Jump to content

Jincen JC777s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το JINCEN JC777s έχει και ασύρματο ιντερνετ ; Δηλαδη οπου εχει wifi spot μπορείς να μπεις κανονικά ;

nai ftiaxnei kai kafe xalaroste ligo re paidia.... ena timio kinito me tv analogiki -dipli sim energi tautoxrona-dio ipodoxes gia microsd mnimis -orea othoni 3ara touch-radio fm xoris xrisi keraias screen-kai bluetooth dld hmarton min ta thelete ola dika sas kai telos panton kalo tha einai prin rotate teoia na diabazetai kanena proigoumeno post euxaristo.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

dokimase k tourkia gia rithmisis tileorasis, dn kserw an kanei diafora alla pianei poli kala se afti tin rithmisi... Pira to cect tv88 k apo oti eidi exei idio firmware me to jc777 alla exei k ellinika, eimai poli efxaristimenos, alla exw sto mialo m k tin pithanotita na skasei stin tsepi mou :D. Psaxnw na vrw themes na tou valw, kamia idea?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε bks1924 νομίζω ότι το κινιτό που πήρες είναι ελατωματικό, (δέν έπρεπε να έχει ούτε τριζίματα ούτε προβλήματα με την οθόνη), στείλτους το πίσω και απέτησε να στο αλάξουνε !!!! μην το κρατάς ουτε μια μέρα βάλε πίσω τα προστατευτικά αυτοκόλητα και συσκεύασε το οπως οταν το παράλαβες ----> Μην ξεχάσεις να μας πέις αν σου το αλλάξανε καί σε πόσες μέρες...!!! ;)

 

 

λοιπόν, τό πήγα σήμερα και μου είπαν ότι έχει πρόβλημα το software και θα προχωρήσουν σε άμεση αντικατάσταση αλλά δεν είχαν άλλα αποθέματα και θα ξαναπαραλάβουν την πέμπτη.(όντως ένα τους είχε μείνει μόνο με αγγλικό μενού όχι jincen) ;όπως και να έχει και το τηλέφωνο θα το γνωρίσω αν είναι ίδιο :wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολύ καλά νέα. Κατάφερα να συνδέσω το κινητό με το wind plus non stop και να μπω κανονικά στο ίντερνετ. Το wind plus χρεώνεται 0,49 ευρώ για κάθε είσοδο ενώ ενεργοποιώντας το wind plus non stop με χρέωση 3,49 ευρώ έχουμε απεριόροστη πλοήγηση για 1 μήνα (κενό μήνυμα στο 19348 για συμβόλαιο και 19349 για καρτοκινητό). Το καλό είναι ότι το κινητό μας δεν χρειάζετε καν να του περάσεις κάποιο πρόγραμμα (όπως το opera mini) για να δουλέψει γιατί ο browser του κινητου υποστηρίζει proxy (χρόνια μπροστά οι κινέζοι). Ορίστε οι ρυθμίσεις:

μενου -> υπηρεσίες -> data account -> GPRS

Διαλέγουμε οποιοδήποτε από αυτά που έτσι και αλλιώς δεν χρησιμοποιούμε και πατάμε "εκδίδω" για να το αλλάξουμε.

Στο "όνομα λογαριασμού" γράφουμε "WIND GPRS"

Στο "APN" γράφουμε "gwap.b-online.gr"

Στο "όνομα χρήστη" γράφουμε "wap"

Στο "password" γράφουμε "wap"

Στο "τύπος επικ" επιλέγουμε "κανονικό"

Πατάμε "επετευχθει" και κάνουμε save

Πάμε 2 φορές πίσω και επιλέγουμε WAP -> Ρυθμίσεις

Πατάμε "Select sim" και επιλέγουμε την wind sim που έχουμε βάλει.

Πατάμε "Επεξεργασία προφίλ", επιλέγουμε πάλι την wind sim, επιλέγουμε ένα προφίλ (π.χ. το προφίλ8 που είναι ούτος η άλλως κενό) και επιλέγουμε "επεξεργασία προφίλ"

Στο "Νέο όνομα προφίλ" γράφουμε "WIND PLUS"

Στην "Αρχική σελίδα" ότι θέλετε (κανονικά μπένει το http://portal.wind.com.gr)

Στο "Λογαριασμός δεδομένων" επιλέγουμε το "WIND GPRS" που φτιάξαμε πριν

Στο "τύπος σύνδεσης" επιλέγουμε HTTP και τότε θα μας βγάλει άλλες δύο ρυθμίσεις.

Στο "Διεύθυνση πληρεξουσίου" γράφουμε "192.168.200.010"

Στη "Θύρα πληρεξουσίου" γράφουμε "9401"

Πατάμε "ΟΚ" και μας γυρναεί πίσω στις προηγούμενες ρυθμίσεις.

Στο "όνομα χρήστη" γράφουμε "wap"

Στο "password" γράφουμε "wap"

Πατάμε "Πίσω" και επιλέγουμε "ενεργοποίηση προφίλ"

Αυτό ήταν πάμε πίσω και μπαίνουμε στο ίντερνετ!!!

Πάντως ο browser του κινητού είναι αρκετά αργός και κάποιες βαριές σελίδες όπως το myphone δεν τις ανοίγει γιατί λέει ότι δεν του φτάνει η μνήμη...

Καλό σερφάρισμα...

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους χρήστες.Μόλις σήμερα παρέλαβα ενα κινητο Jc777s made china απο ebay.το κινητο είναι υπέροχο(για τα λεφτά του) και όχι μόνο.Υστερα απο μια μικρη περιήγηση που έκανα στο κινητο ανακάλυψα ότι η κάρτα μνήμης που έχει δεν αναγνωριζεται απο το κινητο. Άλλαξα θεση στην κάρτα και πάλι τα ίδια. Μνήμη πουθενά. Μήπως υπάρχει κανένα κόλπο, ή καμία ρύθμιση που πρέπει να γίνει?
Lenovo s650
Link to comment
Share on other sites

KALISPERA PAIDIA.

 

TORA KAI TRIS MERES EIMAI KATOXOS KAI EGO TOY KINITOY AYTOY. EINAI POLI KALO AN KAI THA MPOROUSE NA EINAI PIO KALO, DILADI TO SOFTWARE ADIKI TO TILAFONO. I TV PIANI KALO SIMA EDO STIN NOTIA KRITI POU EIMAI. EUXARISTO TON FILO GIA TIS RITHMISIS GIA TO INTERNET ME TIN WIND ALLA DEN KSERO MOU DOULEPSE MIA MERA KAI META TIPOTA. MPORI NA EXO KANI LATHOS KAI NA MIN INE TO NON STOP. AUTA.

Link to comment
Share on other sites

KALISPERA PAIDIA.

 

TORA KAI TRIS MERES EIMAI KATOXOS KAI EGO TOY KINITOY AYTOY. EINAI POLI KALO AN KAI THA MPOROUSE NA EINAI PIO KALO, DILADI TO SOFTWARE ADIKI TO TILAFONO. I TV PIANI KALO SIMA EDO STIN NOTIA KRITI POU EIMAI. EUXARISTO TON FILO GIA TIS RITHMISIS GIA TO INTERNET ME TIN WIND ALLA DEN KSERO MOU DOULEPSE MIA MERA KAI META TIPOTA. MPORI NA EXO KANI LATHOS KAI NA MIN INE TO NON STOP. AUTA.

φιλαρακι εισαι ευχαριστημενος απο το κινητο :Dγιατι και γω ενδιαφερομαι να το παρω:p.τα κρητικα καναλια τα "πιανει";:blink:απο που το πηρες απο το ebw με αντικαταβολη;δωσε καμια πληροφορια σχετικα με εντυπωσεις.σε ευχαριστω και συγνωμη αν σε κουρασα.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ. ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ. ΕΙΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΗΧΟΥ. ΑΠΟ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΙΑΝΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΙΓΙΚΟ ΔΕΚΤΗ. ΕΓΩ ΤΟ ΚΕΡΔΗΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ.

 

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΝΑΚΙ (ΔΗΛΑΔΗ Η ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ) ΕΧΕΙ ΝΕΚΡΩΣΗ Η ΜΙΣΗ. ΕΧΩ ΣΤΗΛΕΙ ΜΗΝΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ.

 

ΠΑΝΤΩΣ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SOFTWARE ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΤΗΤΕΣ.

 

ΑΥΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ,ΜΠΗΚΑ ΕΔΟ ΣΕ AYTO TO FORUM NA ΡΩΤΙΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΝΕΝΑ GAME ΓΙΑ ΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟ?ΒΡΗΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟ ΝΕΤ,ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ!ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

 

ψαξε στο ιντερνετ emulator για nes games. εχει και οδηγιεσ για το πως να το κανεις να παιξει. θα βρεις και στο youtube κατι σχετικα. καπου εχω τα links αν δυσκολευτεις. αμα σου παιξει ,ειναι εκατονταδες παιχνιδια που υπαρχουν

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολη την παρεα.ειχα το v98 και τωρα πηρα το jc777 κ βλεπω να ειναι το ιδιο με καποιες βελτιωσεις. το μονο σημειο που με χαλασε ειναι πως στον τηλεφωνικο καταλογο δεν δινει επιλογη να διαλεξεις καποια απο τις δυο SIM,και βγαζει ολα τα ονοματα μαζι. το καλο ειναι πως αναγνωριζει κεφαλαια και μικρα στο ψαξιμο. μηπως το εχει ψαξει κανενας?δεν νομιζω να αλλαζει καπως,αλλα αν διαχωριζει τα ονοματα ειναι πολυ καλο
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ. ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ. ΕΙΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΟΘΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΚΑΙ ΗΧΟΥ. ΑΠΟ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΙΑΝΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΛΙΓΙΚΟ ΔΕΚΤΗ. ΕΓΩ ΤΟ ΚΕΡΔΗΣΑ ΣΕ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ. ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ.

 

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΝΑΚΙ (ΔΗΛΑΔΗ Η ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ) ΕΧΕΙ ΝΕΚΡΩΣΗ Η ΜΙΣΗ. ΕΧΩ ΣΤΗΛΕΙ ΜΗΝΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ.

 

ΠΑΝΤΩΣ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ SOFTWARE ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΤΗΤΕΣ.

 

ΑΥΤΑ.

σε ευχαριστω φιλαρακι.:lol:ηθελα να ρωτησω αυτους που το εχουν αγορασει απο μαγαζι αν εχει μεσα το μετρατοπεα πριζας :rolleyes:γιατι τα κινεζικα εχουν πλακε επαφες :cry:σε αντιθεση με μας που ειναι στρογγιλες:confused:.ευχαριστω:D

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΝΑΚΙ (ΔΗΛΑΔΗ Η ΟΘΟΝΗ ΑΦΗΣ) ΕΧΕΙ ΝΕΚΡΩΣΗ Η ΜΙΣΗ. ΕΧΩ ΣΤΗΛΕΙ ΜΗΝΗΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ.

ΑΥΤΑ.

 

Έχεις κάνεις το σχετικό calibrate με το πενάκι που σου ζητάει να τοποθετήσεις το πενάκι σου σε διάφορα σημεία?

Ναι παιδιά τα περισσότερα μαγαζιά σου δίνουνε ανταπτοράκι για τις δικές μας πρίζες...

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Φιλε bks1924 νομίζω ότι το κινιτό που πήρες είναι ελατωματικό, (δέν έπρεπε να έχει ούτε τριζίματα ούτε προβλήματα με την οθόνη), στείλτους το πίσω και απέτησε να στο αλάξουνε !!!! μην το κρατάς ουτε μια μέρα βάλε πίσω τα προστατευτικά αυτοκόλητα και συσκεύασε το οπως οταν το παράλαβες ----> Μην ξεχάσεις να μας πέις αν σου το αλλάξανε καί σε πόσες μέρες...!!! ;)

 

Καλησπέρα,σήμερα πήγα και το παρέλαβα,άμεση αντικατάσταση της συσκευής με καθυστέρηση μίας εβδομάδας διότι είχαν τελειώσει (το διαπίστωσα και είναι αλήθεια). Δεν αρνήθηκαν καθόλου για αντικατάσταση.ευχαριστς τα παιδιά απο το ebw.gr για την αντικατάσταση. (φαντάσου να το είχα παρει απο αλλού και να κάνανε τον Αλέκο)

 

ps Η εγγύηση ισχύει απο σήμερα και όχι πριν μια εβδομάδα που πήρα το τηλεφωνο)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνεις το σχετικό calibrate με το πενάκι που σου ζητάει να τοποθετήσεις το πενάκι σου σε διάφορα σημεία?

Ναι παιδιά τα περισσότερα μαγαζιά σου δίνουνε ανταπτοράκι για τις δικές μας πρίζες...

 

 

ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ.

 

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑΓΗ? ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Link to comment
Share on other sites

Απο ebay to είχες πάρει?Όταν στέλνετε μήνυμα σε hog kong η china να υπολογίζετε και τη διαφορά τις ώρες που έχουμε.Γιατί μπορεί να είναι μέρα ,να δοκιμάζουμε τα κινητά και αυτοί να κοιμούνται:zzz:.Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει με το κινητό σου (εφόσον το πήρες απο ebay)
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, ειναι ευκολο να μου πει καποιος εαν το jincen jc777s εχει και ανοιχτη συνομιλια επισης ποσο διαρκει η μπαταρια με μετρια χρηση? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠ[Ο ΕΛΛΗΝΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΗΛΕ ΑΠΟ ΚΙΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΧΡΗΑΣΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΙΝΕΖΙΚΑ.

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΚΑΡΤΑ ΔΕΧΕΤΑΙ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ 4 ΤΗΚΕΦΩΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ. ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠ[Ο ΕΛΛΗΝΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΗΛΕ ΑΠΟ ΚΙΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΧΡΗΑΣΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΙΝΕΖΙΚΑ.

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΚΑΡΤΑ ΔΕΧΕΤΑΙ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ 4 ΤΗΚΕΦΩΝΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ. ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΗ.

 

 

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΑΘΕ ΚΑΡΤΑ ΔΕΧΕΤΑΙ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ ; ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΤΟ EBAY ; ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ SIM 2. ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΧΩΡΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ 2 ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΚΙΑ ;;;

Link to comment
Share on other sites

ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΑΤΑΠΤΟΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ (ΕΧΩ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΤΕ) ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΕΧΕΙΣ 2 ΝΟΥΜΕΡΑ.:D
Link to comment
Share on other sites

ψαξε στο ιντερνετ emulator για nes games. εχει και οδηγιεσ για το πως να το κανεις να παιξει. θα βρεις και στο youtube κατι σχετικα. καπου εχω τα links αν δυσκολευτεις. αμα σου παιξει ,ειναι εκατονταδες παιχνιδια που υπαρχουν

 

:O Εχεις τετοια Link Nes Emulator και δεν μας τα δινεις ακομα !!!!:blink: Αυτά ψαχομε τοσο καιρό :wacko:

 

EDIT:

ΚΑΛΟΣ ΤΑ ΔΕΚΤΗΚΑΜΕ ( ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΟΜΕΝΟ NEC EMULATOR, 8MP CAMERA, TV , DUAL SIM , ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ )

 

X908

 

8 megapixels, 3X optical zoom, dual-SIM, dual Bluetooth, mobile TV, NES emulator. From China.

Our regular readers have probably got used to it that we sometimes report of such far Eastern wonders that have specifications that make us looking for our jaws on the floor. Of course these handsets are usually good only on paper, their usability and manufacture are far from being good, not mentioning that they never get to Europe.

We again bring you such a wonderful handset, called X908, or at least that's what we can tell of the pictures. The phone with a 3", QVGA display has an 8 megapixel camera, two SIM and a microSD slot, dual Bluetooth (can work with two Bluetooth accessories at the same time) and mobile TV, which is astonishing not only at first glance but at the second too. It's interesting that no matter the 8 megapixel label the highest resolution for images is 1600 x 1200 pixels, while videos can be recorded at 320 x 240 pixels. There is an optical zoom (3X), the internal memory is half a gigabyte large, where we can store lots of games, as the phone can run NES games too. Here are the pictures:

 

http://mobilearsenal.com/dl/new/2008-07/39608_39585_c1.jpg

 

http://mobilearsenal.com/dl/new/2008-07/39608_39585_c2.jpg

Link to comment
Share on other sites

distixos einai 2.0mp camera nai men exei optiko zoom alla to flash pou exei den leei mia kai episis einai paxi 2cm. kai den exei elliniko menu bebaia exei alla kala opos tv-dual sim-dual microsd slot. an eixe ellhnika tha itan best seller sto eidos tou stin xora mas
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να δοθούν άμεσα τα σχετικά links για τον NES emulator για JC777 !!!!! Είναι ζήτημα ζωής και θανάτου ! Ευχαριστώ πολύ :-)
Link to comment
Share on other sites

ΞΕΚΙΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΡΕΧΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

 

 

http://www.theoldcomputer.com/MainMenu.htm

 

ΕΔΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ

 

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΠΑΙΡΝΕΙ 4G HCSD ΜΝΗΜΗ??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Jincen JC777s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...