Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά η βόνταφον δεν το φέρνει το κινητάκι ?

Παίρνω τηλ. σε διάφορα βονταφον καταστήματα και κανείς δεν το 'χει φέρει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί το θέλεις απο Voda;

Έχεις επιδότηση;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι αυτό. Συγκεκριμένα, η εφαρμογή backup ξεκινάει κανονικά αλλά αν τελικά καταφέρει να ολοκληρώσει το backup, δίπλα στο ημερολόγιο μου εμφανίζει ένα θαυμαστικό, ενώ στα υπόλοιπα ένα V (δηλ. ok) και τελικά αποτυγχάνει να ενσωματώσει στο backup τις καταχωρήσεις του ημερολογίου. Πάντως τόσο το PC Suite, όσο και το Ν79 έχουν την τελευταία έκδοση, οπότε δεν υπάρχει θέμα αναβάθμισης.

 

Απόψε θα δοκιμάσω να κάνω backup σε άλλο pc και αν όλα πάνε καλά, τότε το πρόβλημα θα είναι στο pc μου κι όχι στο κινητό η το PC Suite.

Ακριβώς το ίδιο (θαυμαστικό !) εμφανίζεται και σε μένα. Αλλα είχα την εντύπωση οτι αυτό σημαίνει πως η επαναφορά μπορεί να γίνει ΜΟΝΟ σε Ν79 και όχι σε άλλο τηλέφωνο. Τουλάχιστον αυτό κατάλαβα απο το κείμενο που διάβασα μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας.

 

Εσύ δοκίμασες να κάνεις επαναφορά το ημερολόγιο στο Ν79; Δεν δουεύει;

Το ημερολόγιο καθώς και τις επαφές μπορείτε να τις κρατήσετε και στο Outlook μετά από σχετικό συγχρονισμό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το θέλεις απο Voda;

Έχεις επιδότηση;

 

Επειδή είχα πάρει το 5800 από βονταφον και σήμερα πήγε 2η φορά στο σερβις για αλλαγή και το μίσησα πραγματικά το 5800 , οπότε αν γίνει δεκτή η αλλαγή λέω να πάρω το ν79.

Τελικά το δίνει το ν79 η βονταφον ?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα πάρει το 5800 από βονταφον και σήμερα πήγε 2η φορά στο σερβις για αλλαγή και το μίσησα πραγματικά το 5800 , οπότε αν γίνει δεκτή η αλλαγή λέω να πάρω το ν79.

Τελικά το δίνει το ν79 η βονταφον ?

Απο οτι βλεπω δεν το εχει ουτε στο σιτε της..οποτε μαλλον δεν θα υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε τελικα αν θα ερθει η ζωνη για το ν79 και αν ναι θα την φορανε και αλλα κινητα της νοκια???
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Οι χρήστες του Ν79 έχουν παρατηρήσει στο χρονικό διάστημα που το έχουν αν φθείρεται το νίκελ περίγραμμα, γιατί διαβάζοντας από την αρχή το όλο θέμα γύρω από το κινητό πρόσεξα οτι στις αρχικές σελίδες αναφέρετε αρκετά συχνά. Μιας και κατά πάσα πιθανότητα και αφού απέρριψα το 5800ΧΜ θα το αποκτήσω είπα να ξεκινήσω "διάβασμα" και να σας ζαλίσω με ερωτήσεις-απορίες!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Οι χρήστες του Ν79 έχουν παρατηρήσει στο χρονικό διάστημα που το έχουν αν φθείρεται το νίκελ περίγραμμα, γιατί διαβάζοντας από την αρχή το όλο θέμα γύρω από το κινητό πρόσεξα οτι στις αρχικές σελίδες αναφέρετε αρκετά συχνά. Μιας και κατά πάσα πιθανότητα και αφού απέρριψα το 5800ΧΜ θα το αποκτήσω είπα να ξεκινήσω "διάβασμα" και να σας ζαλίσω με ερωτήσεις-απορίες!!! :D

 

Κανένα πρόβλημα, το νίκελ είναι άριστης ποιότητας :)

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον το κινητό φυλάσσεται επιμελώς σε θήκη και γενικά το προσέχεις, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το νίκελ γυαλιστερό περίβλημα είναι πάντως πλαστικό και όχι μεταλλικό, οπότε είναι σαφώς ευπαθέστερο του μεταλλικού και χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή...και προδέρμ!!!:rolleyes:
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, θέλω να αγοράσω βάση στήρηξης για το αυτοκίνητο μαζι με φορτιστή, θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια και ειδικά οι κάτοχοι αυτών! Ευχαριστώ πολυ!

 

Υ.Γ: Το κινητο είναι εργαλείο...

Link to comment
Share on other sites

ειχα δει κατι βασεις κινητου στο media markt..τις εχει δοκιμασει καποιος για να μας πει αν ειναι καλη κατασκευη?

 

α και ακομα ψαχνω για αυτοκολλητο προστασιας της οθονης του κινητου..

Link to comment
Share on other sites

ακομα ψαχνω για πισω λευκη προσοψη

 

3-4 νοκια σοπ που ρωτησα δεν εχουν φερει ακομα!

 

υπαρχει κανενα site η εστω ebay store που να εχει πισω προσοψη για N79?

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα στη δημιουργία backup μέσω PC Suite. Έχω επιλέξει να αποθηκεύσω τα πάντα εκτός από τα περιεχόμενα στη μνήμη του κινητού και της κάρτας. Δεν μπορεί να αντιγράψει τις καταχωρήσεις του ημερολογίου και όταν φτάνει στο τελευταίο στάδιο (Phone model-specific backup) κολλάει και δεν προχωρά. Πολλές φορές, όταν προσπαθώ να κλείσω την εφαρμογή backup δεν αποκρίνεται. Έχω εγκατεστημένη την τελευταία έκδοση λειτουργικού... Τι να συμβαίνει; :worry:

 

Έκανα επαναφορά Ημερολογίου (το οποίο ήταν σημειωμένο με θαυμαστικό.) μέσω Phone Suite. Απαναφορά 100% σωστή... :)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για να μην το ξεχάσω αν και βρίσκομαι στην 60 από της 82 σελίδες του θέματος περί Ν79. Επειδή αναγκαστηκά την επιδότηση μου (για κάποιον λόγο) μπορώ να την χρησιμοποιήσω μόνο σε κατάστημα Cosmote και σήμερα ρώτησα σε τι χρώματα το έχει διαθέσιμο, μου απάντησαν μόνο έναν κωδικό φέρνουν και αυτό είναι το ασημί. Έφαγα ένα μικρό ξενέρωμα μόλις το άκουσα γιατί προτιμώ το λευκό. Η ερώτησή μου είναι η εξής (για να μην ψάχνω άλλες 22 σελίδες και μην τυχόν το ξεχάσω) :

Πωλούνται πίσω καλύματα για το Ν79; Αν πωλούνται, πωλούνται στα χρώματα που κυκλοφορούν ή και σε έξτρα χρώματα πχ κίτρινο; Διότι αν κυκλοφορούν και έξτρα ίσως υπάρχει πχ το ασημί και το κάνω μπρος-πίσω ίδιο. Και επίσης αν γνωρίζει κάποιος τιμές.

 

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

επιπλέον καλύμματα υπάρχουν.αν εσυ πάρεις το γκρι θα έχεις μέσα στο κουτί το κόκκινο,το άσπρο και το καφέ.μετά θα μπορείς να αγοράσεις το πράσινο και το μπλε.όταν θα έρθει και το μαύρο Ν79 το θα μπορείς να αγοράσεις και αλλά καλύμματα όπως σκούρο γκρι και μωβ
Link to comment
Share on other sites

... Δεν θα βρεις πολλά κινητά σε λευκό χρώμα. Το έχω σε λευκό μπρος-πίσω και είναι τέλειο! Του πάει πολύ αυτό το χρώμα!

 

Πώπω ρε φίλε με ξενέρωσες!!! :(

Αυτό ακριβώς θέλω να κάνω κι γω στο κινητό, όταν το αποκτήσω με το καλό βέβαια, αλλά δεν μπορώ να το πάρω σε λευκό. Ο κωδικός της Cosmote είναι μόνο ένας και είναι το ασημί. Όχι τίποτα αλλό αλλά και το αυτοκίνητο σε λευκό το αγόρασα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση παρατήρησε κανείς σας πως οι φωτογραφίες βγαίνουν ολίγον πρασινοκίτρινες; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση παρατήρησε κανείς σας πως οι φωτογραφίες βγαίνουν ολίγον πρασινοκίτρινες; :worry:

 

:alien:οχι:frog:

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος θελει προσοψεις μπορει να κοιταξει εδω

http://www.oneline.fi/xpress-on/

ευχαριστω πολυ

τελειο site!

 

 

ευχαριστω πολυ

πολυ καλη τιμη

 

επιτελους θα παρω την λευκη να το κανω ολο λευκο

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές σελίδες ένας φίλος είπε ότι έχουν κανονικά σε Nokia Shops (αν δεν έχουν φέρνουν) και αν τις ζητήσεις ως ανταλλακτικό (σε σακουλάκι) έχουν 6 ευρώ και ως αξεσουάρ (σε κουτί) 15, λόγω διαφορετικής τιμολογιακής πολιτικής.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...