Jump to content

Grey's Anatomy (ABC)


Anonymous12
 Κοινοποίηση

Σας αρέσει το Grey's Anatomy??  

82 members have voted

  1. 1. Σας αρέσει το Grey's Anatomy??

    • Ναι!!
      64
    • Μπα...
      18


Recommended Posts

και περισσότερο από όλα συγχίστηκα με τη Λέξι... δλδ αγάπη μου έλεος... 2 μέτρα άντρας... δλδ... σε παρακαλώ!!!! (όσοι είδαν καταλαβαίνουν) μου το στενοχωρεί το παλικάρι...

 

συμφωνώ απόλυτα πάνω σ'αυτό...δηλαδή τι βρίσκουν στον φλούφλη τον καρέβ δεν μπορώ να καταλάβω :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 114
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Από τα καλύτερα επεισόδια της σειράς.

Επιτέλους είχε λίγο δράση εκτός από γκρίνια και (ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΟΜΩΣ) πολυλογία.

 

Το GA μου άρεσε πολύ στις αρχές του, όταν είχε ωραίες υποθέσεις και οι σχέσεις έπαιζαν μεν ένα ρόλο αλλά δευτερεύοντα. Τώρα πλέον οι υποθέσεις είναι απλά εκεί για να "δώσουν ένα μάθημα/δώσουν μια λύση" στον προβληματισμένο χαρακτήρα.

 

Επίσης, έλεος με την πολυλογία. Ναι, είναι το στυλ της συγγραφέως το καταλαβαίνω, αλλά αυτές οι ακατάπαυστες ανοησίες που λένε οι χαρακτήρες πού και πού (όπως η σκηνή που μπαίνει η βοηθός του Derek στο γραφείο

τίγκα στο αίμα και αρχίζει να του λέει για τότε που έσφαξε ένα γουρούνι

είναι απλά άχρηστες. Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να δείξει την ψυχολογική κατάσταση ενός χαρακτήρα από την ακατάπαυστη και ηλίθια πάρλα.

 

Anyway, τουλάχιστον τελείωσε καλά η σεζόν.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Από τα καλύτερα επεισόδια της σειράς.

Επιτέλους είχε λίγο δράση εκτός από γκρίνια και (ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΟΜΩΣ) πολυλογία.

 

Το GA μου άρεσε πολύ στις αρχές του, όταν είχε ωραίες υποθέσεις και οι σχέσεις έπαιζαν μεν ένα ρόλο αλλά δευτερεύοντα. Τώρα πλέον οι υποθέσεις είναι απλά εκεί για να "δώσουν ένα μάθημα/δώσουν μια λύση" στον προβληματισμένο χαρακτήρα.

 

Επίσης, έλεος με την πολυλογία. Ναι, είναι το στυλ της συγγραφέως το καταλαβαίνω, αλλά αυτές οι ακατάπαυστες ανοησίες που λένε οι χαρακτήρες πού και πού (όπως η σκηνή που μπαίνει η βοηθός του Derek στο γραφείο

τίγκα στο αίμα και αρχίζει να του λέει για τότε που έσφαξε ένα γουρούνι

είναι απλά άχρηστες. Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να δείξει την ψυχολογική κατάσταση ενός χαρακτήρα από την ακατάπαυστη και ηλίθια πάρλα.

 

Anyway, τουλάχιστον τελείωσε καλά η σεζόν.

 

Το φινάλε ήταν τόοοοοσο δυνατό και τόσο random... που έστω ότι δε θα έπαιρνε άλλη μια σεζόν αυτή η σειρά θα άξιζε να πάρει μόνο για το φινάλε της. Σε γενικές γραμμές η σεζόν ήταν μέτρια προς καλή. Και πολύ χαίρομαι που έφυγε το ζαβό η Izzy.

 

Όσο για τη πολυλογία της άλλης

με τα αίματα... σε σοκ ήταν. Και η πολυλογία ήταν κομμάτι του χαρακτήρα της.

 

Link to comment
Share on other sites

αντιγραφη απο παλιο ΕΡ απο οτι μου πανε

 

και μου θυμισε λιγο ελληνικη πραγματικοτητα.

 

Αλλα πεθαναν αυτοι που επρεπε, εχασε η αλλη το παιδι (παλι καλα) δε μπορω τα γλυκαναλατα φιναλε και παμε για μια σεζον καλυτερη πιστευω γιατι παροτι λεγανε οτι θα γινουν πολλα, τιποτα δεν εγινε στην 7η

:X
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Αν και πια μόνο ως "guilty pleasure" το βλέπω το Grey's - αφού το κατατάσσω στην κατηγορία "σαπουνόπερα" - μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά το φινάλε...

 

Στην πραγματικότητα, μπήκα στο θέμα για να ρωτήσω κάτι εντελώς άσχετο, που άμα δεν το πω θα σκάσω: μόλις τελείωσα την 1η σεζόν του 6 feet under και κάθε φορά που έβλεπα τη μάνα της ιστορίας (Ruth), στο στυλ και κυρίως στον τρόπο ομιλίας μου θύμιζε φοβερά τη Μeredith του Grey's Anatomy...Αυτή βέβαια (F. Conroy) είναι πολύ καλύτερη ηθοποιός από την Εllen Pompeo αλλα το στυλ είναι στυλ...Υπάρχει κανένας άλλος που να χει την ίδια αίσθηση ή είναι η ιδέα μου??:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αν και πια μόνο ως "guilty pleasure" το βλέπω το Grey's - αφού το κατατάσσω στην κατηγορία "σαπουνόπερα" - μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά το φινάλε...

 

Στην πραγματικότητα, μπήκα στο θέμα για να ρωτήσω κάτι εντελώς άσχετο, που άμα δεν το πω θα σκάσω: μόλις τελείωσα την 1η σεζόν του 6 feet under και κάθε φορά που έβλεπα τη μάνα της ιστορίας (Ruth), στο στυλ και κυρίως στον τρόπο ομιλίας μου θύμιζε φοβερά τη Μeredith του Grey's Anatomy...Αυτή βέβαια (F. Conroy) είναι πολύ καλύτερη ηθοποιός από την Εllen Pompeo αλλα το στυλ είναι στυλ...Υπάρχει κανένας άλλος που να χει την ίδια αίσθηση ή είναι η ιδέα μου??:wacko:

just_a_comment!!!!!

Μόλις διέπραξες την ύψιστη ιεροσυλία.Ακόμα και στα καλύτερά του το Grey's Anatomy δεν ήταν ποτέ παρα μια glorified σαπουνόπερα και οι χαρακτήρες του χαρακτηριστικές φυσιογνωμίες B' class σαπουνόπερας.

 

Κατά την ταπεινή μου άποψη, δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ απολύτως κοινό ανάμεσα στις δυο ηθοποιούς/περσόνες. Η μία έχει ταλέντο, η άλλη έχει μάθει μια έκφραση όλη κι όλη στη δραματική σχολή. Η μία έχει πραγματικά "issues" ή άλλη πάλι κλαίγεται 6 σεζόν τώρα γιατί η μαμά της δεν την αγάπησε ποτέ τόσο όσο ήθελε και δεν της πήρε την Barbie Χειρούργο. H μια είναι ένας ολοκληρωμένος χαρακτήρας που στη διάρκεια των 5 (μικρότερων από ότι του Grey's Anatomy) κύκλων του SFU ζει όλο το φάσμα των συναισθημάτων ενώ η άλλη είναι μια μονοδιάστατη καρικατούρα ανθρώπου που νομίζει πως αν λέει συνέχεια πόσο "dark and twisty" είναι θα πείσει τελικά και τον εαυτό της για αυτό και έτσι θα είναι badass chick. Και εκτός των άλλων, μιλάμε για ηθοποιούς που είναι διαφορετικής ηλικίας, παίζουνε/παίξανε διαφορετικούς ρόλους (της μάνας μια δυσλετουργικής οικογένειας και της εκκολαπτώμενης χειρούργου αντίστοιχα), αλλά πάνω απ'όλα συμμετείχαν σε διαφορετικού είδους σειρές (η μία σε μια από τις καλύτερες δραματικές σειρές όλων των εποχών και η άλλη σε μια νοσοκομειακή σαπουνόπερα που όλοι είναι όμορφοι και έχουν απαυτωθεί με όλους).

 

Αλλά ΚΑΜΙΑ όμως ομοιότητα... :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

 

κάποιος δε συμπαθεί τη Μέρεντιθ!!!!!!!

 

 

:lol::lol::p έχω πεθάνει στο γέλιο...απλά μια διόρθωση να κάνω... όλα αυτά που λες τα έκανε για 3,5 συνεχόμενες σεζόν ακτάπαυστα το ομολογώ...

 

μετά έγινε whole and healed.... μη την αδικούμε και τελείως βρε!!

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

"Whole and healed" δεν έγινε φέτος;; Δηλαδή πέρσι με την γκρίνια που έριξε ήταν και whole and healed???

F**k, τι έχουμε να δούμε ακόμα... :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: OK, Ok, θα παω να εξομολογηθώ και θα κάνω και μερικές μετάνοιες ωστε να εξιλεωθώ απ την ιεροσυλία :p

 

Οχι, χωρίς πλάκα τώρα: σε καμία περίπτωση δεν συνέκρινα τις δύο σειρές, τη βλέπω τη διαφορά ποιότητας, δεν είμαι στραβή. Ούτε καν τους δύο χαρακτήρες δεν συνέκρινα ως προσωπικότητες...η συγκριση που έκανα ήταν σε τελείως επιφανειακό επίπεδο: είπα: στον τρόπο ομιλίας/επιτονισμό και στη φωνή δεν είναι ίδιες? αφού είναι! τόσο έξω πέφτω? :wacko::p

Link to comment
Share on other sites

δε βλέπω την ομοιότητα... απλώς η μία παίζει την κινητή κατάθλιψη και το καταφέρνει στο 110% ή άλλη προσπαθεί να παίξει τη κινητή κατάθλιψη και καταλήγει να έχει την ίδια φάτσα παντού.

 

Ο DesertSMisSRaiN με κάλυψε πλήρως. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Πω πω, μου φαινεται μόνο εγω το ανακινω το θρεντ πλεον (fun fact: στα προηγούμενα ποστ -το καλοκαιρι - ειχα ανοιξει συζήτηση για το οτι η Frances Conroy -Ruth Fisher- μου θυμιζε κάπως την Ellen Pompeo-Meredith Grey. Στο μεταξύ, η Frances Conroy εμφανίστηκε ως γκεστ στο Γκρεις Ανατομι πριν απο 1-2 επεισόδια)

 

Ηθελα να πω για το χτεσινό επεισόδιο: αποφάσισαν να το κάνουν σε στυλ mockumentary (οτι και καλα προκειται για καποιο ντοκυμαντερ που ακολουθεί τη ζωή στο Seattle Grace μετά το γεγονός του φιναλε της S6). Αλλη αισθητική, άλλο narrative - πολύ καλό το βρηκα και η αλλαγή ήταν ευχάριστη... αν και όχι για μόνιμα.

 

Γενικά είναι μια πολύ καλή σεζόν αυτή (7η) πιστεύω... είχαν μια δυνατή ιδέα για το φινάλε της προηγούμενης και η ίδια ιδέα δημιούργησε το πλαίσιο αυτής της σεζόν και την έκανε σφιχτοδεμένη από πολλές απόψεις...

Link to comment
Share on other sites

Πω πω, μου φαινεται μόνο εγω το ανακινω το θρεντ πλεον (fun fact: στα προηγούμενα ποστ -το καλοκαιρι - ειχα ανοιξει συζήτηση για το οτι η Frances Conroy -Ruth Fisher- μου θυμιζε κάπως την Ellen Pompeo-Meredith Grey. Στο μεταξύ, η Frances Conroy εμφανίστηκε ως γκεστ στο Γκρεις Ανατομι πριν απο 1-2 επεισόδια)

 

Ηθελα να πω για το χτεσινό επεισόδιο: αποφάσισαν να το κάνουν σε στυλ mockumentary (οτι και καλα προκειται για καποιο ντοκυμαντερ που ακολουθεί τη ζωή στο Seattle Grace μετά το γεγονός του φιναλε της S6). Αλλη αισθητική, άλλο narrative - πολύ καλό το βρηκα και η αλλαγή ήταν ευχάριστη... αν και όχι για μόνιμα.

 

Γενικά είναι μια πολύ καλή σεζόν αυτή (7η) πιστεύω... είχαν μια δυνατή ιδέα για το φινάλε της προηγούμενης και η ίδια ιδέα δημιούργησε το πλαίσιο αυτής της σεζόν και την έκανε σφιχτοδεμένη από πολλές απόψεις...

Χαχα, ναι όντως.

Θέλεις να αναφέρεις και καμιά άλλη ηθοποιό από το SFU μήπως σκάσει και αυτή μύτη και έχουμε reunion;; :p

 

Βασικά, το Grey's πέρασε μια αρκετά μεγάλη φάση όπου το στοιχείο της σαπουνόπερας ήταν από (π.χ.) 40% που ήταν στην αρχή του, στο 80% και έτσι έκανε πολλούς τηλεθεατές να τα παρατήσουν. Βοήθησαν βέβαια και οι βαρετές storylines, αλλά νομίζω πως ήταν κυρίως θέμα σαπουνοπεροποίησης (πω πω τι έγραψα πάλι ο άνθρωπος) που έδιωξε τους fan.

 

Και είναι κρίμα πραγματικά που τα νούμερα πέφτουν όλο και χαμηλότερα (π.χ. την πρεμιέρα της 3ης σεζόν της είχαν δει περίπου 25,5 εκ. τηλεθεατές και την πρεμιέρα της 7ης σεζόν μόλις 14 εκ. τηλεθεατές). Το χθεσινό επεισόδιο, το οποίο ήταν μια χαρά επεισόδιο, έκανε ρεκόρ χαμηλής τηλεθέασης (κοντά στα 10,5 εκ. τηλεθεατές). Και γενικά αυτή η σεζόν και σε ένα βαθμό και η προηγούμενη είχε μερικά πολύ καλά επεισόδια.

 

Και στην περίπτωση του GA δεν είναι θέμα "κουράστηκαν οι τηλεθεατές μετά από τόσες σεζόν" (αν και είναι και αυτό μέρος της πτώσης). Είναι καθαρά το θέμα της λάθος διαχείρισης των ιστοριών που κατάντησε τη σειρά τόσο χαμηλά.

 

Τώρα, δύσκολο να ξαναπάρει τα πάνω της.

Όχι ότι κινδυνεύει (άμεσα) να κοπεί βέβαια, αλλά λέμε τώρα...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πω πω, μου φαινεται μόνο εγω το ανακινω το θρεντ πλεον (fun fact: στα προηγούμενα ποστ -το καλοκαιρι - ειχα ανοιξει συζήτηση για το οτι η Frances Conroy -Ruth Fisher- μου θυμιζε κάπως την Ellen Pompeo-Meredith Grey. Στο μεταξύ, η Frances Conroy εμφανίστηκε ως γκεστ στο Γκρεις Ανατομι πριν απο 1-2 επεισόδια)

 

Ηθελα να πω για το χτεσινό επεισόδιο: αποφάσισαν να το κάνουν σε στυλ mockumentary (οτι και καλα προκειται για καποιο ντοκυμαντερ που ακολουθεί τη ζωή στο Seattle Grace μετά το γεγονός του φιναλε της S6). Αλλη αισθητική, άλλο narrative - πολύ καλό το βρηκα και η αλλαγή ήταν ευχάριστη... αν και όχι για μόνιμα.

 

Γενικά είναι μια πολύ καλή σεζόν αυτή (7η) πιστεύω... είχαν μια δυνατή ιδέα για το φινάλε της προηγούμενης και η ίδια ιδέα δημιούργησε το πλαίσιο αυτής της σεζόν και την έκανε σφιχτοδεμένη από πολλές απόψεις...

 

Θα συνεχίσουν να γυρίζουν επεισόδια με αυτό το στυλ? Δεν μου πολυάρεσε.....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα συνεχίσουν να γυρίζουν επεισόδια με αυτό το στυλ? Δεν μου πολυάρεσε.....

 

Όχι, απλά ήταν κάτι "διαφορετικό". Άσε που με την τηλεθέαση να πέφτει τόσο χαμηλά σε αυτό το επεισόδιο, μάλλον θα θέλουν να το ξεχάσουν γενικά.

 

...και τώρα για το 7ο επεισόδιο.

Μετά από μια σειρά καλών επεισοδίων, δυστυχώς το 7ο επεισόδιο είναι ένα από τα χειρότερα επεισόδια ever της σειράς, μαζί φυσικά με το περίφημο επεισόδιο όπου η Izzie κάνει επέμβαση σε ένα ελάφι.

Δεν είχε λογική, δεν είχε υπόθεση, είχε γελοίες ιατρικές υποθέσεις (highlight του επεισοδίου η γκόμενα που ήθελα αύξηση στον...γλουτό γιατί "δεν της κάθονται ωραία τα τζιν"...έλεος και αυτό έπεισε τους γιατρούς πως το έκανε για τον εαυτό της και όχι για να αρέσει σε κάποιον) και απλά ήταν απίστευτα βαρετό και ηλίθιο.

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

^^ :lol::lol::p

 

Επίσης αναρωτιέμαι τι επιφυλάσσει το μέλλον, γιατί άκουσα πρόσφατα πως η Μερεντιθ (Ellen Pompeo) θα μείνει στη σειρά μέχρι και την 8η σεζόν που εχει συμβόλαιο αλλά μετά θα φυγει. Θα την τελειώσουν αραγε τη σειρα τότε ή θα χουμε Γκρέι'ς χωρίς Γκρέι? (εκτος αν τη διαδεχτει η little Grey)

 

Με τους άλλους πάλι? Η

Arizona αποχώρησε οριστικά? κρίμα αν ειναι ετσι, γιατί τη συμπαθούσα

 

Όσο για την Κριστίνα, ελπίζω να ναι απλώς μια κρίση,

δεν πιστεύω να την κάνει κι αυτη

 

 

Γενικά έχει αρχίσει και αναδεικνύεται η νέα γενιά ίντερνς ως πρωταγωνιστική: Lexie, Avery κι η αλλη η παρθενοπιπιτσα-πως τη-λεν-, οπότε μάλλον μ' αυτούς θα πορευθει η σειρά, μια και τα στοριλαιν των παλιων αρχίζουν να εξαντλουνται (ουσιαστικα, μονο ο Καρεβ εχει μεινει ως "εκμεταλλεύσιμος" χαρακτήρας από την παλιά 5άδα: οι 2 αποχώρησαν κι οι άλλοι 2 παντρεύτηκαν :p)

Link to comment
Share on other sites

Η Arizona

είναι στην πραγματικότητα έγκυος και έπρεπε να βρουν έναν τρόπο να φύγει από τη σειρά για την περίοδο της εγκυμοσύνης οπότε λογικά πάντα, θα γυρίσει

.

 

Η όλη φάση με την Christina είναι ένας βαρετός τρόπος να δώσουν νέα πνοή στη σειρά, αλλά όλοι ξέρουμε το τέλος αυτής της storyline (

τι θα μπορούσε δηλαδή να κάνει η Christina σε μια ιατρική σειρά; Να γίνει housewive;; :p

)οπότε δεν έχει κανένα ενδιαφέρον.

 

Αυτό για τους inters δε θα ήταν κακό σας ιδέα, αν οι συγκεκριμένοι είχαν ενδιαφέρον.

Με εξαίρεση τη Lexie όλοι οι άλλοι πιο βαρετοί δε θα μπορούσανε να είναι.

 

Όσο για την Pompeo...χαχαχα...σιγά μη σταματήσει. Ότι δηλαδή και καλά την περιμένει μια μεγάλη καριέρα στον κινηματογράφο, στρωμμένη, οπότε θα αποχωρήσει;; Η Heigl που το έκανε είχε όντως αρχίσει να παίζει σε ταινίες με επιτυχία πριν την κάνει (π.χ. Knocked Up) αλλά και πάλι ήταν "ρίσκο".

Απλά το παίζει δύσκολη ώστε να διαπραγματευτεί καλύτερα το συμβόλαιό της του χρόνου. Aυτός που μου κάνει εντύπωση που συνεχίζει είναι ο Dempsey. Εκτός του ότι θα μπορούσε να κάνει καριέρα στον κινηματογράφο αν επικεντρωνόταν σε αυτό, του έχουνε μειώσει φανερά το ρόλο.

Αν και δεν το βλέπω να κρατάει πολλά χρόνια ακόμα το Grey's Anatomy. Πιστεύω πως το ABC απλά προσπαθεί μια σειρά που να υπερβαίνει τους 10εκ τηλεθεατές (ένα νέο Grey's ή Desperate Housewives δηλαδή) και τότε θα το κόψει.

 

Με λίγα λόγια πιστεύω πως έχει ακόμα 2 (ίσως και 3 σεζόν) μπροστά του...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ο Χριστός κι η Παναγία! Είδε κανείς το πιο πρόσφατο επεισόδιο;;:shock::p

 

Πείτε μου ότι και στο Glee άρχισαν τα παιδάκια να χειρουργούν ο ένας τον άλλο γιατί μόνο έτσι θα βγαινε νόημα (αν αποφάσισαν οι 2 σειρές να ανταλλάξουν είδος). Τ' ειν' αυτό που βλέπουν τα μάτια μου καλέ; :lol::lol:

 

-αυτή τη στιγμή το βλέπω (7x18) δεν μπορούσα να περιμένω μέχρι να τελειώσει για να σχολιάσω γιατί νομίζω ότι μεταφέρθηκα σε παράλληλο σύμπαν κι έχω αρχίσει ν' ανησυχώ :p

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός κι η Παναγία! Είδε κανείς το πιο πρόσφατο επεισόδιο;;:shock::p

 

Πείτε μου ότι και στο Glee άρχισαν τα παιδάκια να χειρουργούν ο ένας τον άλλο γιατί μόνο έτσι θα βγαινε νόημα (αν αποφάσισαν οι 2 σειρές να ανταλλάξουν είδος). Τ' ειν' αυτό που βλέπουν τα μάτια μου καλέ; :lol::lol:

 

-αυτή τη στιγμή το βλέπω (7x18) δεν μπορούσα να περιμένω μέχρι να τελειώσει για να σχολιάσω γιατί νομίζω ότι μεταφέρθηκα σε παράλληλο σύμπαν κι έχω αρχίσει ν' ανησυχώ :p

 

Το διάβασα και εγώ ότι κάνανε musical επεισόδιο (το έχω αφήσει φέτος κάπου στα μισά της σεζόν, θα τα δώ λογικά όλα μαζί το καλοκαίρι).

 

Τα μουσικά επεισόδια είναι η εύκολη (και εντελώς άκυρη) λύση όταν έχεις στερέψει από ιδέες και η σειρά έχει πλέον κάτσει κανονικά.

 

Το ίδιο έκαναν και πέρσι στο Fringe και ήταν ό,τι χειρότερο έχω δει...

 

Πάντως από νούμερα πήγε καλά, οπότε μπορεί και να έχουμε παρόμοια... μουσικοχορευτικά.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός κι η Παναγία! Είδε κανείς το πιο πρόσφατο επεισόδιο;;:shock::p

 

Πείτε μου ότι και στο Glee άρχισαν τα παιδάκια να χειρουργούν ο ένας τον άλλο γιατί μόνο έτσι θα βγαινε νόημα (αν αποφάσισαν οι 2 σειρές να ανταλλάξουν είδος). Τ' ειν' αυτό που βλέπουν τα μάτια μου καλέ; :lol::lol:

 

-αυτή τη στιγμή το βλέπω (7x18) δεν μπορούσα να περιμένω μέχρι να τελειώσει για να σχολιάσω γιατί νομίζω ότι μεταφέρθηκα σε παράλληλο σύμπαν κι έχω αρχίσει ν' ανησυχώ :p

 

Το είδα και έπαθα σοκ! Είναι ό,τι χειρότερο και γελοιότερο έχω δει : να τραγουδάνε στο χειρουργείο....Γενικά ο 7ος κύκλος είναι πολύ βαρετός αλλά αυτό το επεισόδιο-μιούζικαλ ήταν το αποκορύφωμα!

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria

Πάντως παιδιά, εμένα μου δόθηκε η αίσθηση ότι δεν τραγουδούσαν στην πραγματικότητα, αλλά ότι ήταν η οπτική της Callie, ενώ ήταν σε μισο-ζωντανή κατάσταση...

Το λέει και εδώ η Chyler Leigh: http://www.youtube.com/watch?v=iV5_9ifnXYc

Δεν λέω ότι κι εμένα δεν με ξένισε, πάντως στην Αμερική το περίμεναν πώς και πώς το συγκεκριμένο επεισόδιο και έχουν ενθουσιαστεί οι περισσότεροι :p

Btw, η Sara Ramirez, φωνάρα :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
διαβασα καπου οτι ο πατρικ ντεμπσει θα φυγει απο τη σειρα!αληθευει?δηλαδη δεν θα παιξει στον 8ο κυκλο?αν ισχυει τοτε χαλαει το σιριαλ εντελωσ με το να φυγει βασικοσ χαρακτηρασ τησ σειρασ!
Link to comment
Share on other sites

διαβασα καπου οτι ο πατρικ ντεμπσει θα φυγει απο τη σειρα!αληθευει?δηλαδη δεν θα παιξει στον 8ο κυκλο?αν ισχυει τοτε χαλαει το σιριαλ εντελωσ με το να φυγει βασικοσ χαρακτηρασ τησ σειρασ!
Κατα πασα πιθανοτητα ο 8ος κυκλος θα ειναι και ο τελευταιος για τον Mc Dreamy.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...