Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Το προβλημα ποιο ακριβως ειναι στην foto που δειχνεις??? Γιατι καλο το κραξιμο αλλα να δικαιολογουμε και τα λεγαμενα μας....

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε εδώ και θα μάθεις: http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?p=326006#326006

 

Γενικά ακούγονται αρκετά παράπονα για την συσκευή είτε για χαμηλής ποιότητας κατασκευή είτε για άλλου είδους τεχνικά (interface) κτλ.

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε εδώ και θα μάθεις: http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?p=326006#326006

 

Γενικά ακούγονται αρκετά παράπονα για την συσκευή είτε για χαμηλής ποιότητας κατασκευή είτε για άλλου είδους τεχνικά (interface) κτλ.

κακα μαντατα αλλα θα περιμενω πρωτα να το δω απο κοντα.

 

Στην ιστοσελίδα της nokia ->home page εχει το 5800 και γραφει available now...!:D

Σημαίνει κάτι αυτο?:confused:

 

σημαινει αλλα και με οσα βγαινουν στην φορα ελπιζω να μην ειναι μουφα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε εδώ και θα μάθεις: http://www.symbian-freak.com/forum/viewtopic.php?p=326006#326006

 

Γενικά ακούγονται αρκετά παράπονα για την συσκευή είτε για χαμηλής ποιότητας κατασκευή είτε για άλλου είδους τεχνικά (interface) κτλ.

αυτό που λένε συνήθως είναι ότι πληρώνεις παίρνεις.

Γι αυτό η χαμηλή τιμή του όπως ακούγεται για το πρώτο touchscreen της NOKIA μπορεί να δικαιολογεί κάποια πράγματα.

Για μένα αυτήν την στιγμή υπάρχουν καλύτερες λύσεις σε κινητά touchscreen ή άλλες ΝΟΚΙΑ επιλογές. Θα περιμένω καλύτερα την επόμενη κυκλοφορία της ΝΟΚΙΑ πάνω στις οθόνες αφής.

Αυτό που βλέπω εγώ είναι οτι οι πιο πολλοί θα το πάρουν για να τους φύγει η απορία πως είναι το symbian σε touch. :)

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι ο χειρισμός του κινητού με πενάκι είναι κουραστικός και το 5800 μαζί με το iphone και ελάχιστα άλλα κινητά προσφέρουν την πολυπόθητη stylus-free εμπειρία.
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Προς τι τα ερωτηματικα;

 

Δεν ειναι 2 gb αλλα 8.Ελπιζω μονο να μην εχει τα χαλια της καρτας που εχει το n82.

 

τι εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Στο expansys πάντως το πάνε απο βδομάδα σε βδομάδα :) . Μάλλον ούτε για δώρο χριστουγέννων πάει αλλα καλύτερα για δώρο καθαρά δευτέρας :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς?

Πολλοί κάτοχοι του Ν82, αντιμετώπισαν πρόβλημα με την 2GB που περιλαμβάνεται στο πακέτο αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

Στο Nokia Shop της Γλυφάδας, απέναντι από τα McDonald's που ρώτησα σήμερα, μου είπαν για το πρώτο δίμηνο του 2009 και δεν ξέρουν ακόμα ενδεικτική τιμή.

 

Πολύ θολό το τοπίο ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγω βλεπω οτι ξεκαθαριζει και παει για Q1,'09 παραλληλα με το λανσαρισμα της CWM
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σε ένα ΟΤΕshop που είχα ρωτήσει πριν από καιρό μου είχανε πει οτι τελευταία τα καινούρια μοντέλα τα φέρνουν τα ΟΤΕshop (είτε τα fake είτε τα κανονικά). Σήμερα πήγα στο ίδιο και είδα το fake και μου είπε το αναμένουνε. Τώρα απλώς έδωσα μια ακόμα πληροφορία όσων αφορά το θέμα αναμονής. Πάντως το κινητό που έχει το τύπος στην φωτογραφία και ντεμέκ έχει χαλάσει πρέπει να έχει φάει τρελό πέσιμο από ταράτσα πολυκατοικίας, γιατί λίγο χλωμό το κόβω να έπεσε από ύψος τραπεζιού πχ και να άνοιξε έτσι!!! Τουλάχιστον όσες συσκευές είχα και φάγανε πέσιμο καμιά δεν είχε τέτοια αποτελέσματα.
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Οριστικα τελη ιανουαριου το νωριτερο με αρχες φλεβαρη το αργοτερα επισημα απο τα κεντρικα της( αλφα.....) .Για αυτο παραγγελνω το meizu m8 στα 309 ευρω και τελος ας το εχουν να το χαιρονται
Link to comment
Share on other sites

Παντως πληθαινουν οι γκρινιες και το αρνητικο feedback απο ατομα που το χουν αγορασει ανα τον κοσμο.Μετρια ποιοτητα κατασκευης,ασυναρτητο μενου,πολλα bugs,μετρια καμερα/video κτλ.Κι αντε για 350 ευρω λες δεν πειραζει αλλα τα 700 που ζηταει η nokia για το Ν97 π.χ ειναι too much

 

Και γνωριζοντας τη nokia και τις τακτικες της,η πλακα ειναι πως σιγα σιγα θα εξελισσει την πλατφορμα S60 touch προσθετοντας gestures(flick scroll κτλ) μικροβελτιωσεις οπως τα widgets στο Ν97 κτλ τιμωροντας ετσι τους early adopters

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Οριστικα τελη ιανουαριου το νωριτερο με αρχες φλεβαρη το αργοτερα επισημα απο τα κεντρικα της( αλφα.....) .Για αυτο παραγγελνω το meizu m8 στα 309 ευρω και τελος ας το εχουν να το χαιρονται

+1 και απο εμένα. Αύριο πάω να αγοράσω το omnia και ο θεός βοηθός :)

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ενα ακομα βαρετο unboxing video ,αυτην την φορα στα βουλγαρικα

απο Mobile Bulgaria'

 

Video: Nokia 5800 XpressMusic unboxing

http://www.engadget.com/2008/12/15/video-nokia-5800-xpressmusic-unboxing/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...