Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia mporw na pw oti einai polu gero kinhto.... epese apo 2 metra upsos panw se tsimento me petres kai xoropidise 2-3 fores... othoni den epathe tpt... bghke h sim.. kai anoixe ligo to kapaki katw alla me ligh piesh koumpwse pali... kai kati gratzounies...:p

 

Basika mhpws exeis brei kapoios kanena setarisma gia to wifi wste na paizei video apo Youtube???

Link to comment
Share on other sites

antonis ευχαριστουμε για το crash test! :lol: Τα αλλα προβληματα που ειχες λυθηκαν; Μηπως εφτιαξε τωρα με την πτωση; :p Πριν που σχολιαστηκαν τα βιντεο σε τι αναλυσεις τραβαει; Εχει και wide screen αναλυση οπως του Viewty? (του οποιου το βιντεο ειναι κορυφαιο σε ολους τους χωρους και με κωδικοποιηση avi)

Ανεβαστε ντε κανα βιντεο η καμια φωτο που ειναι και πιο ευκολο...

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα με το fm transmitter και την ελλειψη του στα vodafone μοντελα εγινε γνωστο, δειτε στο eclick.gr τι γραφει:" original stock with out logos,το μονο με fm transmitter"

Αφενος μας διαβαζουν εδω (και καλα κανουν) , αφετερου ο theodosis μπορει και να τους το ειπε.

http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=33822

Οσον αφορα τωρα το θεμα με το οτι ειναι κλειδωμενο /ανυπαρκτο το fm transmitter, νομικα και υπευθυνα (ειμαι δικηγορος) σας λεω το εξης:

ο καταναλωτης εχει δικαιωμα να ζητησει τα χρηματα του πισω εφοσον αγορασε προιον το οποιο δεν ανταποκρινεται πληρως στα χαρακτηριστικα που του εχουν πει(σας το λεω χονδρικα)

 

Ναι φυσικά εγώ τους το είπα και έκανα και θέμα εκεί αναγκάζοντάς τους να ανοίξουν το κινητό πριν το αγοράσω. Πάντως είναι απογοητευτικό γιατί δεν έχει καθόλου ισχύ. Πρέπει να βρεθείς σε απόσταση 5cm από την κεραία για να ακούσεις το κινητό. Επίσης στο αυτοκίνητο δεν παίζει με τίποτα στο ραδιόφωνο. Βέβαια δεν ξέρω που υπάρχει κενή συχνότητα, βρήκα μια στους 100,5 και 100,6 αλλά όχι ότι είναι κενή συχνότητα. Εκπέμπει κάτι αλλά χωρίς περιεχόμενο. Δεν ξέρω μήπως φταίει αυτό. Αν ξέρει κάποιος κενή συχνότητα να δοκιμάσω θα σας πω τι "παίζει" περεταίρω... :worry:

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έπαιξα αρκετά με το κινητό χθες και οι εντυπώσεις μου είναι συνολικά πολύ καλές.

 

- Μετέφερα όλες τις επαφές μου από το sony w760 με μαζική αποστολή bluetooth μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα.

- Οθόνη εξαιρετική όταν δεν έχει πολύ φως, αλλά αναρωτιέμαι πως θα τη βλέπω στην παραλία. Ίσως με γυαλιά ηλίου να φαίνεται :lol:

- Το interface συνολικά πολύ όμορφο και με πολλές δυνατότητες

- Το fm transmitter δουλεύει μια χαρά. Το δοκίμασα και από 1-2 μέτρα και παίζει καλά ειδικά άμα κρατάς το κινητό στο χέρι. Όταν το αφήνεις τότε ακούγονται παράσιτα. Προφανώς όταν το κρατάς δουλεύει το σώμα σου σαν κεραία και ενισχύει το σήμα.

- Η ποιότητα του ήχου από το μεγαφωνάκι είναι εξαιρετική. Πολύ καθαρός ήχος. Καμία σχέση με το sony w760 που είχα.

- Φωτογραφίες και βίντεο πολύ καλά για κινητό.

- Ένα από τα μειονεκτήματα είναι το qwerty πληκτρολόγιο. Τα γράμματα είναι μικρά και η οθόνη πολύ ευαίσθητη στο άγγιγμα με αποτέλεσμα να κάνεις εύκολα λάθη. Με το κλασσικό πληκτρολόγιο τα πράγματα είναι καλύτερα μιας και τα πλήκτρα είναι μεγαλύτερα. Πάντως για όσους γράφουν πολλά μηνύματα μάλλον δεν είναι το κινητό, αν και ίσως είναι θέμα συνήθειας.

- Η gallery και το multitouch δουλεύουν πολύ καλά.

- Η μεταφορά αρχείων από το LG suite στο κινητό πάει σαν ΧΕΛΩΝΑ. Για να μεταφέρω 20 τραγούδια κάνει σχεδόν μισή ώρα! Μήπως παίζει κάτι με το PC μου; Το κάνει σε άλλους;

 

Και κάτι άσχετο. Γιατί κάθε φορά που αποθηκεύω μία επαφή μου ζητάει να διαλέξω τον προεπιλεγμένο αριθμό ακόμα κι αν το έχω διαλέξει άλλες 5 φορές πιο πριν; Ψιλοκουλό αυτό. Το κάνει σε άλλους ή μόνο σε μένα;

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το gps το δοκιμασεσ?me to google maps δε βρισκει στιγμα με τιποτα σε μενα!και δε μ αφηνει να κατεβασω και τη καινουργια εκδοση...στην ουσια το gps einai αχρηστο εκτοσ και αν αυτο ισχυει μονο στο δικο μου LG..:((
Link to comment
Share on other sites

fraktalbit, vf live είναι?

 

Όχι, αν ήταν vodafone live δεν θα είχε και το fm transmitter

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

τελικά τί κάνουμε?

το εχω παραγγείλει απο vodafone και θα είναι αύριο για παράδοση.

Να το πάρω ή μούφα το vf live?

Aν και μου λενε οτι σε κανα μήνα θα το κάνουμε debranded.....

Ισχύει?

Θα ξεκλειδώσει το TRANSMITER?

 

Εχω πάθει conflig :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το gps το δοκιμασεσ?me to google maps δε βρισκει στιγμα με τιποτα σε μενα!και δε μ αφηνει να κατεβασω και τη καινουργια εκδοση...στην ουσια το gps einai αχρηστο εκτοσ και αν αυτο ισχυει μονο στο δικο μου LG..:((

 

Δοκίμασα να μπω στο google maps αλλά δεν μου φορτώνει καν τους όρους και τις προυποθέσεις. Κολλάει στο download.

Η εικόνα στην υπογραφή δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Χτες το παρέλαβα και γω από Vodafone και ενώ ενθουσιάστηκα απίστευτα με τις δυνατότητες του και το προσεγμένο σχεδιασμό, ξενέρωσα άσχημα με τα της Vodafone. Εφαρμογές που θέλουν internet όπως Gmail, GoogleMaps δεν ξεκινούν με wifi ενώ με 3g είναι μια χαρά. Προφανώς το ίδιο θα γίνεται και με το youtube που ανέφερε ο φίλος στην αρχή. Και απ'ότι κατάλαβα το AGps δεν είναι το γνωστό GPS και μάλλον θέλει συνδρομή σε υπηρεσία. Είναι κρίμα μια συσκευή να είναι τόσο καλή και να μην μπορείς να εκμεταλλευτείς όλες τις προηγμένες λειτουργίες της γιατί ένας παροχός σου επιβάλλει τις δικές του υπηρεσίες επί πληρωμή. Κάτι που γίνεται μάλλον και σε άλλες συσκευές.

Και είχα ψηθεί πολύ να το χρησιμοποιήσω γιατί ήδη έχω ένα Samsung Duos(D880) και με την πρώτη επαφή με το LG θόλωσα. Αλλά δεν το βλέπω. Προτιμώ το πρακτικό Samsung τουβλάκι και ελπίζω σύντομα σε debrand.:(

 

τα εψαξες καλά ?

Τί γίνεται μα αυτά όσοι ξέρουν????:wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες διαβαζω σε ξενα sites οτι για να δεις ταινιες/σειρες xvid/divx, που οι περισσοτεροι κατεβαζουμε απο το διαδικτυο, πλεον στο Arena θελουν encoding σε divx με εφαρμογη στο Pc και δεν παιζουν χωρις προβλημα οπως στα προηγουμενα lg divx certified κινητα.

Οσοι ειναι ηδη κατοχοι του Arena μπορουν να κανουν καποιο τεστ τετοιων αρχειων;

Ειναι μεγαλη χαζομαρα απο την lg αν κατεστρεψε αλλο ενα απο τα υπερ των κινητων της προσφεροντας πλασματικη divx/xvid υποστηριξη.

Απο τα ξενα φορουμ αναφερουν οτι σε αρχεια divx/xvid οταν προσπαθουν να τα αναπαραγαγουν χωρις μετατροπη,δηλαδη οπως κατεβηκαν απο το δικτυο, εμφανιζει το μηνυμα "NOT SUPPORTED".

Για καντε ενα τεστακι οι χρηστες του Arena please, το περιμενω να μου ερθει και εχω αρχισει να ξενερωνω με αυτα που εχω αρχισει να διαβαζω απο εδω και απο εκει, μονο αρνητικα ακουω τελευταια δηλαδη(Σε σχεση παντα με τους λογους που με εκαναν να το παραγγειλω)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να μπω στο google maps αλλά δεν μου φορτώνει καν τους όρους και τις προυποθέσεις. Κολλάει στο download.

 

 

ωχχχχχχ...... καλά κρασά ....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες διαβαζω σε ξενα sites οτι για να δεις ταινιες/σειρες xvid/divx, που οι περισσοτεροι κατεβαζουμε απο το διαδικτυο, πλεον στο Arena θελουν encoding σε divx με εφαρμογη στο Pc και δεν παιζουν χωρις προβλημα οπως στα προηγουμενα lg divx certified κινητα.

Οσοι ειναι ηδη κατοχοι του Arena μπορουν να κανουν καποιο τεστ τετοιων αρχειων;

Ειναι μεγαλη χαζομαρα απο την lg αν κατεστρεψε αλλο ενα απο τα υπερ των κινητων της προσφεροντας πλασματικη divx/xvid υποστηριξη.

Απο τα ξενα φορουμ αναφερουν οτι σε αρχεια divx/xvid οταν προσπαθουν να τα αναπαραγαγουν χωρις μετατροπη,δηλαδη οπως κατεβηκαν απο το δικτυο, εμφανιζει το μηνυμα "NOT SUPPORTED".

Για καντε ενα τεστακι οι χρηστες του Arena please, το περιμενω να μου ερθει και εχω αρχισει να ξενερωνω με αυτα που εχω αρχισει να διαβαζω απο εδω και απο εκει, μονο αρνητικα ακουω τελευταια δηλαδη(Σε σχεση παντα με τους λογους που με εκαναν να το παραγγειλω)

 

paizei ta arxeia alla mono me to convert se mobile rithmish... etsi sketa opws ta katevazeis den paizoun....:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

To flash του τι λέει?

 

Έχω πρόβλημα, δε ξέρω τι να κάνω.. Να πάρω κανονική ψηφιακή ή να πάρω αυτό? θα με καλύπτει άραγε?....

Link to comment
Share on other sites

τα εψαξες καλά ?

Τί γίνεται μα αυτά όσοι ξέρουν????:wacko::wacko:

το google maps φορτωνει με wi-fi αλλα το gps δεν βρισκει σημα με τιποτα!!!! γενικα δηλαδη ειναι σαν να μην εχει gps!!!!!kala krasaaa!!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας από τους τυχερούς που έχουν ηδη αποκτήσει το Arena (δυστυχώς στη Vodafone έκδοσή του...) και είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος!!! Υπάρχουν βέβαια ορισμένες παρατηρήσεις:

 

1) Απουσία FM Transmiter (το θέμα έχει αναλυθεί αρκετά πιστεύω και προσωπικά δε με επηρεάζει καθόλου...)

2)Δυσκολία πλοήγησης στο internet. Η αλήθεια είναι βέβαια ότι είναι το πρώτο μου κινητο με το οποίο μπαινω στο internet οπότε είμαι παντελώς άσχετος.

 

3)Ενώ 3-4 φορές κατάφερα να συνδεθώ μέσω WiFi τις υπόλοιπες φορές παρόλο που επιχειρούσα να συνδεθώ σε ελεύθερο δίκτυο μου έβγαζε συνέχεια "αποτυχία σύνδεσης". Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει;

 

4)2 φορές που είχα ανοιχτη τη κάμερα με "πέταξε έξω" και στη συνέχεια δε μπορούσε να μπει και πάλι μέσα. Όποτε πατουσα το κουμπί της φωτ. μηχανής έκανε μεν απόπειρα έναρξης της εφαρμογής αλλα τελικά δε κατάφερνε να εκινήσει.

 

5)Δεν ξέρω αν εγώ κάνω κάτι λάθος αλλά δε μπορώ να αποθηκεύσω ραδιοφωνικούς σταθμούς πέρα από την 6η μνήμη. Για την ακρίβεια δε μπορώ να βρώ το κουμπί με την ενδειξη 7, 8, 9 κ.ο.κ.. Διπλά από το κουμπί της 6ης μνήμης υπάρχει ένα βελάκι που υποτίθεται ότι πατώντας το οδηγήσαι στη 2η εξάδα μνημών όμως όσο και να προσπαθώ δε πατιέται!

 

6)Παρόλο που επιλέγω στις ρυθμίσεις της Φωτ. Μηχανής να γίνεται εντοπισμός της θέσης αυτό δε γίνεται. Μήπως η υπηρεσία δεν υποστηρίζεται ή εγώ κάνω κάτι λάθος;

 

Και κάτι ακόμα!Μπορείτε να μου πείτε ποιές εφαρμογές διαδυκτίου είναι δωρεάν γιατί όπως είπα είναι η 1η φορά που έχω κινητό με ιντερνετ και φοβάμαι μη χρεώνομαι τζάμπα από άγνοια! Π.χ. το google Maps είναι δωρεάν;

Όταν είμαι συνδεδεμένος με WiFi η πλοήγηση στο ιντερνετ είναι δωρεάν για οποιαδήποτε σελίδα (πχ hotmail, meteo, κτλ) έτσι δεν είναι;

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβουμε και μεις οι αλλοι που μας ενδιαφερει το κινητο , ειναι δωρεαν? φορτωνει κανονικα και χωρις ιντερνετ?
Link to comment
Share on other sites

paides telika sas parakalw peite moy giati erxetai to ayrio

pleassseeeeeeee..............

 

 

τελικά τί κάνουμε?

το εχω παραγγείλει απο vodafone και θα είναι αύριο για παράδοση.

Να το πάρω ή μούφα το vf live?

Aν και μου λενε οτι σε κανα μήνα θα το κάνουμε debranded.....

Ισχύει?

Θα ξεκλειδώσει το TRANSMITER?

 

Εχω πάθει conflig :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα…

Έχω το κινητό στα χεριά μου Vodafone μετά από ένα lg ks20 που είχα και θέλω να πιστεύω ότι δεν θα έχω τα προβλήματα που είχε η παλιά μου συσκευή που μετά από 10 μέρες πήγε για αναβάθμιση… σήμερα λόγου εργασίας δεν έχω πολύ χρόνο άρχισα να ασχολούμαι με το τηλέφωνο .. ο πωλητής που το πήρα μου είπε ότι αν μέσα σε εφτα ήμερες και με ομιλία 30 λεπτά εισερχόμενες εξερχόμενες κλήσης μπορεί να το πάρει πίσω…

Ερώτηση το vodafone vlive πως μπορούμε να το απενεργοποιήσουμε και φυσικά ότι έχει σχέση με internet..

Πέρα ότι δεν έχει FM transmiter αξίζει το κινητό η όχι..

:worry::worry::worry:

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

- Το fm transmitter δουλεύει μια χαρά. Το δοκίμασα και από 1-2 μέτρα και παίζει καλά ειδικά άμα κρατάς το κινητό στο χέρι. Όταν το αφήνεις τότε ακούγονται παράσιτα. Προφανώς όταν το κρατάς δουλεύει το σώμα σου σαν κεραία και ενισχύει το σήμα.

 

- Η μεταφορά αρχείων από το LG suite στο κινητό πάει σαν ΧΕΛΩΝΑ. Για να μεταφέρω 20 τραγούδια κάνει σχεδόν μισή ώρα! Μήπως παίζει κάτι με το PC μου; Το κάνει σε άλλους;

 

Σε τι σταθμό το είχες το στερεοφωνικό σου ή το ράδιο και το άκουγες; Εγώ δεν μπορώ να το ακούσω εκτός και αν πάω πολύ κοντά στην κεραία. Υπάρχει κάπου κενή συχνότητα;

 

Μην μεταφέρεις αρχεία από το LG SUIT. Όταν συνδέεις το κινητό σου επέλεξε "Μαζική αποθήκευση" έτσι ώστε ο υπολογιστής σου να το δει σαν drive και να μεταφέρεις τα αρχεία σου σε δευτερόλεπτα.

 

 

4)2 φορές που είχα ανοιχτη τη κάμερα με "πέταξε έξω" και στη συνέχεια δε μπορούσε να μπει και πάλι μέσα. Όποτε πατουσα το κουμπί της φωτ. μηχανής έκανε μεν απόπειρα έναρξης της εφαρμογής αλλα τελικά δε κατάφερνε να εκινήσει.

 

6)Παρόλο που επιλέγω στις ρυθμίσεις της Φωτ. Μηχανής να γίνεται εντοπισμός της θέσης αυτό δε γίνεται. Μήπως η υπηρεσία δεν υποστηρίζεται ή εγώ κάνω κάτι λάθος;

 

Και κάτι ακόμα!Μπορείτε να μου πείτε ποιές εφαρμογές διαδυκτίου είναι δωρεάν γιατί όπως είπα είναι η 1η φορά που έχω κινητό με ιντερνετ και φοβάμαι μη χρεώνομαι τζάμπα από άγνοια! Π.χ. το google Maps είναι δωρεάν;

Όταν είμαι συνδεδεμένος με WiFi η πλοήγηση στο ιντερνετ είναι δωρεάν για οποιαδήποτε σελίδα (πχ hotmail, meteo, κτλ) έτσι δεν είναι;

 

4. Δεν έχω τέτοια πρόβλημα. Όλα μια χαρά.

6. Πρέπει να είσαι online και να έχεις βρει τη θέση σου με το gps για να αποθηκεύσει πληροφορίες θέσης.

 

Όταν χρησιμοποιείς το Google Maps θα συνδεθεί με GPRS για να κατεβάσει πληροφορίες οπότε θα χρεωθείς. Όχι τίποτα φοβερό όμως... Με WiFi όχι δεν χρεώνεσαι.

 

 

paides telika sas parakalw peite moy giati erxetai to ayrio

 

pleassseeeeeeee..............

Aν και μου λενε οτι σε κανα μήνα θα το κάνουμε debranded.....

Ισχύει?

Θα ξεκλειδώσει το TRANSMITER?

 

 

Μούφα δεν είναι σε καμμία περίπτωση. Απλά αν δεν σε πειράζει που θα είναι Vodafone Live! και δεν θα έχει το FM TRANSMITTER προχώρα σε αγορά κανονικά.

Ακόμα και να γίνει Debrand θα γίνει σε επόμενες συσκευές και όχι σε αυτή που θα έχεις. Δεν θα μετατραπεί μια VL! συσκευή σε original LG ως δια μαγείας. Απλά τις επόμενες εισαγωγές του κινητού δεν θα τις πειράξει καμμιά εταιρεία τηλεφωνίας... Οπότε, όχι, δεν θα ξεκλειδώσει και το FM TRANSMITTER.

 

 

Ερώτηση το vodafone vlive πως μπορούμε να το απενεργοποιήσουμε και φυσικά ότι έχει σχέση με internet..

 

Πέρα ότι δεν έχει FM transmiter αξίζει το κινητό η όχι..

 

 

Το Vodafone Live! δεν μπορείς να το απενεργοποιήσεις απλά μην ασχοληθείς μαζί του. Αν κάποια στιγμή πάει να συνδεθεί στο Internet σε ρωτάει πάντα οπότε του λες όχι και δεν συνδέεται. Το κινητό είναι απίστευτο είτε με FM TRANSMITTER είτε χωρίς...

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

To Fm transmitter ξεχαστε το, τα Divx, avi κλπ μπουρδες files certified ειναι ΜΥΘΟΣ (πρεπει να γινουν πρωτα convert)αλλιως δεν παιζει τιποτε, τo Google maps ψαχνει αιωνες μεσω wifi, ο internet browser ειναι πιο αργος και απο τον επιτάφιο, οι φωτος και το βιντεο "καλα" σε γενικες γραμμες......εμμ τι άλλο? ααααααααααααααα με 399 ευρω υπαρχουν καλύτερες προτάσεις!
Link to comment
Share on other sites

To Fm transmitter ξεχαστε το, τα Divx, avi κλπ μπουρδες files certified ειναι ΜΥΘΟΣ (πρεπει να γινουν πρωτα convert)αλλιως δεν παιζει τιποτε,

 

Γιατί πειράζει να κάνεις convert τα video που θέλεις; Για ένα τέτοιο κινητό νομίζω αξίζει τον κόπο.

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

Toτε γιατι παραπλαναει τον κοσμο η LG γραφοντας οτι ειναι Divx certified, η οτι παιζει αρχεια divx?

Και τα PPC παιζουν αλλα μονο με τον Coreplayer!!! Χωρις Coreplayer η TCMP nothing happens!

Αυτο ειναι παραπλανητικό απο την εταιρια LG και πρεπει να αναφερθει απο τους κατοχους, αυτη ειναι η γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...