και η καρδια μου ειναι στο αλλο.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κολησει με το toshiba TG03,εχω στειλει και email στην toshiba για το ποτε θα κυκλοφορησει αλλα σε περιπτωση που ειναι αρκετα πιο ακριβο απο το omnia,θα καταληξω στο 8910ι αν και η καρδια μου ειναι στο αλλο.

 

στο youtube εχει καμια 50αρια samples......

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

για το τελευταιο δεκαημερο του ιουνη εχει προγραμματιστει η κυκλοφορια

 

Fredo? Φραπε? Αν ισχυει μη σου πω κερναω και παγωτο καπακια (Γιατι ειμαι και large χαχαχαχχααχα :) )

 

Ωραια τα νεα σου φιλε μου. Αρα δεν μενει παρα να ερθει η ωρα να το παραγγείλω στην voda.. Απο προγραμματα και εφαρμογές θα τρεχει οτι τρεχει σε symbian μεχρι στιγμης?? (Δεν τα ξερω καλα πως πανε, σορι )

.
Link to comment
Share on other sites

θα τρεχει οτι τρεχει στο 5800 και στο ν97 symbian 5th edition....

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

τελική τιμή ξέρουμε? με ενδιαφέρει... κάτι ακόμα, εκτώς από Vodafone σε κανένα άλλο κατάστημα παίζει να το βρώ (χωρείς Vodafon Live) ?
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω πως θα τα περασουν.

το e-click.

ειναι διαθεσιμο λεει στο σαιτ. πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι απο τριτη θα το φερουν και θα εχει ελληνικα μεσα.

οταν ρωτησα για εγγυηση μου ειπαν 2 χρονια απο αυτους και απο την samsung γερμανιας.

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=33709

 

A ok αφου σου ειπαν οτι θα ειναι διαθεσιμο απο Τριτη και θα εχει ελληνικα μεσα, να κοιμάσαι ησυχος! Ποια Τριτη σου ειπαν θυμασαι? Διοτι το εν λογω καταστημα φημιζεται για αλτσχαιμερ οσον αφορα τις παραδόσεις.:lol:

Οπου ακους γκούγκλε κράτα και μικρο καλάθι!!!!

Link to comment
Share on other sites

τελική τιμή ξέρουμε? με ενδιαφέρει... κάτι ακόμα, εκτώς από Vodafone σε κανένα άλλο κατάστημα παίζει να το βρώ (χωρείς Vodafon Live) ?

δεν νομιζω οι συσκευες που θα κυκλοφορησουν απο τη βοντα να ειναι vf live

οπως δεν ηταν και το 5800

απο κει και περα ολο και καποιο καταστημα η internet shop θα το εχει διαθεσιμο αλλα λογικα θα ειναι παραεισαγωγη με οτι σημαινει αυτο οσο αφορα την καλυψη εγγυησης και βεβαια πιθανη ελλειψη ελληνικης γλωσσας

Link to comment
Share on other sites

θα τρεχει οτι τρεχει στο 5800 και στο ν97 symbian 5th edition....

Καλά, όχι και ό,τι τρεχει στο 5800 και στο ν97. Θα υπάρχουν λίγες ασυμβατότητες όπως και εφαρμογές που έχουν αναπτυχθεί αποκλειστικά για τις συσκευές της Nokia. Όμως, ένα ~90%, θα τρέχει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, όχι και ό,τι τρεχει στο 5800 και στο ν97. Θα υπάρχουν λίγες ασυμβατότητες όπως και εφαρμογές που έχουν αναπτυχθεί αποκλειστικά για τις συσκευές της Nokia. Όμως, ένα ~90%, θα τρέχει κανονικά.

 

αυτες οι εφαρμογες θα διατιθενται αποκλειστηκα μεσω οβι στορ και νομιζω πως σε λιγο καιρο θα σπασουν...

 

οταν μπει το facebook app στο i8910 ποιος το πιανει :D

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...