Jump to content

Google Chrome


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγκατέστησα το mp3 cutter και παρ'όλο που δεν εγκατέστησα κάποιο τρίτο πρόγραμμα, κάθε φορά που ανοίγω νέα καρτέλα στο Chrome, μου φορτώνει μια σελίδα στυλ Google. Ξέρει κάποιος πως μπορώ να επαναφέρω την επιλογή να εμφανίζει τις καρτέλες με τις διευθύνσεις;

 

Ποια? το babylon?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αρκετες φορες οταν ανοιγω αρκετα βιντεο μαζι κρασσαρει και πρεπει να τον κλεινω απο την διαχειριση εργασιων..τι παιζει?

πχ τελειωσα την προβολη ενος βιντεο και ανοιγω αλλο σε νεα καρτελα και κολλαει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Τί λειτουργικό έχεις και πόση μνήμη συστήματος;

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Ποια? το babylon?

 

Όχι, μια μηχανή αναζήτησης ονόματι blekko antispam ήταν. Τελικά δεν είχε πειράξει τις ρυθμίσεις του Chrome, αλλά είχε εγκατασταθεί σαν επέκταση. Το απεγκατέστησα, έκανα επανεκκίνηση και τώρα όλα είναι εντάξει. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ανοιξα μια ιστοσελιδα και μου λεει οτι πρεπει να εγκαταστησω την προσθηκη Windows Media Player.Πατησα εγκατασταση και με εστειλε εδω.Στη συνεχεια πατησα το here για να το κατεβασει και μου βγαζει αυτο που βλεπετε στην εικονα.[ATTACH]31632[/ATTACH]

Τι να κανω;

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

ανοιξα μια ιστοσελιδα και μου λεει οτι πρεπει να εγκαταστησω την προσθηκη Windows Media Player.Πατησα εγκατασταση και με εστειλε εδω.Στη συνεχεια πατησα το here για να το κατεβασει και μου βγαζει αυτο που βλεπετε στην εικονα.[ATTACH]31632[/ATTACH]

Τι να κανω;

Ευχαριστω πολυ

 

Κατεβασε αυτο που ειναι για firefox βεβαια αλλα και τον chrome που χρησιμοποιω εξισου ολα κομπλε ειναι.

http://www.interoperabilitybridges.com/windows-media-player-firefox-plugin-download

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε αυτο που ειναι για firefox βεβαια αλλα και τον chrome που χρησιμοποιω εξισου ολα κομπλε ειναι.

http://www.interoperabilitybridges.com/windows-media-player-firefox-plugin-download

 

το εκανα εγκατασταση αλλα και παλι τιποτα..τα ιδια μου βγαζει...

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση:

Όταν κάποια στιγμή θα κάνουμε φορματ στον υπολογιστή.Μετά την εγκατάσταση αφου βάλουμε τον Chrome, με το που συνδεθούμε στο Google Acount θα μας βγάλει αυτόματα και τους σελιδοδείκτες,κωδικούς που είχαμε πριν κάνουμε φορμάτ;;ή πρέπει να κάνουμε κάτι άλλο πριν το φορμάτ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
επειδη ειμαι και γω λιγο ασχετη ρε παιδια και δεν πολυ καταλαβαινω με το google chrome...το ιστορικο περιηγησης οταν το διαγραφεισ ειναι δυνατον να επαναφερθει η να ειναι ορατο με καποιο τροπο;;
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι και γω λιγο ασχετη ρε παιδια και δεν πολυ καταλαβαινω με το google chrome...το ιστορικο περιηγησης οταν το διαγραφεισ ειναι δυνατον να επαναφερθει η να ειναι ορατο με καποιο τροπο;;

Προσωπικά δεν είχα τέτοια εμπειρία. Νομίζω δηλαδή ότι διαγράφονται και δεν μπορείς να επαναφέρεις το ιστορικό η να το ξαναδείς

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπερα εχω ενα προβλημα με τη μπαρα αναζητησης .μπορει καποιος να με βοηθησει?

 

τί ακριβώς πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα προβλημα με τη μπαρα αναζητησης .μπορει καποιος να με βοηθησει?

 

Το screenshot που έβαλες δεν δείχνει κάποιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

πριν του κανω επανεκκινηση δεν ηταν ετσι στις επιλογες αναζητησης ηταν σε πιο μικρο πλαισιο και τα γραμματα πιο μικρα.

 

για να καταλαβετε καλυτερα ετσι ηταν στην αρχη, οπως φαινεται σε ενα αλλο λαπτοπ

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι διαφορετικές εκδόσεις;

Εμένα με την τελευταία έκδοση μου εμφανίζεται όπως στην πρώτη εικόνα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι διαφορετικές εκδόσεις;

Εμένα με την τελευταία έκδοση μου εμφανίζεται όπως στην πρώτη εικόνα.

 

σιγουρα? κατσε μην το κανει και σε κανεναν αλλον γιατι δεν μου εβγαλε τπτ απντειτ

 

:!:Επισήμανση από την Ο.Δ.:!:: Η χρήση γραφής τρόπου SMS δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα? κατσε μην το κανει και σε κανεναν αλλον γιατι δεν μου εβγαλε τπτ απντειτ

 

Η λήψη των ενημερώσεων γίνεται όσο χρησιμοποιείς τον Chrome και η εγκατάστασή τους γίνονται στην πρώτη επανεκκίνηση που θα κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να κάνω update τον chrome μου σας δίνω και τον κωδικό σφάλματος στην εικόνα .

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να κάνω update τον chrome μου σας δίνω και τον κωδικό σφάλματος στην εικόνα .

 

Μόνο με επανεγκατάσταση θα λυθεί το πρόβλημά σου, εξάλλου δεν έχεις και τίποτα να χάσεις από δεδομένα κτλ.

 

Υπάρχει ήδη θέμα για τον Chrome, καλύτερα να συνεχίσουμε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο με επανεγκατάσταση θα λυθεί το πρόβλημά σου, εξάλλου δεν έχεις και τίποτα να χάσεις από δεδομένα κτλ.

 

Υπάρχει ήδη θέμα για τον Chrome, καλύτερα να συνεχίσουμε εκεί.

 

Σε ευχαριστώ πολύ λύθηκε το πρόβλημά μου . Τώρα έχω τον chrome 29 και κάτι ψιλά

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τωρα τελευταια (νομιζω μετα το update στην τελευταια εκδοση) εχω ενα θεμα .

 

Δεν μου εμφανιζει τους αποθηκευμενους κωδικους μου . Τους εχει κρατημενους κανονικα γιατι μπαινουν αυτοματα στα site αλλα δεν τους εμφανιζει οπως παλια στις ρυθμισεις -> Διαχειρηση αποθηκευμενων κωδικων προσβασης

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...