Jump to content

Πανελλαδικές εξετάσεις 2009


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα περσινα οταν τα ελυνα σπιτι μου, πιο ευκολα μου φανηκαν. πολυ δυσκολα νομιζω ηταν του 2006.

 

Στην ηρεμια του σπιτιου παντα ειναι πιο ευκολα! Δεν προκειται να ξαναβαλουν τοσο δυσκολα. Φετος εβαλαν πιο ευκολα οποτε λογικα θα τσιμπησουν λιγο παραπανω την φυσικη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 386
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τα περσινα οταν τα ελυνα σπιτι μου, πιο ευκολα μου φανηκαν. πολυ δυσκολα νομιζω ηταν του 2006.

Σίγουρα στο σπίτι όλα φαίνονται πολύ πιο εύκολα..!! Όσο για το 2006 δε θα το'λεγα... Έχω την εντύπωση ότι ήταν ίδιας αν όχι μικρότερης δυσκολίας σε σχέση με τα φετινά..!!!

 

Στην ηρεμια του σπιτιου παντα ειναι πιο ευκολα! Δεν προκειται να ξαναβαλουν τοσο δυσκολα. Φετος εβαλαν πιο ευκολα οποτε λογικα θα τσιμπησουν λιγο παραπανω την φυσικη.

Ναι, όντως και εγώ έτσι πιστεύω..!! Νομίζω έιναι καιρός να δούμε σοβαρά θέματα στη Φυσική... Εχουμε να δούμε απ'το 2006..!!:lol::lol::X

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα στο σπίτι όλα φαίνονται πολύ πιο εύκολα..!! Όσο για το 2006 δε θα το'λεγα... Έχω την εντύπωση ότι ήταν ίδιας αν όχι μικρότερης δυσκολίας σε σχέση με τα φετινά..!!!

 

 

Ναι, όντως και εγώ έτσι πιστεύω..!! Νομίζω έιναι καιρός να δούμε σοβαρά θέματα στη Φυσική... Εχουμε να δούμε απ'το 2006..!!:lol::lol::X

 

Ναι οντως απο τοτε εχουμε να δουμε σοβαρα θεματα...Τουλαχιστον δεν κανουν τις βλακειες που εκαναν οπως το 2005 το 3ο θεμα αν δεν κανω λαθος που ειχε καψει πολυ κοσμο τοτε!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια σε ολους μας του τεχνολογικους & θετικαριους την Δευτερα στην ΦΥΣΙΚΗ κατ..:D

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Οι της θεωρητικής τι πιστεύετε για την Δευτέρα?

 

Πλάτωνας ή Αριστοτέλης?

Αριστοτέλης ή Πλάτωνας?

Link to comment
Share on other sites

Οι της θεωρητικής τι πιστεύετε για την Δευτέρα?

 

Πλάτωνας ή Αριστοτέλης?

Αριστοτέλης ή Πλάτωνας?

 

Παιδια μην το κανετε αυτο ειναι οτι χειροτερο να συζητατε λιγες μερες η ωρες πριν την εξεταση για πιθανα θεματα. Αδικα αυτη η διαδικασια σας αγχωνει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην το κανετε αυτο ειναι οτι χειροτερο να συζητατε λιγες μερες η ωρες πριν την εξεταση για πιθανα θεματα. Αδικα αυτη η διαδικασια σας αγχωνει.

 

Ε,εντάξει!

Για προβλέψεις λέμε...

Άλλωστε ότι ήταν να διαβάσουμε,το διαβάσαμε!

Link to comment
Share on other sites

Οι της θεωρητικής τι πιστεύετε για την Δευτέρα?

 

Πλάτωνας ή Αριστοτέλης?

Αριστοτέλης ή Πλάτωνας?

πρωταγόρας

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

βεβαια,απολίγο που είδα τα θέματα φέτος,προς τα αντι-σος ρέπουν..οπότε,μην δείτε κανα "[πολιτικά" κ τρέχεται..προσοχή!

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδια Πλάτωνα πιστεύω.. Βέβαια δεν ξέρω τι από τα δύο: Πρωταγόρα ή Πολιτεία.. Θα δείξει..

Ο,τι και να πέσει πάντως εύχομαι σε όλους μας Καλή Επιτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδια Πλάτωνα πιστεύω.. Βέβαια δεν ξέρω τι από τα δύο: Πρωταγόρα ή Πολιτεία.. Θα δείξει..

Ο,τι και να πέσει πάντως εύχομαι σε όλους μας Καλή Επιτυχία!!

 

την πολιτεία (τη λάχεση συγκεκριμένα) τη φοβάμαι όσο δεν μπορείς να φανταστείς....σε λίγες ώρες θα δείξει πάντως!

Link to comment
Share on other sites

πώς σας φανηκαν τα θέματα, παιδιά; εγώ είμαι 2α λυκειου και απ'ότι είδα τώρα το αγνωστο ήταν βατό...

http://www.ypepth.gr/docs/them_arx_kat_c_hmer_no_0906.pdf

Link to comment
Share on other sites

πώς σας φανηκαν τα θέματα, παιδιά; εγώ είμαι 2α λυκειου και απ'ότι είδα τώρα το αγνωστο ήταν βατό...

http://www.ypepth.gr/docs/them_arx_kat_c_hmer_no_0906.pdf

 

Το άγνωστο ήταν εύκολο ειναι η αλήθεια!

Ειχε μία δυσκολία στην μέση αλλά οι ασκήσεις του ήταν πολύ εύκολες!

Και το γνωστό σχετικά εύκολο...

Αλλά μη αναμενόμενο!

Μα Αριστοτέλης?Και πάλι Ηθικά Νικομάχεια?

Link to comment
Share on other sites

πώς σας φανηκαν τα θέματα, παιδιά; εγώ είμαι 2α λυκειου και απ'ότι είδα τώρα το αγνωστο ήταν βατό...

http://www.ypepth.gr/docs/them_arx_kat_c_hmer_no_0906.pdf

 

ναι, βατό ήταν αλλά πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσουν μερικοί να λένε το ίδιο για κάθε μάθημα... όταν κάποιος δεν συμμετέχει στις εξετάσεις τότε είναι φυσικό τα περισσότερα θέματα να του φαίνονται εύκολα... δεν το λέω για εσένα συγκεκριμένα αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οσοι δινεται εξετασεις για δωστε μια εικονα για το πως σασ φανηκαν τα θεματα σαυτα τα 5 μαθηματα σε οποια κατευθυνση κιαν ειστε.

Πως θα τα χαρακτηριζατε?

Link to comment
Share on other sites

Τεχνολογικη κατευθυνση

 

-Εκθεση: μετρια (το θεμα της εκθεσης ηταν λιγο ασταθες)

-Μαθηματικα κατ.: δυσκολα θα τα χαρακτηριζα

-Φυσικη κατ.: μετρια προς το δυσκολα

-Αοδε: μετρια προς το ευκολα

 

Καλη επιτυχια σε ολους για αυριο..:-)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Έκθεση: πολύ εύκολη θεωρία,λίγο σύνθετο το β ερώτημα της έκθεσης

Βιολογία: αντίθετα με τους περισσοτερους εγώ δεν τη βρήκα και τόσο εύκολη κ με παραξένεψε που είχε μόνο θεωρία κ μπλα μπλα κ όχι άσκηση

Λογοτεχνία κατ: βατή αν κ δεν ήθελα σαχτούρη

Ιστορία κατ: εύκολη κ δεν περίμενα να πάω καλά σ'αυτό το μάθημα

Αρχαία κατ: μέτρια..ίσως επειδή δεν ήθελα αριστοτέλη κ αγχώθηκα στο άγνωστο χωρίς λόγο

Link to comment
Share on other sites

*εκθεση: Βατη με ευκολοτερο θεμα εκθεσης απ οτι ισως περιμενα

*μαθηματικα γενικης: ευκολα. με βολεψε που δεν ειχε κ τοσο πιθανοτητες

* >> κατευθυνση: μετρια προς δυσκολα, ειδικα το τεταρτο θεμα το γ και δ

*οργανωση: ευκολα

*Φυσικη: μετρια, μονο το τεταρτο θεμα ηθελε προσοχη καθως και το 2γ

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οριστε και μια ειδηση πουεχει προκειψει:

http://www.zougla.gr/news.php?id=42576

σε αυτο το σχολειο πηγαινε ενας γνωστος μου περυσι,,,,μπορει και να περασε γι αυτο το λογο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι απο ποτε γινεται αυτο γιατι εδω μιλαμε για πολυ σοβαρο γεγονος αν οντως ισχυει...

 

Καλυ επιτυχια σε ολους για αυριο...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...