Jump to content

Eurovision 2009


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχομαι καλη αποτυχια, οπως την ειχε κ η απολυτη ηλιθια ελληνιδα σταρ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 259
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωραιο το μαλλι του Σερβου...Και καπου μεσα στο τραγουδι ακουσα την φραση "το ξενερωτο γατι".:lol:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το μαλλι του Σερβου...Και καπου μεσα στο τραγουδι ακουσα την φραση "το ξενερωτο γατι".:lol:

 

:lol::worry::lol::confused::lol::eek:

 

επιβλητική η παρουσία του Θανάση

011110010110111101110101011101000111010101100010011001010010111001100011011011110110110100101111011101110110000101110100011000110110100000111111011101100011110101101111010010000110011100110101010100110100101001011001010100100100100001000001

00110000

Link to comment
Share on other sites

:lol::worry::lol::confused::lol::eek:

 

επιβλητική η παρουσία του Θανάση

Ποιος ήρθε;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι καλη αποτυχια, οπως την ειχε κ η απολυτη ηλιθια ελληνιδα σταρ.

 

Κοιτα φιλε απο την στιγμη που η χωρα μας στηριζεται στον τουρισμο καλο ειναι να ακουγεται το ονομα της χωρας μας παντου!

Γιαυτο παμε δεν παμε τον ρουβα ωραια θα ηταν να νικησουμε;)

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Και η ******ζου στον τελευταιο φακελο δεν ανακοινωθηκε;Ελπιζω να ειναι ενας καλος οιωνος αυτος και να νικησουμε φετος, οχι τοσο επειδη εχουμε καλο τραγουδι αλλα επειδη μας το χρωστουσαν απο περσυ πιστευω.
Link to comment
Share on other sites

Και να σημειωθεί οτι στο βιντεάκι πρίν την ελληνική συμμετοχή οι ρώσοι έβαλαν και το αστέρι της βεργίνας και αγαλμα του Μεγάλου Αλεξάνδρου ;-)
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Και η ******ζου στον τελευταιο φακελο δεν ανακοινωθηκε;Ελπιζω να ειναι ενας καλος οιωνος αυτος και να νικησουμε φετος, οχι τοσο επειδη εχουμε καλο τραγουδι αλλα επειδη μας το χρωστουσαν απο περσυ πιστευω.

 

...οπότε και είχαμε καλο τραγούδι; :p

Έλα μωρέ, μια χαρά τα πήγε πέρσι το...Καλομοιράκι.

Όχι ότι του Ρώσου ήταν ωραίο, αλλά και το Secret Compination δεν ήταν και το Waterloo!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

...οπότε και είχαμε καλο τραγούδι; :p

Έλα μωρέ, μια χαρά τα πήγε πέρσι το...Καλομοιράκι.

Όχι ότι του Ρώσου ήταν ωραίο, αλλά και το Secret Compination δεν ήταν και το Waterloo!

 

Γενικως τα τραγουδια που στελνουμε δεν ειναι και all time classic αλλα πιστευω οτι περσυ το αξιζε η Καλομοιρα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το τραγούδι της Νορβηγίας!!!

 

Μας έβγαλαν την ψυχή μέχρι να δούμε την Ελλάδα να περνάει...:lol:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γενικως τα τραγουδια που στελνουμε δεν ειναι και all time classic αλλα πιστευω οτι περσυ το αξιζε η Καλομοιρα.

 

Καλα σε σχέση με αυτό που βγήκε ήμασταν... στους τυφλούς ο μονόφθαλμος.

Όσο για το φετινό μας τραγούδι, όχι ότι το Shake it ήταν τίποτα το ιδιαίτερο - europop trash εσωτερικής κατανάλωσης ήταν και αυτό - αλλά τουλάχιστον είχε ένα ρυθμό, ένα beat.

 

Το φετινό είναι βαρετό και άχαρο.

Αν δεν ήταν ο Ρουβάς που έχει εξαιρετική σκηνική παρουσία, ούτε στον τελικό θα πηγαίναμε.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλα σε σχέση με αυτό που βγήκε ήμασταν... στους τυφλούς ο μονόφθαλμος.

Όσο για το φετινό μας τραγούδι, όχι ότι το Shake it ήταν τίποτα το ιδιαίτερο - europop trash εσωτερικής κατανάλωσης ήταν και αυτό - αλλά τουλάχιστον είχε ένα ρυθμό, ένα beat.

 

Το φετινό είναι βαρετό και άχαρο.

Αν δεν ήταν ο Ρουβάς που έχει εξαιρετική σκηνική παρουσία, ούτε στον τελικό θα πηγαίναμε.

 

Θα συμφωνησω απολυτα.Το προβλημα βεβαια ηταν πιο εμφανες οταν εγινε η παρουσιαση των τραγουδιων για να διαλεξουμε ποιο θα μας εκπροσωπησει.Μετα το βαλαμε σε δευτερη μοιρα γιατι κατι η πλυση εγκεφαλου απο τα ΜΜΕ κατι τα χορευτικα του Σακη πιστεψαμε οτι μπορουμε να κερδισουμε.

 

 

Στειλτε την ******ζου να γινει σαματας!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η πρωτη τριαδα του τελικου θα πρεπει να ειναι ετσι:

1)Νορβηγια

2)Τουρκια

3)Sakis

4)Αζερμπα'ι'τζαν

 

Την Ελλαδα φετος την υποστηριζω μονο και μονο επειδη ειμαι Ελληνας:lol:

Σαν τραγουδι μου αρεσει η Νορβηγια γιατι ειναι κατι διαφορετικο,καθως και η Hadise!Αλλα και ο Arash φαινεται οτι εκανε καλη δουλεια με το Azerbaijan!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φοβέρη σκηνικη παρουσια απο τον Σακη, ισως ειναι ο λογος για τον οποιο μπορουμε να κερδισουμε φετος αν και το τραγουδι ειναι μετριο. Η εκρηκτικη του εμφανιση, αφησε πισω τις μονοτονες παρουσιες του δευτερου ημιτελικου, και αμα ειχαμε καλυτερο τραγουδι, σιγουρα τοτε θα χτυπαγαμε πρωτια!

Αψογη εμφανιση απο τον Ρουβα. :)

Για χάρη σας εγινα κλεφτης....Θεωδορος Κολοκοτρωνης.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ! ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΡΑΤΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνησω για την Χαντισε.Περιμενα κατι πολυ καλυτερο προχθες και αν το Σαββατο κυμανθει στα ιδια επιπεδα πιστευω οτι ισως δεν πιασει καν 5αδα.
Link to comment
Share on other sites

Οντως την Τριτη δεν ηταν καλη η εμφανιση της Χαντισε αλλα με τοσο κραξιμο που εφαγε μαλλον θα τα παει καλυτερα στον τελικο!!:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Νορβηγία έχει πολύ καλό τραγούδι, αν και του άξιζε καλύτερη σκηνική υποστήριξη κατά τη γνώμη μου. Και αν κερδίσει, είναι σίγουρο ότι θα ακούσουμε ακόμα περισσότερες κακίες για τον τραγουδιστή -δεν καταλαβαίνω προς τι τόσο κόμπλεξ και χολή από μέρους μας.

 

Η Κύπρος είχε επίσης ωραίο τραγούδι, αλλά μάλλον η Eurovision δεν την πάει ως χώρα, τι να πω... Αντίθετα πέρασε η Λιθουανία, η οποία... δεν ακούμπησε καν.

 

Για το Αζερμπαϊτζάν με απογοήτευσαν οι ερμηνείες, αλλά το τραγούδι είναι πολύ πιασάρικο (τουλάχιστον για τα εγχώριά μας ακούσματα, όπως και το περσινό "αριστούργημα"-"Κελε-κελέ") και εντυπωσιακή η εμφάνιση της τραγουδίστριας, αλλά όχι και το στήσιμό της.

 

Η Δανία είχε πολύ συμπαθητικό τραγούδι, ενώ και η Αλβανία έκανε έκπληξη --νομίζω πως στο παρελθόν μάς είχε συνηθίσει σε μέτριες εμφανίσεις.

 

Η Ουγγαρία έπρεπε να πάρει extra πόντους (12άρια και βάλε) για τις χορεύτριές της, οι οποίες όμως μάλλον δεν αρκούσαν για να μας κάνουν να παραβλέψουμε ένα μετριότατο τραγούδι & τραγουδιστή.

 

Το δικό μας σαν άκουσμα πιστεύω ότι ήταν πιο κοντά απ'τα άλλα στα eurovisionικά standards, και σαν σκηνική παρουσία δεν έχουμε κάτι περιττό ή υπερβολικό. Τώρα το πώς θα πάει, θα το δούμε το Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Μου φανηκε η ειχαμε ενα προβλημα στον ηχο;Τα φωνητικα ηταν καπως δυνατα για τα γουστα μου.Επισης υπηρχαν προβληματα και στις αλλες χωρες(στα πλανα,στον ηχο κλπ);Μονο τον Sakis ειδα:O.
Link to comment
Share on other sites

Μου φανηκε η ειχαμε ενα προβλημα στον ηχο;Τα φωνητικα ηταν καπως δυνατα για τα γουστα μου.Επισης υπηρχαν προβληματα και στις αλλες χωρες(στα πλανα,στον ηχο κλπ);Μονο τον Sakis ειδα:O.

 

Όντως.. τα φωνητικά ήταν πολύ δυνατά.

Επίσης υπερβολική η κίνηση του Σάκη κάποιες στιγμές και φαίνεται πολύ χαζό. :p

 

Πάντως μου φαίνεται η Νορβιγία θα βγει πρώτη.. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Όντως.. τα φωνητικά ήταν πολύ δυνατά.

Επίσης υπερβολική η κίνηση του Σάκη κάποιες στιγμές και φαίνεται πολύ χαζό. :p

 

Πάντως μου φαίνεται η Νορβιγία θα βγει πρώτη.. :ninja:

 

Υπερβολικη κινηση ο Sakis;Νo way!:lol:Κλασσικος Σακης αυτον ξερουμε αυτον αγαπαμε ( ; ).Και εγω πιστευω οτι η Νορβηγια μαλλον θα βγει πρωτη,αν και δεν μου αρεσει το τραγουδι της.Γενικα μιλωντας παντως η φετινη Eurovision ειναι κατωτερη της περσυνης.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όταν ξεκίνησε έτσι όπως ήταν στημένοι μου θύμησε

:p

 

Αν προχωρήσετε το

του Σάκη στα 33 sec μέχρι 48 φαίνονται οι υπερβολικές κινήσεις του. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...