Jump to content

myPhone Meeting στη Θεσσαλονίκη - 13/09/2008


p_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία θα ήταν,κρίμα που ήμουν μακριά. Μια ερώτηση μόνο για τις φωτογραφίες της προηγούμενης σελίδας, ποιο μέλος,αν επιτρέπεται,είναι αυτός που μοιάζει με το Χατζηγιάννη;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 213
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Α, περιμένατε να φύγω ε;:mad:

 

Επ! Τι έγνε? Αντί να διαβάζουμε είμαστε στο myphone?:shifty::p

Link to comment
Share on other sites

Επ! Τι έγνε? Αντί να διαβάζουμε είμαστε στο myphone?:shifty::p

E πήγα μπιτ μπαζάρ και δεν την πάλευα μέχρι πριν απο λίγο που γύρισα, απο το πρωί έξω ήμουν.. Ώρα για ύπνο σε λίγο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

E πήγα μπιτ μπαζάρ και δεν την πάλευα μέχρι πριν απο λίγο που γύρισα, απο το πρωί έξω ήμουν.. Ώρα για ύπνο σε λίγο..

πιτ μπαζαρ θα παμε εσυ ο πετρος κι εγω μια μερα..εκει να δεις πως θα την παλεψεις!

και σε ειπα! αλλη φορα να εισαι παρον σε ολα τα μιτινγκ ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Πρόσεξε Κώστα μην έχετε "άλλα" μετά :p :rolleyes:

 

Ερώτηση, γιατί εγώ στη λίστα φαινόμουν ως επιβεβαιωμένος αφού είπα ότι "ίσως" έρθω; :worry:

Δάκτυλος του μπιλάκου ήταν ε;

 

Εκφυλε!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

σε λιγο πιστευω να προλάβω να της ανεβασω ολες της φωτογραφιες στο :

http://myphone.2030.gr

Link to comment
Share on other sites

Τις δικες μου φωτο της ανεβασα περιμενω απο οποιον αλλον εχει στο εμαιλ μου info@xariseto.gr και msn το ιδιο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mc1E3glFpm4 :lol: και ενα video !

Link to comment
Share on other sites

Molis girisa spiti kai eimai ptoma....alla den kratithika mpika gia na dw ti egine.... sinexisate gia fai poulakia mou e? oxi pou den tha masampoukonate...ante kala perasate an kai sas afisa noris logo papakonstantinou..

 

P.S.1 Sorry gia ta greeklish alla sas eksigisa kai apo konta ti paizei

 

P.S.2 Na ena deigma gia na katalavete....ΞΒ±ΞΒΞΞΞΒ½ΞΞΞΞΞΒΞΞΞΒ±ΞΞΞΒ²ΞΒ·ΞΞΞΒ±ΞΞΞΞΞΒ·ΞΒΞΒ±ΞΞΞΒΞΒΞΒ³ΞΞΞΒ±ΞΞΞΒ·ΞΒ³ΞΒ±ΞΒΞΞΞΞΞΒ³ΞΒΞΒ·ΞΞΞΒ³ΞΞΞΒ±ΞΒ³ΞΞ

Link to comment
Share on other sites

Τις δικες μου φωτο της ανεβασα περιμενω απο οποιον αλλον εχει στο εμαιλ μου info@xariseto.gr και msn το ιδιο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mc1E3glFpm4 :lol: και ενα video !

:lol: :lol: lol: μακηηηηηη..σημαινει κατι το τραγουδι?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το βιντεάκι στο youtube! :)

Και οι φωτογραφίες επίσης!

Βλέπω έπεσε καλό φαγοπότι μετά! :lol:

Άντε και στο επόμενο meeting!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Του δωσαμε και καταλαβε στο ταβερνειο :) ομολογω παντως οτι η μπριζολα μου ξεφυγε μετα βιας απο την αδυσωπητη ορεξη του billakou :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος κουβάλησε acer travelmate 5620 ή κάνω λάθος; :lol:

Μπραβο σχεδον το βρηκες ! 5630 ! Εγω ημουν , τι να κανω δεν εχει το κινητο μου ιντερνετ και πρεπει να το κουβαλαω :lol:

 

Μαζι με της φωτογραφιες εβαλα και chat-room , για τα off-topin

Link to comment
Share on other sites

Παροτρύνω τους μοντερέϊτορς να μη ξαναγίνει μαϊφόουν μίιτινγκ στη Θεσσαλονίκη καθώς καθίσταται πλέον επικίνδυνο για την υγεία μου...

Στο προηγούμενο μίιτινγκ στη θεσσαλονίκη με έπιασε αλλεργικό άσθμα και κατέληξα στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο.

Σε αυτό το μίιτινγκ στραμπούληξα το χέρι μου από μία απροσδόκητη πτώση που είχα :( με αποτέλεσμα εκτός από το να μην μπορώ να οδηγήσω,να παίξω πιάνο(που είχα πρόγραμμα) να μη μπορώ να έρθω και στο μίιτινγκ.Απίστευτα πράγματα.

Την επόμενη φορά δε θα δηλώσω συμμετοχή και αν ζήσω,θα έρθω σε μίιτινγκ Θεσσαλονίκης απροσδόκητα:blink:

 

Μάρτυράς μου ο Μπιλάκοςςςςς για το προηγούμενο μίιτινγκ και ο τζετόλικα για αυτό:lol:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παροτρύνω τους μοντερέϊτορς να μη ξαναγίνει μαϊφόουν μίιτινγκ στη Θεσσαλονίκη καθώς καθίσταται πλέον επικίνδυνο για την υγεία μου...

Στο προηγούμενο μίιτινγκ στη θεσσαλονίκη με έπιασε αλλεργικό άσθμα και κατέληξα στο Ιπποκράτειο νοσοκομείο.

Σε αυτό το μίιτινγκ στραμπούληξα το χέρι μου από μία απροσδόκητη πτώση που είχα :( με αποτέλεσμα εκτός από το να μην μπορώ να οδηγήσω,να παίξω πιάνο(που είχα πρόγραμμα) να μη μπορώ να έρθω και στο μίιτινγκ.Απίστευτα πράγματα.

Την επόμενη φορά δε θα δηλώσω συμμετοχή και αν ζήσω,θα έρθω σε μίιτινγκ Θεσσαλονίκης απροσδόκητα:blink:

 

Μάρτυράς μου ο Μπιλάκοςςςςς για το προηγούμενο μίιτινγκ και ο τζετόλικα για αυτό:lol:

το οποιο ειμασταν μαρτυρες και μεσω βιντεοκλησης!! αμαν βρε παιδι μου!! τι ειναι αυτα!περαστικα λοιπον..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Bill κανόνισε το επόμενο να μη γίνει του χρόνου το Σεπτέμβριο αλλά λίγο πιο σύντομα! :p
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Bill κανόνισε το επόμενο να μη γίνει του χρόνου το Σεπτέμβριο αλλά λίγο πιο σύντομα! :p

ή νοεμβριο ή δεκεμβριο θα κανουμε με το καλο.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ή νοεμβριο ή δεκεμβριο θα κανουμε με το καλο.

 

δεκέμβριο για να έχουμε γυρίσει και εμείς τα φοιτητούδια :p

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεκέμβριο για να έχουμε γυρίσει και εμείς τα φοιτητούδια :p

θα δειξει!

ως τοτε...ας το κλειδωσουμε αυτο το θεματακι και τα λεμε ανανεωμενοι πλεον!

με πολυ περισσοτερες παρουσιες!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παντως εχουν ανεβει οι φωτογραφιες στο myphone.2030.gr !
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...