Jump to content

Θάνατος 15χρονου από σφαίρα αστυνομικού στα Εξάρχεια


Dead Angel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι να σου πω, κι εμένα ηλίθια στρατηγική μου φαίνεται. Κανονικά θα έπρεπε να κάνει ένα ντου να τους μαζέψει όλους τους βανδάλους με τη βία.

 

αφού δεν μπορούν να πλησιάσουν τους κουκουλοφόρους...τεσπα ακούω τον παυλόπουλο και μου πέφτουν τα δόντια....ΓΗ ΚΑΛΕΙ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ

:vava: :help: :knife:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μαλλον οι πληροφοριες απο το ζουγκλα ηταν λαθος, η βιβλιοθηκη δεν καιγεται.

 

Καταλαβαινω τη λογικη δεν επεμβαινω για να μην αναψουν τα αιματα. Αλλα μεχρι ενα σημειο. Αν δεν εχεις σκοπο να επεμβεις, τι ριχνεις δακρυγονα απο μακρυα? ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΔΡΑΣΗΣ??? Ποια επιστημη τα λεει αυτα (που ελεγε και η κακουδακη)

 

Με βάση αυτά που λέει τώρα ο Παυλόπουλος, μάλλον θα είναι ευχαριστημένοι αν δεν υπάρχει άλλη ανθρώπινη απώλεια. Ακόμα κι αν καεί όλη η Αθήνα (και η Θεσσαλονίκη, η Πάτρα, η Λάρισα, τα Γιάννενα) με ζημιές εκατοντάδων εκατομμυρίων €.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που σπανε και καινε δεν ειναι εισαγωγης, παιδια...Ειναι Ελληνες, πολιτες ειναι κι αυτοι...Τα χαλια μας βλεπουμε στην τηλεοραση...Που σε συνδυασμο με τα χαλια του κρατους, τα συμφεροντα και την ανικανοτητα του μας εφεραν στο σημειο αυτο. Να καουν ολα μπας και ταρακουνηθουμε λιγο και βαλουμε μυαλο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται να βλεπουμε παντού τα φαντάσματα των Αμερικάνων. Πάντα κάποιος άλλος φταίει εκτός από εμάς. Πάλι φταίνε οι Αμερικάνοι?

 

ακριβως !!! παλι οι αμερικανοι φταινε ?? ημαρτον

Link to comment
Share on other sites

αφού δεν μπορούν να πλησιάσουν τους κουκουλοφόρους...τεσπα ακούω τον παυλόπουλο και μου πέφτουν τα δόντια....ΓΗ ΚΑΛΕΙ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ

:vava: :help: :knife:

 

Μας κούφανε ο παίκτης. :blink:

Πάει τέλος θα καούν όλα, δεν υπάρχει ελπίδα καμμία.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Με βάση αυτά που λέει τώρα ο Παυλόπουλος, μάλλον θα είναι ευχαριστημένοι αν δεν υπάρχει άλλη ανθρώπινη απώλεια. Ακόμα κι αν καεί όλη η Αθήνα (και η Θεσσαλονίκη, η Πάτρα, η Λάρισα, τα Γιάννενα) με ζημιές εκατοντάδων εκατομμυρίων €.

Ναι, το ειδα και εγω

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τι απάντησε ο ΠΠ στην ερώτηση "Είστε ευχαριστημένος", γιατί εκείνη τη στιγμή ο ΣΚΑΙ έκοψε τη σύνδεση και γύρισε στο Μανδραβέλη.
Link to comment
Share on other sites

Μας κούφανε ο παίκτης. :blink:

Πάει τέλος θα καούν όλα, δεν υπάρχει ελπίδα καμμία.

να ρωτήσω κάτι άλλο σχετικό και άσχετο μαζι, του υπουργείο απολίτιστου στη μπουμπουλίνας τι έγινε??? δεν έχουν αναφερθεί καθόλου....με παρακολουθεί ο ΑΝΤ1...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

για ολα φταινε οι αμερικανοι, ο ιμπεριαλισμος και η παγκοσμιοποιηση! ΤΕΛΟΣ!! δεν δεχομαι κουβεντα.. θα καψω το αμαξι του γειτονα και το μαγαζι του παρακατω επειδη οι αμερικανοι ειναι υπεροπτες! επισης, τα δικα μου περιουσιακα στοιχεια δεν θα τα πειραξω! εγω που ειμαι σωστος, που οι αδικη κοινωνια με πνιγει, που η πολιτεια μου κλεινει τους οριζοντες, θα καψω τα πραγματα των υπολοιπων αλλα ΟΧΙ τα δικα μου....!!! τι βλακας ειμαι? οι αλλοι ειναι!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται να βλεπουμε παντού τα φαντάσματα των Αμερικάνων. Πάντα κάποιος άλλος φταίει εκτός από εμάς. Πάλι φταίνε οι Αμερικάνοι?

 

Δεν λέω καλή δουλειά κάνουμε και εμείς αλλά αυτό παραείναι άμεσο και οργανωμένο απ'ακρη εις άκρην της χώρας...πααααρα πολύ οργανωμένο.

Στη Γιουγκοσλαβία, την Γεωργία κ.τ.λ δεν ήταν ακριβώς φαντάσματα. Είμαστε στο Club των κακών παιδιών τώρα μαζι με τους υπόλοιπους στην ΕΕ.

Κάναμε πολλά "λάθη" και ο "μπαμπάς" θύμωσε και φυσικά έβαλε "άλλους" να καθαρίσουν...

Link to comment
Share on other sites

Δυόμιση χιλιάδες χρόνια μετά ο Έλληνας εξακολουθεί να κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα, να αυτοκαταστρέφεται.

θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου.

 

Ειναι μια προφαση αυτο με το θανατο του παιδιου να ειναι 36ωρες πλεον η Ελλαδα υπο την κατοχη αναρχικων.

Σεβομαστε την δημοκρατια και τον ξεσαλωμα των νεων για πορειες κτλ αλλα αυτο ειναι τραγικο να μη σεβονται πλεον τον θανατο ενος παιδιου και να δινουν τροφη για αλλα θεματα και οχι για το ζητουμενο που εγινε το σαββατο!

δυστηχως και αυριο μετα την κηδεια του παιδιου παλι τα ιδια θα χουμε κι επειτα θα τελειωσει φανταζομαι.

και θα βγει ο καθε πολτικος να πει οτι η κυβερνηση ελαβε μετρα και σταματησε το καψιμο και αηδιες.

Το καλο την υποθεσης ειναι οτι υπαρχει ανθρωπια σε καιρο που ολοι κοιτανε την παρτη τους,και βγηκαν ολοι οι συμπολιτες να συμπαρασταθουν στον Αλεξη για την αισχρη πρωτοβουλια του καραγκιοζη αστυνομικου.

ειναι αυτο που λενε ,δωσε εξουσια στον Ελληνα να σε κανει τρυπιτηρι.

ευχομαι να υπαρξει αισιο τελος..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται να βλεπουμε παντού τα φαντάσματα των Αμερικάνων. Πάντα κάποιος άλλος φταίει εκτός από εμάς. Πάλι φταίνε οι Αμερικάνοι?

πες τα φιλε μου,πες τα.παντα οι αλλοι φταινε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε αύριο βράδυ λέω να κατέβω Κολωνάκι. Εχω βάλει στο μάτι κάτι κομμάτια στην Omega boutique, Βουκουρεστίου 2.

 

Θα είμαι βαθύτατα συγκινημένος από την κηδεία του παιδιού, ευκαιρεία να δείξω τις αντιεξουσιαστικές μου καταβολές.

 

Μπορεί το κείμενο πιο πάνω να αποτελεί προσπάθεια σαρκασμού σχετικά με τις καταστροφές και επ'ουδενί το νεκρό παιδί αλλά σκεφθείτε τι θα γίνει αν η πολιτεία κάνει τη χαζή κανά 48ωρο ακόμα και τα επεισόδια αρχίσουν να μεταφέρονται από γειτονιά σε γειτονιά. (vampyre καταστροφολόγος γνωστός).

 

Δεν λέω καλή δουλειά κάνουμε και εμείς αλλά αυτό παραείναι άμεσο και οργανωμένο απ'ακρη εις άκρην της χώρας...πααααρα πολύ οργανωμένο.

Στη Γιουγκοσλαβία, την Γεωργία κ.τ.λ δεν ήταν ακριβώς φαντάσματα. Είμαστε στο Club των κακών παιδιών τώρα μαζι με τους υπόλοιπους στην ΕΕ.

Κάναμε πολλά "λάθη" και ο "μπαμπάς" θύμωσε και φυσικά έβαλε "άλλους" να καθαρίσουν...

 

Διαφωνώ κάθετα, ωστόσο εάν αυτό πιστεύεις είναι δικαιωμά σου. Εγώ πάλι όχι. :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που σπανε και καινε δεν ειναι εισαγωγης, παιδια...Ειναι Ελληνες, πολιτες ειναι κι αυτοι...Τα χαλια μας βλεπουμε στην τηλεοραση...Που σε συνδυασμο με τα χαλια του κρατους, τα συμφεροντα και την ανικανοτητα του μας εφεραν στο σημειο αυτο. Να καουν ολα μπας και ταρακουνηθουμε λιγο και βαλουμε μυαλο.

Πολύ ενδιαφέρουσα, ώριμη και δημοκρατική προσέγγιση...:wacko:

Όποιος θέλει τόσο να κάψει κάτι, ας κάψει το αυτοκίνητό του, το σπίτι του και την υπόλοιπη περιουσία του.

Στα υπόλοιπα δεν έχει κανένα μα κανένα δικαίωμα.:!:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, δεν πιστεύω σε θεωρίες συνομωσίας αλλά ποιός διαλέγει τους στόχους; Φαίνεται οργανωμένη επίθεση στο ΥΠΠΟ τώρα;
Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

 

"Εξυπηρετούν ιδιοτελείς στόχους που δεν θέλω να αναφέρω. Δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα για περαιτέρω λήψεις μέτρων. Έχουμε τους μηχανισμούς που λειτουργούν και θα πράξουμε ότι μπορούμε. Θέλω να πω ότι άλλο η εικόνα και άλλο η πραγματικότητα.

Κάνει τα πάντα η αστυνομία για όλους όσοι εκμεταλλεύονται ένα θλιβερό γεγονός.

Δεν μπορώ να προκαταλάβω αυτό που θα πει αύριο ο πρωθυπουργός"

 

 

http://troktiko.blogspot.com/2008/12/blog-post_7590.html

 

oτι να ναι αυτός ο άνθρωπος :|

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, δεν πιστεύω σε θεωρίες συνομωσίας αλλά ποιός διαλέγει τους στόχους; Φαίνεται οργανωμένη επίθεση στο ΥΠΠΟ τώρα;

μετά από 3 μέρες θυμήθηκαν ότι υπάρχει δημόσιο κτίριο που δεν πείραξαν. τα μουσεία τα άφησαν???? κρίμα και ήθελα στο σαλόνι έναν αμφορέα

οργανωμένη επίθεση.....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε αύριο βράδυ λέω να κατέβω Κολωνάκι. Εχω βάλει στο μάτι κάτι κομμάτια στην Omega boutique, Βουκουρεστίου 2.

 

Ξέρεις τι είναι πραγματικά ανατριχιαστικό σε αυτή την δήλωση; Η υπαρκτή πιθανότητα να καεί και να λεηλατηθεί το κατάστημα της μητέρας του αγοριού στο όνομα της απονομής δικαιοσύνης για το θάνατο του.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, δεν πιστεύω σε θεωρίες συνομωσίας αλλά ποιός διαλέγει τους στόχους; Φαίνεται οργανωμένη επίθεση στο ΥΠΠΟ τώρα;

 

Καμμια συνομωσια και πρασινα αλογα...προσπαθουν να αποπροσανατολισουν την κοινη γνωμη. Αν δεν υπαρχει αστυνομια να τους σταματησει υπαρχουν αρκετοι χουλιγκαν στην αθηνα να της καψουν και χωρις σχεδιο...:ninja:

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

μονο οι πολιτικοι δεν εχουν αποψη μ'αυτα που γινονται!

εχουμε μια πλευρα με κουστουμια που τοσα χρονια λενε παΠ@#@$ και εχουμε τους κουκουλοφορους που τα εχουν βαλει μπουρλοτο!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις τι είναι πραγματικά ανατριχιαστικό σε αυτή την δήλωση; Η υπαρκτή πιθανότητα να καεί και να λεηλατηθεί το κατάστημα της μητέρας του αγοριού στο όνομα της απονομής δικαιοσύνης για το θάνατο του.

 

Περικλή, στο μυαλό μου είσαι. :!:

 

Αυτό σκεφτόμουν πιο νωρίς που άκουγα ότι Σκουφά κ.λ.π. τα σπάνε.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρουσα, ώριμη και δημοκρατική προσέγγιση...:wacko:

Όποιος θέλει τόσο να κάψει κάτι, ας κάψει το αυτοκίνητό του, το σπίτι του και την υπόλοιπη περιουσία του.

Στα υπόλοιπα δεν έχει κανένα μα κανένα δικαίωμα.:!:

Αν διαβαζες τι εγραψα παραπανω ισως καταλαβαινες το υφος μου. Τεσπα, καλη καρδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που σπανε και καινε δεν ειναι εισαγωγης, παιδια...Ειναι Ελληνες, πολιτες ειναι κι αυτοι...Τα χαλια μας βλεπουμε στην τηλεοραση...Που σε συνδυασμο με τα χαλια του κρατους, τα συμφεροντα και την ανικανοτητα του μας εφεραν στο σημειο αυτο. Να καουν ολα μπας και ταρακουνηθουμε λιγο και βαλουμε μυαλο.

 

μαλλον ξεχνας οτι καινε το μαγαζακι με τα ρουχα που δουλευει η κοπελιτσα πωλητρια των 650ευρω, το αρτοποιειο που περνεις το ψωμακι σου, το αυτοκινητο του βιοτεχνη που προσπαθει να παραδωσει τα ρουχα διοτι οι βιοτεχνιες κλεινουν συνεχεια σε αυτη τη χωρα, οτι καηκε το μηχανακι του ανθρωπου που εχει να παει το πρωι στο φαρμακειο, που χτυπηθηκαν γυναικες απο το πουθενα...

 

αν ολα αυτα τα ξεχνας κ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ, πες μας την οδο που μενεις να ερθουν να καψουν κ την δικη σου περιουσια.

_________________________________________________________________

με τη βια δε κερδιζετε τιποτα. χανεται.

γινεστε γραναζι του συστηματος.

αλλά ειστε φελοι που νομιζεται οτι η επανασταση γινεται με μολοτωφ κ πετρες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειμαι φελλος, δειτε τι εγραψα πρωτα και μετα ελατε πειτε μου οτι γουσταρω να βλεπω να καιγονται σπιτια και μαγαζια του κοζμακη. Εδω ακομα δεν ξυπνησαμε και θα παρακαλαμε για την προστασια της καλης αστυνομιας. Τι περιμενεις...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μονο οι πολιτικοι δεν εχουν αποψη μ'αυτα που γινονται!

εχουμε μια πλευρα με κουστουμια που τοσα χρονια λενε παΠ@#@$ και εχουμε τους κουκουλοφορους που τα εχουν βαλει μπουρλοτο!

 

τι να πεις,αστα να πανε,εχει γινει χαμος στην ελλαδα μας.κριμα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...