Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise 2 (Iolite)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 695
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators

 

Από τη στιγμή που δεν έχεις βάλει official rom, θα χρειαστεί να βάλεις third-party πληκτρολόγιο, π.χ. FingerKeyboard. Για σένα είναι η QVGA έκδοση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που δεν έχεις βάλει official rom, θα χρειαστεί να βάλεις third-party πληκτρολόγιο, π.χ. FingerKeyboard. Για σένα είναι η QVGA έκδοση.

αν βάλω το συγκεκριμενο πληκτρολογιο θα στελνει 160 χαρακτηρες;;;; δε φανταζομουν οτι θα μπορουσε να είναι θέμα πληκτρολογίου...

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το StockHouse του Πλαισίου, πουλάει το εν λόγω κινητό μόνο 157,43€. Περιορισμένη διαθεσιμότητα.

 

Δεν έχει αυτό το Cruise αλλά το παλιό. Εντελώς διαφορετικές συσκευές.

 

Επίσης, μιας και έχεις γεμίσει το forum με τις προσφορές του stockhouse, ας έβαζες και το link για άμεση πρόσβαση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ μου ζηταει συνεχως κωδικο τον βαζω κανει εκκινηση και μου ξαναβγαζει την ιδια λειτουργια δηλαδη να βαλω κωδικο εκανα επανεκκινηση εβγαλα την μπαταρια αλλα τιποτα τι να κανω?

:(

μετα απο περιπου 20 μερες που το ειχα στην htc, το εκαναν αναβαθμιση ειπαν, το παρελαβα σημερα και διαπιστωνω, πως με το active syng δεν μπορω να δω πουθενα το φακελο windows εχει τυχει σε κανεναν αλλο η εγω ειμαι ο γκατεμης της χρονιας, δεν προλαβα να χαρω ουτε μια μερα τη συσκευη μου.:mad:

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
με το active syng δεν μπορω να δω πουθενα το φακελο windows

 

Τι εννοείς; Από τον υπολογιστή; Θα χρειαστεί στις ρυθμίσεις φακέλων στο PC σου να ενεργοποιήσεις να βλέπεις τα hidden & system files & folders.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Από τον υπολογιστή; Θα χρειαστεί στις ρυθμίσεις φακέλων στο PC σου να ενεργοποιήσεις να βλέπεις τα hidden & system files & folders.

 

οχι δεν ειναι αυτο, στο mio 560 που εχω τα δειχνει ολα κανονικα.

επισης δεν μου δειχνει τη flach μνημη της συσκευης.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

To mio 560 δεν είναι PDA αλλά PNA. Δεν αποτελεί μέτρο σύγκρισης.

 

λαθος κανεις ρε φιλε pda ειναι

πες μου σε παρακαλω πως μπορω να βαλω μια φωτογραφια να δεις τι εννοω.

επισης και στο htc s310 που ειναι smart phone τα δειχνει ολα κανονικα.

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
λαθος κανεις ρε φιλε pda ειναι

 

Έχεις δίκιο, έκανα βιαστική τοποθέτηση.

 

Μέσα από τον file explorer της συσκευής μπορείς να δεις τον φάκελο /Windows;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, έκανα βιαστική τοποθέτηση.

 

Μέσα από τον file explorer της συσκευής μπορείς να δεις τον φάκελο /Windows;

 

ναι εκει τα δειχνει ολα κανονικα

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τότε σίγουρα κάτι έχει να κάνει με το PC. Πήγες εκεί που σου είπα στις ρυθμίσεις των φακέλων; Δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τότε σίγουρα κάτι έχει να κάνει με το PC. Πήγες εκεί που σου είπα στις ρυθμίσεις των φακέλων; Δεν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις.

 

ναι αλλα αν προσεξες σου ειπα πριν πως στο mio 560 kai htc s310 ο υπολογιστης τα δειχνει κανονικα

δε νομιζω πως το προβλημα ειναι στον υπολογιστη.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δε νομιζω πως το προβλημα ειναι στον υπολογιστη.

 

Δε διαφωνώ μαζί σου αλλά δεν έχεις να χάσεις τίποτα να το κοιτάξεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Από τον υπολογιστή; Θα χρειαστεί στις ρυθμίσεις φακέλων στο PC σου να ενεργοποιήσεις να βλέπεις τα hidden & system files & folders.

 

λογο ελειψης γνωσεων της αγγλικης γλωσσας, δεν καταλαβαινω τι ακριβως θελεις να πεις με τα παραπανω. αν ομως εννοεις να τσεκαρω το κουτακι που γραφει εμφανιση κρυφων φακελων τοτε εχεις απολυτο δικιο, αν και δεν καταλαβαινω πως γινεται σε μια συσκευη να δειχνει ολους τους φακκελους και σε μια αλλη οχι. το θεμα ειναι πως τωρα δειχνει ολους τους φακκελους κανονικα.

και σ αυτη τη συσκευη, οσο για σενα τι να πω σ ευχαριστω επιτελους ξανα:D

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν ομως εννοεις να τσεκαρω το κουτακι που γραφει εμφανιση κρυφων φακελων τοτε εχεις απολυτο δικιο,

 

Αυτό ακριβώς εννοούσα από την αρχή. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς εννοούσα από την αρχή. ;)

 

:lol::lol::lol:

γραψτο ελληνικα ευλογημενε. δε βλεπεις την υπογραφη μου .

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γνωριζει κανεις γιατι ενω εγκαθιστω το προγραμμα eortsetup (εορτολογιο) δεν μου το εμφανιζει πουθενα. ενω αν παω στην αφαιρεση προγραμματων το βλεπει?

2) μπορω να κανω τη συσκευη να ανοιγει αυτοματα μολις την βαλω στη θεση της στο αυτοκινητο (θηκη παρπριζ για πλοηγηση ) να ανοιγει με το destinator?

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γνωριζει κανεις γιατι ενω εγκαθιστω το προγραμμα eortsetup (εορτολογιο) δεν μου το εμφανιζει πουθενα. ενω αν παω στην αφαιρεση προγραμματων το βλεπει?

2) μπορω να κανω τη συσκευη να ανοιγει αυτοματα μολις την βαλω στη θεση της στο αυτοκινητο (θηκη παρπριζ για πλοηγηση ) να ανοιγει με το destinator?

 

1) Βάλε αυτό... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3020405#post3020405

 

2) Όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

το εχω απο παλια και αυτο, ομως αυτο που ζητω να βαλω ειναι κατα πολυ καλυτερο και εχει μια πολυ εξυπνη λειτουργια, βρισκει τις γιορτες και τα γεννεθλια των επαφων που εχεις καταχωριμενα και σου βγαζει μηνυμα. και κανει επισης και πολλα αλλα.

αυτο που δεν μπορω να καταλαβω, ειναι γιατι στο MIO 560 δουλευει κανονικα και στο touce cruise οχι, πως γινεται εφ οσον εχουν το ιδιο λειτουργικο?

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Αν το βλέπεις στην αφαίρεση προγραμμάτων, αυτό σημαίνει πως είναι εγκατεστημένο. Ίσως να μην έχει δημιουργηθεί απλά συντόμευση για την εφαρμογή στην αρχική οθόνη.

Μπορείς λοιπόν μέσω του file manager να δεις που βρίσκεται η εφαρμογή(συνήθως είναι στο φάκελο program files). Αν τη βρεις τρέξε το εκτελέσιμο αρχείο και αν η εφαρμογή λειτουργεί, δημιούργησε τη συντόμευση χειροκίνητα(από τον file manager με tap&hold στο εκτελέσιμο, επιλέγεις "αντιγραφή", μετά πηγαίνεις στο φάκελο windows\start menu\προγράμματα και με tap&hold επιλέγεις επικόλληση συντόμευσης)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] HTC Touch Cruise 2 (Iolite)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...