Jump to content

Eurovision 2009


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 259
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω λεω να στειλουμε τον Βας Βας! Με αυτα που εχουν δει τα ματακια μας...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να στειλουμε τον Βας Βας! Με αυτα που εχουν δει τα ματακια μας...

 

Mπορουμε και τον Κατελη.Αφου κατεβαινει και για τις Ευρωεκλογες:blink::cry:

Link to comment
Share on other sites

καλα να παθουμε.....το χαρηκα παρα πολυ κ δεν ντρεπομαι να το πω...κ πιο χαμηλα ηθελα να παμε αλλα δυστυχώς....καθε φορα σε οποιαδηποτε διοργανωση παιρνουμε

μερος παντα εμεις ειμαστε οι καλυτεροι κ ολοι οι αλλοι ειναι κουτσοι στραβοι αταλαντοι

κ δεν συμμαζεύεται...βγαζουμε μια γλωσσα τρεια στρεμματα κ καθε φορα πατωνουμε...κ καλα να παθουμε....πειραμε μια φορα το euro κ μετα ειμασταν η καλυτερη ομαδα της ευρωπης....αλλα οπως ηταν φυσικο την επομενη φορα πειραμε τα @@ μας...το ιδιο εγινε κ με την eurovision κ παλι πηραμε τα @@ μας....

η γλωσσα μας μεγαλη αλλα η λουτσα μας μικρη....

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Mπορουμε και τον Κατελη.Αφου κατεβαινει και για τις Ευρωεκλογες:blink::cry:

Mπα, δε θα κατεβει! :(

Επιμενω στη συμμετοχη του Βας Βας γιατι θα εχει και πολυ σοου... :p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτη ήταν η πιο απολαυστική eurovision EVER! δεν ξεκόλλησα λεπτό είχε τόσες γκάφες που πολλοι απο σας θα τις είδατε προφανώς! αυτά που ξεχώρησα ηταν:

1) ο Νορβηγός που έσπασε το βραβείο του μόλις το πήρε

2) η δοξαριά που έφαγε η Αγγλίδα απο τον βιολιστή της

3) ο star της Ρωσιας που τυλίχτηκε σαν σουβλάκι με το σακάκι του και τα σχοινιά

 

υπήρχαν και άλλα αλλά τα είδατε?

Link to comment
Share on other sites

καλα να παθουμε.....το χαρηκα παρα πολυ κ δεν ντρεπομαι να το πω...κ πιο χαμηλα ηθελα να παμε αλλα δυστυχώς....καθε φορα σε οποιαδηποτε διοργανωση παιρνουμε

μερος παντα εμεις ειμαστε οι καλυτεροι κ ολοι οι αλλοι ειναι κουτσοι στραβοι αταλαντοι

κ δεν συμμαζεύεται...βγαζουμε μια γλωσσα τρεια στρεμματα κ καθε φορα πατωνουμε...κ καλα να παθουμε....πειραμε μια φορα το euro κ μετα ειμασταν η καλυτερη ομαδα της ευρωπης....αλλα οπως ηταν φυσικο την επομενη φορα πειραμε τα @@ μας...το ιδιο εγινε κ με την eurovision κ παλι πηραμε τα @@ μας....

η γλωσσα μας μεγαλη αλλα η λουτσα μας μικρη....

 

Συμφωνω μαζι σου.Εγω να δεισ πόσο το χάρηκα.Βεβαια θα ειχα χαρει ακομα περισσότερο αν είχαμε πάει στην δεξια στηλη με τις χωρες.

Περιμεναμε να παρουμε και βαθμους.

Εκτος απο ότι το τραγουδι ηταν χαλια, βγαινανε και καποιοι δικιοι μας δημοσιογραφοι και βριζανε τον Νορβηγο μπροστα του στα ελληνικα.

Και μετα γκρινιαζουμε γιατι δεν μας εδωσε βαθμο η Νορβηγία.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτη ήταν η πιο απολαυστική eurovision EVER! δεν ξεκόλλησα λεπτό είχε τόσες γκάφες που πολλοι απο σας θα τις είδατε προφανώς! αυτά που ξεχώρησα ηταν:

1) ο Νορβηγός που έσπασε το βραβείο του μόλις το πήρε

2) η δοξαριά που έφαγε η Αγγλίδα απο τον βιολιστή της

3) ο star της Ρωσιας που τυλίχτηκε σαν σουβλάκι με το σακάκι του και τα σχοινιά

 

υπήρχαν και άλλα αλλά τα είδατε?

 

τα δυο πρωτα τα ειδα, το τριτο οχι.

Link to comment
Share on other sites

τα δυο πρωτα τα ειδα, το τριτο οχι.

επειδη υπερβαλει μαλλον

απλα οπως πεταξε την καμπαρντινα του,σκαλωσε στο σκοινι που ηταν δεμενος..

οκ το να βρισκουμε κουσουρια σε μια λαιβ εκδηλωση μου κανει λιγο μιζερια..

αληθεια,θυμιστε μου,τι κυπελο μπασκετ ή ποδοσφαιρου ειχαμε παρει και εσπασε?(μπασκετ νομιζω)

να θυμηθουμε και την σαβουρντα του ρουβα στην τελετη ληξης των ολυμπιακων?:lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

καλα να παθουμε.....το χαρηκα παρα πολυ κ δεν ντρεπομαι να το πω...κ πιο χαμηλα ηθελα να παμε αλλα δυστυχώς....καθε φορα σε οποιαδηποτε διοργανωση παιρνουμε

μερος παντα εμεις ειμαστε οι καλυτεροι κ ολοι οι αλλοι ειναι κουτσοι στραβοι αταλαντοι

κ δεν συμμαζεύεται...βγαζουμε μια γλωσσα τρεια στρεμματα κ καθε φορα πατωνουμε...κ καλα να παθουμε....πειραμε μια φορα το euro κ μετα ειμασταν η καλυτερη ομαδα της ευρωπης....αλλα οπως ηταν φυσικο την επομενη φορα πειραμε τα @@ μας...το ιδιο εγινε κ με την eurovision κ παλι πηραμε τα @@ μας....

η γλωσσα μας μεγαλη αλλα η λουτσα μας μικρη....

 

Που κολλάει το καλά να πάθουμε ... , 7η βγήκαμε σε 42 χώρες που πήραν μέρος! (στο σύνολο)

(μάλιστα ΔΕΝ μας ψήφισαν ΚΑΘΟΛΟΥ , οι μισές χώρες .... φανταστείτε να μας έδιναν 3-4 βαθμούς η κάθε μια....)

Και τα άλλα που λες για το ότι θέλουμε να είμαστε οι καλύτεροι και να είμαστε πάντα πρώτοι , ΔΕΝ βλέπω που είναι το κακό!

Οι ομάδες (π.χ. ποδοσφαίρου) σε αγώνες - διοργανώσεις , δεν θέλουν να είναι πάντα πρώτες??! Η Εurovision ένας διαγωνισμός είναι , ένας "αγώνας" ... γιατί να μην θέλουμε την πρωτιά??

Εσύ μικρός όταν έτρεχες στους σχολικούς αγώνες , με τι στόχους το έκανες?

Δεν είναι κακό να νιώθεις ΝΙΚΗΤΗΣ!!!!!

Το άλλο με το Euro που είπες , δεν το σχολιάζω ...:blink: , πραγματικά , τέτοιοι υποστηρικτές να μας λείπουν!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα το ηξερα οτι σαν λαος ειμαστε 3 λαλουν και 2 χορευουν αλλα οχι και ετσι

 

Με ενοχλησε το κραξιμο που ριχναν οι δημοσιογραφοι στις αλλες αποστολες

κυριως τα ΜΠΑΖΑ "δημοσιογραφοι" απο το star channel

 

Με ενοχλησε η υπεροψια απο τις αδελφιτσες που παρουσιαζαν την εκπομπη

 

Με ενοχλησε η κατασπαταληση δημοσιου χρηματος σε τετοια δυσκολη οικονομικη περιοδο

 

Οσο για το τραγουδι μας ενταξει παιδια ας σοβαρευτουμε σκουπιδι ηταν και το κομματι που κερδισε ηταν πολυ καλυτερο

εμενα μου αρεσαν παντως οι συμμετοχες της ισλανδιας και της εστονιας

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Που κολλάει το καλά να πάθουμε ... , 7η βγήκαμε σε 42 χώρες που πήραν μέρος! (στο σύνολο)

(μάλιστα ΔΕΝ μας ψήφισαν ΚΑΘΟΛΟΥ , οι μισές χώρες .... φανταστείτε να μας έδιναν 3-4 βαθμούς η κάθε μια....)

Και τα άλλα που λες για το ότι θέλουμε να είμαστε οι καλύτεροι και να είμαστε πάντα πρώτοι , ΔΕΝ βλέπω που είναι το κακό!

Οι ομάδες (π.χ. ποδοσφαίρου) σε αγώνες - διοργανώσεις , δεν θέλουν να είναι πάντα πρώτες??! Η Εurovision ένας διαγωνισμός είναι , ένας "αγώνας" ... γιατί να μην θέλουμε την πρωτιά??

Εσύ μικρός όταν έτρεχες στους σχολικούς αγώνες , με τι στόχους το έκανες?

Δεν είναι κακό να νιώθεις ΝΙΚΗΤΗΣ!!!!!

Το άλλο με το Euro που είπες , δεν το σχολιάζω ...:blink: , πραγματικά , τέτοιοι υποστηρικτές να μας λείπουν!!!

 

Toυλαχιστον να υπαρχει ρεαλισμος και να ειμαστε προσγειομενοι.Αυτοι νομιζαν οτι θα παρουμε μεχρι και πρωτια αν ειναι δυνατον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα στοιχηματα ελεγαν οτι ειμαστε στα φαβορι δεν το εβγαλαν απο το μυαλο τους.

 

@bianca

Δεν νομιζω πως υπαρχει περιπτωση να παει συγκροτημα η τραγουδιστης που να εκπροσωπει αυτο το ειδος της μουσικης.Θα στειλουμε ειτε ποπ-χορευτικο ειτε μπαλαντα.Η Κοκκινου ουτε εμενα μου γεμιζει το ματι αλλα και παλι εξαρταται απο το τραγουδι και το πως θα το παρουσιασει αν ειναι τελικα αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Που κολλάει το καλά να πάθουμε ... , 7η βγήκαμε σε 42 χώρες που πήραν μέρος! (στο σύνολο)

(μάλιστα ΔΕΝ μας ψήφισαν ΚΑΘΟΛΟΥ , οι μισές χώρες .... φανταστείτε να μας έδιναν 3-4 βαθμούς η κάθε μια....)

Βασικα πιστευω και εγω καλα να πάθουμε απο την πλευρά ότι ήτανε σίγουροι ότι θα πάμε τελεια και θα πάρουμε την πρώτη θέση.Και επίσης τα ΜΜΕ μας ειχαν ζαλισει οτι είμαστε φαβορι.Εγω γι'αυτο παντως χαρηκα.Επίσης ακουσα το Ρουβα να λέει πριν καν το ημιτελικο :

"Το Σάββατο θα είστε στο Συνταγμα και θα πανηγυρίζετε"Φαντάζεστε να το έλεγε π.χ ο Νορβηγος αυτο?Θα τον έκραζαν εδω.

Α και οι χωρες που διαγωνίζονταν ειναι 25 όχι 42(42 ψηφιζαν , ειναι διαφορετικο)

Και τι σημαινει δεν μας ψηφισαν οι μισες χωρες?Δεν άρεσε το τραγουδι,δεν μας ψηφιζαν.

Θα καθομαι τώρα να υποθέτω ΤΙ θα γινόνταν ΑΝ μας ψηφιζαν? ΑΝ το τραγουδι αρεσε θα μας ψηφιζαν.Ομως το τραγούδι αλλα και η παρουσια μας και η συμπεριφορα των δημοσιγράφων μας(που κατα τη γνώμη μου έπαιξε μεγάλο ρόλο)

ήταν απαίσια.

Όταν βλέπουμε δημοσιογράφο να κοροιδευει τον νορβηγό στα ελληνικα μπροστα του για να μην το καταλάβει, τι να πούμε. ήταν δυσκολο να μαθευτεί αυτό στο εξωτερικο.Εγω πάντως άκουσα οτι στο BBC μας εκραξαν γι'αυτο το λογο.

Τώρα τα άλλα που ανέφερε το παιδι ειναι είναι λίγο ακαιρα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πιστευω και εγω καλα να πάθουμε απο την πλευρά ότι ήτανε σίγουροι ότι θα πάμε τελεια και θα πάρουμε την πρώτη θέση.Και επίσης τα ΜΜΕ μας ειχαν ζαλισει οτι είμαστε φαβορι.Εγω γι'αυτο παντως χαρηκα.Επίσης ακουσα το Ρουβα να λέει πριν καν το ημιτελικο :

"Το Σάββατο θα είστε στο Συνταγμα και θα πανηγυρίζετε"

Α και οι χωρες που διαγωνίζονταν ειναι 25 όχι 42(42 ψηφιζαν , ειναι διαφορετικο)

Και τι σημαινει δεν μας ψηφισαν οι μισες χωρες?Δεν άρεσε το τραγουδι,δεν μας ψηφιζαν.

Θα καθομαι τώρα να υποθέτω ΤΙ θα γινόνταν ΑΝ μας ψηφιζαν? ΑΝ το τραγουδι αρεσε θα μας ψηφιζαν.Ομως το τραγούδι αλλα και η παρουσια μας και η συμπεριφορα των δημοσιγράφων μας(που κατα τη γνώμη μου έπαιξε μεγάλο ρόλο)

ήταν απαίσια.

Όταν βλέπουμε δημοσιογράφο να κοροιδευει τον νορβηγό στα ελληνικα μπροστα του για να μην το καταλάβει, τι να πούμε. ήταν δυσκολο να μαθευτεί αυτό στο εξωτερικο.Εγω πάντως άκουσα οτι στο BBC μας εκραξαν γι'αυτο το λογο.

Τώρα τα άλλα που ανέφερε το παιδι ειναι είναι λίγο ακαιρα.

 

Ποτε εγινε αυτο;Και ποιος το εκανε;Στοιχηματιζω οτι ηταν οι "δημοσιογραφοι" του Σταρ.

Link to comment
Share on other sites

Ποτε εγινε αυτο;Και ποιος το εκανε;Στοιχηματιζω οτι ηταν οι "δημοσιογραφοι" του Σταρ.

 

Νομίζω ήταν του mega. Του αρναουτογλου αν δεν κανω λάθος. Νομίζω καταλαβες ποιός.

Α επίσης είδα και μια δημοσιογραφο του Σταρ να κάνει το ίδιο με το Αζερμπαιτζαν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε συ unagi , έχουν μια βάση αυτά που λες ... αλλά όπως γράφτηκε και από πάνω , τα στοιχήματα μας "έβαζαν" στις πρώτες 3 θέσεις ! Από εκεί ξεκίνησαν όλα πιστεύω!

 

Και φυσικά για να μην παρεξηγηθώ , δεν ήταν όλα ρόδινα στην διοργάνωση!

Και μένα μου την έσπασαν οι Μαγγίρες ... πραγματικά ρε παιδιά , πως γίνετε να θεωρούνται ταλαντούχες!!!:blink: Τραγικά κακός ο σχολιασμός τους!

Και το άλλο που παρότρυνε κάποια από τις 2 τους Έλληνες να μην ψηφίσουμε τον Νορβηγό!!! Πάντως με το 10αρι που δώσαμε στην Νορβηγία και το 12αρι στην Αγγλία (που ήταν και αυτή φαβορί) , δείξαμε ότι δεν έχουμε κολλήματα!

 

Και μένα μου την σπάνε οι "δημοσιογράφοι"(?) του Star , αλλά ρε παιδιά .... υπάρχει νοήμων κόσμος που τους παίρνει στα σοβαρά??? Χαλαρώστε...;)

 

Και μένα μου την σπάει η άσκοπη σπατάλη δημόσιου χρήματος σε τέτοιες εκδηλώσεις!!! Αλλά αν βάλουμε κάτω , τους "άσχετους" φόρους που δίνουμε κάθε χρόνο σε "άσχετους" λόγους ... τότε .... :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε συ unagi , έχουν μια βάση αυτά που λες ... αλλά όπως γράφτηκε και από πάνω , τα στοιχήματα μας "έβαζαν" στις πρώτες 3 θέσεις ! Από εκεί ξεκίνησαν όλα πιστεύω!

 

Και φυσικά για να μην παρεξηγηθώ , δεν ήταν όλα ρόδινα στην διοργάνωση!

Και μένα μου την έσπασαν οι Μαγγίρες ... πραγματικά ρε παιδιά , πως γίνετε να θεωρούνται ταλαντούχες!!!:blink: Τραγικά κακός ο σχολιασμός τους!

Και το άλλο που παρότρυνε κάποια από τις 2 τους Έλληνες να μην ψηφίσουμε τον Νορβηγό!!! Πάντως με το 10αρι που δώσαμε στην Νορβηγία και το 12αρι στην Αγγλία (που ήταν και αυτή φαβορί) , δείξαμε ότι δεν έχουμε κολλήματα!

 

Και μένα μου την σπάνε οι "δημοσιογράφοι"(?) του Star , αλλά ρε παιδιά .... υπάρχει νοήμων κόσμος που τους παίρνει στα σοβαρά??? Χαλαρώστε...;)

 

Και μένα μου την σπάει η άσκοπη σπατάλη δημόσιου χρήματος σε τέτοιες εκδηλώσεις!!! Αλλά αν βάλουμε κάτω , τους "άσχετους" φόρους που δίνουμε κάθε χρόνο σε "άσχετους" λόγους ... τότε .... :hunter:

 

Ναι το ξέρω για τα στοιχήματα αλλα δεν εδινα βαση.Αφου το βλέπαμε οτι το τραγουδι δεν άρεσε ούτε εδω ούτε στο εξωτερικο.

Και αν θυμασαι και την Βίσση στις πρώτες Θέσεις την εδιναν τα στοιχήματα.

Οι Μαγγίρες ούτε εμένα μου άρεσαν.Κατ'αρχας ήταν σίγουρες ότι θα περάσομε στο τελικο.Εγω πάντως ούτε γι'αυτο ήμουν σιγουρη. Και στο τέλος δεν είπαν καν τι θεση βγήκαμε.

Και όσο για τους δημοσιογράφους του "σταρ" εμεις εδω τους ξέρουμε και τους αγνοουμε.Στο εξωτερικο θα νόμιζαν οτι έχουμε στείλει σοβαρους δημοσιογράφους

να καλύψουν το θέμα και μπορει να παρεξηγήθηκαν.Εδω που τα λέμε δεν ήταν συμπεριφορα αυτη. Την δηλωση του νορβηγου την άκουσες?

Όσο για την σπατάλη δεν είναι μόνο η Eurovision.Aν ακούσεις τους μισθούς που παίρνουν μερικοι άνθρωποι της κρατικης τηλ θα φρίξεις

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση φασαρία με αυτόν τον διαγωνισμό.

ΟΚ! τον φέραμε μια φορά στην Ελλάδα όπως θέλαμε και μπράβο μας αλλά δεν γίνεται κάθε χρόνο να κερδίζουμε. άλλες χώρες που στέλνουν τραγούδια απλά για να πουν ότι στείλαμε ή όπως για να ακουστεί η γλώσσα τους είναι χαζές ή πιο πίσω από εμάς?

κάπου νομίζω έχουμε χάσει το μέτρο με αυτό τον διαγωνισμό.

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Ωραια σαν προταση αλλα ο Χατζηγιάννης δεν θέλει να συμμετασχει

 

κάτι θα ξέρει!:p:p:p

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση φασαρία με αυτόν τον διαγωνισμό.

ΟΚ! τον φέραμε μια φορά στην Ελλάδα όπως θέλαμε και μπράβο μας αλλά δεν γίνεται κάθε χρόνο να κερδίζουμε. άλλες χώρες που στέλνουν τραγούδια απλά για να πουν ότι στείλαμε ή όπως για να ακουστεί η γλώσσα τους είναι χαζές ή πιο πίσω από εμάς?

κάπου νομίζω έχουμε χάσει το μέτρο με αυτό τον διαγωνισμό.

 

Συμφωνω μαζι σου οτι δεν γίνεται να κερδίζουμε κάθε χρόνο.

Τοτε που το αξίζαμε το πήραμε.

Φέτος δεν το αξίζαμε και δεν ψηφιστήκαμε. Τέλος

Κέρδιζε αυτός που άξιζε.

Το ξέρω οτι εχει χαθει το μέτρο.Αλλά επίσης πιστευω ότι το μετρο χάθηκε απο τη στιγμή που αρχίσαμε να χαλάμε ενα καρο λεφτα για το διαγωνισμό αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου οτι δεν γίνεται να κερδίζουμε κάθε χρόνο.

Τοτε που το αξίζαμε το πήραμε.

Φέτος δεν το αξίζαμε και δεν ψηφιστήκαμε. Τέλος

Κέρδιζε αυτός που άξιζε.

Το ξέρω οτι εχει χαθει το μέτρο.Αλλά επίσης πιστευω ότι το μετρο χάθηκε απο τη στιγμή που αρχίσαμε να χαλάμε ενα καρο λεφτα για το διαγωνισμό αυτο.

 

δεν ξέρω αν το άξιζε ο νορβηγός ή η ρωσίδα ή δεν ξέρω ποια χώρα το θέμα είναι ότι κοιτάμε το γύρω γύρω και χάνουμε την ουσία. προσωπική μου γνώμη!

καρφί δεν μου κάηκε το τι βγήκε ο ρουβάς και πόσα 12άρια πήραμε.

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν το άξιζε ο νορβηγός ή η ρωσίδα ή δεν ξέρω ποια χώρα το θέμα είναι ότι κοιτάμε το γύρω γύρω και χάνουμε την ουσία. προσωπική μου γνώμη!

καρφί δεν μου κάηκε το τι βγήκε ο ρουβάς και πόσα 12άρια πήραμε.

 

Δηλαδη ποια ειναι η ουσία της Eyrovision που χάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Που κολλάει το καλά να πάθουμε ... , 7η βγήκαμε σε 42 χώρες που πήραν μέρος! (στο σύνολο)

(μάλιστα ΔΕΝ μας ψήφισαν ΚΑΘΟΛΟΥ , οι μισές χώρες .... φανταστείτε να μας έδιναν 3-4 βαθμούς η κάθε μια....)

Και τα άλλα που λες για το ότι θέλουμε να είμαστε οι καλύτεροι και να είμαστε πάντα πρώτοι , ΔΕΝ βλέπω που είναι το κακό!

Οι ομάδες (π.χ. ποδοσφαίρου) σε αγώνες - διοργανώσεις , δεν θέλουν να είναι πάντα πρώτες??! Η Εurovision ένας διαγωνισμός είναι , ένας "αγώνας" ... γιατί να μην θέλουμε την πρωτιά??

Εσύ μικρός όταν έτρεχες στους σχολικούς αγώνες , με τι στόχους το έκανες?

Δεν είναι κακό να νιώθεις ΝΙΚΗΤΗΣ!!!!!

Το άλλο με το Euro που είπες , δεν το σχολιάζω ...:blink: , πραγματικά , τέτοιοι υποστηρικτές να μας λείπουν!!!

 

καλα να θελουμε την πρωτια αλλα οχι να βγαζουμε ολλους τους αλλους αχρηστους

κ οτι εμεις ήμαστε οι καλυτεροι...αν ειναι δυνατον....με αυτο το χαζοpop κ τον ρουβα να κανει σαν χιμπατζης θελαμε την πρωτια?????????????ελεος....κ οπως ειπα μ ενοχλει που καθε φορα βγαζουμε γλωσσα κ στο τελος την καταπινουμε κ μετα μας φταινε αλλα....οι χαζοδημισιογραφισκοι του σταρ κ αλλων καναλιων

ελεγαν ψωναρα τον νορβηγο χοντρη την χαντισε κ δεν συμμαζεύεται...κ μετα ειχαμε την απαιτηση να μας ψηφισουν κιολας???καλα κανανε κ δεν μας δωσανε

τπτ...μπραβο τους...εγω ευχομουνα να βγουμε τελευταιοι να γουσταρω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...