Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Nokia Maps (ex. Ovi Maps)


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλα εμενα η διαδικασια του backup-restore μεσω nokia pc suite ποτε δεν μου φανηκε τοσο χρονοβορα οσον αφορα σε επαφες κ μηνυματα για αυτο σου το προτεινα... Τουλαχιστον τωρα με το galaxy 3 μου φαινεται πιο χρονοβορα η διαδικασια με το οποιο συγκρινω το 5800 που ειχα...

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 752
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα.

Στο nokia 5800 με τους τελευταιους χαρτες εχω προβλημα να με "βρει" το gps.

Παλαιοτερα στο λεπτο εβρισκε δορυφορο,πλεον αν δεν συνδεθω με wifi δεν...

 

Για καθε ενδεχομενο εκανα back-up μετα hard format και αφου αναβαθμισα παλι τους χαρτες και περασα δεδομενα μεσα(Χαρτη Ελλαδας και Αυστραλιας) επιχειρησα το πρωι να κλειδωσω δορυφορο.

Μετα απο 20-25 λεπτα με βρηκε.Λογικο λεω ειναι η "πρωτη" του φορα.

Κατα την διαρκεια της ημερας ομως 2-3 προσπαθειες που εκανα ηταν ακαρπες.

 

Μπορει καποιος να μου θυμισει τις "σωστες" ρυθμισεις για να δουλευει το gps απροβληματιστα?

Δεν θελω να συνδεετε με internet μονο με το δικο του gps γιατι σκοπευω να κανω ταξιδι και εκει το βαρανε το KB στο κεφαλι(και εδω δεν εχω προγραμμα με δεδομενα και ουτε επιθυμω να κανω..)

Ευχαριστω εκ των προτερων.

:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...