Jump to content

Sony Ericsson G705


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια,

 

Αρχικα με συγχωρειτε εάν θα γινω κουραστικος με την παρακατω ερωτηση ή εαν εχει τυπωθει και παλι.

 

Ενδιαφερομαι για αυτό το τηλεφωνο κυριως για το Wi-Fi του. Η καμερα δεν με ενδιαφερει σχεδον καθολου. Αυτό που ηθελα να ρωτησω είναι εάν με το τηλεφωνο αυτό, μπορω να μπω σε οποιοδηποτε site (π.χ MSN, In.gr κ.τ.λ) ή μονο στο Google Maps και στο Youtube μεσω του Wi-Fi και οχι του 3G. Επισης αρχικα σκεφτομουνα για το W705, αλλα μου ειπανε ότι είναι σχεδον το ιδιο με το G 705 το οποιο μαλιστα ειναι καλυτερο αφου διαθετει και δεκτη GPS

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 500
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια,

 

Αρχικα με συγχωρειτε εάν θα γινω κουραστικος με την παρακατω ερωτηση ή εαν εχει τυπωθει και παλι.

 

Ενδιαφερομαι για αυτό το τηλεφωνο κυριως για το Wi-Fi του. Η καμερα δεν με ενδιαφερει σχεδον καθολου. Αυτό που ηθελα να ρωτησω είναι εάν με το τηλεφωνο αυτό, μπορω να μπω σε οποιοδηποτε site (π.χ MSN, In.gr κ.τ.λ) ή μονο στο Google Maps και στο Youtube μεσω του Wi-Fi και οχι του 3G. Επισης αρχικα σκεφτομουνα για το W705, αλλα μου ειπανε ότι είναι σχεδον το ιδιο με το G 705 το οποιο μαλιστα ειναι καλυτερο αφου διαθετει και δεκτη GPS

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ

Αμα το παρεις unbranded μια χαρα ειναι το κινητο.

αλλα σου προτεινω το W705 και ας μην εχει Α-GPS !

αλλωστε για να το δουλεψεις..χρειαζεσαι συνδεση στο ιντερνετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Unbranded θα το παρω.

 

Θα εχω συνδεση Internet απο ενα ασυρματο Modem που υπαρχει στην δουλεια μου. Για τον λογο αυτο με ενδιαφερει, εαν ειναι αξιπιστο το Wi-Fi του και εαν μπορω να μπαινω σε οποιοδηποτε site (π.χ MSN, In.gr κ.τ.λ) ακομα και σε αυτα που δεν ειναι φτιαγμενα για mobile

Link to comment
Share on other sites

Unbranded θα το παρω.

 

Θα εχω συνδεση Internet απο ενα ασυρματο Modem που υπαρχει στην δουλεια μου. Για τον λογο αυτο με ενδιαφερει, εαν ειναι αξιπιστο το Wi-Fi του και εαν μπορω να μπαινω σε οποιοδηποτε site (π.χ MSN, In.gr κ.τ.λ) ακομα και σε αυτα που δεν ειναι φτιαγμενα για mobile

Για τετοια δουλεια που το θελεις,δεν θα σε βολεψει λογω οθονης (μικρη αναλυση και μικρη σε ιντσες)

καλυτερα να παρεις κινητο windows mobile ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση για το G705..Σημερα την εκανα.. ας ελπισουμε οτι θα διορθωσει τα διαφορα bugs :-)
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση για το G705..Σημερα την εκανα.. ας ελπισουμε οτι θα διορθωσει τα διαφορα bugs :-)

Τι bugs ειχες εως τωρα??? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει διαθεσιμη αναβαθμιση για το G705..Σημερα την εκανα.. ας ελπισουμε οτι θα διορθωσει τα διαφορα bugs :-)

 

Μαλλον λαθος κανεις! τωρα δοκιμασα και μου λεει οτι δεν υπαρχει νεωτερη αναβαθμιση! η τελευταια ειναι η R1EA033 την οποια και εχω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.εχω ενα sony ericsson g705 με wifi και τετοια....

 

οταν το συνδεω με wifi για να μπω στο ιντερνετ,γινεται η συνδεση στο δικτυο κανονικα.οταν ανοιγω τον browser και προσπαθω να μπω σε ενα site τοτε μου γραφει χαρακτηριστικα ενα μηνυμα. "σφαλμα επικοινωνιας.Δοκιμαστε ξανα ή επικοινωνηστε με το λειτουργο του δικτυου σας για υποστηριξη"

 

τι προβλημα ειναι αυτο που μου εβγαλε????πως μπορω να το φτιαξω ετσι ωστε να μπαινει κανονικα στο ιντερνετ????

 

ευχαριστω......

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λαθος κανεις! τωρα δοκιμασα και μου λεει οτι δεν υπαρχει νεωτερη αναβαθμιση! η τελευταια ειναι η R1EA033 την οποια και εχω!

 

Τι να σε πω εμενα ισως ειχε παλαιοτερη... παντως μου εκανε αναβαθμιση και μου ειπε οτι η νεα ειναι η R1EA030...και οχι 033... :)

Link to comment
Share on other sites

πειτε μου σας παρακαλω αν υπαρχει τροπος να ρυθμιζω χειροκινητα τη φωτεινοτητα της οθονης κι οχι αυτοματα οπως ειναι τωρα? ειναι τα μαλα ενοχλητικο να ειναι τοσο σκοτεινη η οθονη οταν βρισκομαι σε σκοτεινο μερος! αυτο ειναι "δικτατορια" να κανονιζει απο μονο του το κινητο αν θα ειναι πολυ ή λιγο φωτεινη η οθονη, παρολο που στη φωτεινοτητα το εχω στο 100%.
Link to comment
Share on other sites

To βρίσκεις μόνο σε καταστηματα Γερμανος ΟTEShop και Cosmote ειναι αποκλειστικοτητα στην Ελλάδα ;). Aλλίως στο ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

Τι bugs ειχες εως τωρα??? :blink:

Εγω βασικα αυτο με το κοκκινο λαμπακι ποθ συνεχιζε να αναβοσβηνει παρολο που το κινητο ηταν φορτισμενο... και τελικα διορθωθηκε με την αναβαθμιση... αλλα ακουστηκαν και αλλα σχετικα με το Wi-Fi αλλα εμενα δεν μου ετυχαν... :)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια βλακεία. Έσβησα καταλάθος το Wayfinder Navigator. Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω?? Έψαξα και στο ιντερνετ και το μονο που βρηκα ήταν να το αγοράσω και για symbian. Υπάρχει κανένας τρόπος να το πάρω (κατά προτίμηση να μην πληρώσω). Επίσης θα μπορούσε να μου το στείλει κάποιος με το ίδιο κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια βλακεία. Έσβησα καταλάθος το Wayfinder Navigator. Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω?? Έψαξα και στο ιντερνετ και το μονο που βρηκα ήταν να το αγοράσω και για symbian. Υπάρχει κανένας τρόπος να το πάρω (κατά προτίμηση να μην πληρώσω). Επίσης θα μπορούσε να μου το στείλει κάποιος με το ίδιο κινητό?
Πως το καταφερες αυτο??? αφου δεν εχει επιλογη διαγραφης ... ειναι κλειδωμενο...:worry:
Link to comment
Share on other sites

πειτε μου σας παρακαλω αν υπαρχει τροπος να ρυθμιζω χειροκινητα τη φωτεινοτητα της οθονης κι οχι αυτοματα οπως ειναι τωρα? ειναι τα μαλα ενοχλητικο να ειναι τοσο σκοτεινη η οθονη οταν βρισκομαι σε σκοτεινο μερος! αυτο ειναι "δικτατορια" να κανονιζει απο μονο του το κινητο αν θα ειναι πολυ ή λιγο φωτεινη η οθονη, παρολο που στη φωτεινοτητα το εχω στο 100%.

 

κανείς??? μόνο εγώ το έχω το κινητό ή μου φαίνεται??!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως το καταφερες αυτο??? αφου δεν εχει επιλογη διαγραφης ... ειναι κλειδωμενο...:worry:

 

To Wayfinder εμφανίζονταν στις εφαρμογες. Μάλλον από εκεί το διέγραψα.

Αν κάνω επαναφορά στις αρχικές ρυθμίσεις θα μπεί και αυτό??

Link to comment
Share on other sites

To Wayfinder εμφανίζονταν στις εφαρμογες. Μάλλον από εκεί το διέγραψα.

Αν κάνω επαναφορά στις αρχικές ρυθμίσεις θα μπεί και αυτό??

και εμενα το εχει στις εφαρμογες αλλα και παλι δεν διαγραφεται..τεσπα δοκιμασε αυτο που λες εσυ αλλα δοκιμασε και να κανεις αναβαθμιση λογισμικου μεσα απο το sony ericsson update....
Link to comment
Share on other sites

και εμενα το εχει στις εφαρμογες αλλα και παλι δεν διαγραφεται..τεσπα δοκιμασε αυτο που λες εσυ αλλα δοκιμασε και να κανεις αναβαθμιση λογισμικου μεσα απο το sony ericsson update....

 

Έφτιαξε με αναβάθμιση.

Σε ευχαριστώ πολύ papxr3.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι για τα μπάζα τελικά.:(

Στο κ770 μου κρατάει 4 μέρες και σε τούτο 2.

Α! και το σλάιντ έχει τζόγο, ακόμη και κλειστό, κατά τα άλλα γρήγορο και καλό.

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφος μου ενδιαφερεται για το g705. Το εχω δει σε μαγαζι απο το scroutz για 240 ευρω και στο γερμανο 289. Υπαρχει αποκλειστικοτητα για το συγκεκριμενο κινητο απο γερμανο και τα αλλα ειναι παραεισαγωγη?
Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφος μου ενδιαφερεται για το g705. Το εχω δει σε μαγαζι απο το scroutz για 240 ευρω και στο γερμανο 289. Υπαρχει αποκλειστικοτητα για το συγκεκριμενο κινητο απο γερμανο και τα αλλα ειναι παραεισαγωγη?

 

Ναι, έτσι είναι. Αποκλειστικότητα ο Γερμανός και τα e-shop το φέρνουν απ' έξω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρε σημερα απο γερμανο ο αδερφος μου και εγω καβατζωσα το w660! που ειχε μεχρι τωρα για να αλλαξω το τ610 μου. Το μονο προβλημα ειναι οτι τα μενου του κινητου δεν ειναι τα στανταρ αλλα ειναι πειραγμενα απο την cosmote και ας το πηρε χωρις συνδεση,μονο τη συσκευη. Υπαρχει τροπος να περαστει το κανονικο λογισμικο του?
Link to comment
Share on other sites

kalispera!!exei ena dimino peripoy poy agorasa to G705!!

simera enw itan anoixto emfanistikan kinezika grammata stin o8oni!to ekleisa kai apo tote den mporw na to anoiksw!ftanei mexri to simeio poy epilegeis kanoniki leitoyrgia i flight mode,alla den mporw na valw PIN!

kserete an kai pws mporw na kanw anava8misi se kleisti syskeyi??

eyxaristw ek twn proterwn!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ειδα στην ιστοσελιδα του γερμανου το g705 μονο 229 ευρο!!!! Αν παω στο καταστημα τοσο θα το εχουν και εκει; Τι λετε εσεις που το εχετε αγορασει; ειναι καλο να το αγορασω; Εχει καλη κατασκευση? (διοτι ειμαι λιγο απροσεκτη!!!!!!!!!!!!)

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων....

ΒΑΣΙΑ

:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...