Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το skroutz εχει ολες τις τιμες απο ολα τα καταστηματα. Τα καταστηματα που μας ενδιαφερουν ειναι τα:Multirama,Πλαισιο και Γερμανος γιατι μονο απο εκει αγοραζουμε( οι περισσοτεροι). Αντε και κανενα Vodafone,Wind η Κοσμοτε.

Το Πλαισιο το εχει 160€ Μειωθηκε 20€.

 

 

Ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια στο ποια θεωρεί ενδιαφέρονται καταστήματα. Ωστόσο η τιμή είναι αντικειμενικό κριτήριο, και εφόσον είναι χαμηλότερη είναι άτοπο να την ανεβάζουμε +20 ευρώ επειδή τόσο το κοστολογούν τα 3 μαγαζιά που μας ενδιαφέρουν

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

5)και θα ηθελα επισης να μπορω να στελνω με ανεσι μηνυματα

 

πολλα ζηταω???:innocent:

 

Oσο αναφορα τα μνμτ ειναι τελειο... Εγω ποτε δεν περιμενα οτι θα ηταν τοσο ευκολο να γραψεις μνμ σε οθονη αφης! Οσο για την τιμή του εγω το πήρα 165Ε από το e-shop!!!

Link to comment
Share on other sites

Oσο αναφορα τα μνμτ ειναι τελειο... Εγω ποτε δεν περιμενα οτι θα ηταν τοσο ευκολο να γραψεις μνμ σε οθονη αφης! Οσο για την τιμή του εγω το πήρα 165Ε από το e-shop!!!
Mια χαρα ειναι,τελειο...πιστευω οτι σε εχει ικανοποιησει πολυ ε?
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κατι? Μπορώ να αλλάξω θέματα στο cookie???

 

Κανινικα οχι..αλλα ειχε τυχει και ειχα πεσει σε διαφορα sites που ελεγαν εναν τροπο πως να βαλεις θεματα (για το lg viewty ηταν..λογικα το ιδιο θα ισχυει και στο μπισκοτο) και ειχε και διαφορα να κατεβασεις..αλλα δν θυμαμαι πως λεγοταν..απλα google it και κατι θα βρεις..:google:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κατι? Μπορώ να αλλάξω θέματα στο cookie???
Οχι δεν μπορεις...δυστυχως ειναι ενα μειονεκτημα του:(
Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή Theme προς το παρόν δεν είναι δυνατή χωρίς να κάνει κάποιος hacking στο κινητό (κάτι που είναι επικίνδυνο να χαλάσει το cookie και δεν το καλύπτει η εγγύηση). Κάποιοι είχαν επιτυχία:
αλλά δεν νομίζω να αξίζει να ρισκάρει κανείς το κινητό του. Σε ένα ξένο φόρουμ ξεκίνησαν μια προσπάθεια για να πείσουν την LG να δώσει αυτή την δυνατότητα σε μελλοντική αναβάθμιση: http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,2409.0.html. Μένει να δούμε το αποτέλεσμα.
Link to comment
Share on other sites

Τοτε καλα ελεγα...:):O

 

Μα δεν είπα ότι φταις εσύ. Απλά στο Γερμανό σου είπαν ... :X

 

Γιατι το λες αυτο;

 

Γιατί όλα τα μαζικά παραγόμενα καταναλωτικά αγαθά όσο παλιώνουν η τιμή τους πέφτει. :)

 

Για την ερώτηση σχετικά με την αλλαγή του θέματος, πράγματι είναι κρίμα να μην υπάρχει δυνατότητα αλλαγής του. Αλλά μη ξεχνάμε ότι ουσιαστικά είναι μια συσκευή στην εισαγωγική ("φτηνή") κατηγορία και δε μπορούμε να τα έχουμε όλα.

Όποιος θέλει κάτι παραπάνω (όπως η αφεντιά μου π.χ. που γλυκοκοιτάει τα Arena & Renoir) ψάχνει για μεγαλύτερα αδελφάκια του cookie.

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΔΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΛΑ ΓΑΜ@#!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΡ'ΟΛΟ Π ΔΝ ΕΧΕΙ 3G Κ ΦΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΧΕΖΕΙ ΑΦΤΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!(174 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ VODAFONE):cool:
Sony Ericsson Xperia X8 White ¦ Unlocked Bootloader 11W31¦ GingerDX 0.28 ¦ Alfs Kernel ¦ Overclocked @ 748~768 mhz :cool:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μια βοηθεια καποιος αν ξερει, ειχα το cookie συνδεδεμενο στο pc στις εικονες κ χτυπησε οποτε τραβηξα το καλωδιο για να μιλησω και απο κεινη την ωρα δε μου βλεπει τις εικονες σε καμια μνημη κανει restart δλδ οταν παω :( να πω πως αν το συνδεσω στο pc ανοιγουν κανονικα αρα υπαρχουν
Link to comment
Share on other sites

ΠΕΔΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΠΛΑ ΓΑΜ@#!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΡ'ΟΛΟ Π ΔΝ ΕΧΕΙ 3G Κ ΦΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΧΕΖΕΙ ΑΦΤΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!(174 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ VODAFONE):cool:

 

Με γεια σου φίλε μου.... :up: , καλό έεεε ??!!!!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κάποιος απο εσάς να μου έλεγε κάποιες ιστιοσελίδες που θα μπορούσα να βρώ σχετικά wallpapers και Screensavers για το "μπισκοτάκι"

ευχαριστώ προκαταβολικά. . .

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κάποιος απο εσάς να μου έλεγε κάποιες ιστιοσελίδες που θα μπορούσα να βρώ σχετικά wallpapers και Screensavers για το "μπισκοτάκι"

ευχαριστώ προκαταβολικά. . .

 

Eδω θα βρεις πολλα τετοια..:)

http://www.zedge.net/

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μια βοηθεια καποιος αν ξερει, ειχα το cookie συνδεδεμενο στο pc στις εικονες κ χτυπησε οποτε τραβηξα το καλωδιο για να μιλησω και απο κεινη την ωρα δε μου βλεπει τις εικονες σε καμια μνημη κανει restart δλδ οταν παω :( να πω πως αν το συνδεσω στο pc ανοιγουν κανονικα αρα υπαρχουν

 

Όταν είναι συνδεδεμένη μια συσκευή μνήμης με το PC πρέπει να γίνει σωστή αποδέσμευση από το λειτουργικό και μετά να αφαιρεθεί το καλώδιο. Αλλιώς υπάρχουν πολύ μεγάλες πιθανότητες να προκληθεί ζημιά στο file system. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ξανασυνδέσεις το κινητό με τον υπολογιστή ως συσκευή μαζικής αποθήκευσης και να χρησιμοποιήσεις τα windows για να κάνουν έλεγχο και αυτόματη επιδιόρθωση σφαλμάτων. (το περίεργο είναι πάντως ότι όπως λες στον υπολογιστή δουλεύουν!)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μια βοηθεια καποιος αν ξερει, ειχα το cookie συνδεδεμενο στο pc στις εικονες κ χτυπησε οποτε τραβηξα το καλωδιο για να μιλησω και απο κεινη την ωρα δε μου βλεπει τις εικονες σε καμια μνημη κανει restart δλδ οταν παω :( να πω πως αν το συνδεσω στο pc ανοιγουν κανονικα αρα υπαρχουν

Αν κανεις ατιγραφο ασφαλειας και μετα διαμορφωση μνημης;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κάποιος απο εσάς να μου έλεγε κάποιες ιστιοσελίδες που θα μπορούσα να βρώ σχετικά wallpapers και Screensavers για το "μπισκοτάκι"

ευχαριστώ προκαταβολικά. . .

 

http://www.mylgcookie.com/index.php

 

http://www.lg-cookie.com/index.php

 

http://mobile360.org/category/mobile-games/touchscreen-games

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω απο χθες ενας κατοχος του cookie...με κατενθουσιασε και η οθονη αφης του ειναι παρα παλυ καλη!! αλλα οταν το εβαλα να το συνδεσω με τον υπολογιστη δεν το αναγνωριζει..μπορει καποιος να με βοηθησει??

 

thanks προκαταβολικα!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι και εγω απο χθες ενας κατοχος του cookie...με κατενθουσιασε και η οθονη αφης του ειναι παρα παλυ καλη!! αλλα οταν το εβαλα να το συνδεσω με τον υπολογιστη δεν το αναγνωριζει..μπορει καποιος να με βοηθησει??

 

thanks προκαταβολικα!!

Μεγια και σε εσενα!

Οταν το συνδεεις στον Η/Υ πρεπει να ειναι ξεκλειδωμενο.

Εχεις και το ΟΜΝΙΑ;

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξεκλειδωτο αλλα στο lg pc suite II μου λεει πως το κινιτο δεν μπορει να συνδεθεί...εσυ το συνδέεις με καπιο αλλο προγραμμα??

οχι δεν εχω το OMNIA απλα σκευτομουν να το παρω!!

thnks!

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξεκλειδωτο αλλα στο lg pc suite II μου λεει πως το κινιτο δεν μπορει να συνδεθεί...εσυ το συνδέεις με καπιο αλλο προγραμμα??

οχι δεν εχω το OMNIA απλα σκευτομουν να το παρω!!

thnks!

Kαι εγω το ιδιο προβλημα ειχα...πρεπει να εγκαταστησεις κατι USB Drivers.Δεν θυμαμαι πως λεγεται το προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...