Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα μπορούσες να εξηγήσεις λίγο αυτό με το Communicator;.. :O

QUOTE]

 

Μόλις το ενεργοποιήσεις η εταιρία σου λέει να κατεβάσεις το πρόγραμμα στο pc από το mycyta.Είναι κάτι σαν το skype και μπορείς να κάνεις chat,βιντεοκλήσεις και να καλείς και σε όποιον αριθμό θέλεις και τώρα θα έχεις και τον δωρεάν χρόνο που έχεις στο βασικό πακέτο σου.Δηλαδή έχεις απέριόριστα σταθερά και 80΄ προς κινητά και πας ταξίδι Αμερική.Με το communicator θα μπορείς να καλείς πχ σταθερά Ελλάδας απεριόριστα και 80' προς κινητα!Έχει πάγιο 5ευρώ η υπηρεσία και σου δίνουν κανονικό γεωγραφικό αριθμό πχ 215xxxxxxx.Αυτό είναι χρήσιμο για φοιτητές και γενικά σε επαγγελματίες που ταξιδεύουν συχνά.

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση!! :D

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ηταν να ερθει σημερα ο τεχνικος 10-12 τελικα ηρθε 2 παρα 10...

νεβερμαιντ.

εχουμε θεμα ομως.

το ιντερνετ κομπλε,λειτουργει σωστα..συνδεω ομως το τηλεφωνο πανω στο ρουτερ και ειναι νεκρο.

καμια ιδεα?μηπως πρεπει να περασει χρονος για να ενεργοποιησουν κατι?αλλα αφου εχω ιντερνετ δε θα επρεπε να εχω και τηλεφωνο?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ηταν να ερθει σημερα ο τεχνικος 10-12 τελικα ηρθε 2 παρα 10...

νεβερμαιντ.

εχουμε θεμα ομως.

το ιντερνετ κομπλε,λειτουργει σωστα..συνδεω ομως το τηλεφωνο πανω στο ρουτερ και ειναι νεκρο.

καμια ιδεα?μηπως πρεπει να περασει χρονος για να ενεργοποιησουν κατι?αλλα αφου εχω ιντερνετ δε θα επρεπε να εχω και τηλεφωνο?

 

και σε εμένα έτσι είχε γίνει.δεν είχα τηλέφωνο ενώ το ιντερνέτ δούλευε κανονικά .

τελικά πήρα τηλ την τεχνική υπηρεσία και μου έκαναν ένα reset τηλεφωνικά αυτοί και από τότε όλα κομπλέ.

δεν ξαναπαρουσιάστηκε πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

ηταν να ερθει σημερα ο τεχνικος 10-12 τελικα ηρθε 2 παρα 10...

νεβερμαιντ.

εχουμε θεμα ομως.

το ιντερνετ κομπλε,λειτουργει σωστα..συνδεω ομως το τηλεφωνο πανω στο ρουτερ και ειναι νεκρο.

καμια ιδεα?μηπως πρεπει να περασει χρονος για να ενεργοποιησουν κατι?αλλα αφου εχω ιντερνετ δε θα επρεπε να εχω και τηλεφωνο?

 

Κλείσε και άνοιξε το modem και αν δεν πετύχει αυτό κάνε reset εσύ με το κουμπάκι από πίσω με μία οδοντογλυφίδα για να πάρει ρυθμίσεις.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :) Σήμερα είχα συνδεθεί μέσω κινητού στο ίντερνετ, στο myphone συγκεκριμένα, το μεσημέρι, μέσω του ρούτερ του σπιτιού ( thomsn λευκό). Πριν λίγο, που δοκίμασα και πάλι να συνδεθώ στο ίδιο ρούτερ ( 3 προσπάθειες ) βρίσκει το ρούτερ μου, αλλά δε συνδέεται, όση ώρα και να το αφήσω. :(

 

P.S.: Έχω δώσει το κλειδί όταν μου το ζήτησε στο κινητό, ο υπολογιστής είναι μια χαρά, στο ίδιο ρούτερ, διέγραψα και ξαναποθήκευσα το access point του ρούτερ μου και η συσκευή είναι το N8, με Symbian/Nokia Belle...

 

Edit: Τελικά, μετά από ένα restart, όλα ok!! :happy:

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,τον αναλυτικο λογαριασμο με τις κλησεις μπορω να τον δω απο το ιντερνετ η μονο αν τον ζητησω απο το καταστημα?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,τον αναλυτικο λογαριασμο με τις κλησεις μπορω να τον δω απο το ιντερνετ η μονο αν τον ζητησω απο το καταστημα?

 

Μπορείς να τον δεις και στο internet; :confused: Προσωπική μου γνώμη, καλύτερα από το κατάστημα, για να τον έχεις και γραπτό και να έχεις μπροστά σου τον υπάλληλο που θα σε εξυπηρετήσει. ;)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,τον αναλυτικο λογαριασμο με τις κλησεις μπορω να τον δω απο το ιντερνετ η μονο αν τον ζητησω απο το καταστημα?

 

μπορεις μπανεις στο my.cyta.gr και βαζεις τους κωδικους που σου ειχανε ερθει με μηνυμα οταν ενεργοποιηθηκες..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τελη Μαρτιου θα ειμαι στη cyta ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην εχω παρατραγουδα,ειδικα με τη γραμμη και το απαιτουμενο bandwidth αλλιως θα την αποκλεισω κι αυτην οπως εκανα με τη forthnet.
Link to comment
Share on other sites

μεχρι τελη Μαρτιου θα ειμαι στη cyta ελπιζω να πανε ολα καλα και να μην εχω παρατραγουδα,ειδικα με τη γραμμη και το απαιτουμενο bandwidth αλλιως θα την αποκλεισω κι αυτην οπως εκανα με τη forthnet.

 

Καλησπέρα! :) Από μέσα Φεβρουάριου έχω συνδεθεί με Cyta και όλα είναι μια χαρά! Καμία σχέση με αυτά που έχω ακούσει για Forthnet. ;) Για να ξέρεις πότε θα συνδεθείς, θα υπολογίσεις ακριβώς ένα μήνα, από την ημέρα που σου έφερε ο courier το συμβόλαιο και υπέγραψες.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια το κουμπι στο router δεν ειναι για απενεργοποιηση του wi-fi αλλα οταν παει ενας υπολογιστης να συνδεθει και το πατησετε συνδεεται χωρις να χρειαστει κωδικο.. δεν το υποστηριζουν ολοι οι υπολογιστες...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

δλδ στην εξαιρετικα τραβηγμενη περιπτωση που ταυτοχρονα μπει και ο γειτονας μου, τι γινεται μετα?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δλδ στην εξαιρετικα τραβηγμενη περιπτωση που ταυτοχρονα μπει και ο γειτονας μου, τι γινεται μετα?

πως θα συνεδεθει;

του εχεις δωσει τον κωδικο,το εχεις ξεκλειδωτο;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

δλδ στην εξαιρετικα τραβηγμενη περιπτωση που ταυτοχρονα μπει και ο γειτονας μου, τι γινεται μετα?

 

πρεπει να πατησει την επιλογη στον υπολογιστη και να πατησεις μετα εσυ το κουμπι. αν γινει ομως αυτο που λες τοσο συγχονως τοτε το φωτακι γινεται πρασινο και ξερεις οτι καποιος εχει συνδεθει οποτε το πατας και τον αποσυνδεει! Αν ξανα προσπαθησει θα χρειαστει κωδικο η παλι την διαδικασια!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

μπαίνω στο my cyta αλλα δεν λειτουργεί, μόνο να αλλάξεις κωδικό πρόσβασης μπορείς...ζήτησα το λογαριασμό μου να τον βλέπω ηλεκτρονικά αλλά τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

μπαίνω στο my cyta αλλα δεν λειτουργεί, μόνο να αλλάξεις κωδικό πρόσβασης μπορείς...ζήτησα το λογαριασμό μου να τον βλέπω ηλεκτρονικά αλλά τίποτα...

 

εγω βλεπω κανονικα τον λογαριασμο που εκδοθηκε 1/3

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπαίνω στο my cyta αλλα δεν λειτουργεί, μόνο να αλλάξεις κωδικό πρόσβασης μπορείς...ζήτησα το λογαριασμό μου να τον βλέπω ηλεκτρονικά αλλά τίποτα...

 

μηπως ειναι ο πρωτος; μπορει να παρει και μεχρι τις 15 του μηνος να εμφανιστει...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι ο πρωτος; μπορει να παρει και μεχρι τις 15 του μηνος να εμφανιστει...

 

Ναί ο πρώτος λογαριασμός είναι...αλλά και πριν συνδεθώ οταν πατούσα την εξέλιξη της αίτησης τίποτα μέχρι τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Ναί ο πρώτος λογαριασμός είναι...αλλά και πριν συνδεθώ οταν πατούσα την εξέλιξη της αίτησης τίποτα μέχρι τώρα..

 

μην ανησυχεις και εμενα που δεν ειναι ο πρωτος δεν μπορω να δω την αναλυση ακομα. εσενα μιας και ειναι ο πρωτος θα αργησει πολυ να σου βγει, υπολογιζε μεχρι και διμηνο απο την ημερομηνια ενεργοποιησης της γραμμης σου.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Δευτερα 5/3 εκανα και εγω αιτηση στην CYTA..μου ειπανε 20 μερες.ελπιζω να γινει λιγοτερο.οχι οτι δεν εχω ιντερνετ τωρα(connx) αλλα εχω αγωνια για το πως θα ειναι η ολη εμπειρια του παροχου καθως ειναι η πρωτη μου επαφη με εναλλακτικο και ελπιζω οχι τραυματικη.

Την αιτηση την εκανα σε καταστημα cyta στην θεσσαλονικη (Μητροπολεως) και ελπιζω να γινει λιγο γρηγορα.:O

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Δευτερα 5/3 εκανα και εγω αιτηση στην CYTA..μου ειπανε 20 μερες.ελπιζω να γινει λιγοτερο.οχι οτι δεν εχω ιντερνετ τωρα(connx) αλλα εχω αγωνια για το πως θα ειναι η ολη εμπειρια του παροχου καθως ειναι η πρωτη μου επαφη με εναλλακτικο και ελπιζω οχι τραυματικη.

Την αιτηση την εκανα σε καταστημα cyta στην θεσσαλονικη (Μητροπολεως) και ελπιζω να γινει λιγο γρηγορα.:O

 

λιγοτερο δεν νομιζω. περισσοτερο πολυ πιθανο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λιγοτερο δεν νομιζω. περισσοτερο πολυ πιθανο

 

Μολις μου ηρθε sms με την ημερομηνια ενερογποιησης...26/3

 

σε οποιο καταστημα και να κανεις την αιτηση ιδιες μερες θα σου παρει..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...