Jump to content

BlackBerry Curve 8900


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ σωστά Γιώργο, τελικά έτσι είναι...κρίμα...περιμένω ακόμα επίσημη απάντηση και από Vodafοne και θα ενημερώσω εάν ίσως πρόκειτε να αλλάξει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 857
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατί το καπάκι του 8900 τρίζει όπως και του 9000.

 

Γμτ εμένα δεν έτριζε τις πρώτες 3-4 μέρες... Μετά άρχισε το "τάκα-τάκα" όταν το πατάς δεξιά αριστερά.... :\

Link to comment
Share on other sites

επι της ουσιας τι επιπτωση εχει στην λειτουργια του ιντερνετ στο κινητο?

 

περα απο αυτο-εχει καποια επιπτωση στην συνδεση του κινητου με καποιον αλλον υπολογιστη για να παρει ιντερνετ απο αυτον ειτε ενσυρματα η ασυρματα?

Link to comment
Share on other sites

Απλά χαμηλότερη ταχύτητα στις περιοχές πάντα που καλύπτεται από 3G.. Στις άλλες το ίδιο :P Και ίσως κάτι παραπάνω...

 

Και αν δεν κάνω λάθος, δεν μπορείς να έχεις data και να μιλάς ταυτόχρονα (διορθώστε με..)

Link to comment
Share on other sites

και ενω εβαλα τη μπαταρια χωρις την σιμ για να το φορτισω 4 ωρες οπως μου ειπαν - με πεταξε κατευθειαν στην κεντρικη σελιδα και μου ειπε να βαλω την σιμ και μετα στις ρυθμισεις-ρε παιδια -δεν το ειχα φορτισει και ειχε μπαταρια-τι συμβαινει? μηπως εκανα κατι λαθος? μηπως τωρα διεκοψα την διαδικασια και προκυψει προβλημα με τη διαρκεια της μπαταριας?
Link to comment
Share on other sites

συνδεσα το καλωδιο περασα στην κατηγορια documents 2 αρχεια και δεν μπορω να βρω στο κινητο σε ποια επιλογη μπαινω στα documents..
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τα βρηκα τελικα απο το word to go....

 

εχω να κανω και μια αλλη ερωτηση τωρα που σιγα σιγα ανακαλυπτω το κινητο...

Στο μενου η πρωτη επιλογη ειναι το μηνυμα που δεν ειναι το παραδοσιακο sms αλλα το e-mail...μπορω να ορισω εναν σταθερο email client και πατωντας αυτο το κουμπι να με συνδεει απευθειας στον λογαριασμο μου?γινεται αυτο? επισης γινεται να λαμβανω ειδοποιηση για καθε νεο email που εχω?πχ απο το gmail?

Link to comment
Share on other sites

αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης του κινητού και των bb. πρέπει να κάνεις μία σύνδεση BIS. διάβασε σε αυτό το φόρουμ και θα μάθεις αρκετά.

 

τα έχουμε πει δεκάδες φορές.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

1) παιδια ειναι λογικο που νιωθω οτι ολα τα πληκτρα μαζι μετακινουνται πανω κατω? δεν ειναι σταθερα δηλαδη αλλα φαινονται σαν μια επιφανεια που παιζει πανω κατω

 

 

2)που μπορω να βρω το gps?

Link to comment
Share on other sites

τη να το βρεις? bis έβαλες? (δλδ internet)

 

αν ναι κατέβασε το goog maps.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

η και την πλοηγηση στο ιντερνετ? δηλαδη, οταν σου λενε 20 mb το μηνα, ειναι μεσα γενικως η πλοηγηση, το να κατεβασεις απο μια ιστοσελιδα ενα αρχειο και τα email η μονο τα email? υπαρχει μηχανισμος να τσεκαρεις ποσο σου εχει μεινει?
Link to comment
Share on other sites

Ας κάνω και μια χιλιοειπωμένη ερώτηση..!

Που στο καλό μπορεί να είναι η αναφορά παράδοσης (sms) αν δεν είναι κάτω από το Options/SMS Text ;;

Πάντως εκεί δεν είναι!

Link to comment
Share on other sites

Είναι για τα πάντα. Applications, web, mail, gps.

 

 

ειναι για αυτα που στελνεις η απλως και για να το τσεκαρεις? δηλαδη σου ερχεται ενα καινουργιο mail και αυτοματα μειωνεται ο χωρος ?

 

 

επισης,ρε παιδια, μου λεει οτι η υπηρεσια δικτυου της Blackberry μου εχει ενεργοποιηθει -πηρα και το πρωτο mail αλλα στον explorer συνεχιζει να εμφανιζεται to vodafone live η το χοτσποτ-καμια επιλογη για Mobile internet

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα είναι όγκος, αναλογικά πάει. Στείλε ξανά τα service books. Πας advanced option->Host routing->bb key->register.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνω και μια χιλιοειπωμένη ερώτηση..!

Που στο καλό μπορεί να είναι η αναφορά παράδοσης (sms) αν δεν είναι κάτω από το Options/SMS Text ;;

Πάντως εκεί δεν είναι!

Μα εκεί είναι!!

 

Options -> SMS -> Delivery report = ON

Link to comment
Share on other sites

1) που μπορω να το βρω να το κατεβασω? η σελιδα της vodafone λεει οτι ειναι προεγκατεστημενο - εγω βλεπω ομως οτι μονο το blackberry messenger εχει

 

 

2) χρεωνεσαι ογκο δεδομενων με το msn? και αν ναι, πως υπολογιζεται?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...