Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανέναν συμβατό φορτιστή αυτοκινήτου για το N97 ξέρουμε;

Με τον αντάπτορα που περιλαμβάνεται στην συσκευασία, μπορείς να πάρεις οποιονδήποτε κλασικό Nokia φορτιστή αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερετε ποσο κοστιζει η θηκη της μαμας που δεν συμπεριλαμβανετε πια στις νεες συσκευασιες?φανταζομαι στα nokia shops υπαρχει κανονικα..
Original Against the Machine
Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, μην πάρεις αυτή την θήκη, δεν βολεύει καθόλου. Την χρησιμοποιούσα από την ημέρα που πήρα την συσκευή αλλά βαρέθηκα το βάλε-βγάλε. Υπάρχουν πολύ καλύτερες θήκες με κορυφαία αυτή στο ποστ #498.
Link to comment
Share on other sites

ναι απλα εγω δεν θελω θηκη για καθημερινη χρηση.δηλαδη δεν θελω να του "φορεσω" μια θηκη 4ever και τελος.απλα την θελω για να την περνω μαζι σε "ειδικες περιπτωσεις" (γηπεδο, αθληματα, παραλια, γυμναστηριο κλπ).οποτε δεν με προβλιματιζει το βαλε-βγαλε και πολυ.

anyway, θελω να μαθω την τιμης για να δω αν αξιζει.

ps: η θηκη που εδειξες ωραια ειναι αλλα δεν μπορω να βρω ποσο κανει ουτε αυτη

Original Against the Machine
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια αναζήτηση στο Ebay, έχει περίπου 5-6$. Το λέει και στο κείμενο πόσο κοστίζει περίπου.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσο κοστιζει η θηκη της μαμας που δεν συμπεριλαμβανετε πια στις νεες συσκευασιες?φανταζομαι στα nokia shops υπαρχει κανονικα..

 

Σε nokia shops εχει 15 ευρω δηλαδη οσο εχει και η καινουργια θηκη της nokia για το 5800.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω mate

ποια ειναι αυτη η καινουρια θηκη που λες ομως?διαφορετικη απο την αλλη της μαμας?

Original Against the Machine
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω mate

ποια ειναι αυτη η καινουρια θηκη που λες ομως?διαφορετικη απο την αλλη της μαμας?

 

Εχει αναφερθει στο topic αλλα για να μην σε κουραζω παρε το link απο την nokia

http://www.nokia.gr/products/accessories/all-accessories/carrying-and-styling/carrying-cases/cp-361

Link to comment
Share on other sites

α σωστα την ειχα δει και αυτη καπου, thnx anyway;)

δεν μαρεσει το δερμα στις θηκες ομως

ελπιζω να πουλανε ακομα την παλια

Original Against the Machine
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!

 

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή τη θήκη; Λέω να την πάρω, καλοκαίρι είναι, δεν ξέρεις ποτέ!!

 

Πηρα αυτην την θηκη απο ebay.

Τις εχω αλλαξει ολες, (εξαιρουνται οι δερματινες που δεν μου αρεσουν λογο μεγεθους) και ειναι η πιο καλη απο ολες.

Δεν κουνιεται καθολου καλυπτει πολυ καλα το κινητο.

Η καλυτερη λυση για εμενα μεχρι τωρα.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει κανείς να μου προτείνει κανένα καλό screen protector που να μην αλλοιώνει τη λειτουργία της οθόνης αφής?

Διάβασα ότι αυτό που έχει το eshop δεν είναι τόσο καλό...

Τα mirror δεν λενε?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,έχασα τις γραφίδες του κινητού..και άυριο φεύγω ταξίδι..λέτε υπάρχουν σε vodafone/cosmote/multirama/wind ΜΑΥΡΕΣ γραφίδες;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,έχασα τις γραφίδες του κινητού..και άυριο φεύγω ταξίδι..λέτε υπάρχουν σε vodafone/cosmote/multirama/wind ΜΑΥΡΕΣ γραφίδες;

Μόνο σε Cosmote αν βρεις μαύρη γραφίδα, δεν υπάρχει πουθενά αλλού. Μόνο η cosmote φέρνει τα μαύρα 5800, ούτε σε nokia shop υπάρχουν ούτε θα φέρουν. Πως κατάφερες και τις έχασες και τις 2? :blink:

Η 3άδα υπάρχει και στο eshop με 9.50€, http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006133

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι,οτι εχω το κινητο με το μαυρο,κ τη μπλε γραμμη..αλλά δε λέει τωρα κοκκινη γραφιδα που εχει το σετ

εχασα τη μια τωρα,και την αλλη πριν μέρες :(

 

και το κινητό,ειναι αγορασμένο απο βοντα

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι,οτι εχω το κινητο με το μαυρο,κ τη μπλε γραμμη..αλλά δε λέει τωρα κοκκινη γραφιδα που εχει το σετ

εχασα τη μια τωρα,και την αλλη πριν μέρες :(

 

και το κινητό,ειναι αγορασμένο απο βοντα

 

Έχει το e-shop μαύρη γραφίδα με 3.90

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006127

Link to comment
Share on other sites

Έχει το e-shop μαύρη γραφίδα με 3.90

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006127

Καλημέρα.

Δεν είναι μαύρη αυτή Spyr0s, μην σας μπερδεύει τι γράφει το eshop. Είναι η μπλε γραφίδα, την αγόρασα την περασμένη εβδομάδα νομίζοντας ότι είναι η μαύρη.

 

το θεμα ειναι,οτι εχω το κινητο με το μαυρο,κ τη μπλε γραμμη..αλλά δε λέει τωρα κοκκινη γραφιδα που εχει το σετ

εχασα τη μια τωρα,και την αλλη πριν μέρες

 

και το κινητό,ειναι αγορασμένο απο βοντα

Τελικά έχεις το μαύρο με ασημένια ρίγα ή το μπλε με την μπλε ρίγα στο πλάι? Αν έχεις το μπλε τότε πάρε αυτή που δίνει το eshop με 3,90.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει κανείς να μου προτείνει κανένα καλό screen protector που να μην αλλοιώνει τη λειτουργία της οθόνης αφής?

Διάβασα ότι αυτό που έχει το eshop δεν είναι τόσο καλό...

Τα mirror δεν λενε?

 

Ευχαριστώ

Εχω παραγγείλει απο την ZAGG (http:// www.zagg.com) και περιμένω (για Ν97 & 5800)

Οταν έρθουν θα πώ τα συμπεράσματα.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Χθες πηρε το 5800 και ενας φιλος μου σε μπλε.Στην συσκευασια απο εξαρτηματα ειχε ακουστικα με κοντρολ φορτιστη κ την πενα και ενα usb που στην κυριολεξια δεν ειναι ουτε 10cm μπορει να λεω και πολυ.Μηπως η νοκια το εχει παρα....ει με τα εξαρτηματα στο 5800?
Το έχουμε τονίσει πολλές φορές πως οι νέες παρτίδες 5800 (σαν την δικιά μου για παραδειγμα) έχουν πολύ μικρό καλώδια σύνδεσης με υπολογιστή

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.8.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Δεν είναι μαύρη αυτή Spyr0s, μην σας μπερδεύει τι γράφει το eshop. Είναι η μπλε γραφίδα, την αγόρασα την περασμένη εβδομάδα νομίζοντας ότι είναι η μαύρη.

 

 

Τελικά έχεις το μαύρο με ασημένια ρίγα ή το μπλε με την μπλε ρίγα στο πλάι? Αν έχεις το μπλε τότε πάρε αυτή που δίνει το eshop με 3,90.

 

Στο Νοκια Shop της Καλλιθεας (210-9577107) υπαρχει μαυρη γραφιδα 1ευρω.

Link to comment
Share on other sites

για καλλιθέα ήταν μακριά να πάω,αλλά πήγα στο κατάστημα νόκια αγιας παρασκευής,και πήρα 2 μαυρες γραφιδες; ΤΙΜΗ? 10 ΕΥΡΩ.....μόνο σε μένα φαίνεται υπερβολή; :s

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

για καλλιθέα ήταν μακριά να πάω,αλλά πήγα στο κατάστημα νόκια αγιας παρασκευής,και πήρα 2 μαυρες γραφιδες; ΤΙΜΗ? 10 ΕΥΡΩ.....μόνο σε μένα φαίνεται υπερβολή; :s

 

Οταν στην καλλιθεα κανουν 2 ευρω και οι 2,ναι ειναι υπερβολη...

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχε ουτε η βοντα,ουτε η κοσμοτέ,ουτε τα μουλτιδράμα (ναι ναι ΔΡΑΜΑ)...αναγκαστικά εκεί,οπου ΝΑΙ,ΗΤΑΝ ΔΑΓΚΩΜΑ τα 10 ευρώ :@

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...