Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οντως χωρις να πληρωσεις πως εγινε?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια προσπαθω να κανω παραγελια απο το minideal.net και οταν ειναι να πληρωσω με Standard Paypal μου βγαζει αυτο το error:

"You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card"

Επισης αν προσπαθησω να πληρωσω με Express Paypal μου βγαζει το παρακατω:

"PayPal gateway has rejected request. The transaction cannot complete successfully."

 

Να πω οτι πριν καμια ωρα εβαλα τα λεφτα στην καρτα που χρησιμοποιω για paypal με online καταθεση απο atm. Προηγουμενες φορες που ειχα κανει το ιδιο για αλλες αγορες δεν μου ειχε βγαλει καποιο λαθος...

 

Ξερει κανεις τι παιζει;

Link to comment
Share on other sites

Προφανος εσυ εβαλες τα λεφτα αλλα ακομη δεν εχει ενημερωθει ο λογαριασμος σου αυριο που θα ανοιξουν οι τραπεζες πιστευω να σαι οκ.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπαθω να κανω παραγελια απο το minideal.net και οταν ειναι να πληρωσω με Standard Paypal μου βγαζει αυτο το error:

"You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card"

Επισης αν προσπαθησω να πληρωσω με Express Paypal μου βγαζει το παρακατω:

"PayPal gateway has rejected request. The transaction cannot complete successfully."

 

Να πω οτι πριν καμια ωρα εβαλα τα λεφτα στην καρτα που χρησιμοποιω για paypal με online καταθεση απο atm. Προηγουμενες φορες που ειχα κανει το ιδιο για αλλες αγορες δεν μου ειχε βγαλει καποιο λαθος...

 

Ξερει κανεις τι παιζει;

 

Μήπως επειδή είναι από ΑΤΜ και μάλιστα σε μη εργάσιμη ώρα, αργούν να περαστούν; Δεν υπάρχει τρόπος να δεις online αν έχουν μπει;

Link to comment
Share on other sites

Οχι δυστυχως δεν μπορω να δω online, θα περιμενω ως αυριο που θα ανοιξει η τραπεζα αλλιως κατι αλλο παει στραβα.

 

Αυριο θα εισαι οκ μαλον αργούν να περαστούν.πριν λιγο πληρωσα σε minideal.net

Link to comment
Share on other sites

Από ΑΤΜ τα έβαλες σε φάκελο? Γιατί αν το έκανες έτσι, τότε πρέπει να ανοίξει η τράπεζα και να σου ενημερώσουν το λογαριασμό μόλις ανοίξουν το φάκελό σου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και σημερα πηγα να παραγγειλω και μου εβγαλε τα ιδια λαθη, τι μπορει να φταιει? Εχω παραγειλλει δεκαδες φορες απο Κινα μεσο ebay και δεν ειχα ποτε τετοιο error...
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα το huawei μου τελειο ειναι απλα δεν παιζει να ειναι ροοτ εχει πολλεσ κινεζιες μεσα και επισης δεν εχει ελληνικα!! ποσ θα δω αν ειναι ροταρισμενο και επισης κατι για την γλωσσα και ενα πληκτρολογιο
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και σημερα πηγα να παραγγειλω και μου εβγαλε τα ιδια λαθη, τι μπορει να φταιει? Εχω παραγειλλει δεκαδες φορες απο Κινα μεσο ebay και δεν ειχα ποτε τετοιο error...

Κοίτα την ημερομηνία λήξης της κάρτας σου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χωρις πλακα ουτε play store δεν έχει έχει μια κινεζια άλλο τι κανω??

 

http://www.androidpolice.com/2012/06/27/download-latest-google-play-store-v-3-7-11-jelly-bean-edition/

Εαν δεν μπορεσεις να κανεις εγκατασταση ξανα γραψε εδω

Link to comment
Share on other sites

τωρα το κατεβαζω στον υπολογιστη μηπως πρεπει να μπω απο το κινητο να το κατεβασω??

 

Κατεβασετ στο πσ και μετα αντιγραψε στο κινητο κ κανε εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

αδερφε ουτε ροταρισμενο δεν ειναι απο οτι φαινεται χεσε μεσα!! απλα μπηκα στο σιτε της huawei και εστειλα τον κωδικο του να το ξεκλειδωσω

 

το περασε εμφανιστικε αλλα δεν ανοιγει δυστυχως τι να κανω λες να φταει το αντιβαριους που εχει πανω??

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

το περασε εμφανιστικε αλλα δεν ανοιγει δυστυχως τι να κανω λες να φταει το αντιβαριους που εχει πανω??

 

κατι με το πσ σου γινετε η κατι αλλο που πρεπει να το εχω για να σου πω.παρε αυτο να παιξεις λιγο https://www.dropbox.com/s/vbov69ip6naoxro/1MobileMarket.apk

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο που εστειλες μου παιζει

 

δε κάνεις μια αναζήτηση μπας και βρεις για την 4.0.4 τίποτα;λογικά θα βρεις κάτι.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

οι τυποι ειναι απαραδεχτοι μολις μου ειπαν στο μεριμομπαιλς οτι ξεχασαν να το ρουταρουν ελεος ****το

 

ζητα τα λεφτά που χρεώνουν πίσω και πες να σου πουν απο που να το ρουτάρεις με σιγουρια!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν οτι θα μου επιστρεψουν τα λεφτα και οτι δεν ρουταρετε αλλα στο xda λενε οτι ρουταρετε τι να πω

 

αποκλείεται να μην ρουτάρετε.απλα το ξέχασαν και τώρα πάνε να τα μπαλώσουν.κάνε το όπως λένε στο xda

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

μηπως φταει οτι εχει αντροιτ 4.0.4 ???

 

νομιζα οτι ειχε JB Δοκιμασε αυτο http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20993819&postcount=36

στειλε λινκ να δω πιο τηλ εχει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...