Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στην περιοχη μου το εχει ο γερμανος (2+2 κοματια) αλλα δεν το εχει με προγραμματα ακομα. Για αυτο εκανα κρατηση για αυριο.

 

παντως στην vodafone ακομα τριβουν...

 

Απ'οτι φενεται ο γερμανος δινει απο σημερα ενω στην vodafone μου λενε απο 1 του μηνος, και ισως αργοτερα...

 

θα χασει τρελο κοσμο...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και εδω υπαρχει, αλλα το ηθελα με προγραμμα και δε μπορουν απο σημερα με προγραμμα να το δωσουν, χωρις συσκευη μονο σημερα.

 

Εκανα κρατηση για αυριο που θα βγουν τα προγραμματα...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

στην περιοχη μου το εχει ο γερμανος (2+2 κοματια) αλλα δεν το εχει με προγραμματα ακομα. Για αυτο εκανα κρατηση για αυριο.

 

παντως στην vodafone ακομα τριβουν...

 

Απ'οτι φενεται ο γερμανος δινει απο σημερα ενω στην vodafone μου λενε απο 1 του μηνος, και ισως αργοτερα...

 

θα χασει τρελο κοσμο...

 

που είπαμε οτι μένεις; :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

το είδα το μακεδονία,πλάκιτσα έκανα ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Αφού η Vodafone με ενημέρωσε πως είμαι 36ος στη σειρά (:p) πήρα και το έκλεισα σε Γερμανό που είχαν ακόμα ένα κομμάτι ελεύθερο.

 

Μα άκου εκεί 36 κρατήσεις!! Και μου είπε και ότι είμαι πολύ ψηλά στη λίστα!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να παρω το δικο μου αυριο κ μετα θα το αποκαλυψω... αχα0χ0α0χ0α0χα0 :p

 

Επισης ο vodafone μου πε οτι θα το δινει και αυτη σε 12μηνο η 18μηνο συμβολαιο.

 

πες μου που μενεις; :P

 

 

 

Apple iPhone 3GS

 

 

 

 

Από αύριο, 31 Ιουλίου, μπορείτε να κάνετε δικό σας το νέο iPhone 3GS. Με νέα χαρακτηριστικά όπως εκπληκτική ενσωματωμένη βιντεοκάμερα και δυνατότητα Φωνητικής Εντολής, είναι ένα επαναστατικό κινητό τηλέφωνο, ένα φοβερό iPod με ευρεία οθόνη και μία πρωτοποριακή συσκευή για πλοήγηση στο Internet, όλα σε ένα. Και με δεκάδες χιλιάδες εφαρμογές από το App Store, τo νέο iPhone 3GS μπορεί να κάνει για σας, σχεδόν τα πάντα!

 

Επισκεφθείτε το κατάστημα COSMOTE shop, ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή ΟΤΕshop της περιοχής σας και γίνετε εσείς οι πρώτοι που θα αποκτήσετε το πιο γρήγορο, πιο ισχυρό iPhone που υπάρχει!

 

Σε περίπτωση που επισκεφθείτε το κατάστημα της επιλογής σας και δεν είναι διαθέσιμο το νέο iPhone 3GS, στείλετε e-mail στη διεύθυνση xxx@yyy.gr μέσα στις επόμενες 3 ημέρες, με το ονοματεπώνυμό σας, ένα τηλέφωνο επικοινωνίας, τον τύπο της iPhone συσκευής που επιθυμείτε (χρώμα & μέγεθος μνήμης) και το κατάστημα που θέλετε να το παραλάβετε. Μόλις η συσκευή είναι διαθέσιμη στο εν λόγω κατάστημα, θα σας ενημερώσουμε για τη δυνατότητα παραλαβής της. Η συσκευή θα παραμείνει στο κατάστημα για 3 ημέρες.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Apple iPhone 3GS

 

 

 

 

Από αύριο, 31 Ιουλίου, μπορείτε να κάνετε δικό σας το νέο iPhone 3GS. Με νέα χαρακτηριστικά όπως εκπληκτική ενσωματωμένη βιντεοκάμερα και δυνατότητα Φωνητικής Εντολής, είναι ένα επαναστατικό κινητό τηλέφωνο, ένα φοβερό iPod με ευρεία οθόνη και μία πρωτοποριακή συσκευή για πλοήγηση στο Internet, όλα σε ένα. Και με δεκάδες χιλιάδες εφαρμογές από το App Store, τo νέο iPhone 3GS μπορεί να κάνει για σας, σχεδόν τα πάντα!

 

Επισκεφθείτε το κατάστημα COSMOTE shop, ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή ΟΤΕshop της περιοχής σας και γίνετε εσείς οι πρώτοι που θα αποκτήσετε το πιο γρήγορο, πιο ισχυρό iPhone που υπάρχει!

 

Σε περίπτωση που επισκεφθείτε το κατάστημα της επιλογής σας και δεν είναι διαθέσιμο το νέο iPhone 3GS, στείλετε e-mail στη διεύθυνση xxx@yyy.gr μέσα στις επόμενες 3 ημέρες, με το ονοματεπώνυμό σας, ένα τηλέφωνο επικοινωνίας, τον τύπο της iPhone συσκευής που επιθυμείτε (χρώμα & μέγεθος μνήμης) και το κατάστημα που θέλετε να το παραλάβετε. Μόλις η συσκευή είναι διαθέσιμη στο εν λόγω κατάστημα, θα σας ενημερώσουμε για τη δυνατότητα παραλαβής της. Η συσκευή θα παραμείνει στο κατάστημα για 3 ημέρες.

 

Μόλις έλαβα κι εγώ το ίδιο μήνυμα στο e-mail μου.

 

Σε καλή μεριά σε όσους πρόλαβαν και το πήραν ... !

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα και ρώτησα για να επιβεβαιώσω την κράτηση που είχα κάνει καμια βδομάδα πριν.

Ναι σε ένα.

Μου είπε αρχικά πως θα της έρθουν 3-4 κομμάτια και μετά μου είπε ότι είμαι 36ος στη σειρά και αρχίσαμε να γελάμε και οι δύο....

 

Στα υπόλοιπα που πήρα ή δεν ήξεραν τι είναι το iPhone (ΝΑΙ, το άκουσα ΚΑΙ αυτό) ή μου είπανε πως δεν ξέρουν πότε κυκλοφορεί ή πως δε θα το έχουν από αύριο.

Μόνο στο Γερμανό μου είπαν πως έχουν.

Νομίζω πως για κάποιο λόγο κάπου το έχασε το παιχνίδι η Vodafone αυτή τη φορά...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα βγουν νεα προγραμματα η οχι; Αυριο θα μπορουμε να το παρουμε κανονικα; Γιατι στο Γερμανο ειχαν μονο κατι προγραμματα χωρις ιντερνετ, και μου πε απο αυριο. Και μονο 12μηνο... :/
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Οντως. Εγω παντως που ρωτησα την ιδια κοπελα που πριν 1 εβδομαδα μου ειπε οτι η τιμη θα ειναι 569 ευρω (και οντως τοσο ειναι) ειπε οτι το Σαββατο θα ερθει στην vodafone το κινητο.

 

Στο αλλο καταστημα δεν ηξεραν τιποτα....

 

Ο Γερμανος/Cosmote/OTE βγηκε απο πλαγια στην Vodafone... την επιασε στον υπνο...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Οντως. Εγω παντως που ρωτησα την ιδια κοπελα που πριν 1 εβδομαδα μου ειπε οτι η τιμη θα ειναι 569 ευρω (και οντως τοσο ειναι) ειπε οτι το Σαββατο θα ερθει στην vodafone το κινητο.

 

Στο αλλο καταστημα δεν ηξεραν τιποτα....

 

Ο Γερμανος/Cosmote/OTE βγηκε απο πλαγια στην Vodafone... την επιασε στον υπνο...

 

Και παρεπιμπτόντως, νομίζω πως πρέπει να τονίσουμε το πόσο ανενημερωτοι και άσχετοι είναι μερικοί πωλητές κινητής τηλεφωνίας. Αν είναι να κάτσεις να μάθεις πέντε πράγματα για ΕΝΑ μόνο κινητό, αυτό θα έπρεπε να είναι το iPhone (όχι γιατί είναι το καλύτερο, το ομορφότερο, το πιο τέλειο κινητό - αλλά γιατί θα στο ζητήσει από το 10χρονο μέχρι τη...Γιαγιά Ντακ).

 

Αντ'αυτού, παίρνεις τηλέφωνο τη Vodafone μια μέρα πριν την κυκλοφορία και σε ρωτάνε "τι είναι αυτό;" όταν τους ρωτάς για το iPhone. χαχαχαχα.

 

Τι να πω; Αν είναι τόσο ηλίθιοι εκεί στη Vodafone που έχουν στα χέρια τους ένα χρυσορυχείο και εκείνοι κάθονται και το κοιτάζουν σα να'ναι ο Ε.T., με γεια τους με χαρά τους. Αλλά είναι πραγματικά τραγικοί μερικοί πωλητές - και ακόμα πιο τραγικοί αυτοί που τους προσλαμβάνουν ή/και δεν τους εκπαιδεύουν κατάλληλα (έστω!!) για τα πιο hot προϊόντα τους

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε κανεις απο Θεσσαλονίκη να μας πει και μας κανενα κατάστημα?

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες πήγα και λέω σε μια κοπέλα στο Γερμανό, το iPhone 3GS πότε θα έρθει? Και μου απαντά, ορίστε;

Το κουφό είναι ότι στην πόρτα είχε το πόστερ..

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες πήγα και λέω σε μια κοπέλα στο Γερμανό, το iPhone 3GS πότε θα έρθει? Και μου απαντά, ορίστε;

Το κουφό είναι ότι στην πόρτα είχε το πόστερ..

 

 

:lol: :lol: :lol:

 

Ελιωσα.. :lol:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδες,ειναι ΓΕΓΟΝΟΣ!Με πηραν απο τον Γερμανο Καλαμαριας(Πασσαλιδη)μολις τωρα-γιατι εχω κανει κρατηση κι εκει(!!)-και μου ειπαν οτι εχουν ηδη IPHONE 3GS 16GB&32GB και μαυρα και ασπρα και απο οτι καταλαβα,τουλαχιστον 5-6 κομματια!!!!!!!!!!!!!!!!Και φυσικα θα παω το απογευμα να παραλαβω το 16αρι το μαυρο που θελω!569 ευρωπουλα:D

 

Νάσαι καλά για την πληροφορία μόλις πήρα και το φορτώνω, ένα άσπρο 32 GB

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

λογικα σχεδον ολα τα καταστηματα Γερμανος το εχουν απο τωρα...

 

Τωρα αυτο πως εγινε δε ξερω... σε μερικα καταστηματα vodafone λενε οτι απο αυριο ξεκιναει η διαθεση, κ θα το εχουν κ μετα απο 10 ημερες...

 

Ας κοιμηθουν κ αλλο.. δε πειραζει :p

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε ένα Γερμανό (Αμπελόκηποι) που πήγα πριν μια ώρα, αφού η Vodafone (Πανόρμου) με ενημέρωσε ότι είμαι #4 ως προκράτηση και δεν ξέρει πότε θα μπορέσει να έχει το 32GB αφού δεν ξέρουν ακόμη ποσα και πότε θα παραλάβουν !!!!!, όχι μόνο δεν είχαν στοκ αλλά ο υπάλληλος ήταν και εξαιρετικά "διεκπεραιωτικός" δείχνοντας μου σε ένα ράφι τα προγράμματα να διαβάσω μόνος μου και λέγοντας ότι αυτά είναι και δεν γίνεται κανένας άλλος συνδυασμός.

 

Το αναφέρω γιατί ας μην έχουμε ψευδαισθήσεις κακά μήλα και καλά μήλα (no pun intended που λένε και οι αγγλοσάξωνες) υπάρχουν σε όλα τα δίκτυα ...

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Παντως αυριο παω τελευταια φορα στην Vodafone και εαν δε το εχει το κινητο, δε θα κατσω να περιμενω μεχρι να ξυπνησουν... παω στον γερμανο που εκανα κ κρατηση σημερα και το παιρνω απο εκει με συνδεση...

 

10 τηλεφωνα σε καταστηματα θα παρεις, 10 διαφορετικες απαντησεις σου δινουν... οτι να ναι οργανωση...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε κανεις απο Θεσσαλονίκη να μας πει και μας κανενα κατάστημα?

 

Το ΠΗΡΑ(μαυρο 16αρι)!!!Απο το Γερμανο Καλαμαριας(Πασσαλιδη)Και απ'οτι μου ειπαν εχουν αρκετα,αλλα προτημουν να τα δωσουν με συνδεση.Εγω ημουν απο τους τυχερους και το πηρα χωρις,γιατι,εδω και 15-20 μερες που εκανα κρατηση,τους ειχα πει χωρις συνδεση:D

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

στα καταστηματα του πειραια Γερμανου, εγινε ΧΑΜΟΣ!!και μετα λεμε μεγαλη κριση!αρε ελληνα!!! απο τις 7 το απογευμα ειχαν φυγει ολα τα κοματια σε 7 καταστηματα οταν εψαχνα. μονο σε 2 ειχαν μεινει κατι ασπρα 32 αρι
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

H Vodafone θα προσφέρει και 18μηνα προγράμματα συμβολαίου. Τα προγράμματα είναι ίδια με τα τωρινά με επιπλέον 50 MMS το μήνα σε όλα. Ο όγκος είναι εξ'αρχής όσος ήταν μετά το διπλασιασμό. Δεν κατάφερα να μάθω για το thethering. Αύριο θα είναι στα καταστήματα, ήδη το είχαν σήμερα αρκετά αλλα δεν επιτρεπόταν να το δώσουν.

 

Η μόνη τιμή συμβολαίου που κατάφερα να απομνημονεύσω ήταν για το iPhone 100 Lite (35 το μήνα πάγιο), το 16άρι έβγαινε γύρω στα 400.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αυριο θα τα εχουν ολα τα καταστηματα Vodafone; Γιατι οσα πηρα μου ειπαν απο 1 Αυγουστου εως 10 (το πιο ακυρο που ακουσα)...

 

Τωρα το δεν επιτρεπεται να το δωσουν απο την στιγμη που το δινει ο γερμανος... πως γινεται;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...