Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά η μπαταρία τελειόνει γρήγορα κάθε μέρα θέλει φόρτιση κατέβασε την φωτηνότητα στο 50% κ έκανα εξοικονόμιση ενέργειας στα bluetooth κ τίποτα καμία ιδέα κανείς?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδιά η μπαταρία τελειόνει γρήγορα κάθε μέρα θέλει φόρτιση κατέβασε την φωτηνότητα στο 50% κ έκανα εξοικονόμιση ενέργειας στα bluetooth κ τίποτα καμία ιδέα κανείς?

 

vgale to 3g

 

Αυτά πάνω-κάτω.

 

Σε κάθε περίπτωση, εγώ όταν το ξεζουμίζω το κινητό (δηλ: αρκετή πλοήγηση + αρκετό ραδιόφωνο+κάνα βιντεάκι) κρατάει 1μέρα+κάτι ψιλά, οπότε μην πολυαγχώνεσαι :)

Link to comment
Share on other sites

pos ginetai na bgalo to 3g?

 

ρυθμίσεις- Συνδεσιμότητα- Δίκτυα κινητ.τηλεφ.- δίκτυα GSM/3G και επιλέγες το GSM. λογικά αυτό θα είναι το πρόβλημα και εγώ όταν το είχα ενεργό μου κρατούσε 1 μέρα με αρκετή χρήση , όταν το έβγαλα μου κρατούσε 3 μέρες με λίγη χρήση και την 4η μέρα το φόρτιζα, ενώ με αρκετή χρήση μου κρατάει 2 μερες τωρα (μυνημα+ραδιοφωνο+παιχνιδια)

Link to comment
Share on other sites

Θηκη ρε παιδια βρηκαμε πουθενα;;;;; ΒΤW ΑΨΟΓΟ μεχρι στιγμης το κινητακι... Να μην το ξεφτιλιζε και στο sar η SE τι καλα που θα ηταν.... Kαι κατι αλλο.... Eιναι οντως antiscratch η οθονη του και δεν γρατζουνιζεται ευκολα;;;;;;;;;;
Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

Θηκη ρε παιδια βρηκαμε πουθενα;;;;; ΒΤW ΑΨΟΓΟ μεχρι στιγμης το κινητακι... Να μην το ξεφτιλιζε και στο sar η SE τι καλα που θα ηταν.... Kαι κατι αλλο.... Eιναι οντως antiscratch η οθονη του και δεν γρατζουνιζεται ευκολα;;;;;;;;;;

Η ICE-45 είναι συμβατή με το C510.

http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/ice-45?lc=el&cc=gr

Για την οθόνη δεν νομίζω οτι είναι antiscratch, στη σελίδα του κινητού δεν είδα να αναφέρει τίποτα.:confused:

 

 

sar???????

Ανώτερη τιμή 1,15

Link to comment
Share on other sites

Kι ομως.... Εδω αναφερει οτι ειναι scratch resistant: http://www.sonyericsson.com/cws/companyandpress/pressreleases/pressrelease/pressreleaseoverview/c510pressreleasefinal-20090108?lc=el&cc=gr

 

Θηκουλα εψαχνα κατι σε krussell η Bodyglove που να αγκαλιαζουν το κινητο. Αλλα δεν βλεπω κατι δυστυχως....

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εμενα αρχισε τα κολπα...οταν βαζω τα ακουστικα να ακουσω μουσικη η ραδιο ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος αν και η ενταση ειναι στο τερμα.τα ακουστικα εινια μια χαρα δοκιμασμενα σε αλλο κινητο.να σημειωσω οτι τα ηχεια δουλευουν κανονικοτατα,το προβλημα υπαρχει στην handsfree λειτουργια..:cry:

καμια ιδεα??

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εμενα αρχισε τα κολπα...οταν βαζω τα ακουστικα να ακουσω μουσικη η ραδιο ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος αν και η ενταση ειναι στο τερμα.τα ακουστικα εινια μια χαρα δοκιμασμενα σε αλλο κινητο.να σημειωσω οτι τα ηχεια δουλευουν κανονικοτατα,το προβλημα υπαρχει στην handsfree λειτουργια..:cry:

καμια ιδεα??

 

μήπως πείραξες κατά λάθος κάτι στο (πχ) προφίλ του κινητού για χρήση στα ακουστικά? Το "πρόβλημα" το είχε από την αρχή ή στο παρουσίασε τώρα? Οι άλλες συσκευές που συνδέονται στην ίδια θύρα του κινητού λειτουργούν κανονικά?

 

Εάν είναι μέσα στην εγγύηση και ΔΕΝ βρεις άκρη, πήγαινε το από εκεί που το πήρες και κάνε μια ερώτηση: καλό κάνει, κακό δεν κάνει ;)

Link to comment
Share on other sites

Mια βδομαδα το εχω το κινητακι και με απενεργοποιημενο το 3G και την φωτεινοτητα στο 50% και με σχετικα μετρια χρηση 3 μερες και εχει φτασει στην μεση... Κατα τα αλλα αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι ειναι λιιιιιιγο αργο στο μενου του, και τελος οταν παταω το "κατω" και το αφηνω ακουγεται ενα "τσακ" το οποιο ειναι σαν να παει να κολλησει το pad πανω σε ενα αυτοκολλητο αλλα σαν να ξεκολλαει ταυτοχρονα το pad. Ανεπαισθητο μεν, ενοχλητικο δε, αλλα σιγα μην τρεχω να μου το κανουν βιδες στην sony ericsson γι'αυτο..... Ουτε για αλλαγη μπορω να το παω, αφενος γιατι εχει περασει η βδομαδα απο την αγορα, αφετερου γιατι το κουμπι λειτουργει κανονικοτατα οποτε δεν υπαρχει βλαβη!

Φωτογραφιες τραβαει πολυ καλες, οπως και βιντεο μονο που εχω παρατηρησει οτι στο video κανει καποια κοψιματακια και μερικες φορες καποια βιντεο τα παιζει σε πιο γρηγορη ταχυτητα και μετα κοβει.... Αυτα επι του παροντος!

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

καμιά σελίδα για θέματα?ταιριάζουν από άλλο κινητό?

http://www.lasyk.net

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tελικα δεν με πανε τα Sony Ericsson. Ηδη εχει φυγει για service... Το μενου κολλαει απελπιστικα μερικες φορες, ενω το χειροτερο ολων το κατω κουμπι κολλαει μερικες φορες και πρεπει να το πατησεις με δυναμη να πιασει ενω ακουγετε σαν να τσαλακωνεται η μεμβρανη κατω απο το πληκτρολογιο.... Ημαρτον!!!! 15 ημερων τηλεφωνο!!!!!!!!!!! Οχι τιποτε αλλο αλλα δεν εδωσα σημασια στην πρωτη βδομαδα και τωρα που το πηγα Πλαισιο ΔΕΝ το καναν αλλαγη λογω του οτι ειχε περασει η βδομαδα DOA! Αιντε περιμενε 1 μηνα τωρα (και αν το φτιαξουν και δεν το στειλουν πισω χωρις να βρεθει κανενα προβλημα οπως κανουν συνηθως).... ΦΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!
Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;Δεν μου έρχεται αναφορά και δεν μπορώ να βρω από πού μπορώ να την ενεργοποιήσω... Όταν στελνω μνμ μου βγάζει την επιλογή Αναφορά παράδοσης "μη ενεργό". Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Tελικα δεν με πανε τα Sony Ericsson. Ηδη εχει φυγει για service... Το μενου κολλαει απελπιστικα μερικες φορες, ενω το χειροτερο ολων το κατω κουμπι κολλαει μερικες φορες και πρεπει να το πατησεις με δυναμη να πιασει ενω ακουγετε σαν να τσαλακωνεται η μεμβρανη κατω απο το πληκτρολογιο.... Ημαρτον!!!! 15 ημερων τηλεφωνο!!!!!!!!!!! Οχι τιποτε αλλο αλλα δεν εδωσα σημασια στην πρωτη βδομαδα και τωρα που το πηγα Πλαισιο ΔΕΝ το καναν αλλαγη λογω του οτι ειχε περασει η βδομαδα DOA! Αιντε περιμενε 1 μηνα τωρα (και αν το φτιαξουν και δεν το στειλουν πισω χωρις να βρεθει κανενα προβλημα οπως κανουν συνηθως).... ΦΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!

 

το κουλό είναι πως το έπαθε και το δικό μου μόλις διάβασα το μνμ σου!έλεος

Link to comment
Share on other sites

το κουλό είναι πως το έπαθε και το δικό μου μόλις διάβασα το μνμ σου!έλεος

 

Ποιο απο τα 2; Το κουμπι η το μενου;;;; Και αντε το μενου τρωγεται.... Το κουμπι ομως;;;; ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!!!

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...