Jump to content

Samsung GT-M8800 Pixon


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ρε παιδια πια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου του τηλεφωνου εγω εχω την Μ8800ΒDHK3 υπαρχη πιο κενουργια απαντιστεμου σας παρακαλω και κατι αλλο το βραδυ η φωτογραφιες χολενουν ετσι ειναι η μονο σε μενα το κανη ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το πρόλαβα.... το έμαθα αργά και είχα και 120Ε επιδότηση οπότε θα μου ερχόταν τελείως τσάμπα το τηλεφωνάκι...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το πρόλαβα.... το έμαθα αργά και είχα και 120Ε επιδότηση οπότε θα μου ερχόταν τελείως τσάμπα το τηλεφωνάκι...

 

το κινητακι ειναι φοβερό παντως..Ειδικα ο ηχος του, πολυ δυνατός κ ποιοτικός..Η καλυτερη αγορα που εχω κανει με 150 ευρω.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το πήρε κι ένας φίλος και το είδα από κοντά.

Για αυτά τα λεφτά είναι ότι πιο καλό μπορείς να πάρεις. Βέβαια το λειτουργικό του δεν είναι Win και ένα άλλο που δεν μου άρεσε είναι ότι το πενάκι είναι κρεμαστό...

Αν και δε νομίζω ότι πολυχρειάζεται πενάκι...

Φωτο δεν έχω δει ακόμα, όταν θα δω θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρακληση το τηλεφωνο το βραδι χολενη στης φωτογραφιες ετσι ειναι η το κανη μονο σε μενα. και κατι ακομη οποιος ξερη ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου ας μου απαντειση εγω εχω την Μ8800BDHK3 kατα τα αλλα το τηλεφωνο ειναι πολυ σουπερ πολυ γρηγορο μενου τρομακτικες φωτο μονο στο απολιτο σκοταδι υστερη λιγο εναντη του ξενον φλας η οθονη αφης τελεια τι να πω και η τιμητου σουπερ
Link to comment
Share on other sites

To κινητό παρέδωσε το πνεύμα του...

Κόλλησε η οθόνη και δεν γίνεται τίποτα από το πρώι.

Κρίμα. Πάνω που είχα πεί πως δεν θα το αλλάξω σύντομα.

Ήδη ψάχνω να το αντικαταστήσω.

 

(είναι η 2η φορά που μου το κάνει αλλά τώρα δεν λέει να γίνει τίποτα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γιατι δεν το πας στην smartec ? http://www.smartec.gr/index.php

 

το ίδιο πρόβλημα είχαμε και εμείς, θα πάω αύριο να το παραλάβω να μάθω τι είχε (χαλασμένη οθόνη ή software πρόβλημα)

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναγκαστηκε να το παω καπου.

Υστερα απο ( πολλες ωρες ) μου ξεκολλησε. :rolleyes:

 

Οπως και να εχει την αποφαση μου την εχω παρει και ειμαι μεταξυ

ΟΜΝIA HD και HTC HD

Link to comment
Share on other sites

Εμάς μας άλλαξαν οθόνη, όλα καλά.

Μέχρι να χειροτερεύσει το πρόβλημα γινόταν και αυτό που περιγράφεις, δηλαδή κόλλαγε και ξεκόλλαγε μόνο του μετά από ώρες.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι εχει ενα καμμενο pixel το οποιο φαινεται σε οποιο μενου κι αν ειμαι...με το που ανοιγω την καμερα και πηγαινω στο βιντεο αυτοματως τα pixels στην οθονη πολλαπλασιαζονται...μαλλον η οθονη τα χει παιξει...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα,ξερει κανεις αν στο κινητακι μπαινει καποιο σοβαρο προγραμμα πλοηγησης GPS???
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Παιδιά έχετε το ίδιο πρόβλημα με εμένα? Στα βιντεάκια που παίρνω έχει τέλεια εικόνα και ήχο όμως σε μέρος με δυνατή μουσική κόβεται σχεδόν εντελώς ο ήχος.Δεν έχω απαίτηση να παίζει καθαρά τον ήχο εφόσον είναι πολύ δυνατά όμως τουλάχιστον να ακουγόταν κάτι..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
skeftomai na to agorasw apo to kotsobolo 199 euro ti lete einai eukairia

 

Ειναι πολυ καλη ευκαιρια..και το C905 στα 199 στα multirama ειναι ακομα καλυτερη..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδια!

 

Να ρωτησω κατι...

 

Εαν κανεις flash το Samsung Pixon και αλλαξεις firmware αλλαζει ο αριθμος ΙΜΕΙ;;;; (ή γενικα αν αλλαζει, εφοσων κανεις flash..)

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

 

Να ρωτησω κατι...

 

Εαν κανεις flash το Samsung Pixon και αλλαξεις firmware αλλαζει ο αριθμος ΙΜΕΙ;;;; (ή γενικα αν αλλαζει, εφοσων κανεις flash..)

 

ευχαριστω!

Από που κι ως που να αλλάζει το IMEI;

 

 

Να ρωτήσω, το GPS έχει χρέωση;

Link to comment
Share on other sites

Από που κι ως που να αλλάζει το IMEI;

 

που θες να ξερω φιλε μου? Αν δεν ρωτησεις δεν θα μαθεις.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΕΠΕΙΔΗ με ενδιαφέρει η συσκευή θέλω να ρωτήσω

 

α. αν το κινητό ανταποκρίνεται και χωρίς το πενάκι με το δάχτυλο.

 

β. ποιά είναι τα κυριότερα μειονεκτήματά του... (γιατί βλέπω ότι πολλοί έχουν πρόβλημα με την οθόνη)

 

Ευχαριστώ όλους όσους προθυμοποιηθούν να απαντήσουν.

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το forum μπορεί να κλείσει αφού δεν προσφέρει απολύτως τίποτα...
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μπορείς να το δουλέψεις εύκολα χωρίς πενάκι.

Ελλείψη wifi και οθόνη..... Όταν δουλεύει φυσικά, η οθόνη είναι μιά χαρά! Αλλά όταν δουλεύει...

 

Γι'αυτό τον λόγο το έδωσα και εγώ για επισκευή. ( και τώρα που το σκέφτομαι έχει περάσει πάνω από μήνας.... ) πρέπει να δώ τι γίνεται, παραλίγο να το ξέχναγα... :P

Eπίσης η μπαταρία του δεν κράταει και πάρα πολύ.

 

Το μεγάλο, τεράστιο + είναι η φωτογραφίες του που για κινητό είναι super.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μπορείς να το δουλέψεις εύκολα χωρίς πενάκι.

Ελλείψη wifi και οθόνη..... Όταν δουλεύει φυσικά, η οθόνη είναι μιά χαρά! Αλλά όταν δουλεύει...

 

Γι'αυτό τον λόγο το έδωσα και εγώ για επισκευή. ( και τώρα που το σκέφτομαι έχει περάσει πάνω από μήνας.... ) πρέπει να δώ τι γίνεται, παραλίγο να το ξέχναγα... :P

Eπίσης η μπαταρία του δεν κράταει και πάρα πολύ.

 

Το μεγάλο, τεράστιο + είναι η φωτογραφίες του που για κινητό είναι super.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου... προφανώς το συγκεκριμένο κινητό έχει κάποιο κατασκευαστικό πρόβλημα στην οθόνη του.

 

Άρα για κάποιον που επιζητά κάτι αξιόπιστο για να μην τρέχει με τα service των αντιπροσωπειών (που όλοι ξέρουμε πόσο γρήγορα εξυπηρετούν) η συσκευή είναι ακατάλληλη.

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
γεια σας παιδια ... θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζεις καποιος πως κι αν αλλαζουν οι εικονες οταν κλειδωνεις το κινητο ... ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-M8800 Pixon

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...