Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πόσο κρατά η μπαταρία με μέτρια χρήση και κλειστό νύχτα;

 

2-3 ημερες

 

Το δικό μου κρατάει 3-4 μέρες με μέτρια χρήση χωρίς να το κλείνω το βράδυ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια.. θελω να αγορασω λιγα accesories για το cookie μου.. σκεφτικα το ebay.. αλλα θελω πολλα πραγματα .. προτιμω να ειναι ολα απο εναν seller.. να μην αγοραζω το καθε πραγμα και απο αλλον.. αν μπορει καποιος φιλος εδω να βοηθησει θα ειναι καλα για ολους μας γιατι ισως να θελουν να αγορασουν και αλλοι..

π.χ. να σας γραψω λιγα link για να δειτε τι θελω..

 

http://cgi.ebay.com/Car-FM-Transmitter-Handsfree-for-LG-KP500-Cookie_W0QQitemZ350154074445QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item5186cf294d&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A3|66%3A2|39%3A1|293%3A2|294%3A50

 

http://cgi.ebay.com/Clear-Crystal-Hard-Skin-Case-Cover-For-LG-KP500-Cookie_W0QQitemZ280359051115QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches?hash=item4146b39f6b&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms=|293%3A2|294%3A30

 

http://cgi.ebay.com/3-5mm-Audio-Headphone-Adaptor-For-LG-KP500-Cookie-KC910_W0QQitemZ280366252486QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneBatteries?hash=item41472181c6&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1234|293%3A1|294%3A50

 

http://cgi.ebay.com/6-x-COVER-CASE-FOR-LG-KP500-Cookie-Screen-Protectors_W0QQitemZ270420695511QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item3ef65459d7&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A3|66%3A2|39%3A1|293%3A2|294%3A50

 

thanks για τον χρονο σας!!

ελπιζω να με :help:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.. θελω να αγορασω λιγα accesories για το cookie μου.. σκεφτικα το ebay.. αλλα θελω πολλα πραγματα .. προτιμω να ειναι ολα απο εναν seller.. να μην αγοραζω το καθε πραγμα και απο αλλον.. αν μπορει καποιος φιλος εδω να βοηθησει θα ειναι καλα για ολους μας γιατι ισως να θελουν να αγορασουν και αλλοι..

π.χ. να σας γραψω λιγα link για να δειτε τι θελω..

 

 

 

http://cgi.ebay.com/Clear-Crystal-Hard-Skin-Case-Cover-For-LG-KP500-Cookie_W0QQitemZ280359051115QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches?hash=item4146b39f6b&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms=|293%3A2|294%3A30

 

 

 

thanks για τον χρονο σας!!

ελπιζω να με :help:

 

Για τα υπόλοιπα δε γνωρίζω, αλλά για τις θήκες τύπου clear crystal μπορώ να σου πω ότι μετά από λίγο αρχίζουν να γδέρνονται οι να κάνουν κάτι σχηματάκια σαν ιστός αράχνης τα οποία δείχνουν πολύ άσχημα.

Προτίμησε θήκη σιλικόνης, εφαρμόζει καλύτερα και μπορείς να διαλέξεις και σε διαφορετικό χρώμα για να αλλάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Για τα υπόλοιπα δε γνωρίζω, αλλά για τις θήκες τύπου clear crystal μπορώ να σου πω ότι μετά από λίγο αρχίζουν να γδέρνονται οι να κάνουν κάτι σχηματάκια σαν ιστός αράχνης τα οποία δείχνουν πολύ άσχημα.

Προτίμησε θήκη σιλικόνης, εφαρμόζει καλύτερα και μπορείς να διαλέξεις και σε διαφορετικό χρώμα για να αλλάζεις.

 

ok! thanks φιλε..

μαλλον σιλικονης θα παρω..

Link to comment
Share on other sites

από ότι ξέρω όχι:(

 

απέκτησα ένα μπισκοτάκι κι εγώ για την κοπελιά μου, εντυπώσεις:

 

-> ο ήχος που λετε συνέχεια εγώ τον βρίσκω μια χαρά. Δεν ξέρω εάν τον βελτίωσαν.

-> πολύ μικρή και ελαφρυά κατασκευή

-> όμορφο ui

-> καλή οθονούλα για τα λεφτά του

-> μικρό SAR (0.41)

 

μειονεκτήματα:

 

-> δεν μπορείς να γράψεις sms σε qwerty πληκτρολόγιο, πολύ μικρά κουμπιά

-> κάκιστα ακουστικά

-> θα τους χάλαγε να έχουν mini-usb βύσμα για φόρτιση και συνδεση με το pc ? :mad:

 

overall για τα 151 ευρώ που στοίχισε είναι value4money.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

------HACK COOKIE!!!!-------(μορφη βιντεο)

Γεια παιδια εγω παντος εψαξα και δεν ξερω αν λειτουργει περιμενω εσας να το δοκιμασετε πρωτα (αν θελετε) και θα δω και εγω.

Eχω βρει ενα βιντεακι πως να χακαριθει το μπισκοτο(για να γινει iphone νμζ:lol:) και μου φενεται οτι εχει αποτελεσμα οποιος ειναι παντως τολμιρος ας το κανει

στο κινητο του:X

 

link:http://www.youtube.com/watch?v=sF_jEWREmqY

: Thanks:
Link to comment
Share on other sites

------HACK COOKIE!!!!-------(μορφη βιντεο)

Γεια παιδια εγω παντος εψαξα και δεν ξερω αν λειτουργει περιμενω εσας να το δοκιμασετε πρωτα (αν θελετε) και θα δω και εγω.

Eχω βρει ενα βιντεακι πως να χακαριθει το μπισκοτο(για να γινει iphone νμζ) και μου φενεται οτι εχει αποτελεσμα οποιος ειναι παντως τολμιρος ας το κανει

στο κινητο του

 

link:http://www.youtube.com/watch?v=sF_jEWREmqY

Ασφαλές φαίνεται αλλά δεν είναι για Vista!

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως την παλεύετε με το σμσ;; Εχει ένα ηλίθιο bug που όταν γράφεις μία λέξη και ενω πατήσεις το κουμπί αλλα δεν το πάρει στην σβήνει και ξεκινά από την αρχή της λέξης σαν να μην την πληκτρολογησες. Η κοπελιά μου έχει λαλήσει.:mad::lol:

 

πχ κ-α-λ-η-μ ...πατάς το ε αλλά δεν το παίρνει λογω αφής ξανά πατάς το ε και σβήνει τα προηγούμενα γράμματα και ξεκινά με το ε!:baby::tease:

 

μόνο το πενάκι σώζει λιιιγο την κατάσταση αλλά wannabe iphone touch-like με πενάκι; Ελεος! :wacko:

 

* μην μου πείτε περι τιμής, αν δεν μπορει να κάνει κατι σωστά να μην το πουλά 150 ευρώ. Να βάλει πλήκτρα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως την παλεύετε με το σμσ;; Εχει ένα ηλίθιο bug που όταν γράφεις μία λέξη και ενω πατήσεις το κουμπί αλλα δεν το πάρει στην σβήνει και ξεκινά από την αρχή της λέξης σαν να μην την πληκτρολογησες. Η κοπελιά μου έχει λαλήσει.:mad::lol:

 

πχ κ-α-λ-η-μ ...πατάς το ε αλλά δεν το παίρνει λογω αφής ξανά πατάς το ε και σβήνει τα προηγούμενα γράμματα και ξεκινά με το ε!:baby::tease:

 

μόνο το πενάκι σώζει λιιιγο την κατάσταση αλλά wannabe iphone touch-like με πενάκι; Ελεος! :wacko:

 

* μην μου πείτε περι τιμής, αν δεν μπορει να κάνει κατι σωστά να μην το πουλά 150 ευρώ. Να βάλει πλήκτρα.

 

Nαι κι εγω το εχω παρατηρησει..και δν θα σου πω τπτ περι τιμης γτ εχεις δικιο..μπορει να ειναι φθηνο αλλα αυτα που λεει να τα κανει σωστα..:O

Εγω εχω βρει και καποια αλλα που με ενοχλουν στο cookie και επισης για να πω την αληθεια μου ελειψαν τα κινητα με το κανονικο πληκτρολογιο..:this:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως την παλεύετε με το σμσ;; Εχει ένα ηλίθιο bug που όταν γράφεις μία λέξη και ενω πατήσεις το κουμπί αλλα δεν το πάρει στην σβήνει και ξεκινά από την αρχή της λέξης σαν να μην την πληκτρολογησες. Η κοπελιά μου έχει λαλήσει.:mad::lol:

 

πχ κ-α-λ-η-μ ...πατάς το ε αλλά δεν το παίρνει λογω αφής ξανά πατάς το ε και σβήνει τα προηγούμενα γράμματα και ξεκινά με το ε!:baby::tease:

 

μόνο το πενάκι σώζει λιιιγο την κατάσταση αλλά wannabe iphone touch-like με πενάκι; Ελεος! :wacko:

 

* μην μου πείτε περι τιμής, αν δεν μπορει να κάνει κατι σωστά να μην το πουλά 150 ευρώ. Να βάλει πλήκτρα.

 

Το κινητό είναι πολύ καλό, αλλά αυτό το bug είναι όντως ΠΟΛΥ εκνευριστικό...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις πως την παλεύετε με το σμσ;; Εχει ένα ηλίθιο bug που όταν γράφεις μία λέξη και ενω πατήσεις το κουμπί αλλα δεν το πάρει στην σβήνει και ξεκινά από την αρχή της λέξης σαν να μην την πληκτρολογησες. Η κοπελιά μου έχει λαλήσει.:mad::lol:

 

πχ κ-α-λ-η-μ ...πατάς το ε αλλά δεν το παίρνει λογω αφής ξανά πατάς το ε και σβήνει τα προηγούμενα γράμματα και ξεκινά με το ε!:baby::tease:

 

μόνο το πενάκι σώζει λιιιγο την κατάσταση αλλά wannabe iphone touch-like με πενάκι; Ελεος! :wacko:

 

* μην μου πείτε περι τιμής, αν δεν μπορει να κάνει κατι σωστά να μην το πουλά 150 ευρώ. Να βάλει πλήκτρα.

 

Το έχω προσέξει κι εγώ! Δεν είναι bug! Και στους Η/Υ γίνεται! Αντί να πατήσεις ακριβώς στο πλήκτρο, κάνεις κατά λάθος highlight τη λέξη οπότε αν δεν το προσέξεις και πατήσεις κάτι άλλο μετά, σβήνεται η λέξη! Αν το σκεφτείς λίγο λογικά... ;)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω προσέξει κι εγώ! Δεν είναι bug! Και στους Η/Υ γίνεται! Αντί να πατήσεις ακριβώς στο πλήκτρο, κάνεις κατά λάθος highlight τη λέξη οπότε αν δεν το προσέξεις και πατήσεις κάτι άλλο μετά, σβήνεται η λέξη! Αν το σκεφτείς λίγο λογικά... ;)

 

Ποιος του είπε να κάνει highlight? Στα άλλα κινητά γιατί δεν γίνεται? :confused:

Το θεωρώ άκρως εκνευριστικό, καλά δεν συζητάω τι μουρμούρα έχω ακούσει από την συμβία...:( :lol::mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος του είπε να κάνει highlight? Στα άλλα κινητά γιατί δεν γίνεται? :confused:

Το θεωρώ άκρως εκνευριστικό, καλά δεν συζητάω τι μουρμούρα έχω ακούσει από την συμβία...:( :lol::mad:

γίνεται και στα άλλα κινητά.Δεν είναι bug.Eίναι σαν να ''μπλεδιάζεις'' τη λέξη.Αν δεις πως γίνεται αυτό,δεν έχεις παρά να πατήσεις σε ένα τυχαίο μέρος της οθόνης και μετά να συνεχήσεις τη πληκτρολόηγηση χωρίς να σβήσει κάποια λέξη...:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

γίνεται και στα άλλα κινητά.Δεν είναι bug.Eίναι σαν να ''μπλεδιάζεις'' τη λέξη.Αν δεις πως γίνεται αυτό,δεν έχεις παρά να πατήσεις σε ένα τυχαίο μέρος της οθόνης και μετά να συνεχήσεις τη πληκτρολόηγηση χωρίς να σβήσει κάποια λέξη...:)

 

στο Ν95 και Ν82 που είχα και έχω δεν το κάνει.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

στο Ν95 και Ν82 που είχα και έχω δεν το κάνει.

Μιλάω για κινητά με οθόνη αφής πάντα!:)Και όχι σε όλα,αλλά σε πολλά!:)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω που εχω ipod touch και το cookie αν χειριστεις πρωτα το ipod touch και μετα πιασεις το cookie τοτε πραγματικα ειναι μερα με την νυχτα..απλα ειναι οτι τα itouch και iphone εχουν οθονη απο γυαλι και οταν την πιεζεις νιωθεις μια σιγουρια σε σχεση με το cookie...τεσπα 150 ευρωπουλα εχει μια χαρα ειναι, δν νομιζω να υπαρχει αλλο κινητο σε αυτη την τιμη (εξαιρεση τα κινεζικα..)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω που εχω ipod touch και το cookie αν χειριστεις πρωτα το ipod touch και μετα πιασεις το cookie τοτε πραγματικα ειναι μερα με την νυχτα..απλα ειναι οτι τα itouch και iphone εχουν οθονη απο γυαλι και οταν την πιεζεις νιωθεις μια σιγουρια σε σχεση με το cookie...τεσπα 150 ευρωπουλα εχει μια χαρα ειναι, δν νομιζω να υπαρχει αλλο κινητο σε αυτη την τιμη (εξαιρεση τα κινεζικα..)

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!Και εγω έχω το iTouch!απο αυτό είμαι τώρα!

Αν πιάσω το μπισκοτο τώρα ο οθόνη του θα μου φανεί λες και είναι βαθιά μέσα στο κινητό και πρέπει να την πίεση με πολύ δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

Καποιου ειδους αναβαθμιση δεν παιζει...οπως στα Νοκια?Το πηρε η κοπελα μου(χωρις να με ρωτησει φυσικα...:angry::angry::angry:) και τωρα μου γκρινιαζει...και συγκεκριμανε για τα μυνηματα για τα οποια μιλουσατε πιο πανω...!Αυτο δεν διορθωνεται με καποιο Update?Α και κατι ακομα...κανενα προγραμματακι παιζει για το κινητακι?:):)

Αυτα προς το παρων...και ευχαριστω εκ των υστερων...!

 

Υ.Γ.:Sorry αν κανω καπου λαθος...πρωτη φορα με Lg βλεπεται....!:O:O

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ήρεμα. Δεν έχετε και χωράφια να χωρίσετε. Τα off-topic μυνήματα αφαιρέθηκαν

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

γίνεται και στα άλλα κινητά.Δεν είναι bug.Eίναι σαν να ''μπλεδιάζεις'' τη λέξη.Αν δεις πως γίνεται αυτό,δεν έχεις παρά να πατήσεις σε ένα τυχαίο μέρος της οθόνης και μετά να συνεχήσεις τη πληκτρολόηγηση χωρίς να σβήσει κάποια λέξη...:)

 

Αυτό που λες δεν παίζει. Είναι κανονικότατο bug 1ον γιατί η λεξη γίνεται hilight χωρίς κανένα λόγο και 2ον γιατί και να πατήσεις σε άσχετο μέρος και να συνεχίζεις την πληκτρολόγηση παλι η λέξη μπορεί να σβήσει (αφού έχει αφαιρεθεί το highlight). Το κινητό είναι πραγματικά pain για μηνύματα...

Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα τα virtual keyboards στα κινητα ειναι πονοκεφαλος οταν θελεις να στελεις ενα sms..:down:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...