Jump to content

PES (Pro Evolution Soccer) 2009


caveman21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγκατεστησα το παιχνιδι στο pc μου στα specifications μου λεει σε ολα ειτε good ειτε οκ εκτος απο την καρτα γραφικων που μου λεει bad.θα μπορεσω να παιξω?

επισης μπορω να συνδεσω το λαπτοπ με την tv για να να παιζω απο εκει το game?αν ναι πως?θα ειναι καλυτερα τα γραφικα?

ευχαριστω εκ των πρωτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγκατεστησα το παιχνιδι στο pc μου στα specifications μου λεει σε ολα ειτε good ειτε οκ εκτος απο την καρτα γραφικων που μου λεει bad.θα μπορεσω να παιξω?

επισης μπορω να συνδεσω το λαπτοπ με την tv για να να παιζω απο εκει το game?αν ναι πως?θα ειναι καλυτερα τα γραφικα?

ευχαριστω εκ των πρωτερων.

 

 

Για το πρώτο σου ερώτημα... δοκίμασε να παίξεις! Το πολύ-πολύ να μην έχεις καλά γραφικά ή καλό framerate, δε θα εκραγεί και το μηχάνημα ντε! Στο δεύτερο ερώτημα ναι, μπορείς αν υποστηρίζει κάτι τέτοιο η κάρτα γραφικών. Γραφικά θα έχεις τα ίδια με του PC αλλά στις ίντσες και την ποιότητα που βγάζει η οθόνη σου.

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο σου ερώτημα... δοκίμασε να παίξεις! Το πολύ-πολύ να μην έχεις καλά γραφικά ή καλό framerate, δε θα εκραγεί και το μηχάνημα ντε! Στο δεύτερο ερώτημα ναι, μπορείς αν υποστηρίζει κάτι τέτοιο η κάρτα γραφικών. Γραφικά θα έχεις τα ίδια με του PC αλλά στις ίντσες και την ποιότητα που βγάζει η οθόνη σου.

 

 

Το δοκιμασα και δεν το παιζει σε πληρη οθονη το παιζει σε μικρη.αμα τ συνδεσω με την τηλεοραση θα παιζει σε πληρη?

Link to comment
Share on other sites

για να στο παιξει σε πληρη οθονη θα πας απο την εναρξη στα προγραμματα-->KONAMI-->PES 2009-->Settings.ΣΤην καρταλα που λεει display απο κατω λεει ''Screen Mode'',εκει θα πατησεις Full Screen και θα το παιζει σε πληρη οθονη ειτε στον υπολογιστη ειτε στην τηλεοραση.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τ εκανα.αλλα τα γραφικα ειναι νορμαλ,οχι τπτ ιδιαιτερο,η καρτα γραφικων μου φταιει ή το game ειναι ετσι?
Link to comment
Share on other sites

ναι,παιζει σε πληρη τωρα 1024:768 4:3

low quality.στα settings.

χμ...δεν ειναι κ οτι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα και στο topic για τις κάρτες γραφικών, στην ίδια ερώτηση, οι κάρτες γραφικών δεν αλλάζουν στα laptop.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχετε παρατηρησει κανενα προβλημα στον ηχο; γιατι σε αρκετες περιπτωσεις κατα την διαρκεια του αγωνα ο ηχος σταματαει και οταν ξεκινα ξανα αναπαραγει συνεχεια το ιδιο...

 

The music mixing device.

Youtube Channel

Blog

Check it out.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kαλησπερα..εχω το εξης προβλημα θελω να κρατησω ολα τα save toy παιχνιδιου ωστε να κανω φορματ στο πισι και αφου ξαναεγκαταστησω το παιχνιδι να βαλω κ το save vste na janω load aυτο το σave..τι πρεπει να κρατησω πριν το φοrmat απο που να το κρατησω και που να το βαλω μετα?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Αν πατήσεις ESC κατά τη διάρκεια του αγώνα και πας στο menu στην επιλογή Command List, θα βρεις τα πάντα! :cool: Έχε υπ' όψιν σου πάντως ότι για να τα βγάλεις όλα με επιτυχία θα χρειαστείς gamepad -με πληκτρολόγιο απλά δε γίνεται.

 

Ησχυουν και για PS2;

 

Ξερει κανεις μερικους καλους παιχτες για μεταγραφη στο MASTER LEAGE

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
kalhspera exw ena propblhma me to pro se pc otan paizw diapistwnw mia pws na to pw oriozhntia grammh arraia k pou. sugkekrimena exw samsung othonh 19ara. k karta grafikwn ge force 8800gt512mb.analush othonhs einai 1440epi 900.epishs ayth th grammh th exw dei k se net kafe opou eixan syndesei pc me tv 32ara peripou lg.
Link to comment
Share on other sites

kalhspera exw ena propblhma me to pro se pc otan paizw diapistwnw mia pws na to pw oriozhntia grammh arraia k pou. sugkekrimena exw samsung othonh 19ara. k karta grafikwn ge force 8800gt512mb.analush othonhs einai 1440epi 900.epishs ayth th grammh th exw dei k se net kafe opou eixan syndesei pc me tv 32ara peripou lg.

 

Στις ριθμυσεις του παιχνιδιου για αναλυση επελεξε (1280Χ960) 4:3. Μερικες φορες στην αναλυση (1280Χ1024) 5:4 βγαζει αυτη την γραμμη. Και στην κατηγορια options επελεξε και τα τρια τετραγωνακια! Αν πάλι δεν λειτουργει υπαρχει ακομα ενα ενδεχομενο: Η αναλυση της οθονης του υπολογιστη πρεπει να ειναι στα 60Ηz. Καποτε αλλαζει και πηγαινει στα 70 ή στα 75Hz

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Στις ριθμυσεις του παιχνιδιου για αναλυση επελεξε (1280Χ960) 4:3. Μερικες φορες στην αναλυση (1280Χ1024) 5:4 βγαζει αυτη την γραμμη. Και στην κατηγορια options επελεξε και τα τρια τετραγωνακια! Αν πάλι δεν λειτουργει υπαρχει ακομα ενα ενδεχομενο: Η αναλυση της οθονης του υπολογιστη πρεπει να ειναι στα 60Ηz. Καποτε αλλαζει και πηγαινει στα 70 ή στα 75Hz

 

s eyxaristw file mou telika htan auto me th anlush ebala to 1280epi960 k luthike to problem me th grammh. na rwthsw kati allo osos afora to on line kommati t paixnidiou m zhtaei kati id ti einai auta;;; authentiko t xw. k to on line paizei kala;;briskw antrwpous apo olo t kosmo k paizw;;;an xereis anamenw th polutimh bohtheia sou.exw kanei k update an thymamai kala sto game.

 

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

s eyxaristw file mou telika htan auto me th anlush ebala to 1280epi960 k luthike to problem me th grammh. na rwthsw kati allo osos afora to on line kommati t paixnidiou m zhtaei kati id ti einai auta;;; authentiko t xw. k to on line paizei kala;;briskw antrwpous apo olo t kosmo k paizw;;;an xereis anamenw th polutimh bohtheia sou.exw kanei k update an thymamai kala sto game.

 

Συγγνωμη φιλε αλλα εδω και 5 χρονια που παίζω ΡΕς ποτε δεν εχω παιξει online. Αυτο με το ID μηπως ειναι το ID του internet?Για να το βρεις ακολουθα αυτα τα βήματα:

win vista: δεξι κλικ στο εικονιδειο κατω δεξια του ιντερνετ-> network and sharing center-> view status-> details-> ειναι ο αρι8μος που γραφει διπλα απο το ΙPv4 IP Address

win XP: Δεν ειμαι και πολυ σιγουρος αλλα και εδω καπως ετσι θα ειναι.Ας ελπισουμε οτι εχεις win vista!

 

Eλπιζω να βοηθησα λιγακι!;):worry:

If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
πηρα πσ3 χτες το καινουριο με τα 120gb me pro 2009 πως κανω update sto paixnidi στο ps3 παρακαλω πολυ πειτε μου τη διαδικασια.
Link to comment
Share on other sites

πηρα πσ3 χτες το καινουριο με τα 120gb me pro 2009 πως κανω update sto paixnidi στο ps3 παρακαλω πολυ πειτε μου τη διαδικασια.

 

Δεν έχει διαδικασία. Ξεκινάς το παιχνίδι και εφόσον είσαι συνδεδεμένος στο playstation network θα σου βγάλει το update μόνο του.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα καταφερα κ εφτοιαξα ολα τα απαιτουμενα για να παιξω on line pro 2009 στο υπολογιστη μου. τρελλο lag μπηκα σ ενα γερμανικο server. αν εχετε να μου προτεινετε καποιο δωματιο που να μπορω να παιξω.επισης οση ωρα προσπαθουσα να παιξω προσπαθουσα να κανω εξοδο απο το on line και δε μπορεσα. δωστε μου τ φωτα σας.
Link to comment
Share on other sites

παρατηρησα κ κατι αλλο επαιξα το παιχνιδι κ στο υπολογιστη μου κ ειδα οτι πχ με τη μπαρτσελονα που παιρνω σαν ομαδα στο υπολογιστη ηταν ποιο γρηγορα οταν παταγα τ τρεξιμο σε σχεση με το ps3 που δε μου φανηκε γρηγορο.εχει καποια επιλογη στο πσ3 για να ρυθμισεις την ταχυτητα του παιχνιδιου;;;
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το ντέμο...

Δεν ξέρω,δεν μου άρεσε καθόλου...Πολύ ΑΡΓΟ μου φάνηκε (όχι λόγω επιδόσεων του υπολογιστή,καταλαβαίνετε τι λέω)...

 

Ξενέρωσα :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...