Jump to content

[Επίσημο] Nokia N85


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

έβγαλα την κάρτα μνήμης απο το τηλέφωνο και την έβαλα στο card reader στο Pc και μετά στην έκθεση οι φωτο που είχα τραβήξει με την κάμερα δεν τις έχει στον φάκελο κάμερα. αλλά με όλες τις υπόλοιπεσ.,,,, γιατί?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,

μολις σημερα απεκτησα το ν85 και εχω καπιο προβλημα επειδη ειναι πολλες οι σελιδες και δεν μπορω να τις διαβασω ολεσ, γνωριζει κανεισ γιατι οταν ανοιγω καποιο video παιζει μονο ηχο και οχι εικονα???

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

πάντως σε εμένα είναι συνέχεια φωτισμένα

 

 

αναφερομαι στο να αφησεις τη συσκευη χωρις να την πειραξεις κανα διωρο....

 

τοτε σβηνουν....

 

ειχα ρωτησει κι αλλον και το ιδιο εκανε σε αυτον...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.μια απλη ερωτηση θελω να κανω,το μρποστα τζαμι αλλαζει???τις οθονης εννοω,γιατι εχει γρατζουνιες...αν ξερει καποιος ας βοηθησει.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.μια απλη ερωτηση θελω να κανω,το μρποστα τζαμι αλλαζει???τις οθονης εννοω,γιατι εχει γρατζουνιες...αν ξερει καποιος ας βοηθησει.

 

Εννοείται,σε NOKIA Shop ενός γνωστού το άλλαξαν,δεν θυμάμαι πόσα μου είπε(πάντως όχι πολύ ακριβά),πρόσεχε μην γίνει μετά τελείως τριζόνι.....:lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=jhNsV_fgXYw (δηλαδή έτσι και χειρότερα)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται,σε NOKIA Shop ενός γνωστού το άλλαξαν,δεν θυμάμαι πόσα μου είπε(πάντως όχι πολύ ακριβά),πρόσεχε μην γίνει μετά τελείως τριζόνι.....:lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=jhNsV_fgXYw (δηλαδή έτσι και χειρότερα)

 

Κακιες,οτι βλεπεις στο youtube λες η εχεις και προσωπικη..εμπειρια απ το τηλεφωνο!!!:lol::p:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κακιες,οτι βλεπεις στο youtube λες η εχεις και προσωπικη..εμπειρια απ το τηλεφωνο!!!:lol::p:D

 

Πρέπει να το έχω πάρει κι΄αυτό κάποιες φορές......:lol::lol::lol::lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το έχω πάρει κι΄αυτό κάποιες φορές......

 

Δεν ειναι οτι εχει κακη ποιοτητα,μαλλον φταιει η..ατυχια μας που πεσαμε σε ελλατωματικα κομματια!!:lol::lol:

 

Παντως εγω λεω να το ξαναπαρω για 4η φορα(ακομα 1 και θα σε φτασω!:p:D)

Που ξερεις μπορει να πετυχω σε καλο κομματι,αλλιως τι να κανουμε,1 ακομα τριζονι στα τοσα:O:wacko:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι οτι εχει κακη ποιοτητα,μαλλον φταιει η..ατυχια μας που πεσαμε σε ελλατωματικα κομματια!!:lol::lol:

 

Παντως εγω λεω να το ξαναπαρω για 4η φορα(ακομα 1 και θα σε φτασω!:p:D)

Που ξερεις μπορει να πετυχω σε καλο κομματι,αλλιως τι να κανουμε,1 ακομα τριζονι στα τοσα:O:wacko:

παιδια εχω πιασει στα χερια μου 3 κομματια

το slider του τελειο!

τριξιματα που εννοειτε?

και πολυ καλη οθονη

 

 

---

παιδες χακαρεται το Ν85?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παιδες χακαρεται το Ν85?

Ναι χακάρεται κανονικά. Πήγαινε στο θέμα S60 - Hacks & Patches, διάβασε το πρώτο ποστ και δοκίμασε το 3ο τρόπο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ω, μ'αρεσε η τελευταια απαντηση :D ειχα μπει πριν κανα μηνα εδω και δεν γινοταν τπτ! τρεχω!!
---VW Beetle 1303LS---
Link to comment
Share on other sites

Ναι χακάρεται κανονικά. Πήγαινε στο θέμα S60 - Hacks & Patches, διάβασε το πρώτο ποστ και δοκίμασε το 3ο τρόπο.

ωραια ευχαριστω πολυ

 

γιατι σταματησε να πουλιεται? παντου δεν ειναι διαθεσιμο..

νεο κολπο της clopy για να μη πεσει αλλο η τιμη του?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

το ν85 ποσες μερες κραταει η μπαταρια του,και εαν εχει δυνατη ανοιχτη ακροαση σαν του ν95.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

το ν85 ποσες μερες κραταει η μπαταρια του,και εαν εχει δυνατη ανοιχτη ακροαση σαν του ν95.ευχαριστω.

2,5 - 3 μερες...ναι ακουγεται και γενικα εχει καλο ηχο

 

υστερει σε βιντεο (αναπαραγωγη) και διακριτοτητα οθονης στον ηλιο

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

2,5 - 3 μερες...ναι ακουγεται και γενικα εχει καλο ηχο

 

υστερει σε βιντεο (αναπαραγωγη) και διακριτοτητα οθονης στον ηλιο

 

ok σε ευχαριστω.Να ρωτηση και αλλους κατοχους του n85 εχει δυνατη ανοιχτη ακροαση ,με ενδιαφερει πολυ να ξερω με λεπτομερειες . Με ποιο αλλο κινητο το συγκρινεται απο την σειρα Ν. ευχαριστω

.

Link to comment
Share on other sites

ok σε ευχαριστω.Να ρωτηση και αλλους κατοχους του n85 εχει δυνατη ανοιχτη ακροαση ,με ενδιαφερει πολυ να ξερω με λεπτομερειες . Με ποιο αλλο κινητο το συγκρινεται απο την σειρα Ν. ευχαριστω

.

 

Εει δυνατα ηχεια μην αγχωνεσαι!

Παντως καλυτερα απ το αβαταρ σου!

Εγω το συγκρινω με το C905 που εχει δυνατο ηχο:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εει δυνατα ηχεια μην αγχωνεσαι!

Παντως καλυτερα απ το αβαταρ σου!

Εγω το συγκρινω με το C905 που εχει δυνατο ηχο:)

οκ σε ευχαριστω με καλυψες

Link to comment
Share on other sites

Γιάσας παιδιά και απο μένα μία ερώτηση να κάνω γιατί δεν ειπάρχει πουθενά το τηλέφωνο

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο Γερμανό, e-Shop, multirama, vodafone καθώς και σε άλλα...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω για Σερρες,αλλα σημερα κατεβηκα Πλαισιο Κηφισια και το (ξανα)πηρα μιας και δε με καλυψε το Samsung S8300 και δε μπορουσα να περιμενω μεχρι να ερθει το Ν86!

Ειναι και βελτιωμενο στα σημεια σε ποιοτητα και μπορω να πω με ικανοποιει με μικρες παραχωρησεις!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Την ποιοτητα που ακριβως την ειδες ? γιατι ειναι το μονο που με στεναχωρησε η ΝΟΚΙΑ στην τελευταια μου αγορα......το καπακι της μπαταριας αρχισε να εχει ενα μικρο κενο, το καπακι της κεραιας, εκει που ειναι και η καμερα δλδ, κουνιεται ολοκληρο δεξια-αριστερα......εκει που ειναι το κουμπι μενου-πρασινο-κοκκινο(στο joystick δλδ) ολο εκεινο το μαυρο σηκωνεται προς τα πανω σαν να ξεκολλαει το πληκτρολογιο.......ελεος......με μολις 2 μηνες αριστης χρησης. Δεν μου εχει πεσει ουτε μια φορα και το εχω σε καθημερινη βαση σε θηκη.

 

Κατα τα αλλα το τηλεφωνο απο δυνατοτητες ειναι σουπερ! το χακεψα κιολας ( σιγα ρε χακερ τρανε :P ) εβαλα και παιχνιδακια java & n-gage και κατι εφαρμογες που χρειαζομουν!

 

α! και ξεχασα! το τηλεφωνο πριν καλα καλα προλαβω να το χακαρω (ετσι κι αλλιως εχω 3 μερες που το χακαρα) στον ενα μηνα περιπου μετα την αγορα ειχε τρελαθει στα restart!!! και παιδια το τηλεφωνο ηταν Α-Δ-Ε-Ι-Ο στην κυριολεξια! μονο επαφες ειχε στην μνημη του! τωρα, το εκανα αναβαθμιση στην 11,047, το χακαρα, εχει μεσα φοτο, παιχνιδια, εφαρμογες, patches, hacks, μπουρδες, μουρδες σαχλαμαρες και ουτε μισο restart! δεν τα καταλαβαινω αυτα τα κουφα πραματα.....

---VW Beetle 1303LS---
Link to comment
Share on other sites

Η ποιοτητα και η αισθηση πλαστικου παιχνιδιου ειναι υπαρκτη και για μενα το σημαντικοτερο μειον του εξαιρετικου σε δυνατοτητες,σχημα,βαρος Ν85.

Οταν εγραψα οτι βελτιωθηκε στα σημεια ενοω απ τα προηγουμενα που ειχα και ειχα δει σε αλλους!

 

Αν κοιταξεις μερικες σελιδες πισω θα δεις τι εχει υποθει(και απο μενα)πανω σε αυτο το θεμα!

 

Τωρα χωρις να ειναι Samsung ειναι αποδεκτο,στο τελευταιο δικο μου ουτε το σλαιντ κουνιετε,ουτε τριζει η παιζει τπτ και το μονο αρνητικο ειναι η πλαστικη και οχι τοσο δεμενη αισθηση που σου δινει!

Παντως εγω ειμαι και ψειρας με τη ποιοτητα σε αλλον θα φαινοταν αυτο που ειχα τη τυχη και πηρα αστερι!:D

Δε ξερω στη πορεια ποσο θα αντεξει,θα επανελθω ομως καθοτι σκεφτομαι να το κρατησω για το κυριως τηλεφωνο μου αυτη τη φορα!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια και γω το παρηγγειλα ...ηρθε η επιδοτηση της μητερας μου...(επιτελους)!!!

Επομενως θα αποχωριστω το αγαπημενο μου n73 μετα απο 2.5 χρονια...

Αντε αντε να ερθει...

 

@manan69t πολυ ευχαριστα αυτα που λες ως προς την ποιοτητα... ;)

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...