Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερεις ποσο χαρηκα με το ποστ σου... οπως ειπα λιγες σελλιδες πισω το περιμενω απο γερμανια και ειδα σε μερικα shop ημερομηνια ιουνιου...

 

Το δικο μου?

...htc one...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παντως και Αγγλια που ειμαι ακομα δεν υπαρχει τπτ στα καταστηματα

 

μονο η orange το εχει κυκλοφορησει.

στο ebay υπαρχουν καμμια 10 αρια αλλα και αυτα ειναι απο orange.

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου?

 

ναι ο τυπος ειναι απο μοναχο...καμια 5-6 χιλιομετρα απο το σπιτι μου :lol:

 

μιλησα μαζι του και απο οτι φαινεται το αργοτερο αρχες της αλλης βδομαδας θα το εχει...

 

επισης φημολογειται πως η samsung καθυστερησε να βγαλει τα κινητα στην υπολοιπη ευρωπη εκτος απο αγγλια και ιταλια που ειχε συμφωνιες με ΤΙΜ και orange για να φτιαξει το audio codec

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

ναι ο τυπος ειναι απο μοναχο...καμια 5-6 χιλιομετρα απο το σπιτι μου :lol:

 

μιλησα μαζι του και απο οτι φαινεται το αργοτερο αρχες της αλλης βδομαδας θα το εχει...

 

επισης φημολογειται πως η samsung καθυστερησε να βγαλει τα κινητα στην υπολοιπη ευρωπη εκτος απο αγγλια και ιταλια που ειχε συμφωνιες με ΤΙΜ και orange για να φτιαξει το audio codec

 

Αφου έτσι και αλλιώς θα χρειαστουν update αυτά τα κινητα που κυκλοφόρησαν, δεν τα βγάζαν όλα πιο νωρίς να τελειώνουμε?? Το κινητό-φάντασμα έχει καταντησει :Ρ Κυκλοφόρισέ τοοοοο το (υπέρ)τιμημένοοοο, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ, δεν μπορω να περιμένωωωω :Ρ

.
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ρε παιδια τι αργοπορια ειναι αυτη ??????

και αυτο και το ν97 ειναι απαραδεκτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αρχες ιουνιου ας ειναι εδω να το δουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

σημερα η samsung εστειλε σε μεγαλη αλυσιδα καταστηματων στην γερμανια dummy για τις βιτρινες!!!

 

ειναι θεμα ημερων :D

 

το Ν97 αργει ακομα....αδικαιολογητα κατα την γνωμη μου... το FW συμφωνα με πολλα site δεν εχει καποιο προβλημα... και τα components του κινητου δεν εχουν κατι εξεζητιμενο ουτος ωστε να δικαιλογουν καθυστερηση...

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

 

3)οι εγγυησεις της samsung ειναι παγκοσμιες και δεν δημιουργειται κανενα προβλημα...

 

Αντιθέτως, όσων αφορά την Ελλάδα δημιουργούνται δυστυχώς πολλά προβλήματα και υπάρχουν και αρκετά παράπονα χρηστών σχετικά με τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν με την Ελληνική αντιπροσωπία η οποία δεν δέχεται να επισκευάσει κινητά αγορασμένα από εξωτερικό ή δημιουργεί προβλήματα με την εγγύηση. Καλώς κακώς οι "παγκόσμιες εγγυήσεις" της Samsung στην Ελλάδα είναι μάλλον στα χαρτιά.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο απλό, όσοι πήραν συσκευή εισαγωγής και τους ζήτησαν να τους περάσουν τα ελληνικά (ακόμα και επι πληρωμή), τους το αρνήθηκαν. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Και χωρις Ελληνικα η συσκευη φενεται πολυ ενδιαφέρουσα..Η Samsung εχει φυγει πολυ μπροστα απτην Nokia με τα μοντελα που βγαζει και τις δυνατοτητες τους.Το μοντελο αυτο αγγίζει την τελειότητα.Θα το επερνα χαλαρα αλλα πιστευω να εχει κατο απο 550 ευρο
Link to comment
Share on other sites

Στα χαρτιά, ναι, είναι μπροστά. Αλλά μένει να αποδείξει την αξία του και στην πράξη.
Link to comment
Share on other sites

Θέμα ημερών είναι και για τα δύο. ;)

 

 

 

το n97 θα βγει τελη ιουνιου στην ευρωπη...

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Αντιθέτως, όσων αφορά την Ελλάδα δημιουργούνται δυστυχώς πολλά προβλήματα και υπάρχουν και αρκετά παράπονα χρηστών σχετικά με τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν με την Ελληνική αντιπροσωπία η οποία δεν δέχεται να επισκευάσει κινητά αγορασμένα από εξωτερικό ή δημιουργεί προβλήματα με την εγγύηση. Καλώς κακώς οι "παγκόσμιες εγγυήσεις" της Samsung στην Ελλάδα είναι μάλλον στα χαρτιά.

 

μπορεις να μου πεις ακριβως τι προβληματα δημιουργει?? :rolleyes:

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα... ξερει κανεις αν θα ερθει η συσκευη των 16 gb μαζι με την 8αρα;;; γιατι αν θυμαμαι καλα το 8510 με τα 16 ειχε ερθει ενα μηνα και αργοτερα απο το 8αρι...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα... ξερει κανεις αν θα ερθει η συσκευη των 16 gb μαζι με την 8αρα;;; γιατι αν θυμαμαι καλα το 8510 με τα 16 ειχε ερθει ενα μηνα και αργοτερα απο το 8αρι...

 

θα αργησει ενα-εναμιση μηνα περιπου και θα ειναι περιπου 80-100 ευρω πιο ακριβο...παρε το 8αρι και αγορασε μια 16αρα καρτα ή περιμενε σε λιγο θα βγουνε 32αρες καρτες

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου πεις ακριβως τι προβληματα δημιουργει?? :rolleyes:

 

Μα ήδη τα ανέφερα, σύμφωνα με αρκετές μαρτυρίες χρηστών δεν δέχονται να στο επισκευάσουν δωρεάν ως οφείλουν εφόσον είναι μέσα στην εγγύηση, δεν σου βάζουν Ελληνικά ούτε και επί πληρωμή και κάποιες φορές αρνούνται να το επισκευάσουν ακόμα και αν είναι μοντέλο που κυκλοφορεί και στην Ελλάδα κανονικά. Αυτός είναι προφανώς και ο λόγος που κάποια ηλεκτρονικά καταστήματα (π.χ. e-click) αναφέρουν οτι προσφέρουν και διετή εγγύηση μέσω της αντιπροσωπίας της Samsung στη χώρα από την οποία τα εισάγουν. Γι'αυτό το λόγο είπα λοιπόν οτι καλύτερα όποιος θέλει το νέο Omnia να περιμένει να το αγοράσει από εδώ ώστε να μην βρεθεί προ εκπλήξεων σε περίπτωση που χρειαστεί service.

Link to comment
Share on other sites

http://samsungi8910omnia.com/i8910-hd-released-in-italy-unbranded-i8910-unboxing-video/

 

diavaste to keimeno katw apo to video exei sxesi me tin timi tou

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

παντως εδω η αντιπροσωπεια θα το φερει τελος ιουλιου. ετσι μου ειπαν.

τιμη δεν ξερουν.

 

απαντηση σαν αυτες που δινει η alpha copy μου θυμιζει εντονα αυτη:mad::ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά έχουν το δικαίωμα να το κάνουν; Εννοώ, έχει επικοινωνήσει κάποιος με samsung και ξέρει ότι είναι νόμιμοι να αρνηθούν το service οι εδώ;

Είχα παρόμοιο πρόβλημα με ένα ASUS και τη Vodafone (η εγγύηση της ASUS έλεγε για αντικατάσταση σε περίπτωση βλάβης, αλλά η vodafone έλεγε ότι η δικιά τους εγγύηση δεν προβλέπει κάτι τέτοιο), και με το που γνωστοποίησα το θέμα στην ASUS UK (και φαντάζομαι αυτοί επικοινώνησαν με vodafone GR), ως δια μαγείας την επόμενη μέρα με πήραν από τα κεντρικά της vodafone και μου ζήτησαν συγγνώμη για το μπέρδεμα και δέχτηκαν να μου αντικαταστήσουν τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Bρηκα να αγορασω σφραγισμενο στα 400 pounds και κλειδωμενο στην orange (αρχικα δεν με νοιαζει γιατι orange εχω). Το θεμα ειναι οτι με χαλαει που δεν θα εχει Ελληνικα ρε ****το... Δεν μαρεσουν τα greeklish με τιποτα:(...Οταν πηρα το innov8 ηταν σαν ξενο σωμα μεχρι να του περασω μετα απο κανα 2μηνο Ελληνικα και δεν θελω να γινει το ιδιο και με το Omnia
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο που έχεις να κανείς είναι να περιμένεις. Θα το πάρεις και σε καλύτερη τιμή.
Link to comment
Share on other sites

Bρηκα να αγορασω σφραγισμενο στα 400 pounds και κλειδωμενο στην orange (αρχικα δεν με νοιαζει γιατι orange εχω). Το θεμα ειναι οτι με χαλαει που δεν θα εχει Ελληνικα ρε ****το... Δεν μαρεσουν τα greeklish με τιποτα:(...Οταν πηρα το innov8 ηταν σαν ξενο σωμα μεχρι να του περασω μετα απο κανα 2μηνο Ελληνικα και δεν θελω να γινει το ιδιο και με το Omnia

απορω γιατι βαζουν 5 γλωσσες μεσα μονο. οι υπολοιποι στην ΕΕ κατουρησαν στο πηγαδι?

Link to comment
Share on other sites

Samsung Omnia HD - Unboxing

 

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...