Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το ξέρω το κολπάκι, το εφάρμοσε κ η αδερφή μου στο LG Arena...το θέμα είναι, τι κάνεις αν δεν τσιμπήσουν? Γιατί ένας θεός ξέρει πότε θα φέρει τη συσκευή η cosmote!!
Αγγελίες στο Buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πρόβλημα ειναι πως όταν το ξεκλειδώνεις κάποιες φορές δεν ανάβει η οθόνη όπως θα έπρεπε. Απλά εγώ οταν το ξεκλειδώνω κρατάω λίγο παραπάνω τον διακόπτη του κλειδώματος και ανάβει πάντα.. Επίσης σήμερα μετά την μεταφορά των μηνυμάτων μου απο το Ν95 κάποιες φορές οταν απο το standby επιλέγω τα μηνύματα η προβολή του menu δεν γίνεται σωστά (εμφανίζει κάθε εικονίδιο όπως εισερχόμενα, εξερχόμενα κλπ αφού το πατήσεις χωρίς να το βλέπεις) αλλά αυτό υποθέτω οτι θα φτιαχτεί στην επόμενη αναβάθμιση..

 

εμενα οσο και να το κρατησω πατημενο δεν αναβει.θελει να το πατησω και δευτερη φορα.(αλλα δεν το κανει παντα).κατα τα αλλα ειναι super.

ΒΑΣΙΛΗΣ

IPHONE 4 32GB

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω και εγω το κινητο απο χτες μια χαρα ειναι εχω μονο μια απορια οταν γραφεις μυνηματα δεν υπαρχει πληκτρολογιο εικονικο και υπαρχει μονο το κανονικο αν ειναι ετσι αυτο θα με χαλασει λιγο, επισης εχει βαλει καποιος το destinator για subian να δει αν παιζει. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω και εγω το κινητο απο χτες μια χαρα ειναι εχω μονο μια απορια οταν γραφεις μυνηματα δεν υπαρχει πληκτρολογιο εικονικο και υπαρχει μονο το κανονικο αν ειναι ετσι αυτο θα με χαλασει λιγο, επισης εχει βαλει καποιος το destinator για subian να δει αν παιζει. ευχαριστω

 

εχει εικονικο.εαν πατησεις πανω στην οθονη στο κειμενο σου βγαζει.σημερα θα δοκιμασω το garmin 5.050.

ΒΑΣΙΛΗΣ

IPHONE 4 32GB

Link to comment
Share on other sites

Μπες και στην εφαρμογή χάρτες, πήγαινε στις πληροφορίες και γράψε ποια έκδοση του Nokia Maps έχει προεγκατεστημένη.
Link to comment
Share on other sites

τελικα το destinator του Ε66 δεν παιζει και θα παρω τηλ την MLS την δευτερα, ενα αλλο μηπως εχει βρει κανεις που βαζουμε το στυλο που εχει το Ν97 γιατι χωρις αυτο δεν μπορω να μετακινησω σελιδα στο ιντερνετ εκτος αν καποιος αλλος ξερει αλλο τροπο. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ
Link to comment
Share on other sites

Το στυλό μπαίνει με το κορδονάκι του στο κάτω μέρος της συσκευής. Νομίζω, πρέπει να αφαιρέσει το καπάκι για να το κάνεις.

 

Είσαι σίγουρος ότι δεν μπορείς να πλοηγηθείς στο ίντερνετ χωρίς το στυλό; Γιατί έχω δει βιντεάκια που χρησιμοποιούν απλά το δάχτυλο. Το Kinetic scrolling δε βοηθάει;

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον η συσκευή κυκλοφόρησε επίσημα και εδώ, το παρόν θέμα κλειδώνεται.

Συνέχεια εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...