Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο στερεοφωνικός ήχος; Γράφει τελικά στερεοφωνικό ήχο; :confused:

 

Τι ακριβώς συμβαίνει εδώ;; :worry:

 

Από το ίδιο βίντεο... τι απ' τα δύο είναι σωστό;;

 

Κι από τρίτο πρόγραμμα, το ίδιο πάντα βίντεο....

 

Τελικά μάλλον στέρεο γράφει...:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παλι προβληματα γμτ...:mad::mad::mad: ποια ειναι ρε παιδια η τελευταια εκδοση και που στο καλο την βρισκουμε?? προσπαθησα να κανω την αναβαθμιση και τελικα εκτος του οτι εμεινα στην ιδια εκδοση μου αλλαξε και η γλωσσα..πως το γυρναω στα ελληνικα τωρα??
Link to comment
Share on other sites

πως το γυρναω στα ελληνικα τωρα??

 

Ρυθμίσεις->γενικές->Προσ.ρυθμ.->γλώσσα

 

Όσο για την έκδοση, 20,175.53.1/6-4-09 μέσω pcsuite->software updater

Link to comment
Share on other sites

@ pathos

 

προφανως το κινητο σου ειναι παραεισαγωγης και με την αναβαθμιση εχασε την ελληνικη γλωσσα.

για το πως να την ξαναπερασεις τσεκαρε το FAQ.

 

το πληκτρολογιο εχει ελληνικα γραμματα;

λογω αναβαθμισης εχασες τα ελληνικα και για να τα ξαναπερασεις πρεπει να κανεις αυτο:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ουτε αυτο πιανει...καπου ειχα δει ενα αλλο τροπο με κατι αρχεια jaf 1.98.62 αλλα τωρα δεν το βρισκω απο τα νευρα μου..αν το παω καπου?? σας ζαλισα ρε παιδια συγνωμη..
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως αυτο...κανω ολη την διαδικασια και οταν φτανω στο τελος και κανει την αναβαθμιση, με το που γινεται η επανεκινηση του τηλεφωνου αναβει παλι στα Αγγλικα..τι κανω λαθοε ρε γμτ??
Link to comment
Share on other sites

Άστο να ανοίγει με προεπιλεγμένη γλώσσα τα Αγγλικά.

Το θέμα είναι να έχει τα Ελληνικά διαθέσιμα στις ρυθμίσεις.

Για έλεγξε το.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει τα ελληνικα στις ρυθμισεις..τα μονα λαθη που μπορει να συμβαινουν απο τις λιγες γνωσεις που εχω ειναι ισως, οταν του βαζω το νεο product code και παταω το write μου βγαζει το nemesis writing new values και μετα απο λιγο error, η οταν γινεται η αναβαθμιση μεσω του nokia updater δεν βρισκει νεα αναβαθμιση την 20 τοσο δηλαδη αλλα κανει reinstall την ηδη υπαρχουσα 11....δεν ξερω τι αλλο να κανω ρε γμτ θα τρελλαθω..
Link to comment
Share on other sites

Για να μη σου βγάζει την 20.175 σημαίνει πως δεν άλλαξε το product code.

Οπότε θα πρέπει να επικεντρωθείς στο NSS.

Έχεις δυνατότητα να δοκιμάσεις και σε άλλον υπολογιστή;

Αν ναι, κάνε το.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

και μονο του οταν το εβαλα το nokia updater να κανω την αναβαθμιση (καταραμανη ωρα) δεν την εβρισκε τη νεα εκδοση..(απιστευτο ε)?? και μεσω fota oταν παω να κανω αναβαθμιση παλι δεν βρισκει τη νεα...αν παω σε nokia shop το κανουν?? ειναι ακριβη η διαδικασια? το κρατανε καιρο το κινητο??
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου εμφανίζει τη τελευταία έκδοση λογισμικού διότι προφανώς το κινητό σου είτε είναι παρα-εισαγωγής ή branded.

Αν πας σε Nokia Shop και τους πεις πως θέλεις να περάσεις την 20 διότι το NSU δε σε αφήνει πιστεύω πως να σε εξυπηρετήσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Λογικά όχι. Είναι άλλη η διαδικασία αλλαγής πακέτου γλωσσών και συνήθως χρεώνουν 15 ευρώ. Δεν χάνεις κάτι να πας να τους ρωτήσεις. Δοκίμασε όμως να κάνεις την διαδικασία και σε έναν άλλο υπολογιστή.
Link to comment
Share on other sites

Με τον ήχο στο βίντεο ρε παιδιά, έβγαλε κανείς άκρη;;

Στα βίντεο που τραβάτε τι δείχνει, mono ή stereo;; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Με τον ήχο στο βίντεο ρε παιδιά, έβγαλε κανείς άκρη;;

Στα βίντεο που τραβάτε τι δείχνει, mono ή stereo;; :worry:

 

Το συγκεκριμένο ζήτημα με έχει απασχολήσει πολλές φορές και ενώ το έχω ψάξει δεν έχω καταφέρει να βρω κάποια αναφορά σε forum. Το μόνο που μπορώ να σου πω αυτή τη στιγμή και αποτελεί καθαρά προσωπική εκτίμηση με μεγάλη δόση ρίσκου είναι ότι το έβαλα στο Wave Editor και έχει μεν 2 κανάλια, αλλά νομίζω ότι και στα δύο είναι γραμμένα ακριβώς τα ίδια. Αν κάποιος μπορεί να το επιβεβαιώσει και αν ξέρει να μας πει αν κάτι τέτοιο έχει νόημα (π.χ. Αν ήταν mono θα έπαιζε ο ήχος μόνο από το ένα ηχείο σε κάποιες συσκευές; ).

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει τα ελληνικα στις ρυθμισεις..τα μονα λαθη που μπορει να συμβαινουν απο τις λιγες γνωσεις που εχω ειναι ισως, οταν του βαζω το νεο product code και παταω το write μου βγαζει το nemesis writing new values και μετα απο λιγο error, η οταν γινεται η αναβαθμιση μεσω του nokia updater δεν βρισκει νεα αναβαθμιση την 20 τοσο δηλαδη αλλα κανει reinstall την ηδη υπαρχουσα 11....δεν ξερω τι αλλο να κανω ρε γμτ θα τρελλαθω..

 

 

 

Παιδιά προσπαθώ κι εγώ να κάνω τη διαδικασία και μόλις κάνω READ στο PHONE INFO βγάζει το μήνυμα reading values ... error.

Καμιά ιδέα;

 

Επίσης όταν εγκαθιστώ το NSS ποια επιλογή πρέπει να διαλέξω; Virtual USB, F1 usb, Nemesis usb multi flashing device, diamond protection device ή prodigy lpt device?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όταν εγκαθιστώ το NSS ποια επιλογή πρέπει να διαλέξω; Virtual USB, F1 usb, Nemesis usb multi flashing device, diamond protection device ή prodigy lpt device?

Τη πρώτη επιλογή τσεκάρεις, δηλαδή το Virtual USB.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τη πρώτη επιλογή τσεκάρεις, δηλαδή το Virtual USB.

 

Το error όμως παραμένει...

 

Αυτό με το JAF το έχει δουλέψει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά δοκιμάστε τον τρόπο αλλαγής του product code για το 5800.

Οδηγίες θα βρείτε στο FAQ των συσκευών 5th Edition δηλαδή, εδώ.

Το JAF θα πρέπει να το αγοράσετε ή να το βρείτε στο internet. Το myphone δεν το παρέχει σπασμένο.:!:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω roll back στην προηγούμενη έκδοση μου για να τελειώνω με τα προβλήματα της γλώσσας;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω roll back στην προηγούμενη έκδοση μου για να τελειώνω με τα προβλήματα της γλώσσας;

 

Οχι.Ισως μονο με εξιδικευμενο εξοπλισμο και πολλες γνωσεις.Ουτε η Alpha Copy δεν το κανει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...