Jump to content

The X-Factor (Αnt1)


petros_dl
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

60.000 έουρος που λένε και στην Βαρκελώνη? :shock::shock::w00t::w00t:την εβδομάδα?

εεεε να τώρα θα κόψω τις φλέβες μου μία μία με το αλουμινόχαρτο.

εεεε να τώρα θα βγάλω τις τρίχες μου μία μία με το τσιμπίδι των φρυδιών

τι να πω και μπορεί ούτε τις διαφημίσεις να πασάρει σωστά!

Πάντως δεν περίμενα να έχει βγάλει τα λεφτά του το show ... μπορεί να έχω μεγαλώσει αλλά δεν γίνεται και αυτός ο χαμός που ζούσαμε παλιά με τα πρώτα fame stories για παράδειγμα

 

Και 13.000 ο Μουρατίδης και ο Θεοφάνους-ο καθένας- τον μήνα.

:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 353
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πάντως αν βγουν πρώτα τα κόκκινα χαλιά θα ξεράσω,δεν τους πάω με τίποτα και ειδικά τον αρχηγό τους την καραψωνάρα.
+1000000000000000000000000000
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πάντως αν βγουν πρώτα τα κόκκινα χαλιά θα ξεράσω,δεν τους πάω με τίποτα και ειδικά τον αρχηγό τους την καραψωνάρα.

 

Κι εγώ το ίδιο!!!:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τελειώσει ακόμα,είναι προτεινόμενοι οι Τριμητόνιο και η Ιωάννα,πάντως αν βγουν πρώτα τα κόκκινα χαλιά θα ξεράσω,δεν τους πάω με τίποτα και ειδικά τον αρχηγό τους την καραψωνάρα.

 

Δε θα βγουν ;)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Από αυτούς που έμειναν,μονάχα ο Λουκας και ο Νικολας έχουν καλή φωνή!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από αυτούς που έμειναν,μονάχα ο Λουκας και ο Νικολας έχουν καλή φωνή!

και ο Μαριος απ τους 3ημιτόνιο...

 

Παντως ήταν η 1η φορα που παρακολουθησα τετοιου ειδους εκπομπή (έβλεπα κάθε εβδομαδα το λαιβ) και αποκομισα εντυπωσεις πολύ πιο θετικες απ'ότι θα περιμενα:

1ον. κάθε εβδομάδα αποχωρουσε ο παικτης που κι εγώ θεωρουσα πιο αδύναμο (με εξαιρεση τοτε που δεν εδιωξαν εκεινη την Ειρηνη). Αυτό δειχνει οτι ο τρόπος κρισης ήταν αρκετα δικαιος.

2ον. Το ρεπερτόριο ήταν ενδιαφέρον. Επαιζαν κομματια για όλα τα γουστα, τα οποια κατα μεσο ορο ηταν σε ενα πολυ αξιοπρεπες επιπεδο ποιοτητας και τολμουσαν να πειραματιστούν και με κομμάτια πιο δυσκολα που δε θα περιμενε κανεις ν ακουσει σ ενα τετοιο σοου

3ον. παρόλο που στην αρχή μου ειχε φανει πολύ προβλέψιμο (ειδικα οταν εβλεπα να φευγουν παντα αυτοι που προέβλεπα) οι συσχετισμοί αναμεσα σ' αυτους που ήταν φαβορι για την τελικη 4άδα άλλαξαν πολλές φορές. Οι πιο σημαντικες "εκπληξεις" ήταν ο Λούκας κ οι 3ημιτόνιο. Στην αρχή το Λουκα ουτε που τον ειχα προσέξει - τον ήξερα ως "ο ενας απο τα 2 αδιαφορα αγορια της Γκαγκακη" (γιατι αυτοι που ειχαν κανει πιο πολυ εντυπωση στα πρωτα λαιβ ηταν ο Νικολας κ ο Λουης - που τελικα δν ανταποκριθηκε στις προσδοκιες). Οι δε 3ημιτονιο ήταν "αυτοί οι κλαψιάρηδες" (που ειπε κ καποιος πιο πανω) και παρόλο που οι 2 απ τους 3 εχουν μετριοτατες φωνες, η 3άδα έδεσε τόσο καλα και ειπαν τα τραγούδια τους τόσο ομορφα κ με πολυ συναισθημα που μας εκαναν να τους προσεξουμε.

 

Ετσι φτασαμε στον τελικο, οπου σιγουρα τα 2 γκρουπ θα μοιραστουν την 3η κ την 4η θεση (ε, λογικα τα Χαλιά αξιζουν να ναι πιο πανω ως πιο αρτιο γκρουπ - κ όντως ο τραγουδιστης τους ειναι λιγο χαζοχαρουμενο φλωρακι αλλα οι υπολοιποι την παλευουν αρκετα καλα κ ειναι σημαντικο οτι κανουν τις δικες τους διασκευές).

Οι 2 πρωτες θεσεις θα μοιραστουν στο Λουκα κ το Νικολα κ πραγματικα αν ηταν να ψηφισω θα μουν σε διλλημα γιατι απ τη μια ο Νικολας ειναι παντα αψογος - απο την αλλη ο Λουκας ειναι πιο ενδιαφερων. Ο Νικολας ειναι παντα τοσο αψογος κ τοσο επαγγελματιας που κατανταει καπως βαρετος, μαλλον αυτο που του λειπει ειναι καποια εξτρα λαμψη κ κάποια τρελα στο ματι, που κ τα 2 τα βλεπω στο Λουκα (δεν τα βλεπα απ την αρχή). Ο Νικολας ειναι πιο προβλέψιμος και πιο χαμηλου προφιλ, ενω ο Λουκας ειναι πιο εντονη προσωπικότητα και μαλλον πιο ροκ. Οποτε - και με κριτηριο οτι ο Νικολας εχει πιο στρωμενο το δρομο του στη δισκογραφία (εχει βγαλει σινγκλ πριν το παιχνιδι, εχει συμμετοχες στις επιλογες τραγουδιου για τη γιουροβιζιον- θα δινα ενα συμβολαιο στο Λουκα (και ναι ομολογώ ειναι και πιο γοητευτικος ο Λουκας:O)

Link to comment
Share on other sites

αναζητειται το συλλεκτικο πια αποσπασμα απο εκπομπη της πανια οπου η κελλυ-η γνωστη- ειχε παει ως ταλεντο..
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

YouTube is your friend :rolleyes:

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

λες να μην εψαξα πριν το ζητησω??

εκτος αν σας ειναι κοπος να το ποσταρετε,εφοσον φυσικα γνωριζετε...:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αναζητειται το συλλεκτικο πια αποσπασμα απο εκπομπη της πανια οπου η κελλυ-η γνωστη- ειχε παει ως ταλεντο..

 

ΓΟΥΑΑΑΤ?????!!!!τι λες τωρα???:shock: ποτε ανακαλυφθηκε αυτο? ειναι δυνατόν?

Link to comment
Share on other sites

Το χει βρει κανεις το βιντεο να μου το δειξει κ εμενα που το ψαχνω????

Ειναι must-see....;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Το πέτυχα 2-3 φορές το βίντεο. Αμυδρά θυμάμαι να λέει το "γλύκα γλύκα" κι άλλα παρεμφερή. Τίποτα συγκλονιστικό
Link to comment
Share on other sites

Το πέτυχα 2-3 φορές το βίντεο. Αμυδρά θυμάμαι να λέει το "γλύκα γλύκα" κι άλλα παρεμφερή. Τίποτα συγκλονιστικό

 

καθιστε ρε παιδια...ειναι δυνατόν να χε παει στην Ανιτα???Στο ίδιο με τον Κατμαν τη Μαλαμω κ το ΒαςΒας???δλδ σε λιγο θα μ πειτε οτι θα της εγραφε παρατραγουδο κ ο Καρβελας!:p:confused: Σιγουρα δεν εννοειτε τη φορα που πηγε στην Τατιανα?τοτε που θυμωσε ο μουρατ. που ειπε το γλυκα-γλυκα...?? γιατι αλλιως WTF??τοσο εξω επεσα που μου φαινοταν μια χαρα κοπελα κ αξιοπρεπης?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είχε πάει στην Ανίτα. Και μάλιστα η Ανίτα στο βίντεο της είχε πει έλα Κέλλυ να μας πεις κανά τραγουδάκι ή κάτι τέτοιο. Δεν υπάρχει θέμα παρανόησης:p Κάτι ηξερε ο Μουρατίδης που έλεγε ότι είχε κάνει λάθος επιλογές στην καριέρα της.
Link to comment
Share on other sites

Ε, επιτέλους ας ποστάρει κάποιος το link του youtube να τελειώνουμε.

Κι εγώ ψάχνω το link για να το ποστάρω αλλά δεν το βρίσκω. :O

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

εγώ πιστεύω πως η τέταρτη θέση θα καταλήθει σε γκρουπ...αλλά δεν ξέρω αν είναι στα χάλια ή στους ΤΡΙΜΙΤΟΝΙΟ!!:lol: τώρα πρώτη και τρίτη θέση σε Νικόλα και ΛΟΥΚΑ!! αλλά πότε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος..όλα είναι πιθανά...!!!
Link to comment
Share on other sites

καθιστε ρε παιδια...ειναι δυνατόν να χε παει στην Ανιτα???Στο ίδιο με τον Κατμαν τη Μαλαμω κ το ΒαςΒας???δλδ σε λιγο θα μ πειτε οτι θα της εγραφε παρατραγουδο κ ο Καρβελας!:p:confused: Σιγουρα δεν εννοειτε τη φορα που πηγε στην Τατιανα?τοτε που θυμωσε ο μουρατ. που ειπε το γλυκα-γλυκα...?? γιατι αλλιως WTF??τοσο εξω επεσα που μου φαινοταν μια χαρα κοπελα κ αξιοπρεπης?

 

lol

Δεν είχε πάει σαν...βας βας, ήταν κάτι σαν καλεσμένη. Πως πάει ο Φλωρινιώτης και κλείνουν χορευτικά τα παρατράγουδα, κάτι τέτοιο :p

Link to comment
Share on other sites

Τέλος το Χ-Factor... Νικητής Λούκας . 2ος ο Νικόλας ( :( ) , 3 Τριημητόνιο και 4οι κόκκινα χαλιά... Δεν το περίμενα να βγει ο Λούκας ... Ήθελα Νικόλα ή Κόκκινα χαλιά αλλά δυστηχώς το fun club του Λούκα ήταν δυνατότερο , μόνο και μόνο λόγω ομορφιας του Λούκα ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

φαινοταν απο χιλιομετρα οτι θα βγει ο λουκας,καποιος να μας πει τωρα στο τελος ποιο ηταν το ξενο τραγουδι.
Link to comment
Share on other sites

Δεν άκουσα... Μόλις βγήκαν τα αποτελέσματα ήρθα και πόσταρα εδώ... Κρίμα ομως ρε Γ@**** για τον Νικόλα :(:(
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...